صفحه 8 از 251 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262758108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 2506
    همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط khaled3 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    میشه در مورد غذای قناری در این فصل توضیح بدین و چه مکمل هایی و چه داروهایی باید بهش بدیم.
    سلام دوست عزیز
    از مخلوط کتان و ارزن به عنوان غذای اصلی استفاده کنین
    دانه هایی که طبیعتی سرد دارند مثل تخم خرفه بدهید
    از سبزیجات مثل گشنیز کرفس کلم بروکلی و میوه مثل سیب و گلابی بصورت هفتگی استفاده کنین
    میتونین یک دوره از بکمپلکس استفاده کنین
    مکمل ای و اس تقریبا یک ماه مونده به فصل جفت اندازی استفاده کنین البته میشه از این مکمل نیز بصورت هفتگی استفاده کرد
    باتشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    5555
    سلام به دوستان عزیز
    با اجازه اساتید به امید خدا امسال تونستم یه 45 تایی قناری رسمی با کاکلی و یکسر خریداری کردم و 1 جفت هم جیبر، تا ببینیم امسال چی میشه.واسه همین کلی سوال هست که بایستی به مرور بپرسم.البته از لحاظ تجربه من قبلا رسمی داشتم ولی کم بود و تجربه نژاد های خاص رو ندارم که به کمک یکی از آشنایان و شما دوستان کسب می کنم.خوب بریم سراغ سوالات کنکوری امروز
    در حال حاضر قناری ها رو تو زیر زمین خونه نگه داشتم ولی مشکلی که هست اینه که چون هوا تو زیر زمین یه خورده خنک تره قناری ها دارن آماده میشن واسه همین می خوام جاشون رو تغییر بدم می خواستم ببینم قناری ها در فصل تابستون در چه دمایی قرار بگیرن که برن" تو لک " تا بشه واسه ماه 8 و 9 رو آوردشون.(غذا رو هم فقط با کتان و ارزن و سبزیجات و هویج دارم تامین می کنم.)
    در ضمن اگه تو اتاق بخوام در طول روز پنجره رو باز کنم باد ممکنه مشکلی ایجاد کنه؟
    اتاق نورگیریش خیلی خوبه ازدو سمت نور داره از اونجا که تو فصل تو لک قناری باید بیشتر استراحت کنه نور اتاق رو در عصر با لامپ تامین کنم یا بزارم قناری ها با تاریکی هوا خودشون برن تو خواب؟! چون الان که ساعت 8 هوا شروع به تاریکی می کنه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    8973
    سلام دوست عزیز

قناری در دمای بالای 30 در جه توی لک میره

و این که پنجره باز باشه گرد و غبار باعث ایجاد انواع بیماری ها می شود

در مورد نور هم باید برای تو لک رفتن با نور طبیعی بخوابند

من به شما پیشنهاد می کنم برای اینکه به صورت حرفه ای و علمی کار قناری بازی را شروع کنین در کلاس های پرورش قناری شرکت فرمایید به جرات میشه گفت بچه هایی که این 8 روز کلاس می آیند 15تا 20 سال جلو می افتند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس ها به سایت قناری قم مراجعه فرمایید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    5555
    نقل قول نوشته اصلی توسط qomcanary نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

قناری در دمای بالای 30 در جه توی لک میره

و این که پنجره باز باشه گرد و غبار باعث ایجاد انواع بیماری ها می شود

در مورد نور هم باید برای تو لک رفتن با نور طبیعی بخوابند

من به شما پیشنهاد می کنم برای اینکه به صورت حرفه ای و علمی کار قناری بازی را شروع کنین در کلاس های پرورش قناری شرکت فرمایید به جرات میشه گفت بچه هایی که این 8 روز کلاس می آیند 15تا 20 سال جلو می افتند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس ها به سایت قناری قم مراجعه فرمایید
    اعلامیه کلاس ها رو دیده بودم ولی امکان اومدن تهران رو ندارم.چنانچه مشهد برگزار بشه احتمالا برم.ممنون.
    راستی یکی از قناری هام پاش قارچ زده که از دوستان پرسیدم گفتن "تیترا سایکلین" بزنم خوب میشه ! درسته؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    8973
    سلام دوست عزیز از مشهد هم ما دوستانی داریم که کلاس می آیند دوره پیش دکتر محمدی از مشهد بود اما راحع به قارچ پا قناری به بخش داروهای سایت قناری قم مراجعه کرده کد شماره 6 برای درمان قارچ پا است

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    5555
    نقل قول نوشته اصلی توسط qomcanary نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز از مشهد هم ما دوستانی داریم که کلاس می آیند دوره پیش دکتر محمدی از مشهد بود اما راحع به قارچ پا قناری به بخش داروهای سایت قناری قم مراجعه کرده کد شماره 6 برای درمان قارچ پا است
    ممنون بابت پاسختون ولی شما داروی مورد نظر رو در حد کد برای خرید قرار دادید نه معرفی !
    در هر صورت من از همون "تیتراسایکلین " که از داروخانه تهیه کردم استفاده کردم که مشکل رو تقریبا حل کرد. و خیلی کم از قارچ رو پاش مونده که در حال از بین رفتن هست.

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط jj-pet نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون ولی شما داروی مورد نظر رو در حد کد برای خرید قرار دادید نه معرفی !
    در هر صورت من از همون "تیتراسایکلین " که از داروخانه تهیه کردم استفاده کردم که مشکل رو تقریبا حل کرد. و خیلی کم از قارچ رو پاش مونده که در حال از بین رفتن هست.
    سلام دوست عزیز
    فکر نمیکنم تتراسایکلین باعث درمان بشه
    بخاطر خاصیت چربی که داره موجب میشه زود قسمت های اضافه کنده بشه و بیفته
    بهتره به یک دامپزشکی مراجعه کنی و پماد مخصوص شقاق بگیری
    بعضی از پماد ها بعد از درمان ، اثر شقاق پاک نمیکنن و پای قناری مثل سابق دیگه صاف نمیمونه
    با تشکر

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    5555
    این بیماری چشم دردتلسکوپی آیا حالت ویروس واگیر دار هست یا غیر واگیر.

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط jj-pet نمایش پست ها
    این بیماری چشم دردتلسکوپی آیا حالت ویروس واگیر دار هست یا غیر واگیر.

سلام دوست عزیز
    بیماری یک بیماری کمپلکس شده است و میتواند عامل ویروسی هم داشته باشد . اگر عامل ویروسی غالب باشد واگیر دار شدید است و مانند آبله باید پادتن بیماری توسط بدن قناری ساخته شود و چون همراه با بی اشتهایی و ضعف است معمولا قبل از ساختن پادتن قناری تلف میشود . برای پیشگیری عامل های ویروسی باید قناری واکسیناسیون شود .
    اگر عامل میکروبی غالب باشد با دارو درمان میشود در این حالت واگیر از طریق خوردن فضله قناری بیمار و آب مشترک میتواند منتقل شود .
    در کل پیشگیری بهتر از درمان است و بهترین راه پیشگیری خرید قناری از مکان ها و اشخاص معتبر و قرنطینه کردن قناری است.
    موفق باشید .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    8839
    باسلام .
    این عکس هایی که در زیر میبینید مگعلق به قناری بنده است. میخواستم اگه میشه بگید از چه نژادیه وبگید چیکار کنم که ناخن های پاش خوب بشه.
    باتشکر.

صفحه 8 از 251 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262758108 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)