صفحه 14 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 183
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    چیکار کنم کلمه ی سلام سیلور رو تمرین کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بازم ممنون دوستان از جوابتون :smile (74):
    امروز ظهر دیگه بدون مقدمه سلام رو کامل و واضح گفت من الان برم سراغ کلمه ی دیگه یا فعلا سلام رو باش کار کنم
    سلام تبریک می گم :smile (264):.

نکته بسیار بسیار مهم :این سوالا رو تو تالار باید بپرسی .چون سوالاتی هستن که بچه ها هم بهش برمی خورن.:smile (243):نتونستم بخاطر مهم بودن رنگش رو قرمز کنم .تو خودت اینو قرمز ببین .:smile (136):

می تونی همزمان دو تا کلمه رو کار کنی باهاش ربطی به هم ندارن بستگی به خودت داره که چقدر واسه هر کلمه باهاش تمرین کنی .ولی من یه کلمه یک کلمه باهاش تمرین کردم .الان خیلی نیاز به تکرار و رو در رو بودن، برای یاد دادن یک کلمه رو داره .ولی بعد که راه بیوفته تو حرف زدن خود بخود کلماتی که در روز زیاد تکرار میشه رو یاد میگیره .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام
    بر عکس انتظاری که داشتم امروز سیلور که دوباره اومد خونه و در ضمن 12 ساعت از خونه دور بوده
    اصلا بیقراری نکرد و پرکنی هم نداشته ولی از ظهر سوت نزده این به خاطر جابه جایش هست؟
    و براش با پوست گردو اویز درست کردم که خیلی حال میکنه
    ممنون از همگی

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام
    بر عکس انتظاری که داشتم امروز سیلور که دوباره اومد خونه و در ضمن 12 ساعت از خونه دور بوده
    اصلا بیقراری نکرد و پرکنی هم نداشته ولی از ظهر سوت نزده این به خاطر جابه جایش هست؟
    و براش با پوست گردو اویز درست کردم که خیلی حال میکنه
    ممنون از همگی
    خدا رو شکر .خیلی مراقبش باش .احتمال داره به خاطر جابجایی باشه .ولی نگران نباش .همین که بازی می کنه نشون میده که راحته .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216

دوست سیلور

سلام این غزل(خواهر زادم) دوست سیلور که امروز دیگه با سیلور خیلی احساس دوستی میکنه
    فایل پیوست 990فایل پیوست 989فایل پیوست 988فایل پیوست 987فایل پیوست 986

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    خواهر زاده ات رو گذاشتی تو قفس؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:smile (6)::smile (176):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216

سلام

راستش غزل خانم خیلی دوس داشت بره تو قفس منم خواستم دلش رو نشکنم براش هم هویج هم گذاشتم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام دیگه امروز در قفس رو باز کردم وراحت دستم رو کردم توقفس و به سیلور غذا دادم ودیگه ازم نمیترسه و بیرون از قفس هم کمی با من خوبه ولی هنوز یکم میترسه به نظر شما قدم بعدی برای رام کردن چیه؟؟؟؟
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216

شاهین من

سلام
    این داستان شاهین که 1ماه پیش مابود
    یک روز که داشتم توی بیشه های اطراف شهر با دوستان قدم میزدم متوجه شدم که شاهینی زخمی روی درخت است که با هزار بدبختتی اون رو گرفتیم چون بیچاره بالش بد جوری صدمه دیده بود بعد این که اوردمش خونه اونو به همسایمون سپردم چون اون در مداوا کرن حیوانات مهارت داشت خلاصه بعد از 1ماه بالش دیگه جوش گرفت وبا دوستان اون رو در دامن طبیعت و محل زندگی قبلیش رها کردیم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    اسم این شاهین ما هم پلنگی بود اخه نژادش اینجوری بود و پشتش پر از خال های پلنگی بود
    ویرایش توسط yazdan6 : 30th January 2011 در ساعت 12:06 AM دلیل: فیلتر شدن عکس ها

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دیگه امروز در قفس رو باز کردم وراحت دستم رو کردم توقفس و به سیلور غذا دادم ودیگه ازم نمیترسه و بیرون از قفس هم کمی با من خوبه ولی هنوز یکم میترسه به نظر شما قدم بعدی برای رام کردن چیه؟؟؟؟
    ممنون
    سلام . احتمالا چون تالار بسته بود اینجا مطرح کردی . مهم نیست .سوالات بعدی رو اونجا بپرس.
    خیلی عالیه یزدان جان حالا باید علاوه بر تخمه پسته و گردو رو هم امتحان کنی یه چند رو اینا رو بده تا ببینیم کدومش رو از همه بیشتر دوست داره؟بعد باید بیاریش رو دست با جایزه .عجله نکنی ها .اول روش جایزه دادن رو بهش یاد بده بعد رو دست .یه دو روز فقط پسته و گردو و تخمه .پسته و گردو رو به تیکه های ریز مثلا اندازه عدس تقسیم کن بذار کنارت .هر روز 5 یا 6 بار تمرین کن .هربار 5 دقیقه .الان می خوای جایزه دادن رو یادش بدی .بعد هربار که ازت قبول می کنه .بهش بگو آفرین و تشویقش کن .بعد این مرحله میری واسه رو دست آوردن .موفق باشی .سوالته بعدی رو تو تالار بپرس.

صفحه 14 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)