صفحه 12 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 301
    همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    سلام
    ظاهرا تانک های تکثیرشونم سایزش از 50*50*50 کوچکتره
    استفاده از تانک کوچکتر برای مولد مشکلی پیش میاره ؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    اصولا خیلی پارامترها باید رعایت بشه . ولی خوب این رو هم در نظر داشته باشیم هر تکثیر کننده ای سلیقه ای برای خودش داره . من تکثیر ها رو در عکس ها خیلی حرفه ای ندیدم ولی خیلی عالی نتیجه گرفته . مثلا ما میگیم که حد اقل 100 لیتر باید ظرفیت آب تانک مولدها باشه که من خودم هم رعایتش می کنم که رعایت نکرده . معمولا نور رو کم می کنیم که نور سالن تکثیر تصاویر بسیار زیاد هست . مدت زمان نگهداری بچه ها و مولدین رو خیلی طول دادند دلیلش رو متوجه نشدم . برای سیفون آب از یک روش بسیار کلاسیک استفاده شده و سیستم لوله کشی ضعیفی دیده میشه ولی با همه این مسائل حجم ماهیهای بسیار زیادی داره .
    در کل برام خیلی جالب بودند ...

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    سلام
    ظاهرا تانک های تکثیرشونم سایزش از 50*50*50 کوچکتره
    استفاده از تانک کوچکتر برای مولد مشکلی پیش میاره ؟
    ظاهرا که اینا دارن استفاده میکنن و مشکلی هم ندارن خب توی سالن های تکثیر فضا خیلی مهمه که ما بتونیم از کمترین فضا بیشترین استفاده رو ببریم
    ولی مطمئنا استاندارد ترین حالت تانک تکثیر همون سایز 50*50*50 هست
    منم با شما جناب رضایی موافقم زیاد حرفه ای کار نکرده ولی نتیجه خوبی گرفته شده

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    سلام دوستان
    برای تقویت مولد ها از چه غذاهایی استفاده کنیم بهتره ؟
    راهی هست که مولد هارو تشویق به تخم گذاری کنیم ؟
    ممنونم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    نقل قول نوشته اصلی توسط Gloster نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای تقویت مولد ها از چه غذاهایی استفاده کنیم بهتره ؟
    راهی هست که مولد هارو تشویق به تخم گذاری کنیم ؟
    ممنونم
    فکر میکنم همون مخلوط دل(مخلوطی که میگو هم داخلش باشه)+سرا دیسکس یا تترا پریما وکلا غذاهای مخصوص ماهی دیسکس که مال کمپانی های معروف باشه واسه تقویت خیلی خوبه (بازم اگه دوستان چیزی به نظرشون میرسه بیان کنن)
    بهترین راه قرار دادن ماهی ها توی گله هستش تا جفت همدیگه رو انتخواب کنن بعد از انتقال به تانک تکثیر سیفون آب و جایگزینی اون باابی که یکی دو درجه خنک تر باشه براشون تحریک کننده اس گویا براشون تدایی گر باران های آمازون هستش!

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akhavani نمایش پست ها
    فکر میکنم همون مخلوط دل(مخلوطی که میگو هم داخلش باشه)+سرا دیسکس یا تترا پریما وکلا غذاهای مخصوص ماهی دیسکس که مال کمپانی های معروف باشه واسه تقویت خیلی خوبه (بازم اگه دوستان چیزی به نظرشون میرسه بیان کنن)
    بهترین راه قرار دادن ماهی ها توی گله هستش تا جفت همدیگه رو انتخواب کنن بعد از انتقال به تانک تکثیر سیفون آب و جایگزینی اون باابی که یکی دو درجه خنک تر باشه براشون تحریک کننده اس گویا براشون تدایی گر باران های آمازون هستش!
    سلام
    جفت بودند و یکسری هم لارو گرفتم ازشون
    جاشون عوض کردم الان 20 روزه هم بد غذا شدن هم تخم نریختن

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ديسكس
    شماره عضویت
    9063
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرشاد رضایی نمایش پست ها
    اصولا خیلی پارامترها باید رعایت بشه . ولی خوب این رو هم در نظر داشته باشیم هر تکثیر کننده ای سلیقه ای برای خودش داره . من تکثیر ها رو در عکس ها خیلی حرفه ای ندیدم ولی خیلی عالی نتیجه گرفته . مثلا ما میگیم که حد اقل 100 لیتر باید ظرفیت آب تانک مولدها باشه که من خودم هم رعایتش می کنم که رعایت نکرده . معمولا نور رو کم می کنیم که نور سالن تکثیر تصاویر بسیار زیاد هست . مدت زمان نگهداری بچه ها و مولدین رو خیلی طول دادند دلیلش رو متوجه نشدم . برای سیفون آب از یک روش بسیار کلاسیک استفاده شده و سیستم لوله کشی ضعیفی دیده میشه ولی با همه این مسائل حجم ماهیهای بسیار زیادی داره .
    در کل برام خیلی جالب بودند ...
    سلام
    جناب رضایی جسارتا" مطلبی را عرض کنم نگهداری طولانی مدت بچها کنار والدین چند دلیل داره اول اینکه تجربه شخصی خودم نشون داده هر چی بجها بیشتر پیش والدین بمونند رشد بهتر و سالمترند در ثانی جفت هم استراحت بیشتری میکنند شما وقتی از روز پنجم شنای آزاد شروع میکنید به بچها بعنوان غذای کمکی آرتمیا میدید و هر چه بزرگتر میشوند مقدار این آرتمیا رو بیشتر میکنید بچها کمتر به والدین میچسبند و فقط مواد مورد نیاز بدن رو از والدین میگیرند ولی این امر مشروط به اینکه 100% به جفت مطمئن باشید آلودگی یا بیماری مخصوصا" انگل آبششی نداشته باشند و اینکه جفت قوی بنیه باشند و گرنه جفت ضعیف باشند و تعداد بچها زیاد آسیب های فراوانی میبینند
    موفق باشید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط jokerman نمایش پست ها
    سلام
    جناب رضایی جسارتا" مطلبی را عرض کنم نگهداری طولانی مدت بچها کنار والدین چند دلیل داره اول اینکه تجربه شخصی خودم نشون داده هر چی بجها بیشتر پیش والدین بمونند رشد بهتر و سالمترند در ثانی جفت هم استراحت بیشتری میکنند شما وقتی از روز پنجم شنای آزاد شروع میکنید به بچها بعنوان غذای کمکی آرتمیا میدید و هر چه بزرگتر میشوند مقدار این آرتمیا رو بیشتر میکنید بچها کمتر به والدین میچسبند و فقط مواد مورد نیاز بدن رو از والدین میگیرند ولی این امر مشروط به اینکه 100% به جفت مطمئن باشید آلودگی یا بیماری مخصوصا" انگل آبششی نداشته باشند و اینکه جفت قوی بنیه باشند و گرنه جفت ضعیف باشند و تعداد بچها زیاد آسیب های فراوانی میبینند
    موفق باشید
    نگهداری طولانی مدت بچه دیسکس ها کنار والدین باعث ایجاد زخم در پوست بدن ماهی های مولد میشه!
    آرتمیای تازه هچ شده چیزی کم از موکوس بدن والدین نداره ، بلکه پروتینش هم بیشتره و رشد سریع تر میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ديسكس
    شماره عضویت
    9063
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    نگهداری طولانی مدت بچه دیسکس ها کنار والدین باعث ایجاد زخم در پوست بدن ماهی های مولد میشه!
    آرتمیای تازه هچ شده چیزی کم از موکوس بدن والدین نداره ، بلکه پروتینش هم بیشتره و رشد سریع تر میشه
    بابک جان منم در خط اخر گفتم اگر جفت ضعیف باشه(و تعداد بچها زیاد) به والدین آسیب میرسونه و باز عرض کردم از روز پنجم شنای آزاد آرتمیا باید داد دلیل طولانی مدت نگهداشتن بچها روی تن پدر مادر در فارم رو گفتم اگر اشتباهه شما بی زحمت دلیلشو توضیح بده ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط jokerman نمایش پست ها
    بابک جان منم در خط اخر گفتم اگر جفت ضعیف باشه(و تعداد بچها زیاد) به والدین آسیب میرسونه و باز عرض کردم از روز پنجم شنای آزاد آرتمیا باید داد دلیل طولانی مدت نگهداشتن بچها روی تن پدر مادر در فارم رو گفتم اگر اشتباهه شما بی زحمت دلیلشو توضیح بده ممنون
    بحث قوی یا ضعیف بودن جفت الا مطرح نیست . ضعیف باشه که اصلا نباید بزارید جفت گیری کنن...
    قوی هم باشن نباید بچه ها زیاد در کنار والدین باشند به دلیلی که تو پست قبلی گفتم

صفحه 12 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)