صفحه 44 از 82 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 817
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877

چه مریضی داره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها

چه مریضی داره
    سلام . از نیمرخ شبیه زائده گوشتی بود اما پرهای سرش ریخته ، وقتی پرهای سر یه طوطی بریزه دیگه پرکنی و پرجوی نیست و طوطی دخالتی تو این ریزش پرها نداره . دلایل زیادی میتونه داشته باشه مثل بیماری های پوستی ، بیماری پر و منقار و ... بهتره حتما به دامپزشک مراجعه کنید و اگه طوطی دیگه ای تو خونه دارید ، این طوطی رو حتما ازشون جدا کنید

سوالتون درباره طوطی ملنگو رو تو این بخش بپرسید :

http://www.parsipet.ir/thread95.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . از نیمرخ شبیه زائده گوشتی بود اما پرهای سرش ریخته ، وقتی پرهای سر یه طوطی بریزه دیگه پرکنی و پرجوی نیست و طوطی دخالتی تو این ریزش پرها نداره . دلایل زیادی میتونه داشته باشه مثل بیماری های پوستی ، بیماری پر و منقار و ... بهتره حتما به دامپزشک مراجعه کنید و اگه طوطی دیگه ای تو خونه دارید ، این طوطی رو حتما ازشون جدا کنید

سوالتون درباره طوطی ملنگو رو تو این بخش بپرسید :

سلام ضمن تبریک سال نو من طوطی دیگه ای تو خونه ندارم فکر میکنم پر های سرش به این دلیل ریخته چون طوطیم نوکشو میکشه رو میله های قفس این کار باعث میشه پر های سرش قسمتی ش کنده شه
    با اینکه من عکس پای طوطی مو گزاشتم تخمینی نمیشه در مورد سنش زد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

طوطیطتون ممکنه به دلیل سائیدن مداوم سرش به میله های قفس به این روز افتاده باشه ... آیا عادت به مالیدن سر به میله های قفس در طوطی شما وجود داره؟ به جز این مواردی مثل بعضی از مایت های پوستی و ... هم میتونن عامل بروز چنین حالتی در طوطی وب خصوص طوطی های هندی بشن . و آخرین مسئله اینکه بعضی از طوطی ها با پاشون میتونن پر های سرشون رو بکنن!!! و جوری به این کار عادت میکنند که به مرور اصلی کف سر صورتی میشه . دقیقا مثل سر طوطی ملگو شما!!! حالا دیگه فهمیدن اینکه دلیل اصلی کدومه با شماست....در هر صورت پیش یک دامپزشک مجرب هم نشونش بدید بد نیست

موفق بشاید
    ویرایش توسط بابک آژیده : 21st March 2015 در ساعت 08:48 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام

طوطیطتون ممکنه به دلیل سائیدن مداوم سرش به میله های قفس به این روز افتاده باشه ... آیا عادت به مالیدن سر به میله های قفس در طوطی شما وجود داره؟ به جز این مواردی مثل بعضی از مایت های پوستی و ... هم میتونن عامل بروز چنین حالتی در طوطی وب خصوص طوطی های هندی بشن . و آخرین مسئله اینکه بعضی از طوطی ها با پاشون میتونن پر های سرشون رو بکنن!!! و جوری به این کار عادت میکنند که به مرور اصلی کف سر صورتی میشه . دقیقا مثل سر طوطی ملگو شما!!! حالا دیگه فهمیدن اینکه دلیل اصلی کدومه با شماست....در هر صورت پیش یک دامپزشک مجرب هم نشونش بدید بد نیست

موفق بشاید
    بله طوطی من نوک شو میماله به قفس دلیلش همینه چی کار کنم که این عادت بیفته از سرش ؟
    سوال بدی اینه من طوطی مو هر سه هفته یک بار با شامپو بچه حمام میکنم مشکلی نداره؟
    اگه بتونین سن طوطی مو تخمین بزنید هم ممنون میشم بهم گفتن از سه سال تا ده سال نمیشه دقیق تر سن طوطی مو بگید بهم چون من این طوطی رو از کسی گرفتم بهم نگفت چند سالشه بازم خیلی ممنون از توجه تون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    عکس از پا و چشم طوطی م یه سوال دیگه هم دارم طوطی م رو قفس بعضی مواقع روی یک پا وایمیسته یه پاشو جمع میکنه این معنی ش ینی چی؟
    ویرایش توسط wow2005dlta : 21st March 2015 در ساعت 09:51 PM

همکار قدیمی (مدیر بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    عکس از پا و چشم طوطی م یه سوال دیگه هم دارم طوطی م رو قفس بعضی مواقع روی یک پا وایمیسته یه پاشو جمع میکنه این معنی ش ینی چی؟

سلام

در مورد اینکه روی یک پاش وا میسته ، جای نگرانی نیست و طوطی داره استراحت میکنه . در مورد سنش هم باید اساتید جوابتون رو بدن . اگه ببریدش دامپزشک بهتون میگه که سنش چقدره .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام ضمن تبریک سال نو من طوطی دیگه ای تو خونه ندارم فکر میکنم پر های سرش به این دلیل ریخته چون طوطیم نوکشو میکشه رو میله های قفس این کار باعث میشه پر های سرش قسمتی ش کنده شه
    با اینکه من عکس پای طوطی مو گزاشتم تخمینی نمیشه در مورد سنش زد
    بله طوطی من نوک شو میماله به قفس دلیلش همینه چی کار کنم که این عادت بیفته از سرش ؟
    سوال بدی اینه من طوطی مو هر سه هفته یک بار با شامپو بچه حمام میکنم مشکلی نداره؟
    اگه بتونین سن طوطی مو تخمین بزنید هم ممنون میشم بهم گفتن از سه سال تا ده سال نمیشه دقیق تر سن طوطی مو بگید بهم چون من این طوطی رو از کسی گرفتم بهم نگفت چند سالشه بازم خیلی ممنون از توجه تون
    منقار که ربطی به سر نداره ، طوطی منم این عادت رو داشت اما سرش از پر خالی نشد . حالا سایر دلایلی که ممکنه باعث خالی شدن سرش شده باشه رو آقای آژیده گفتن به نظر منم بهترین حالت این هست که به دامپزشک مراجعه کنید . در مورد سنش هم به شما گفتم بالای 2 سال سن داره . فکر میکنم بین 2 تا 3 سال . نمیتونم دقیق بگم . از روی پای طوطی هم نمیشه سن طوطی رو دقیقا مشخص کرد

هفته ای یک بار حموم کنید یا آب رو اسپری کنید بهش ، دیگه از شامپو استفاده نکنید. ملنگوها معمولا عادت دارن تو ظرف آب خودشون حموم کنن .

در مورد ایستادن روی یک پا ، طبیعیه . طوطی ها معمولا موقع خواب ، چرت روزانه یا استراحت یک پا رو جمع میکنن .

بقیه سوالتون رو تو تاپیک ملنگو بپرسید :

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17346
    سلام دوستان سال نوتون مبارک

من میخام یه طوطی بخرم اما تو این زمینه تجربه ای ندارم ... ممنون میشم راهنمایی کنید چه نوع نژادی رو واسه اول کار بخرم خوبه

ممنون

همکار قدیمی (مدیر بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    فعلا که هیچ
    شماره عضویت
    15921
    نقل قول نوشته اصلی توسط mezbob نمایش پست ها
    سلام دوستان سال نوتون مبارک

من میخام یه طوطی بخرم اما تو این زمینه تجربه ای ندارم ... ممنون میشم راهنمایی کنید چه نوع نژادی رو واسه اول کار بخرم خوبه

ممنون
    سلام و درود

به پارسی پت خوش اومدین . شما بودجه تون چقدره ؟

شما میتونید برای شروع از عروس هلندی شروع کنید چون هم زود رام میشه و نسبت به طوطی های دیگه سر و صدای کمتری داره .

صفحه 44 از 82 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)