صفحه 85 از 156 نخستنخست ... 3566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 841 به 850 از 1554
    همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    حسين جان فكر كنم منظور منو كامل متوجه نشدي من تو خط دوم پست قبلينم گفتم كه
    اين ماهي به چه ريفايي صدمه ميزنه و من خودم ميگم چرا ماهي كه با شرايط اكواريوم خودمون
    سازگار نيستو بخوايم نگهداريم به قول قديميا چرا روزه شك دار بگيريم
    در مورد سليقه اي بودن ماهيا هم درسته ولي يه موقعي شرايط يه محدوديتايي برايه ما
    بوجود مياره كه نميشه كاري كرد
    مثلن تو مشهد نبودن مغازه اي كه تنوع ماهي داشته باشه(اونجا كه مثل تهران نيست كه20تا
    مغازه به صورت تخصصي ابشور داشته باشه)محدوديت تو هزينه كردن شرايط نگهداري ماهي تغذيه كردنش
    و خيلي چيزايه ديگه.
    متشکرم.قانع شدم .اما نظرتون رو حالا در مورد پرچم ماهی که در عکس گذاشتم و کاملا ریف سیف هست و سطح نگهداریش اسونه میخوام بدونم ؟این یکی هم کمیاب هست؟ این هم لینکش:Saltwater Aquarium Fish for Marine Aquariums: Schooling Bannerfish

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    من نميخواستم شما رو قانع كنم فقط منظورم اين بود كه محدوديتها باعث ميشن
    كه ما اكثر مواقع از خيلي از ماهيا صرف نظر كنيم با توجه به زيباياشون

تو خانواده پروانه ها ماهيان رده(Heniochus)كه اغلب پرچمدار ناميده ميشن و پروانه ماهي انتن دار
    نمونه اي از اين رده ميشه معمولن در اكواريوم مشكلي بابت تغذيه نداره و سطح نگهداريش هم اسونه
    كمياب كه اصلن نيست.تو پستايه قبليم خودت اشاره كردي كه دو گونه هستن كه يك گونش ريف سيفه
    و اون يكي نه.
    ویرایش توسط mahdi1367 : 6th January 2012 در ساعت 08:09 AM

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    با سلام.در مورد پروانه ی نارنجی در توضحاتش اینطور نوشته:
    It may be kept in a 50 gallon or larger aquarium with other butterflyfish, including members of its own species, if they were introduced to the tank at the same time. The Orange Butterflyfish may be kept in a reef aquarium, but will eat leather corals and some of the soft corals. It is an excellent fish for beginners.
    من در مورد leather corals نفهمیدم که چی هستن ؟ در ضمن سطح نگهداریش هم ساده زده.ببخشید همش در مورد پروانه ها سوال میکنم اما بیشتر جنبه ی تحقیقی داره .و در کنارش پیدا کردن گونه ایی که مناسب محیط های ریف باشه .(خودم همون پرچمدار رو که ریف سیف هست انتخاب کردم چون حوصله ی دردسر ندارم و میخوام کاملا مطمئن باشه)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    منظور مرجان چرمي يا همون ماشروم چرمي هست كه يه نمونش همين ساركوفيتون هست كه زيادم ديده ميشه تو اكواريوما
    اين يه نمونه از همين مرجانهSaltwater Aquarium Corals for Marine Reef Aquariums: Toadstool Mushroom Leather Coral, Brown

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    This species can be kept in a 50 gallon / 190 L aquarium or bigger. It is a fairly hardy species that can be recommended for saltwater beginners. It can be kept with other butterflyfishes, including members of its own species, but it is best to introduce them to the aquarium simultaneously to avoid territorial fights. In the wild, Klein's Butterflyfish occur singly or in pairs. Klein's Butterflyfish is considered reef compatible with caution, because it is fond of eating leather corals and certain soft corals.
    In the wild, Klein's Butterflyfish feeds chiefly on algae, zooplankton, and soft coral polyps, especially the species Sarcophyton tracheliophorum and Litophyton viridis
    ممنون.دقیقا در سایت دیگه ای هم به همین مورد اشاره کرده.میشه اطمینان کرد که به جز این گونه های ریف به بقیه کار نداره؟
    این هم عکس این پروانه برای کسانی که علاقه مندند:
    البته نمیدونم پیدا میشه در ایران یا نه؟

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    فكر كنم همه اينا كه ميگن به فلان ريف صدمه ميزنه مشاهداتي بوده كه تواكواريوم ها ديده شده
    و طبق مشاهداتم ميگن كه به اين مرجان صدمه ميزنه و دليل علمي هم نداشته باشه البته نظر من اينه
    ناياب ترين ماهيا هم مياد ولي بايد مرتب تو مغازه هابگردي تا بتوني ماهيه مورد نظرتو پيدا كني

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    2910
    با سلام خدمت دوستان
    من میخوام یه تانک اب شور راه بندازم
    جدودا هم یک ملیون وصد هزار تومن دارم
    ابعاد تانک هم می خوام 1*0.4*0.8
    باشه
    لطفا دوستانی که تجربه دارند کمکم کنند
    لطفا لیست مواد لازم رو با قیمت اگه میشه ذکر کنید

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    باشه
    دوست عزیز ابعادی که زدید چی هست ؟

کاربر عالی

شماره عضویت
    5880
    سلام صبح بخیر بچه ها به دادم برسین هنوز دارم با جلبک قهوای مبارزه میکنم ولی اون خیلی قویه کمک کمک کمک

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    باشه
    ابعادتون مناسب نیست شما بهتر هست ارتفاع رو 65 تا 70 در نظر بگیرید عرض رو هم 50 تا 55 و طول 110 تا 120 .لیست قیمتها که نمیشه چون انواع اجناس و مارکهای متعدد وجود داره که بستگی داره نظر شما چی باشه و در چه حدی میخواید کار کنید.با اون مبلغ صرفا اکواریوم معمولی بدون هیچ موجودی میشه راه انداخت اما مطمئن باشید حداقل 400 تا 500 تومن دیگه هم باید اضافه کنید در نهایت.تانک ریف میخواید یا فیش اونلی هم متفاوته؟ در کل اگر کامل اطلاعات خواستید در هر بخش مربوط به خودش از انواع اجناس سوال کنید تا جزییات رو متوجه بشید.

صفحه 85 از 156 نخستنخست ... 3566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104135 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)