همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط amis9977 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من امروز یه جوجه کاسکو خال قرمز تقریبا 10 ماه رو 1 میلیون و 400 تومان خریدم میخواستم نظرتون رو در بارش بپرسم چند تا سوال داشتم 1- قیمتش خوبه 2- سر چند تا از پر های بالش کنده شده مشکل خاصی داره با توجه به اینکه تو پرنده فروشی یه کاسکو دیگه تو قفسش بوده در ضمن امروز ظهر دیدم که وقتی داشت پر هاشو تمیز میکرد سر یکی از پر ‌‌هاش افتاد به نظرتون با توجو به فصل میتونه برای پر ریزی باشه 3- الآن خوابیده و صدایی شبیه خور و پف و ناله میکنه مشکلی نیست عادیه 4- امشب پیش دام پزشک که بود از قفس اومد بیرون و رو زمین گرفتنش یه کم استرس گرفت به نظرتون چیکار کنم که زود تر به حالت نرمال برگرده ظهر که آوردمش بعد دو سه ساعت غذا و آبشو با اشته‌ها خورد 5- دام پزشک میگفت سالم و فقط تازه سرما خورده که یه قطره داد و گفت توی هر بار که آبشو عوض میکنی 5 قطره بزن تو آبش خوب میشه تا یه هفته - لطف میکنید جواب بدید من بیشتر روی سر پر ‌‌هاش و این استرسی که یکی دو ساعت پیش گرفت نگرانم اولین طوطی که گرفتم نمیخوام مشکلی براش پیش بیاد مشکلایی که گفتم جدین؟ در ضمن الآن خواب در اولین فرصت عکسشو براتون میزارم.
    راهنمایی دوستان رو مطالعه کنید و حتما از پرها عکس بزارید شاید پرجوی داشته باشه
    برای در مان سرما خوردگی هم دمای خونه رو کمی بالا ببرید و بهش پرتغال بدید اگر نخورد میتونید از ویتامین c جوشان که انسانها استفاده میکنند استفاده کنید(نصف یک قرص در یک ظرف آب)
    اون سروصدا هم خروپف نیست صدای ساییدن منقار پایین به بالاست که همه طوطی ها موقع استراحت انجام میدن و طبیعیه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    مبارک باشه .ایشالا همیشه شادت کنه / داداش یه راه حل واسه اب دادن به کاسکو. خودم اینه که مثلا میخوام یه اب پرتقال یا هرچی دیگه که نمیخوره رو داخل در دلستری یا همچین درایی .زود قورت میده ///البته یه کار اشتباه واسه موندن تو ذهنش که این در بطری خوبه , کردم این بود یکم دلستر دادم دیگه رفت تو ذهنش ////دادن دلستر خوب نیست //اواسه ما ادم ها ضرر داره دیگه چه برسه به این کاسکو ها .که البته مال شما هم سرما خورده هم عادت نداره به محیط/ خوش باشی عزیز
    ویرایش توسط sokoote1990 : 22nd February 2014 در ساعت 10:18 PM دلیل: سوتی زیادی در پست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    دوستان سلام قفس کاسکو ی من با طول و عر ض 50و 40 و ارتفاع 60 کوچیک نیست .الان دیگه یواش یواشم داره زبون باز میکنه و عادت کرده به ما / برای قفس نوردی و اسباب بازی هایی که میزاریم دیگه زیادی جاش رو تنگ میکنه /استانداردش چنده ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    دوستان سلام قفس کاسکو ی من با طول و عر ض 50و 40 و ارتفاع 60 کوچیک نیست .الان دیگه یواش یواشم داره زبون باز میکنه و عادت کرده به ما / برای قفس نوردی و اسباب بازی هایی که میزاریم دیگه زیادی جاش رو تنگ میکنه /استانداردش چنده ؟
    مدل قفستون 1033 هست ؟ دقیقا چه مدته کاسکو رو نگهداری مکنید ؟ درجه حدی اهلی هست ؟ روی دست میاد ؟ راحت از قفس بیرون میاد و توو میره ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    مدلش نمیدونم انگاری مسافرتی باشه .حدود 6 ماه . رو دست راحت میاد .2 تا 3 تا کلمه رو با صدای دو رگه میگه / اره بهش بگم برو تو قفس خودش میره و از تو قفس با دست درش میارم خودش پاش میرازه رو دستم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    ممنون دوستان از راهنمایی تون آقای اسکندری اگه امکانش هست شما هم نظرتون رو بگید ممنون میشم.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    مدلش نمیدونم انگاری مسافرتی باشه .حدود 6 ماه . رو دست راحت میاد .2 تا 3 تا کلمه رو با صدای دو رگه میگه / اره بهش بگم برو تو قفس خودش میره و از تو قفس با دست درش میارم خودش پاش میرازه رو دستم
    میشه قفسش رو عوض کرد . طبق شرایطی و روش هایی که هست باید با قفس جدید آشنا بشه و کم کم منتقل بشه . ولی به نظرم بذار اول زبونش راه بیافته اونوقت آروم آروم جاشو عوض کن گرچه الانم میشه عوض کرد من یه پیشنهاد دادم شایدم بی ربط باشه . این دیگه به خودتون بستگی داره
    موفق باشید

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    مرسی دوست عزیز .سلامت باشی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    گرين چيك
    شماره عضویت
    15110
    سلام دوستان عکس هایی که گرفتم رو براتون میزارم در باره پر ‌‌هاش فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشه فقط میمونه سرما خردگیش اونم که چون تازه گرفته هیچ کدوم از علایم سرما خوردگی رو نداره فقط من یکی دو تا عطسه ازش شنیدم به نظرتون به خاطر سرما خوردگی ارزش داره تعویزش کنم در ضمن همون طور که تو بعزی از عکس ها میبینید گاهی وقتا میره کف قفس منقارشو گوشه قفس نگاه میداره و یکی از پاهاشو به زمین میکشه فکر میکنید نرماله یا نه ممنون Chilli (1) - Download - 4shared - Amir Nikyad

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amis9977 نمایش پست ها
    سلام دوستان عکس هایی که گرفتم رو براتون میزارم در باره پر ‌‌هاش فکر نکنم مشکل خاصی داشته باشه فقط میمونه سرما خردگیش اونم که چون تازه گرفته هیچ کدوم از علایم سرما خوردگی رو نداره فقط من یکی دو تا عطسه ازش شنیدم به نظرتون به خاطر سرما خوردگی ارزش داره تعویزش کنم در ضمن همون طور که تو بعزی از عکس ها میبینید گاهی وقتا میره کف قفس منقارشو گوشه قفس نگاه میداره و یکی از پاهاشو به زمین میکشه فکر میکنید نرماله یا نه ممنون Chilli (1) - Download - 4shared - Amir Nikyad
    عکسها رو در آپلود سنتر سایت آپلود کنید و به صورت مستقیم اینجا قرار بدید
    تو این عکسها چیز خاصی دیده نمیشه،نه رنگ چشم،نه وضعیت پرها نه ...
    چون همه عکسها از پشت طوطی و از فاصله دور بود و بی کیفیت
    اگر آبریزش بینی نداره و مدفوعش طبیعیه چند تا عطسه در روز مشکلی نداره و کاملا طبیعیه
    اون سم کوبیدن زیر قفس هم طبیعیه بعضی از طوطی ها این کارو میکنند و متاسفانه نمیشه ترکشون داد

صفحه 726 از 1238 نخستنخست ... 2266266767077087097107117127137147157167177187197207217227237247257267277287297307317327337347357367377387397407417427437447457768261226 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)