صفحه 11 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 268
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminity نمایش پست ها
    سپاسگذارم.
    من تو شهر همدان زندگی میکنم تا الان معمولا آب لوله کشی رو میذاشتم 2-3 روز می موند و به تانکم اضافه می کردم. دیروز فهمیدم سختی آب همدان 650 هستش. سکته کردم تقریبا!!! پیشنهاد شما دستگاه تصفیه آبه؟ قیمت گرفتم از600 تومن شروع می شد به بالا.
    بازم ممنون که راهنماییم می کنید
    اگر در ماهیهاتون احساس استرس و مشکل نمی کنید تغییری ندید . یه مطلب می گم اگر فقط به خاطر ماهیهاتون می خواید از آب ro استفاده کنید این کار رو نکنید ولی فکر خودتون و سلامتی خودتون هم هستید بیشتر با این هدف از این وسیله ارزشمند استفاده کنید چون شما مهمترید . ماهیهاتون هم استفاده کنند از این لطف شما .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    12672
    دوستان لطفا جوابمو سریع بدید
    شرایت اب اکواریوممو چه طوره کنم که دیسکسام مریضی نگیرن ودر کل چه املاهی باید تو اب باشه.چی کار کنم تا بعضی دیسکسام غذا خشک(تترا)بخورند

همکار قدیمی (انجمن دیسکس )

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad66 نمایش پست ها
    دوستان لطفا جوابمو سریع بدید
    شرایت اب اکواریوممو چه طوره کنم که دیسکسام مریضی نگیرن ودر کل چه املاهی باید تو اب باشه.چی کار کنم تا بعضی دیسکسام غذا خشک(تترا)بخورند

دوست عزیز اول سلام و تبریک به مناسبت ورودتون به سایت پارسی پت:
    متاسفانه بسیاری از فروشندگان دیسکس به دیسکسها کرم خونی و ... میدن و دیسکس ها کمتر به غذای خشک رغبت نشون میدهند.در ابتدا غذای خشک را سر یه ساعت معین اونم کم به دیسکسهاتون بدید اگر بعضی از اونها عادت داشته باشند و شروع بخوردن کنند بقیه نیز ترغیب بخوردن میشن(در صورت عدم بیماری) اگه تا نیمساعت غذا خورده نشد اونو از تانک جمع کنید اینکار را برای یک هفته انجام دهید سعی کنید بین وعده قبل غذای خشک 4 الی 5 ساعت چیزی به دیسکس ها ندهید تا کمی کرسنگی آنها را ترغیب بخوردن غذای خشک کند
    اگر غذای خشک نخوردن می تونید اونو با دل میکس کنید و بهشون بدهید
    املاح مناسب و نامناسب آب مواردیست که نیاز داره بدقت تاپیک شیمی آب و شرایط نگهداری دیسکس را مطالعه کنید.
    در صورت هر سوال دیگر من و دوستان در خدمتتون هستیم اما در ابتدا توصیه می کنم مطالب بخش دیسکس را مطالعه کنید تا اتوماتیک وار بسیاری از سوالاتتون پاسخ داده شود

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی دیسکس
    شماره عضویت
    13484
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ta23 نمایش پست ها

دوست عزیز اول سلام و تبریک به مناسبت ورودتون به سایت پارسی پت:
    متاسفانه بسیاری از فروشندگان دیسکس به دیسکسها کرم خونی و ... میدن و دیسکس ها کمتر به غذای خشک رغبت نشون میدهند.در ابتدا غذای خشک را سر یه ساعت معین اونم کم به دیسکسهاتون بدید اگر بعضی از اونها عادت داشته باشند و شروع بخوردن کنند بقیه نیز ترغیب بخوردن میشن(در صورت عدم بیماری) اگه تا نیمساعت غذا خورده نشد اونو از تانک جمع کنید اینکار را برای یک هفته انجام دهید سعی کنید بین وعده قبل غذای خشک 4 الی 5 ساعت چیزی به دیسکس ها ندهید تا کمی کرسنگی آنها را ترغیب بخوردن غذای خشک کند
    اگر غذای خشک نخوردن می تونید اونو با دل میکس کنید و بهشون بدهید
    املاح مناسب و نامناسب آب مواردیست که نیاز داره بدقت تاپیک شیمی آب و شرایط نگهداری دیسکس را مطالعه کنید.
    در صورت هر سوال دیگر من و دوستان در خدمتتون هستیم اما در ابتدا توصیه می کنم مطالب بخش دیسکس را مطالعه کنید تا اتوماتیک وار بسیاری از سوالاتتون پاسخ داده شود
    با سلام
    فکر کنم پاسخ های آقا آرش عالی بود لازمه به عنوان یک دوست که بیشتر دوست دارم پرورش بدم و از این کار هم لذت می برم ( البته پرورش دیسکس شغل دوم من) تو این چند سال با تجربه به این مطلب رسیدم که یک دیسکس خوب هم باید غذای میکس شده رو بخوره هم غذای خشک البته برای دوستانی که تعویض آبشون کم غذای خشک بهتر و تعداد دفعات این غذا ها نست به دل و .... باید بیشتر باشه البته اساتید باید در این مورد بهتر نظر بدن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    12672
    خب اگر بیماری داشته باشند چی؟ داروی آزو مجیک چه طوره دارم ازش استفاده میکنم.برای انگل هم باید چه دارویی بریزم

همکار قدیمی (انجمن دیسکس )

نوع حیوان خانگی
    Discus-Plant Aqua
    شماره عضویت
    4168
    خب اگر بیماری داشته باشند چی؟ داروی آزو مجیک چه طوره دارم ازش استفاده میکنم.برای انگل هم باید چه دارویی بریزم

با سلام:
    دوست عزیز اول باید تشخیص داده بشه که ماهی مریضی داره یا خیر!!!!!!!اگر مشکل از بیماری باشه با توجه به نوع بیماری می بایست شرایط درمان انجام گردد در غیر اینصورت باید شرایط آب و تانک مهیای پذیرش دیسکس گردد.
    بنظرم با یه خط پست شما که نه میدانیم دیسکس دارید یا نه؟تانکتون چقدره؟فیلتراسیونتون؟مشکلت ون؟؟؟؟
    می تونیم بگیم آزو مجیک رو می تونید استفاده کنید یا نه!!!!!!!!!!!!
    دوست عزیز اگر مشکلی هست در تاپیک
    http://www.parsipet.ir/thread12539-89.html با پاسخ به سوالات تاپیک http://www.parsipet.ir/thread617.html از دوستان سوال کنید.
    مجدداً خواهش دارم تاپیکهای بخش دیسکس رو مطالعه کنید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    12672
    9تا دیسکس دارم تانکمم 110 لیتره.دو تا فیلتر گذاشتم یکی بزگ یکی کوچیک.4تاشون ورم داره شکمشون و فقط کرم می خورن ولاغرشدن ورنگ شونم پریده ومدفوعشونم سفیده.یکی دیگشونم دیدم که یه کرم از پهلو رفتو بدنش والن جاش زخمه مشکل چیه؟چند تا از سالماشونم بالای چشمشان یه نیم دایره از چشمشان خالیه؟

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    9تا دیسکس دارم تانکمم 110 لیتره.دو تا فیلتر گذاشتم یکی بزگ یکی کوچیک.4تاشون ورم داره شکمشون و فقط کرم می خورن ولاغرشدن ورنگ شونم پریده ومدفوعشونم سفیده.یکی دیگشونم دیدم که یه کرم از پهلو رفتو بدنش والن جاش زخمه مشکل چیه؟چند تا از سالماشونم بالای چشمشان یه نیم دایره از چشمشان خالیه؟
    سلام در اینجا مطرح بفرمایید
    http://www.parsipet.ir/thread12539.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    12672
    با سلام به اقا بابک
    میخواستم بپرسم چه طوری ودر چه مواقعی نمک استفاده کنم

همکار قدیمی انجمن دیسکس

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    47
    با سلام به اقا بابک
    میخواستم بپرسم چه طوری ودر چه مواقعی نمک استفاده کنم
    سلام کاش سئوالتو در قسمت سئوال و جواب عمومی دیسکس میپرسیدی!
    در حالت عادی استفاده از نمک توصیه نمیشه ولی مورد مصرف اون در تیرگی ابتدایی پوست و باله و دامنه فعالیت اون در کاستیا وکیلودونلا تریکودنا قارچ و زالو بوده و بصورت حمام های کوتاه و دراز مدت استفاده میکنند(کلا انگلهای خارجی)
    نمک همچنین استرس اسمزی را کاهش میده و از جذب نیتریت در مورد مسمومیت با نیتریت جلوگیری میکنه

صفحه 11 از 27 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)