نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    12561

*****لطفا بخونید خیلی مهم******

*****لطفا بخونید خیلی مهم******

سلام دوستان من این مطلبو تو ف.ب دیدم گفتم اینجا هم بزارم اگر کسی از دستش کاری بر میاد انجام بده من خودم امروز یا جمعه میرم یه بار هم با این ادم برخورد کردم خیلی بی ادب و بی فرهنگه این هم داستان

از زبون یکی از ساکنین اونجا:

این مطلب رو با بغض و اشک براتون مینویسم...
    ازتون خواهش میکنم تا انتها بخونید چون موضوع مرگ و زندگیه بیشتر از ۲۰ گربه و بچه گربه ست...

میدان ۷۳ نارمک.. جایی که سالهاست به گربه هاش رسیدگی میکنیم و همشون رو تک به تک میشناسیم و اونا رو بچه های خودمون میدونیم.. جایی که بهرام زینعلی از خیلی قبل تر از ما به گربه هاش رسیدگی میکرده و اونا رو بچه های خودش میدونه..

جایی که به طرز عجیبی توی یکی دو سال اخیر تبدیل به شلوغ ترین و پر طرفدارترین میدون های دنج نارمک شد و همین موضوع پای بسیاری از اراذل و اوباش رو به اون باز کرد.. تا جایی که تقریبا از یک پارک خانوادگی به یک پاتوق قمار تبدیل شد...
    و در تمام این مدت من فقط نگران یک موضوع بودم: گربه ها...
    توی تمام این چند سال به جز خودمون فقط دو نفر رو دیدم که هوای گربه های میدون ۷۳ نارمک رو داشتند: بهرام زیعنلی و خانمی که پنهونی به گربه ها غذا میداد. چرا؟

چون توی این میدون پسر زشت صورت و زشت سیرتی هست که تقریبا همیشه توی پارک وله.. صبح، ظهر، عصر، شب، آخر شب... هر ساعتی که ما رفتیم تا به گربه ها رسیدگی کنیم اون رو دیدیم که معمولا با یه دمپایی مثل لات ها راه میره و دیگران رو آزار میده..

نمیدونم اینهمه عقده و شرارت از کجا سرچشمه میگیره اما میدونم از اون دسته موجوداتی هست که به هیچ وجه تحمل دیدن هیچ زیبایی رو نداره و به معنای واقعی کلمه مریض و روانیه..

چند شب پیش دیدم با سنگ بالای سر یکی از گربه های پارک که مثل بچه ی خود من هست واستاده و قصد داره با سنگ اون رو بزنه.. گربه در لحظه ی آخر فرار کرد و سنگ به زمین خورد اما شدت ضربه به قدری زیاد بود که کمونه کرد و محکم به بدنه ی ماشین اونطرف خیابون اصابت کرد.. فکر کنید اگه به گربه خورده بود چی میشد..

سرش فریاد زدم و رفت گرفت نشست سر جاش... اما دو شب پیش بخاطر فحاشی کردن توی پارک با صدای بلند طاقت نیاوردم و ازش خواستم صداش رو بیاره پایین.. با کمال وقاحت گفت (محل خودمونه دوست دارم بلند بلند فحش بدم ناراحتی برو!) منم از کوره در رفتم و سیلی محکمی نثارش کردم.. دوست هاش واسطه شدن و من رو کشیدن عقب. اما وقتی از پارک میرفتیم دیدم از روی حرص و عقده باز هم کلی سنگ برداشته و به دوستاش میگه (دیگه توی این پارک گربه ای نبینم،
    چرا؟ چون موجود زشت و کثیفیه و این عقده رو روی گربه های زیبا خالی میکنه

با چند نفر که مشورت کردیم گفتن تا یه مدت به این میدون نریم چون ممکنه این پسره با دیدن ما بیشتر تحریک بشه گربه ها رو آزار بده.. ما نمیتونیم به اونجا بریم و از حال گربه هایی که سالهاست بهشون رسیدگی میکنیم با خبر بشیم. بهرام زینعلی هنوز تهران نیست و اگر هم بود کاری از اون پیرمرد تنها ساخته نبود.. میدون ۷۳ حدودا بیش از ۲۰ گربه داره که شرایط بعضی هاشون مساعد نیست و نیاز به رسیدگی دارند.. به کمک کمپین سفید چند تاشون رو عقیم کردیم. گربه های مریضی بینشون هست که بهشون میرسیدیم. گربه ای با یک چشم کور و دم قطع شده (حدس بزنید کی این کار رو کرده) بینشون هست که تازه زایمان کرده و به پارک میاد تا برای بچه هاش غذا ببره. چند گربه یجدید هم به تازگی به پارک اضافه شدند و این اواخر چند تا بچه گربه هم به جمعشون اضافه شده بود که تا همین پریشب که اونجا بودیم بهشون غذا دادیم.

چیزی که از شما میخوام اینه:

اگر میتونید به این میدون برید و به گربه ها رسیدگی کنید تا ببینه تعداد هواداران این گربه ها کم نیستن شاید بترسه و دست برداره..

اگر کسی ایده ای داره که میتونه جلوی این عقده ای رو بگیره (بخصوص از راه قانونی) خواهش میکنم باهامون در میون بگذاره.. تا جایی که میتونید این پست رو شیر کنید تا شاید کسی بتونه کاری کنه.

دوستان..خواهش میکنم هر چه سریعتر یه فکری بکنید... خدا میدونه تا همین الان چند تا از بچه های عزیزم رو از بین برده.. گربه های این پارک واقعا به کمک شما نیاز دارن تا از شر این بیمار کثیف نجات پیدا کنند..

مشخصات:
    صورت زشت و نسبتا سیاهی داره، موهای کوتاه، لب های کلفت، عینک میزنه، معمولا دمپایی پاش میکنه و پیراهن آستین کوتاه چهارخونه میپوشه، به نظرم اومد اون شب رفیق هاش صداش زدن (مهیار) اما خیلی از اسمش مطمئن نیستم.

میدون ۷۳ نارمک رو دریابید دوستان تا از این دیرتر نشده... این میدون تا پریشب خونه ی گربه های زیادی بود و اگر نجنبیم فقط به دست همین یه آشغال به قتلگاه گربه ها تبدیل میشه و تمام بچه هایی که سالها بهشون رسیدگی کردیم خیلی راحت با سنگ های این بی شرف کشته میشن...
    خواهش میکنم کاری کنید....

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    14008
    واقعاً که شرم آوره؛ دوست عزیز شما میتونید زنگ بزنید 110 گزارش کنید حتماً میان این ارازل و اوباش رو جمع می کنند.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    پیشی و طوطی
    شماره عضویت
    15237
    من این موضوع رو توی یک سایت دیگه خواندم کاربرایی که اونجا رفتن تا ببینن موضوع چیه نوشته بودند که همه گربه ها صحیح و سالمن و اتفاقی براشون نیفتاد ولی من خودم ندیدم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ابزیان
    شماره عضویت
    14109
    به کلانتری اطلاع بدین خودشون میدونن چی کار کنن و شکایت کنید و بگید پارک رو پاتوق کرده ، اگه فایده نداشت از راه زور انجام بدین. لطفا اطلاع رسانی رو بیشتر کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)