صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 100
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط clownfish نمایش پست ها
    سلام آقای نوروزی این رزین میکس بدی که شما تهیه کردین شارژم میشه؟
    در ضمن نفری چند درمیاد؟
    ممنون

سلام
    من تهیه نکردم و اگه تعداد جور بشه قراره خریده بشه ، اگه قراره با روشی که جناب فربد گفتن شارژ بشه تمام رزینها شارژ میشن وگرنه هیچ کدوم شارژ نمیشن
    تو پست قبلی هم گفتم هر کیلو 50 تومن

نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام به همه ،من نمیدونم دوستان چرا لقمرو دور سرمون میچرخونیم ، شما یه سرچ کنید هزارتا شرکت پیدا میکنید که دارن تبلیغه رزین میکنن،مدتی قبلم که من خودم از ناصر خصرو قیمت گرفتم و اعلام کردم، همه این رزینهایی که در بازار میبینیم چینی هستند ولی تهته لیسانسه انگلستان ، من رزینه پرولایترو قیمت کردم ، میکس بد کیلویی 26000 تومان و رزینهایه آنیونی و کاتیونی که باید باهم میکس بش هر کیلوشون حدود 12000 تومان میشه البته یادم نیستش قیمته هر کدوم چند بودش یعنی ما یک کیسه 25 کیلویی رزین کاتیونی و یه کیسه آنیونی تهیه کنیم حدود 600 تا 700 هزار تومان بیشتر نمیشه ،
    البته من از دوسته عزیز آقا فربد خواهش میکنم طریقه شارژ کردنه این رزینهارو توضیح بدن .
    خوب الان من دارم استفاده میکنم و خیلیم راضیم ، الانم شرایط آکواریومم داره نزیدک میشه به عالی ، ببخشید پر حرفی کردم ، موفق و پیروز و سربلند باشید .

بله امیر خان رزینهای چینی لیتری 20 الی 25 تومنه ولی انگلیسی اصل همون حدود 50 تومنه و هیچ تضمینی نیست که کی راست میگه و کی ...

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام . علیرضا جان ، داداش من الان دارم از همین رزینهایه چینی استفاده میکنم که خیلی خوب جواب داده ، بنظر من کیلویی 12000 تومان کجا 50000 تومان کجا ، ما با 600000 تومان حدود 50 کیلو رزین میخریم ولی همین مقدار رزین با اون قیمت حدود 2/500/000 در میادش ، وقتی من یک کارتریج میخرم که یک سومش رزین پرشده به قیمته 70000 تومان که توش کمتر از نیم کیلو رزین هستش کایه تعجب نداره که رزین بهمون کیلویی 50000 بدن . بازم من بر حسب وظیفه این تحقیقرو کردم و به خدمتتون رسوندم تصمیم با شما دوستان هستش . موفق باشید .

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام . علیرضا جان ، داداش من الان دارم از همین رزینهایه چینی استفاده میکنم که خیلی خوب جواب داده ، بنظر من کیلویی 12000 تومان کجا 50000 تومان کجا ، ما با 600000 تومان حدود 50 کیلو رزین میخریم ولی همین مقدار رزین با اون قیمت حدود 2/500/000 در میادش ، وقتی من یک کارتریج میخرم که یک سومش رزین پرشده به قیمته 70000 تومان که توش کمتر از نیم کیلو رزین هستش کایه تعجب نداره که رزین بهمون کیلویی 50000 بدن . بازم من بر حسب وظیفه این تحقیقرو کردم و به خدمتتون رسوندم تصمیم با شما دوستان هستش . موفق باشید .

الان شما با رزین آزمایشگاهی کیلویی 12000 هزار تومن تی دی اس صفر داری ؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    اقا من هستم

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    الان شما با رزین آزمایشگاهی کیلویی 12000 هزار تومن تی دی اس صفر داری ؟
    بله . من الان بیشتر از یک ماه هستش که با همین رزینهایه چینیه تو بازار تی دی اسه صفر دارم . علیرضا جان همون موقع که من رفتم و قیمت گرفتم یادتون باشه توضیح دادم که این 12000 مجموعه یک کیلو رزینه آنیونی و کاتیونی هستش که ما خودمون باید میکسش کنیم یعنی ما این دو محصولرو جدا تیه کنیم و باهم میکس کنیم که قیمتش میشه همین . من غکر نمیکنم این افرادی که دارن کارتریجه رزین میفروشن بیان و رزینی با قیمته چندین برابر گرونتر استفاده کنن . بازم دوستان سرچ کنن و از شرکتهایه فروشنده این محصول قیمت بگیرن . البته من نمیدونم این رزینها آزمایشگاهی هستند یا چی ولی در صنعته تصفیه آب ازش استفاده میکنن .

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    بله . من الان بیشتر از یک ماه هستش که با همین رزینهایه چینیه تو بازار تی دی اسه صفر دارم . علیرضا جان همون موقع که من رفتم و قیمت گرفتم یادتون باشه توضیح دادم که این 12000 مجموعه یک کیلو رزینه آنیونی و کاتیونی هستش که ما خودمون باید میکسش کنیم یعنی ما این دو محصولرو جدا تیه کنیم و باهم میکس کنیم که قیمتش میشه همین . من غکر نمیکنم این افرادی که دارن کارتریجه رزین میفروشن بیان و رزینی با قیمته چندین برابر گرونتر استفاده کنن . بازم دوستان سرچ کنن و از شرکتهایه فروشنده این محصول قیمت بگیرن . البته من نمیدونم این رزینها آزمایشگاهی هستند یا چی ولی در صنعته تصفیه آب ازش استفاده میکنن .

صفحه اول همین تایپیک رو نگاه کن ، رزین من گرفتم و اصلا جواب نداد اگه داری یه عکس ازش بزار
    منم تحقیق کردم رزینهای میکس دو مدل داره چینی تحت لیسانس انگلیس و اصل انگلیس که چینیها لیتری 20 تومن و انگلیسیها لیتری 45 تومن حدودا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    من تو قصمته آلبومه آکواریومم تصویرشونو گذاشتم .

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام
    رزین رو تهیه کردن کیلویی 50 تومن میدن هر کس خواست تو پیام خصوصی ازم بپرسه بگم کی داره
    ویرایش توسط علیرضا نوروزی : 15th November 2014 در ساعت 04:34 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    دوستان با احترامی که به همه دوستان میزارم ولی ، قرار نیستش ما رزینه 10 الی 15 تومنیرو 50 هزار بخریم البته هر کسی مختار هستش و من کسیرو اجبار نمیکنم به توصییه من گوش کنه ولی علیرضا جان اگر دوستان یه سرچ کنن میتونن قیمترو از شرکتها و واردکنندگانه رزین بپرسن و خیاله خودشونو راحت کنن . ما اینجا جمع شدیم واسه کمک به همدیگه نه اینکه جیبه اشخاصه بخصوصیرو پر کنیم . قرار شد یه نفر بزرگواری کنه و با تهیه یک فهرست از دوستان و خرید عمده قیمترو بشکنه ولی قرار به این بود هر کسی ه بره یه کیسه رزین بخره و خوردش کنه و بسته بندی کنه و با 4 برابر قیمت برسونه دسته خلق الله ، بخدا همه این کارو بلدن از خیلیا بهتر . علیرضا جان ببخشید این مطلبرو اینجا بیان کردم .
    ویرایش توسط یونس58 : 15th November 2014 در ساعت 06:55 PM

همکار قدیمی (معاون بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    طوطی و اکواریوم
    شماره عضویت
    14831
    دوستان با احترامی که به همه دوستان میزارم ولی ، قرار نیستش ما رزینه 10 الی 15 تومنیرو 50 هزار بخریم البته هر کسی مختار هستش و من کسیرو اجبار نمیکنم به توصییه من گوش کنه ولی علیرضا جان اگر دوستان یه سرچ کنن میتونن قیمترو از شرکتها و واردکنندگانه رزین بپرسن و خیاله خودشونو راحت کنن . ما اینجا جمع شدیم واسه کمک به همدیگه نه اینکه جیبه اشخاصه بخصوصیرو پر کنیم . قرار شد یه نفر بزرگواری کنه و با تهیه یک فهرست از دوستان و خرید عمده قیمترو بشکنه ولی قرار به این بود هر کسی ه بره یه کیسه رزین بخره و خوردش کنه و بسته بندی کنه و با 4 برابر قیمت برسونه دسته خلق الله ، بخدا همه این کارو بلدن از خیلیا بهتر . علیرضا جان ببخشید این مطلبرو اینجا بیان کردم .
    سلام یونس جان ممنون از توضیحی که دادی من پیرو فرمایش های قبلی شما به این وارد کنده ها زنگ زدم و باهاشون حرف زدم هیچکوم تضمین نمیکنن رزینی که به ما میفروشن تی دی اس رو به صفر میرسونه همه میگن من که امتحان نکردیم اخر سر رفتیم یه اشنا پیدا کردیم باجناق پسر خاله من باهاش صحبت کردم گفتن انگلیس من ندارم ولی برات پیدا میکنم پیدا کردن لیتری 42 ولی تنها ایرادش این بود که کمتر از 10 کیسه معادل250 لیتر کمتر نمیفروختن تا اخر سر یکی از دوستان که فرد بسیار منصفی هستن الان بگم همه میشناسن ولی اجازه ندارم پیدا کردن لیتری 50 تومن همون انگلیس رو بعدا شما نمیخاد راه دوری بری خود تبریز یه نفر وارد کرده به اسم انگلیس داره میده خودشم میکسه یه نوعش کیسه 140 یه نوعش230 حالا ببین لیتری چتند میوفته ولی تضمینی در کارش نیست منم واقعا نمیخام ریسک کنم ارزش امتحان داره شما بگی من 230 رو میدم امتحان میکنم قربانت ببخشید زیاد شد
    ویرایش توسط hamed220 : 15th November 2014 در ساعت 07:27 PM

صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)