صفحه 26 از 113 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444576 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 1121
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی گوشتی
    شماره عضویت
    12136
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    دوستان ببخشید که من دارم رو نظرات شما نظر میدم.ولی خب یه مقدار نظرم متفاوته!
    منظورتون از ناله چی هست؟فکر میکنم چیزی که میگید ناله یه مقدار طبیعی باشه.
    یعنی چی که هر چیزی که بهش میدید هضم میکنه ولی چیزهای که دادید رو اصلا هضم نمیکنه؟مگه چی بهش دادید؟آلو چرا دادید؟
    غذای اصلیش رو هم بی زحمت بگید و آلو ندید فکر نمیکنم چیز خاصی باشه(البته اگر برداشتم درست باشه،که شما لطف کنید جواب سوالام رو بگید تا ببینیم درست برداشت کردم یانه)
    روشی که نفیسه خانم فرمودن رو با روی ناخنتون اروم انجام بدید اصولا باید جواب بده
    دست گل دوستان درد نکنه اما من بردمش پیش دامپزشک گفت نیتونم برات کاری بکنم تنها راهی که گفت بهم اینه گوجه رو بدون پوست رنده کنم و اب اونو صاف کنم منم بهش دادم غذا هارو رده الان هم حالش خوبه.

همکار قدیمی (مترجم انجمن پارسی پت)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی مرغ عشق سگ
    شماره عضویت
    11030
    به جوجه 30 روزه چه ویتامین هایی باید داد؟
    هفته ای چند بار و چقدر؟
    ب کمپلکس و قطره ade3؟
    دیگه
    ؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر آزاد نمایش پست ها
    هفته ای چند بار و چقدر؟
    ب کمپلکس و قطره ade3؟
    دیگه
    ؟

سلام

ویتامین های مورد نیازش از غذاش تامین میشه

فقط توتال رو میتونی هفته ای یکبار چند قطره توی سرلاکش بریزی

به بقیش نیازی نیست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

ویتامین های مورد نیازش از غذاش تامین میشه

فقط توتال رو میتونی هفته ای یکبار چند قطره توی سرلاکش بریزی

به بقیش نیازی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیلوفر آزاد نمایش پست ها
    هفته ای چند بار و چقدر؟
    ب کمپلکس و قطره ade3؟
    دیگه
    ؟
    سلام همونطوری که نفیسه خانم گفتن فعلا به ویتامین ها نیازی ندارید از غذاش تامین میشن.فقط اگر از سرلاک آماده استفاده میکنید اینم اضافه کنم:
    ترجمه شده از روی پاکت سرلاک:
    سرلاک را با سایر مواد مخلوط نکنید ویا سعی در رقیق سازی آن نکنید وهیچ افزودنی یا...به آن اضافه نکنید،چرا که سرلاک خود به تنهایی غذای کاملیست وافزودن هرگونه مواد خوراکی باعث میشود که اثر سرلاک کم شده ویا دچار کمبودهایی شده وتاثیر بعضی از مواد داخل سرلاک کمرنگ شود.
    این ترجمه ی تحت اللفظیش بود الان دقیق یادم نیست ولی مضمونش همین بود به همین خاطر اگه سرلاک آماده استفاده میکنید من حتی همون توتال رو هم پیشنهاد نمیکنم.(البته من خودم تا قبل از خوندن این هفته ای یک قطره تو آب سرلاک میریختم ومیدادم)

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام دوستان ببخشید اگر به جوجه بیش از حد غذا داده بشه براش چه مشکلاتی احتمال داره پیش بیاد؟
    من چون از صبح دانشگاه بودم وشب دیر اومدم خونه،تقریبا 14ساعت بود که جوجم غذا نخورده بود،دیدم خیلی گرسنست وجای 15سی سی غذا بهش نزدیک 30 سی سیدادم.الان چینه دونش بادکنکی شده،میترسم اتفاقی براش بیافته

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام دوستان ببخشید اگر به جوجه بیش از حد غذا داده بشه براش چه مشکلاتی احتمال داره پیش بیاد؟
    من چون از صبح دانشگاه بودم وشب دیر اومدم خونه،تقریبا 14ساعت بود که جوجم غذا نخورده بود،دیدم خیلی گرسنست وجای 15سی سی غذا بهش نزدیک 30 سی سیدادم.الان چینه دونش بادکنکی شده،میترسم اتفاقی براش بیافته
    سلام.غذادادن بیش از حد علاوه بر اینکه ممکنه باعث پاره شدن داخلی چینه دون پرنده بشه،ممکنه باعث بشه پرنده نتونه غذارو به دلیل حجم بالاش هضم کنه و غذارو برگردونه که ممکنه منجر به خفه شدنش بشه.ضمن اینکه به مرور چون چینه دون بزرگتر میشه پرنده با غذای عادی سیر نشه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.غذادادن بیش از حد علاوه بر اینکه ممکنه باعث پاره شدن داخلی چینه دون پرنده بشه،ممکنه باعث بشه پرنده نتونه غذارو به دلیل حجم بالاش هضم کنه و غذارو برگردونه که ممکنه منجر به خفه شدنش بشه.ضمن اینکه به مرور چون چینه دون بزرگتر میشه پرنده با غذای عادی سیر نشه.
    خب حالا بنظرتون من چیکارکنم؟راهی هست غذا برگرده؟یا یکبار اشکالی نداره؟

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    خب حالا بنظرتون من چیکارکنم؟راهی هست غذا برگرده؟یا یکبار اشکالی نداره؟
    سلام

جوجه غذارو هضم کرد؟

الان دیگه کاریش نمیشه باید صبر کنید تا رد کنه

دیگه بهش اینقدر غذا ندید. قبلا هم گفته شده بود که به درخواست غذا توجهی نکنید و به اندازه ای که چینه دون نیمه پر بشه غذا بدید

جوجه ملنگو یا شاه طوطی گرفتید؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام

جوجه غذارو هضم کرد؟

الان دیگه کاریش نمیشه باید صبر کنید تا رد کنه

دیگه بهش اینقدر غذا ندید. قبلا هم گفته شده بود که به درخواست غذا توجهی نکنید و به اندازه ای که چینه دون نیمه پر بشه غذا بدید

جوجه ملنگو یا شاه طوطی گرفتید؟
    سلام نفیسه خانم.
    بله الان کاملا هضم شده.مقصر خودم بودم زیاده روی کردم آخراش رو خودش دیگه دهنش ر باز نمیکرد!دیگه تکرار نمیکنم.
    همچنان قراره ملنگو یا شاه طوطی رو بریم بخریم این یه جوجه عروس لوتینوهه که حدود 25روز سن داره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سهره
    شماره عضویت
    9693
    بادرود به دوستان عزیز

مدت کوتاهیست که افتخار حضور در جمع شما عزیزان رو پیدا کردم و تا امروز سعی کردم از تجارب شما در امر آموزش و تربیت طوطی سانان بهره ببرم تا پرنده ایی رو که به خونه میبرم در اثر بی

تجربه بودنم آسیب نبینه . اما حالا تصمیم گرفتم که یک جوجه طوطی بگیرم و با راهنمایی شما عزیزان بزرگش کنم ولی چند تاسئوال دارم که اگه میشه لطف کنید جواب بدید .جوجه ملنگو بگیرم یا

شاه طوطی ؟ مقایسه ی ایندو از نظر 1 - قدرت تقلید و یادگیری 2 - کم سروصدایی 3 - وضوح بیان کلمات ، خیلی در انتخاب کمکم خواهد کرد . باسپاس بسیار

صفحه 26 از 113 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940414243444576 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)