صفحه 19 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 991
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    من واسه غذا دادن به خوکچم دچار مشکل شدم غذاهای تکراری نمیخوره از یه طرفی هم گشنشه نمیدونم چی کار کنم؟
    از بین این میوه های تابستانی کدوماشو میتونه بخوره : طالبی-گرمک-خربزه-هلو- زردآلو- چاغاله - گوجه سبز
    کمپوت میشه بهش بدم بخوره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    من واسه غذا دادن به خوکچم دچار مشکل شدم غذاهای تکراری نمیخوره از یه طرفی هم گشنشه نمیدونم چی کار کنم؟
    از بین این میوه های تابستانی کدوماشو میتونه بخوره : طالبی-گرمک-خربزه-هلو- زردآلو- چاغاله - گوجه سبز
    کاری نمیشه کرد انقدر باید گرسنه شه که مجبور شه بخوره اینا دست خودشون باشه خیلی رفتارایه ناجوری از خودشون نشون میدن.
    اینایی که گفتیو میتونه بخوره هر کدوم به مقدار خیلی کم.جز خربزه که فکر نمیکنم خوب باشه!خیلی کم باشه مقدارشون..
    نه کمپوت نمیشه.کلی شکر و مواد افزودنی داره و ضمنا پخته شده هست.شیرینی جات مصنوعی نباید داد.
    راهش همون...غذا هایی که نمیخوره کنارش باشه و هیچ چیزی جز اونا داده نشه تا وقتی گرسنه شه و مجبور شه بخوره.دلت هم براش نسوزه.این رفتاری که الان پیش گرفته خطرش بیشتر از گرسنه موندنشه وقتی غذاهای تازه در دسترسشه.کاهو رو هم به روزی یه نصفه برگ کاهش بده مقدارشو.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    Fishes - Budgerigar - Finch
    شماره عضویت
    11139
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    سلام
    لازمه که بدونید خوکچه هندی از نظر غذایی شبیه به انسان هستش . منظورم اینه که دوست داره در غذاش تنوع باشه و اگر دو تا سه روز یک نوع غذا بهش داده بشه و اون هم در حجم زیاد میتونه باعث بشه که از خوردن غذا امتناع کنه و دچار سو ء تغذیه بشه.
    بنابراین شما در درجه ی اول باید حتما یک برنامه ی غذایی مناسب برای خوکچه تون داشته باشید تا دچار سو ء تغذیه نشه.
    موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    11741
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    سلام.
    با چه رنگی قرمز شده یعنی؟!پاستل اینا باشه که یه ابر و نمناک کن پاکش کن..اگه میبینی بیشتر ممکنه پخش شه و از جنس دیگه ایه یکم شامپو مخصوصا یا اگه نداری خیلی خیلی کم شامپو بچه با آب مخلوط کن با ابر پاکش کن و بعد هم آبش بکش و سشوار.
    رنگ روغنه .پخش شده بود رو تنش با شامپو شستم پاک شد .ممنون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    khookche hendi-guinea pig
    شماره عضویت
    11898
    غذایی که بهش میدین مهمه چی باشه

خوکچه ها از همه بیشتر فلفل دلمه دوست دارن بعد گوجه فرنگی بعد هویج و سیب ، در ضمن یونجه خشک روهم همیشه میخورن حتی اگه سیر باشن چون با اینکار رشد دندوناشون کند میشه یه سری غذاهایی هست که مثل آجیل اونروهم ممکنه اول نخورن اما کم کم ازش خوششون میاد

مال منم آب نمیخورد . تا چند روز سبزیجات روکم بهش بدید وغذای خشک بدید بیشتر ، خودش غریزی دنبال آب میگرده ، یه تجربه ای هم که من داشتم اینهکه جای آبشو تغییر ندید چون جاش که عوض میشه انگار گمش می کنن
    ویرایش توسط sepideh : 8th April 2013 در ساعت 03:36 PM دلیل: فارسی تایپ کنید لطفا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11898
    مال منم اب نمیخورد.تا چند روز سبزیجات رو کم بهش بدید و غذای خشک بدید بیشتر خودش غریزی دنبال اب میگرده.یه تجربه ای هم که من داشتم اینه که جای ابش رو تغییر ندید چون انگار چاش که عوض میشه گمش میکنن.
    ویرایش توسط shadi.a : 8th April 2013 در ساعت 04:34 PM دلیل: لطفا فارسی تایپ کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11898
    من الان 3 تا خوکچه نر دارم واسه فروش اگه خواستی پیغام خصوصی بده
    ویرایش توسط shadi.a : 8th April 2013 در ساعت 04:22 PM دلیل: لطفا فارسی تایپ کنید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    دوست عزیز فارسی تایپ کنید لطفا پستای انگلیسی پاک میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11898
    باید اینو در نظر داشته باشی که خوکچه ها بدنشون متابولیسمی نداره که ویتامین ث تولید کنه بنابراین ویتامین ث بدنشون خیلی زود میوفته و این موضوع میتونه موجب به مرگشون بشه
    در ضمن کاهو و خیار واسه خوکچه خوب نیست مخصوصا خیار چون به شدت سردیه و خوکچه من به خاطر خیار مرد.اما کاهو رو اگ براش ظرف اب نذاشتید بهش بدید.اما کلا کاهو یا میوه جات بدنه خوکچتونو پوک میکنه و برعکس غذاهای خشک و یونجه تپل و سنگینش میکنه.
    اینم بدونین که غذای خشک و یونجه حتما باید بدید.
    چون دندونشون همیشه در حال رشده و اگه غذای خشک رو نجون انقدر دندونشون بلند میشه که ممکنه خفه بشن خدای نکرده
    ویرایش توسط shadi.a : 8th April 2013 در ساعت 04:11 PM دلیل: لطفا فارسی تایپ کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11898
    کلا همیشه در حال تمیز کردنه خودشونن.نمیخوارونن با اون در واقع موهاشونو جا به جا میکنن.نگران نباشید.طبیعیه اما اگه بیحال بود یا مثلا بی اشتها هم بود ممکنه مریض باشه اما اگه این علائمو نداره اصلا جای نگرانی نیست.
    ویرایش توسط shadi.a : 8th April 2013 در ساعت 04:08 PM دلیل: لطفا فارسی تایپ کنید

صفحه 19 از 100 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)