صفحه 40 از 82 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 817
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گیاه . باجی ، عروس
    شماره عضویت
    14664
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها
    خانم عزیز شما فقط به فکر طوطی هستید؟
    اهلی ترین طوطی ها هم وقتی خطر احساس کنند حمله میکنند
    بچه هم که عقلش نمیکشه ممکنه از روی کنجکاوی یا بازی کاری کنه که طوطی بترسه و بخواد از خودش دفاع کنه و حتی اگر یه گاز کوچیک هم بگیره به بچه آسیب میزنه
    من با توجه به شناختی که از طوطی های خودم دارم عرض کردم .
    بعضی هایشان هستند که حتی اگر پای آدم بالای سرشان باشد نه فرار میکنند نه گاز میگیرند .
    مشخص است که طوطی های کوچکی مثل باجریگار و عروس از بچه های انسان آسیب پذیر تر هستند .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    سلام من یه طوطی ملنگو یه ماه پیش خریدم نیمه رامه فقط وقتی در قفس شو باز میکنم میترسه چکار کنم که از دست ترس ش بریزه تقریبا دو سالشه و نره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها
    سلام من یه طوطی ملنگو یه ماه پیش خریدم نیمه رامه فقط وقتی در قفس شو باز میکنم میترسه چکار کنم که از دست ترس ش بریزه تقریبا دو سالشه و نره
    نیم رام یعنی چی ؟ قبلا صاحبی داشته ؟ یا وحشی بوده ؟

اگه وحشی بوده زیاد نباید به رام شدنش امیدوار باشید

در قفس رو باز نکنید اصلا . برای جلب اعتماد اول باید از بین میله ها باید با دست بهش غذا بدین

ادامه سوالتون رو تو این تاپیک مطرح کنید :

طوطی ملنگو-طوطی سبز-تاپیک جامع گفتگو در مورد طوطی کوچک اسکندر (ملنگو) - صفحه 311

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    7300
    سلام به دوستان و اساتید
    دوستان به نظرتون نژاد این طوطی چی هست؟؟ حدود قیمتش رو هم بگید ممنون میشم

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid نمایش پست ها
    سلام به دوستان و اساتید
    دوستان به نظرتون نژاد این طوطی چی هست؟؟ حدود قیمتش رو هم بگید ممنون میشم

سلام پاراکیت کله آلویی یا سر آلویی که یا جوجست ویا ماده.رنگ سر ماده های بالغ وجوجه هاش به این صورت هست.
    قیمتش هم تو تهران الان بین جفتی 500تا 800هزارتومان هست.
    ویرایش توسط hearth_brocken : 8th February 2015 در ساعت 10:28 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    7300
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام پاراکیت کله آلویی یا سر آلویی که یا جوجست ویا ماده.رنگ سر ماده های بالغ وجوجه هاش به این صورت هست.
    قیمتش هم تو تهران الان بین جفتی 500تا 800هزارتومان هست.
    ممنون از پاسختون
    پس سنش رو نمیشه از رو عکس حدس زد؟
    این مدل حرف هم میزنن؟؟
    طرف میگفت هیچ صدایی ازش در نمیاد
    روی نوکش یه کم سیاه هست دلیلی واسه جوجه بودنش نیس؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    پس سنش رو نمیشه از رو عکس حدس زد؟
    این مدل حرف هم میزنن؟؟
    طرف میگفت هیچ صدایی ازش در نمیاد
    روی نوکش یه کم سیاه هست دلیلی واسه جوجه بودنش نیس؟
    از رو این عکسا نه
    ولی 90 درصد ماده بالغه نه صدای زیادی نداره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    10854
    سلام
    دوستانی که گرین چیک یا ماکائو هانس نگهداری کردن این گونه ها نسبت به عروس هلندی سر صداشون بیشتره؟؟شرایط نگهداریش چطور؟

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirhm نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که گرین چیک یا ماکائو هانس نگهداری کردن این گونه ها نسبت به عروس هلندی سر صداشون بیشتره؟؟شرایط نگهداریش چطور؟
    سلام از نظر سر وصدا صدای هانس خیلی بیشتر از عروس هلندی هست.اما گرین چیک تقریبااصدایی نداره اگر تک باشه
    هانس ها سخن گوهای خیلی خوبی میشن. حتی جوجه های تازه دانخوری که داشتم تو 70 80روزگی سلام رو تکرار میکردن ناواضح.وصدای واضحی هم دارند
    از نظر وابستگی هردو پرنده بشدت وابسته میشن وخوب هستند.هانس تمام خصوصیات یک ماکائوی سایز بزرگ رو داره.مهربونی،حرکات وسخن گویی و...
    گرین چیک هم اولین خوبیش این هست که گرده ی پرش نسبت به عروس تقریبا صفر هست...پرنده ی بسیار اروم وخوبیه واز طرفی هم هم نر وهم ماده سخن گو میشن که البته نرها خیلی بیشتر یاد میگیرن اما تن صداش پایین هست وحرف زدنشون به واضحییه هانس نیست .این پرنده هم شیرین کاری های زیادی انجام میده وخیلی وابسته میشه به صاحبش.
    شرایط نگهداریشون یکسان هست..هانس درسته که صدای بلندی داره وجیغ داره اما درصورت تربیت صحیح میتونه یک پرنده ی خیلی ساکت باشه که فقط موقعی که به چیزی نیاز داره صداش دربیاد.تغذیه اشون هم همون تخمه وارزن وکتان والبته باید توی جیره ی غذاییشون میوه همیشه باشه تا رنگ پرهای خوبی داشته باشن.
    سعی کردم کامل توضیح بدم اگر بازهم سوالی دارید بفرمایید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    10854
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام از نظر سر وصدا صدای هانس خیلی بیشتر از عروس هلندی هست.اما گرین چیک تقریبااصدایی نداره اگر تک باشه
    هانس ها سخن گوهای خیلی خوبی میشن. حتی جوجه های تازه دانخوری که داشتم تو 70 80روزگی سلام رو تکرار میکردن ناواضح.وصدای واضحی هم دارند
    از نظر وابستگی هردو پرنده بشدت وابسته میشن وخوب هستند.هانس تمام خصوصیات یک ماکائوی سایز بزرگ رو داره.مهربونی،حرکات وسخن گویی و...
    گرین چیک هم اولین خوبیش این هست که گرده ی پرش نسبت به عروس تقریبا صفر هست...پرنده ی بسیار اروم وخوبیه واز طرفی هم هم نر وهم ماده سخن گو میشن که البته نرها خیلی بیشتر یاد میگیرن اما تن صداش پایین هست وحرف زدنشون به واضحییه هانس نیست .این پرنده هم شیرین کاری های زیادی انجام میده وخیلی وابسته میشه به صاحبش.
    شرایط نگهداریشون یکسان هست..هانس درسته که صدای بلندی داره وجیغ داره اما درصورت تربیت صحیح میتونه یک پرنده ی خیلی ساکت باشه که فقط موقعی که به چیزی نیاز داره صداش دربیاد.تغذیه اشون هم همون تخمه وارزن وکتان والبته باید توی جیره ی غذاییشون میوه همیشه باشه تا رنگ پرهای خوبی داشته باشن.
    سعی کردم کامل توضیح بدم اگر بازهم سوالی دارید بفرمایید
    واقعا خیلی ممنون خیلی واضح و کامل توضیح دادید فقط یه سال دیگه جوجه این ها رو از کی بگیرم به نظرتون

صفحه 40 از 82 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)