کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط chaky نمایش پست ها
    آره خودشه دنبال این میگشتم ممنون.

کاش فقط این جیره ی غذایی درست باشه کم و زیاد نباشه.

درسته که آقای اسکندری تاکید کردن که تجربه ی اینکارو ندارم و هم اینکه عروس هام با تجربه بشن خودشون نگه دارن ولی اعتماد به نفس من زیاده میدونم که میتونم خودم غذا بدم.الان 5 تا آموزش غذا دادن با سرنگ و قاشق رو برداشتم که تصویری هستش خیلی خوب یاد داده و همینطور آقای hidden هم که قولش رو داده که یه ویدیو بگیره هنگام غذا دادن به جوجه هاش تجربه مون زیاد میشه خودم میخوام انجامش بدم.هر موقع که پر در آورد (تقریبا 18 روزگی)از پدر و مادر جدا میکنم خودم بزرگشم میکنم
    نمیدونم خودتون تصمیم گیرنده اید وماها فقط نظر میدیم تا کمکتون کنیم.ولی اگر من هم بودم تا زمانی که مجبور نشدم اینکارو نمیکردم،شما میتونید از سری های بعدی اینکارو کنید،اینطوری حداقل جفتتون هم باتجربه میشن وهم اینکهجوجه های اولتون قوی میشن.جوجه سرنگی ها همیشه مثل جوجه هایی که پدر ومادر بزرگ میکنن قوی نیستن

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    نمیدونم خودتون تصمیم گیرنده اید وماها فقط نظر میدیم تا کمکتون کنیم.ولی اگر من هم بودم تا زمانی که مجبور نشدم اینکارو نمیکردم،شما میتونید از سری های بعدی اینکارو کنید،اینطوری حداقل جفتتون هم باتجربه میشن وهم اینکهجوجه های اولتون قوی میشن.جوجه سرنگی ها همیشه مثل جوجه هایی که پدر ومادر بزرگ میکنن قوی نیستن
    آقا رضا به نظر من جوجه سرنگی ها قوی تر هستنا چون غذایی که ما میدیم بهشون ترکیبی هستش همه جور ویتامینا هستش ولی غذای پدر و مادر به جوجه همون ارزن خالی هستش

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    آقا رضا به نظر من جوجه سرنگی ها قوی تر هستنا چون غذایی که ما میدیم بهشون ترکیبی هستش همه جور ویتامینا هستش ولی غذای پدر و مادر به جوجه همون ارزن خالی هستش
    نه شما اشتباه میکنید،در اکثر موارد نتیجه عکس حرف شما رو نشون داده.شما اگر خوب به تغذیه ی والدین برسید مطمئنا جوجه ی خوبی واهید داشت.ضمن اینکه یکسری آنزیم ها در بدن پدر ومادر تولید میشن که قادر به ساختنشون نیستیم.
    حداقل قبل از اینکه اینکارو کنید برید وچند تا مقاله بخونید وبعد تصمیم بگیرید
    باورتون نمیشه ولی من تو این چند روزبیشتر از300صفحه مطالعه کردم وراجع به عروس هلندی و جوجه داری خوندم وقبلش هم کلا یه یکی دوباری این تاپیک عروس هلندی رو خودنم.حالا شماهم اگر وقت دارید حتما مطالعتون رو ببرید بالا وبعد تصمیم بگیرید

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام الان دارم به پرنده هام ارزن وهفت تخم میدم اونم با نسبت 5به 1(احساس کردم ماده خیلی لاغر شده)احتمال داره که دیگه رو تخم نخوابن؟اگر اینکار ضرر داره چیکارکنم که بجز ارزن وتخم کتون دون دیگه ای ندم وماده هم لاغر نشه؟کلا از چه موادی استفاده کنم که هم برای جفت وهم برای جوجه خوب باشه؟
    اینم بگم:با وجود اینکه کاهو خوردن بیشتر بیرونن تا لونه،وقتی هم تو لونه ان زیاد روتخم ها نیستنمنم وقتی میبینم کنارن میرم در لونه رو باز میکنم که باعث میشه سریع رو تخم ها بخوابن.

همکار قدیمی (مدیر انجمن بازارچه)

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    11056
    سلام به همگی

چرا چینه دان این گوگولی مگولی های من سیاه هستش؟
    با عکس های که من دیدم از سایت ها اینها از نظر جثه شبیه 10 روزه ها نیستن اینا کوچیکترن؟
    در ضمن اینا که ارزن رو له نمیکنن که کاملا مشخص بود از چینه دانش که ارزن ها کاملا گرد بودن

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    با سلام امروز هر چی گشتم قطره ad3ec پیدا نکردم رفتم داروختنه دامپزشکی یه قطره داده بهم که روش نوشته بود ad3e و تو ایران پر میشه خیلی غلیظ هست ( مثل عسل )
    به جفت عروسام امروز یه کم ریختم تو اب و دادم
    ایا کسی استفاده کرده و اطلاعی داره ؟
    بابت کیفیت بد عکس شرمنده

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام الان دارم به پرنده هام ارزن وهفت تخم میدم اونم با نسبت 5به 1(احساس کردم ماده خیلی لاغر شده)احتمال داره که دیگه رو تخم نخوابن؟اگر اینکار ضرر داره چیکارکنم که بجز ارزن وتخم کتون دون دیگه ای ندم وماده هم لاغر نشه؟کلا از چه موادی استفاده کنم که هم برای جفت وهم برای جوجه خوب باشه؟
    اینم بگم:با وجود اینکه کاهو خوردن بیشتر بیرونن تا لونه،وقتی هم تو لونه ان زیاد روتخم ها نیستنمنم وقتی میبینم کنارن میرم در لونه رو باز میکنم که باعث میشه سریع رو تخم ها بخوابن.
    شما هر غذایی هم بدی ماده و تا حدودی نر،هردو لاغر خواهند شد ولی یه چیز طبیعی هست و هفت تخم رو کامل حذف کن.شما زیادی داره برای پرنده ها مزاحمت ایجاد میکنی.پرنده خودش به صورت غریزی دمای متعادل تخم رو خوب میدونه و نیازی به تحریک کردنشون برای خوابیدن روی تخم نیست.اگر یه روز بلند شدی و دیدی به هیچ وجه روی تخم نمیخوابن و جوجه هم گشنه مونده از الان بدون نتیجه ی این کارهست.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط hidden نمایش پست ها
    با سلام امروز هر چی گشتم قطره ad3ec پیدا نکردم رفتم داروختنه دامپزشکی یه قطره داده بهم که روش نوشته بود ad3e و تو ایران پر میشه خیلی غلیظ هست ( مثل عسل )
    به جفت عروسام امروز یه کم ریختم تو اب و دادم
    ایا کسی استفاده کرده و اطلاعی داره ؟
    بابت کیفیت بد عکس شرمنده
    این قطره ها دست ساز هست که توی پرنده فروشی ها زیاد پیدا میشه و هیچ اعتباری به مصرفشون نیست و معمولا توی کارگاه های زیرزمینی با نسبت های نامناسب ترکیب میشن و بفروش میرسن.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام به همگی

چرا چینه دان این گوگولی مگولی های من سیاه هستش؟
    با عکس های که من دیدم از سایت ها اینها از نظر جثه شبیه 10 روزه ها نیستن اینا کوچیکترن؟
    در ضمن اینا که ارزن رو له نمیکنن که کاملا مشخص بود از چینه دانش که ارزن ها کاملا گرد بودن

جوجه های شما با جوجه های دیگه قابل مقایسه نیستن چون جفت شما با جفت های دیگه قابل مقایسه نبودن و بسیار زود مولد شدن و همین باعث میشه که جوجه ها تا حدودی تا دون خور شدن ضعیفتر به نظر برسن.ضمن اینکه اگر فراموش نکرده باشین قرار بود زیاد توقع جوجه شدن از تخم هارو به دلایل زیاد نداشته باشین.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    6251
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    این قطره ها دست ساز هست که توی پرنده فروشی ها زیاد پیدا میشه و هیچ اعتباری به مصرفشون نیست و معمولا توی کارگاه های زیرزمینی با نسبت های نامناسب ترکیب میشن و بفروش میرسن.
    یه مدت میدم ببینم چی میشه مشکلی برای عروسم پیش بیاد داروخانه دامپزشکی رو رو سرش خراب میکنم اما فکر کنم یه بوی اشنا داشت خیلی بوش شبیه به همون ad3ec جعبه قرمز ساخته ترکیه هست
    4 ت هم بهم داد منم نامردی نکردم 2 تا خریدم

صفحه 303 از 1915 نخستنخست ... 2032532842852862872882892902912922932942952962972982993003013023033043053063073083093103113123133143153163173183193203213223534038031303 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)