صفحه 76 از 84 نخستنخست ... 2657585960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 832
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط سریلانکا نمایش پست ها
    سلام بردمش دامپزشک معاینه کرد ریهاش را. گفت چیزی نیست خوب میشه یک دارو داد که 12ساعتی دوقطره بهش بدم. اما خیلی چرت میزنه نمیدونم چرا از استرس میشه یا از مریضی ش . ممکنه بمیره
    واسه ضعف ناشی از بیماریه....
    همونقدر که احتمال مردنش هست...احتمال بهبودیش هم هست
    رطوبت بالا و محیط گرم + خورد غذا های مفیدد میتونه به پروسه درمان کمک کنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    7280
    حالش بهتر شده ولی گرفتگی صدا و بینی هنوز داره. غذا خوب میخوره تخمه خیلی دوستداره اما من بادست بهش میوه میدم که میلی نداره میکنه و میندازه ولی من بهش میدم مثلا لیمو شیرین رو میکنه و سرش رو تکون میده که پرت بشه ولی کمی از ابش رو میخوره . اطراف چشمش کمی کثیفی بود روی پرهاش هم از وقی اوردمش خانه دو بار با ابپاش روش شوستم حالا تمیزتر شده اما فکر میکنم چشماش درد داره چون حالت خمار داره و گاهی میخواد چشمش رو ببنده. نمیدونم دوباره ببرمش دکتر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    دوباره ببرید دکتر
    در ضمن آخه چرا خیسش میکنید؟!!!؟؟ این کارا فقط مرگشو تسریع میکنه
    دور قفس رو با نایلون و پتو بپوشونید تا هیچ راه نفوذ هوای سردی نباشه...ببرید دامپزشک سریع

موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    7280
    سلام . بردمش یک دکتر دیگه خیلی بی حال شده بود دکتر وقتی دیدش گفت برونشیت داره و خیلی حالش بده . یک دارو تزریقی زد بهش وگفت هر روز باید یک خط که یک دهم سیسی میشه تزریق کنم زیر پوستش راهش هم یادم داد. یک پودر هم داد که بریزم تو ابش حالا 3روز که میزنم واقعا حالش خوب شده اشتهاش هم زیاد شده فکر کردم دیگه میمیره.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط سریلانکا نمایش پست ها
    سلام . بردمش یک دکتر دیگه خیلی بی حال شده بود دکتر وقتی دیدش گفت برونشیت داره و خیلی حالش بده . یک دارو تزریقی زد بهش وگفت هر روز باید یک خط که یک دهم سیسی میشه تزریق کنم زیر پوستش راهش هم یادم داد. یک پودر هم داد که بریزم تو ابش حالا 3روز که میزنم واقعا حالش خوب شده اشتهاش هم زیاد شده فکر کردم دیگه میمیره.
    سلام.دوست عزیز تبریک میگم.بهرحال یه پرنده هم از لحاظ اینکه یه موجود زندس و هم اینکه هزینه ای بابتش شده انقدر ارزش داره که وقتی یه دامپزشک نتونه بیماری و راه درمانش رو تشخیص بدی به یک دامپزشک دیگه مراجعه کنی و مثل امروز خیال خودتون رو راحت کنید و از شادابی پرندتون لذت ببرید.تا روزی که حالش کاملا خوب نشده تغییری توی وضعیتش ایجاد نکنید و مطابق دستور دامپزشک رفتار کنید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    11331
    سلام من یه مرغ
    مینا
    دارم که 5 سالشه تو این 5 سال اصلا مشکلی براش پیش نیومده ولی امروز بطور خیلی عجیبی تعادل خودشو از دست داده و همشبر میگرده وسط قفس بطوری که پاهاش رو به آسمون میشه و هرچی تلاش میکنه دیگه نمیتونه به حالت اول برگرده ولی خوشبختانه شرایط روحیش خوبه و تو همین حالت هم کامل صحبت میکنه و جوابم رو میده ولی ون فوق العاده نگرانم.من هحساس میکنم مشکل از پا یا بالش باشه ولی نظر و تجربه شما ارجعیت داره خواهش میکنم زودتر پاسخ بدید.اگه ممکنه آدرس مطب خودتون یا کسی که صلاح میدونید و در تهران هست رو بهم بدید یک دنیا سپاسگذارم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir 22 نمایش پست ها
    سلام من یه مرغ
    مینا
    دارم که 5 سالشه تو این 5 سال اصلا مشکلی براش پیش نیومده ولی امروز بطور خیلی عجیبی تعادل خودشو از دست داده و همشبر میگرده وسط قفس بطوری که پاهاش رو به آسمون میشه و هرچی تلاش میکنه دیگه نمیتونه به حالت اول برگرده ولی خوشبختانه شرایط روحیش خوبه و تو همین حالت هم کامل صحبت میکنه و جوابم رو میده ولی ون فوق العاده نگرانم.من هحساس میکنم مشکل از پا یا بالش باشه ولی نظر و تجربه شما ارجعیت داره خواهش میکنم زودتر پاسخ بدید.اگه ممکنه آدرس مطب خودتون یا کسی که صلاح میدونید و در تهران هست رو بهم بدید یک دنیا سپاسگذارم
    ممکنه دکتر دیر برسن که جواب شما رو بدن . ببریدش بیمارستان کامرانیه پیش دکتر برهانی کیا

آدرسش مسیر غرب به شرق بزرگراه صدر، خروجی کامرانیه، 50 متر جلوتر از پل زیرگذر، ابتدای خیابان منظریه، بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی تهران

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    7280

بیماری

سلام همان طور که در پست های قبلی گفتم حال تیمنه من خیلی خوب شده اما گرفتگی صدا و بینی اش هنوز باقی مونده به دکترش زنگ زدم گفت خودش خوب میشه . نظر شما چیه ایا داروی نمیخواد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی-طوطی برزیلی-قناری
    شماره عضویت
    10933
    درود
    مرغ عشق من از دیروز تا حالا تعادلشو از دست داده و پنجه هاشو جمع میگیره چرتم میزنه فکر کردم ممکنه پاش ضرب دیده باشه اما وقتی میبینم چرت میزنه احتمال میدم مشکل دیگه ای داشته باشه اگه ممکنه راهنماییم کنید

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamad2600 نمایش پست ها
    درود
    مرغ عشق من از دیروز تا حالا تعادلشو از دست داده و پنجه هاشو جمع میگیره چرتم میزنه فکر کردم ممکنه پاش ضرب دیده باشه اما وقتی میبینم چرت میزنه احتمال میدم مشکل دیگه ای داشته باشه اگه ممکنه راهنماییم کنید

سلام

ممکنه دکتر های سایت دیر سربزنن

اگر میتونید حضورا با یک دکتر دامپزشک مشورت کنید

http://www.parsipet.ir/thread10316.html

این لیست شاید کمکی بکنه

صفحه 76 از 84 نخستنخست ... 2657585960616263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)