صفحه 19 از 412 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 4120
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2330
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshadj نمایش پست ها
    اقاي اژيده من نتونستم جايي براي گذاشتن عكس ماهيم در بخش بيماري ديسكس پيدا كنم چون نميدونم بيماريش چيه
    لطفا در مورد گذاشتن عكس كمكم كنيد ماهيم داره ميميره
    دوست عزیز کاری نداره که برو روی نوار ابزار نارنجی بالای فروم بعد اپلود سنتر رو پیدا کن و عکس ها رو اونجا آپلود کن فقط باید حجم عکست پایین باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس و كاسكو
    شماره عضویت
    9281
    ممنون ميشم راجع به اين چهار تا ديسكس نظر بدين و بگين چه كمبود هايي دارن

من از tetra vitral براشون استفاده ميكن خوبه ؟؟؟؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    سگ - ماهی
    شماره عضویت
    8000
    سلام . در مورد استفاده از ویتامینهای همونطوری که بابک عزیز فرمودند اگر مدت زمان استفاده از اونها رو در نظر بگیرید می تویند در جیره غذایی ماهیها اضافه کنید و هنگام غذا دهی به غذای دیسکس اسپری کنید ولی توصیه من استفاده از ویتامینهای شرکت هایی مثل سرا هست . چون هم ماندگاری بیشتر دارند و هم مخصوص ماهی هست . برخی افزودنی هایی که در ویتامینهای انسانی وجود داره به شدت آب رو آلوده می کنه .

در مورد داروهای انسانی من با نظر شخصی که به شما فرموده ماهیها مصونیت پیدا کردند کاملا مخالفم . هیچ دارویی جای تتراسایکلین رو نمی تونه بگیره . حالا خیلی داروهای دیگه هم هستند که من فقط مثال زدم .

مهرشاد عزیز من از عکسی که گذاشتید و اطلاعاتی هم از ماهیتون ندیدم به نظرم آب سنگین - استفاده از شنهای درشت و علامتهایی از رشد سوز شدن اونها رو می تونم بگم . ولی اگر میخواید بهتر نتیجه بگیرید چند عکس از نمای کل تانکتون - مشخصات تانک (لیتراژ - مقدار و زمان سیفون ) تغذیه و ... رو هم بفرمایید بهتر نظر بدیم .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayesh نمایش پست ها
    حالا که بحث مولتی ویتامین شد میشه بفرمائید از مولتی ویتامین نوازد میشه برای ماهی و بچه دیسکسها استفاده کرد ؟ در صورت مثبت بودن پاسخ دوز مصرف اون به ازای دیسکس بزرگ همچنین بچه های چقدر هست ؟
    ارداتمند -امیر
    سلام

بهتره از انواع مخصوص آبزیان استفاده کنید چون حد اقل در مواردی مثل ویتامین c نوع انسانی اون هیچ تاثیری نداره و فقط باید مخصوص آبزیان باشه

جی بی ال اتویتول
    سرا فیش تامین
    آزو
    تترا
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrshadj نمایش پست ها
    اقاي اژيده من نتونستم جايي براي گذاشتن عكس ماهيم در بخش بيماري ديسكس پيدا كنم چون نميدونم بيماريش چيه
    لطفا در مورد گذاشتن عكس كمكم كنيد ماهيم داره ميميره
    اگر یک بار دیگه پست اسپم ارسال کنید اخراج میشید آی پیتون هم واسه همیشه بن میشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی آکواریومی
    شماره عضویت
    8669
    سلام
    دیروز یه دیسکس دیگه به تانکم اضافه کردم. بح محض اینکه دیسکس رو داخل تانک گذاشتم اون یکی دیگه به سرعت امد طرفش و با هم رفتن گوشه اکواریوم

دیکس اولی بعضی مواقع یهو انتهای بدنشو به مدت کمتر از یک ثانیه میلرزونه این نشانه چی هست؟ الان 3 روزی میشه که داخل تانک هست و هرچی غذا بهش میدم نمیخوره ولی یکی از ماهیان ریزی که داشتم نیست و به احتمال زیاد خوردتش. روی بدنش دانه های ریز سیاه رنگ رده (بدن - قسمتی از سر و دم)
    دستمو که بالا میارم ماهی بالا نمیاد چند بار دیدم که داره کف تانک با فوت کردن غذا جمع میکنه ولی از دستم غذا نمیخوره

مممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط tfarzadt نمایش پست ها
    سلام
    دیروز یه دیسکس دیگه به تانکم اضافه کردم. بح محض اینکه دیسکس رو داخل تانک گذاشتم اون یکی دیگه به سرعت امد طرفش و با هم رفتن گوشه اکواریوم

دیکس اولی بعضی مواقع یهو انتهای بدنشو به مدت کمتر از یک ثانیه میلرزونه این نشانه چی هست؟ الان 3 روزی میشه که داخل تانک هست و هرچی غذا بهش میدم نمیخوره ولی یکی از ماهیان ریزی که داشتم نیست و به احتمال زیاد خوردتش. روی بدنش دانه های ریز سیاه رنگ رده (بدن - قسمتی از سر و دم)
    دستمو که بالا میارم ماهی بالا نمیاد چند بار دیدم که داره کف تانک با فوت کردن غذا جمع میکنه ولی از دستم غذا نمیخوره

مممنون
    اینا علائم جفت خوردن این دیسکس هاست.
    غذا هایی که بیشتر دوست دارن و مخصوصا غذا های گوشتی مثل دل و میگو بهشون بدید
    میگو رو میتونید با چاقو یا تیغ تمیز به صورت شیار شیار ببرید (خیلی نازک) و براشون بریزید.معمولا این یکی رو خیلی دوست دارن و حتی تو دوره جفت که تمایلشون به غذا کم میشه(مثل الان) هم اقدام به خوردنش میکنند

موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    درود به همه دوستان

از اونجایی که هنوز دیسکس رو نگرفتم ولی میخوام مقدماتش رو فراهم کنم این سوال رو میپرسم

اول اینکه به نظر دوستان با تجربه بهترین غذا های شرکت های تجاری کدام هست ! لطفا چند نمونه نام ببرید !

و اینکه از دوستان اطلاعاتی از بابت این شرکت داره که کیفیت محصولاتش در چه حدی هستش

این لینک سایت شرکت سازنده هست

Hikari info : Hikari Tropical DISCUS Bio-Gold

و این هم عکس غذای دیسکس این شرکت که اسم شرکت هم هست هیکاری که فکر کنم ژاپنی باشه

[IMG][/IMG]

با تشکر

داود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    51
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    درود به همه دوستان

از اونجایی که هنوز دیسکس رو نگرفتم ولی میخوام مقدماتش رو فراهم کنم این سوال رو میپرسم

اول اینکه به نظر دوستان با تجربه بهترین غذا های شرکت های تجاری کدام هست ! لطفا چند نمونه نام ببرید !

و اینکه از دوستان اطلاعاتی از بابت این شرکت داره که کیفیت محصولاتش در چه حدی هستش

Hikari info : Hikari Tropical DISCUS Bio-Gold

و این هم عکس غذای دیسکس این شرکت که اسم شرکت هم هست هیکاری که فکر کنم ژاپنی باشه

[IMG][/IMG]

با تشکر

داود

سلام داود جان
    هیکاری یکی از غذاهای عالی محسوب میشه به شرطی که فروشنده مطمئن باشه و غذای اصل بهت بده
    بغیر از هیکاری، ان ال اس، جی بی ال و تروپیکال هم خیلی مناسب هستن

موفق باشی

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    درود به همه دوستان

hikari info : Hikari tropical discus bio-gold

[img][/img]

با تشکر

داود
    محصولات هیکاری در بسته بندی به اصطلاح ساندیسی میشه به عنوان با کیفیت ترین محصولان غذایی ابزیان دونست
    این شرکت میشه با nls یا همون اسپکتروم معروف در یک حد طبقه بندی کرد
    شرکت های مثل سرا ،تترا،جی بی ال و پروپیکال همه تقریبا در یک سطح و بعد از این دو شرکت از لحاظر کیفیت قرار دارند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی آکواریومی
    شماره عضویت
    8669
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    اینا علائم جفت خوردن این دیسکس هاست.
    غذا هایی که بیشتر دوست دارن و مخصوصا غذا های گوشتی مثل دل و میگو بهشون بدید
    میگو رو میتونید با چاقو یا تیغ تمیز به صورت شیار شیار ببرید (خیلی نازک) و براشون بریزید.معمولا این یکی رو خیلی دوست دارن و حتی تو دوره جفت که تمایلشون به غذا کم میشه(مثل الان) هم اقدام به خوردنش میکنند

موفق باشید

الان که جفت خوردن چند روز دیگه تخم ریزی میکنن؟؟؟

ممنون

صفحه 19 از 412 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373869119 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)