کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سلام.یه سوال برام پیش اومده آیا کاسکو دورگه هم وجود داره مثلا جوجه حاصل از نژاد تیمنه و کنگو؟!!

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام . من برای کاسکوم اسباب بازی گذاشتم بعد یه مدت یکشو اوردم تقریبا وسط جایی که اذیت نشه بعد رفتم بیرون کار داشتم بعد چند ساعت برگشتم دیدم اسباب بازیشو اندر قفلشو دست کاری کرده کنده شده افتده کف قفس کلی هم کثیف شده بعد این اسباب بازیشو در اوردم برای تعمییر و تمیز کردن یکی دیگه رو اوردم وسط که این یکی هم انداخت کف قفس الان فقط یه نردبان کوچیک تو قسمت پایینی قفسه فعلا که بلایی سر اون نیاورده چی کارکنم ؟ این طبیعیه ؟
    سوالی داشتم اینکه قبلا در قفسو باز میکردم اسباب بازی چیزی بزارم زیاد قار نمیزد ولی الان حتی خودشو به در دیوار قفس میزنه البته چون عادت داره بره کف قفس وقتی کف قفسه این کارو میکنم که بتونه از من دور شه و زیاد نترسه چرا این جوری شده ؟ راهی نیست که سریع تر از قار بیافته ؟
    سلام . اسباب بازیش با زنجیر و بست فلزی وصل میشه به قفس ؟ چطور تونسته بندازتش! .. طبیعی که هست حالا به هر صورتی که دوست داشته باشن با اسباب بازی بازی میکنن .. اگه میترسید ازش که اصلا سمتش نمیرفت . احتمالا فقط از همون قسمت بالای اسباب بازی توجهش رو جلب کرده اسباب بازی رو میتونید گوشه قفس نصب کنید در راستای چوب نشمینش.

وقتی طوطی شما هنوز از دست شما میترسه و شما نمیتونید با دست بهش غذا بدین اصلا نباید دست رو داخل قفس ببرید چون فقط روند رام شدنش رو با استرس وارد کردن به طوطی کند میکنید . همون راهی که قبلا بهتون گفتم اگه با نزدیک شدن شما به قفس نمیترسه بشینید کنار قفس و از بین میله ها غذایی که دوست داره ( جز بادوم زمینی ) رو بهش بدین . صبحا وقتی هنوز غذایی نخوره ظرف غذاش رو بردارید و سع کنید با دست بهش غذا بدین .

نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    میتونم مثلا غذایی که دوست داره بدم بهش تا اینو بنداره.

بعد چه دلیلی داره که با پر بازی میکنه؟؟
    نه اینم میشه به نوعی جایزه دادن .. حواسش رو پرت کنید .. یه اسباب بازی پر سرو صدا بگیرید دستتون، باهاش بازی کنید .. بعد ببرید نزدیکش .. یا یه کاغذ کوچیک بدید دستش ..البته اگه کاغذ رو نمیخوره ..

اگه همیشگی نیست مشکلی نداره و قصدش بازیه.. سعی کنید تو این دوران تو لکی غذاهای کلسیم دار و حاوی ویتامین A و غذاهای پروتئین دار در اختیارش بذارید ..

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها

نه اینم میشه به نوعی جایزه دادن .. حواسش رو پرت کنید .. یه اسباب بازی پر سرو صدا بگیرید دستتون، باهاش بازی کنید .. بعد ببرید نزدیکش .. یا یه کاغذ کوچیک بدید دستش ..البته اگه کاغذ رو نمیخوره ..

اگه همیشگی نیست مشکلی نداره و قصدش بازیه.. سعی کنید تو این دوران تو لکی غذاهای کلسیم دار و حاوی ویتامین A و غذاهای پروتئین دار در اختیارش بذارید ..

مرسی سپیده خانوم. نه همیشگی که نیست. شاید از هر 10 تا پری که ازش میفته 1 یا 2 دوتاشو برداره بازی کنه باهاش.
    الان تغذیشو خدمتون میگم ببیند خوبه؟؟
    صبح ها که میوه سیب و شلیل و بهش میدم و بعدش که خورد براش فلفل دلمه میریزم و
    بعد از ظهر براش یه تیکه بلال تازه میندازم و بعدش یه مشت براش تخمه میریزم. شبم براش میوه فصل بهش میدم.

نظرتونم در مورد پستی که به کاسکو آموزش میدادند بگید ممنون میشم.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام مرسی بابت پاسخگویی

الان من انگشتمو میبرم داخل قفس خودش منقارشو نزدیک دستم میکنه و میزنه به انگشتم ( البته هنوز میترسه ) منم زیاد لفتش نمیدونم و جایزه بهش میدم . من تا انگشتمو میبرم دهنشو هم باز میکنه شاید بخاطر ترسه و خودشو اماده از دفاع میکنه ک اگ کار اشتباهی انجام دادم سریع گاز بگیره. الان کمتر دهن شو باز میکنه و میاد سمت دستم چون تا این حالتو به خودش میگیره یواش دستمو دوباره عقب میبرم و بهش جایزه نمیدم میخوام دهن بسته بیاد و یک مشکل دیگه ای هم دارم اینه بعضی وقتا یکی از پاهاشو به میله ها میگیره و میاد جلو شاید اینم از ترسه ک خودشو سفت بگیره این عادتشو هم دارم از بین میبرم.بیرون قفس هم بهش نزدیک بشم پر نمیزنه مگر اینکه به اندازه نزدیک بشم ک احساس خطر کنه ولی خدارو شکر خودشو به در و دیوار نمیکوبه معمولا پرواز خفیف داره از اینور میپره به انور . چند روزه در قفس رو ظهرها ساعت ها باز میزارم ولی تازگیا نمیاد بیرون چون هم میخوام اسباب بازی براش بزارم هم چوب رو چند روزه جلو چشماش گذاشتم تا نترسه حالا میخوام بزارم تو قفس ولی بیرون نمیاد.

بیرون قفس دست زدن به منقار باهاش تمرین کنم؟
    نه اینکه علاقه داشته باشه به گاز گرفتن ... این کار به نوعی دفاع از خودشه .. با اینکار آمادگی خودشو واسه دفاع نشون میده .. شما هم سعی کنید فعلا در همین حد دست رو نزدیک ببرید و سطح انتظارات خودتون رو تا همین حد نگه دارید. تا راجو طوطی دوست داشتنی شما که اینقدر خوب با شما همکاری میکنه متوجه بشه که این نزدیک شدن دست جز جایزه و چیزای خوب هیچ خطری براش ایجاد نمیکنه ..

عالیه روشتون .. الان دیگه دارید کم کم با توجه به حالت هایی که از خودش نشون میده ، منظورش رو متوجه میشید که در ادامه تمرین خیلی کمکتون میکنه .

این گرفتن یه میله با پا مشکل نیست .. طبیعیه .. به علت عدم اعتماد کامل هست که حل میشه ..

بیرون از قفس میتونید بهش با دست غذا بدین ؟ میاد سمت دست شما که ازتون غذا بگیره ؟ اگه میاد که میتونید بیرون قفس شروع کنید تمرین رو ..

دست شما رو خونده احتمالا چوب نشمین رو که وصل میکنید اگه دیدید خیلی میترسه و اصلا برای خوردن غذا هم نمیره روی چوب ، چوب سوهان دار رو عقب تر از چوب نشمین خودش وصل کنید یه مدت تا براش عادی بشه ..

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad15 نمایش پست ها
    درود

عاقا این جوجه کاسکوــه ما تا دیروز همش روی چوبش بود چوبی که توی قفسشه ها فقط کف قفس میشینه و راه میره کمتر روی چوب میاد

بعد این هنوز وحشیه گفتن باید تنها باشه و اینا تا فقط خود شمارو ببینه و اهلی بشه

این تو تنهایی که بدتر روانی میشه به نظرتون نزارمش توی سالن خونه؟؟؟؟؟؟؟ که رفت و آمد زیاده ؟؟؟؟
    سلام . دوستان کاملا شما رو راهنمایی کردن .. نیازی نیست تنها باشه یا فقط شما رو ببینه .. اعضای خونواده هم ببینه مشکلی پیش نمیاد فقط نه شما و نه خونواده نزدیکش نرید تا به محیط خونه و رفت و آمد ها عادت کنه ( تقریبا 2 هفته یا 10 روز ). تا بعد مراحل اهلی کردن رو شروع کنید ..

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام دوستان
    جایی را پیدا کردم که آموزش به طوطی میده در حد سیرک.
    مثلا بسکتبال بازی کردن و دوچرخه سواری و غیره.

برای هر آموزش هم 250 میگیره و حدوداً 2 هفته هر آموزش طول میکشه.

به نظرتون خوبه؟؟
    سلام . چرا ؟ مگه میخواید طوطی شما تو برنامه های نمایشی شرکت کنه که در حد سیرک بهش آموزش بدن

اصلا لذت این آموزش ها به اینه که خودمون به طوطی یاد بدیم .. این بازی ها علاوه بر اینکه برای طوطی یه نوع سرگرمی هست یه جور برقراری ارتباط بیشتر هم هست . شما با این آموزش ها به طوطی نزدیک تر میشید .. چرا می خواین این آموزش رو شخص دیگه ای بهش یاد بده که اصلا معلوم نیست چطور با طوطی شما برخورد میکنه .. 250 تومن هم میگیره اصلا ارزش نداره به نظر من .. شما میتونید خودتون وقت بذارید به طوطی ترفند ها و بازی های مختلف آموزش بدین .. این میشه یه جور تعامل با طوطی ... خیلی راحت آموزش ها رو از سایت یا حالا هرجایی ببینید بهش آموزش بدین ... شده چند ماه هم طول بکشه اما یه بهونه ای میشه برای برقراری ارتباط بیشتر با طوطی ..

مرسی سپیده خانوم. نه همیشگی که نیست. شاید از هر 10 تا پری که ازش میفته 1 یا 2 دوتاشو برداره بازی کنه باهاش.
    الان تغذیشو خدمتون میگم ببیند خوبه؟؟
    صبح ها که میوه سیب و شلیل و بهش میدم و بعدش که خورد براش فلفل دلمه میریزم و
    بعد از ظهر براش یه تیکه بلال تازه میندازم و بعدش یه مشت براش تخمه میریزم. شبم براش میوه فصل بهش میدم.

نظرتونم در مورد پستی که به کاسکو آموزش میدادند بگید ممنون میشم.
    پس مشکلی نداره ... .

غذاهایی که میدید خوبه و براش مفید هست اما سعی کنید در هفته همش همین غذا رو در طول روز ندیدن ..گاهی اوقات غذاهای دیگه رو جایگزین کنید

حبوبات تو غذاییش نیست انگار .. ماهی یه بار 1/4 تخم مرغ .. استخوون مرغ دو هفته یا یه هفته یکبار .. تو بخش تغذیه مقالات رو بخونید و لیست غذاهای پروتئین دار و کلسیم دار و ویتامین a دار را ببینید که بیشتر تو غذاییش بکار ببرید .. سعی کنید تنوع غذایی بیشتر باشه ..

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    سلام . چرا ؟ مگه میخواید طوطی شما تو برنامه های نمایشی شرکت کنه که در حد سیرک بهش آموزش بدن

اصلا لذت این آموزش ها به اینه که خودمون به طوطی یاد بدیم .. این بازی ها علاوه بر اینکه برای طوطی یه نوع سرگرمی هست یه جور برقراری ارتباط بیشتر هم هست . شما با این آموزش ها به طوطی نزدیک تر میشید .. چرا می خواین این آموزش رو شخص دیگه ای بهش یاد بده که اصلا معلوم نیست چطور با طوطی شما برخورد میکنه .. 250 تومن هم میگیره اصلا ارزش نداره به نظر من .. شما میتونید خودتون وقت بذارید به طوطی ترفند ها و بازی های مختلف آموزش بدین .. این میشه یه جور تعامل با طوطی ... خیلی راحت آموزش ها رو از سایت یا حالا هرجایی ببینید بهش آموزش بدین ... شده چند ماه هم طول بکشه اما یه بهونه ای میشه برای برقراری ارتباط بیشتر با طوطی ..

پس مشکلی نداره ... .

غذاهایی که میدید خوبه و براش مفید هست اما سعی کنید در هفته همش همین غذا رو در طول روز ندیدن ..گاهی اوقات غذاهای دیگه رو جایگزین کنید

حبوبات تو غذاییش نیست انگار .. ماهی یه بار 1/4 تخم مرغ .. استخوون مرغ دو هفته یا یه هفته یکبار .. تو بخش تغذیه مقالات رو بخونید و لیست غذاهای پروتئین دار و کلسیم دار و ویتامین a دار را ببینید که بیشتر تو غذاییش بکار ببرید .. سعی کنید تنوع غذایی بیشتر باشه ..

بله یادم رفت بگم تخم مرغ آب پز و حبوبات و جوونه گندم هم هفته ای یه بار در اختیارش قرار میدم و خیلی خوب استقبال میکنه.
    تو حیاطمون هم درخت سنجد داریم که تازه میوه هاش رسیده و در اختیارش گذاشتم که خیلی استقبال کرد.

در مورد آموزش دادن خودم هم خیلی دوست دارم خودم بهش یاد بدم و ببینم چطور یاد میگیره. اما خب بلد نیستم و تو سایت ها گشتم اموزش خوبی نیست که بهش آموزش بدم.
    در مورد بیرون بردن هم اصلا به شخص دیگه ای نمیدم طوطیمو دست بزنه چه برسه به اینکه بدم دو تا 4 هفته طوطی پیشش باشه.
    کاسکو ها هم میتونند دوچرخه سواری یا بستکبال بازی کنند. من تو آرا دیدم ولی کاسکویی ندیدم که بتونه این کارو کنه ؟

ممنون میشم چند تا آموزش خوب بدید که من به کاسکوم یاد بدم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام.یه سوال برام پیش اومده آیا کاسکو دورگه هم وجود داره مثلا جوجه حاصل از نژاد تیمنه و کنگو؟!!
    سلام . بله تو اسارت وجود داره اما به ندرت پیش میاد ( تا جایی که من اطلاع دارم ) دوستان دیگه اگه اصطلاعات بیشتری دارن حتما نظر میدن ..

نمونش این طوطی به اسم libby :

http://griffinexotics.com/albums/Fea...s/IMG_6396.jpg

بله یادم رفت بگم تخم مرغ آب پز و حبوبات و جوونه گندم هم هفته ای یه بار در اختیارش قرار میدم و خیلی خوب استقبال میکنه.
    تو حیاطمون هم درخت سنجد داریم که تازه میوه هاش رسیده و در اختیارش گذاشتم که خیلی استقبال کرد.

در مورد آموزش دادن خودم هم خیلی دوست دارم خودم بهش یاد بدم و ببینم چطور یاد میگیره. اما خب بلد نیستم و تو سایت ها گشتم اموزش خوبی نیست که بهش آموزش بدم.
    در مورد بیرون بردن هم اصلا به شخص دیگه ای نمیدم طوطیمو دست بزنه چه برسه به اینکه بدم دو تا 4 هفته طوطی پیشش باشه.
    کاسکو ها هم میتونند دوچرخه سواری یا بستکبال بازی کنند. من تو آرا دیدم ولی کاسکویی ندیدم که بتونه این کارو کنه ؟

ممنون میشم چند تا آموزش خوب بدید که من به کاسکوم یاد بدم

هفته ای یه دونه تخم مرغ زیاده .. عالیه . باز مقالات رو بخونید تا بتونید به غذاش تنوع بیشتری بدید

سخت نیست اصلا . شما به عنوان صاحب طوطی خیلی بیشتر اخلاق و رفتارش دستتون هست تا یه فرد دیگه ( البته اگه اصولی کار کنن )

ما هم با همین روش هایی که تو سایت ها هست به طوطی آموزش دادیم .. شما هم قطعا میتونید .. خودتون رو دست کم نگیرید اگه تونستید باهاش ارتباط خوبی برقرار کنید حتما میتونید بهش آموزش هم بدین ..

اگه دوچرخه اندازه کاسکو پیدا بشه که مطمئنا میتونه اما فعلا باید با آموزش های ساده تر شروع کرد مثل دست دادن . بای بای کردن و ...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نه اینکه علاقه داشته باشه به گاز گرفتن ... این کار به نوعی دفاع از خودشه .. با اینکار آمادگی خودشو واسه دفاع نشون میده .. شما هم سعی کنید فعلا در همین حد دست رو نزدیک ببرید و سطح انتظارات خودتون رو تا همین حد نگه دارید. تا راجو طوطی دوست داشتنی شما که اینقدر خوب با شما همکاری میکنه متوجه بشه که این نزدیک شدن دست جز جایزه و چیزای خوب هیچ خطری براش ایجاد نمیکنه ..

عالیه روشتون .. الان دیگه دارید کم کم با توجه به حالت هایی که از خودش نشون میده ، منظورش رو متوجه میشید که در ادامه تمرین خیلی کمکتون میکنه .

این گرفتن یه میله با پا مشکل نیست .. طبیعیه .. به علت عدم اعتماد کامل هست که حل میشه ..

بیرون از قفس میتونید بهش با دست غذا بدین ؟ میاد سمت دست شما که ازتون غذا بگیره ؟ اگه میاد که میتونید بیرون قفس شروع کنید تمرین رو ..

دست شما رو خونده احتمالا چوب نشمین رو که وصل میکنید اگه دیدید خیلی میترسه و اصلا برای خوردن غذا هم نمیره روی چوب ، چوب سوهان دار رو عقب تر از چوب نشمین خودش وصل کنید یه مدت تا براش عادی بشه ..
    باور کنید اگ شما و بقیه دوستان نبودن من به هیچ جا نمرسیدم باتوجه به اینکه رنگ چشاش یکخورده به کرم میزنه(کرم و سفید)

من چند ساعت پیش در قفس رو باز گذاشتم و مشغول کارم با کامپیوتر بودم ک دیدم اقا راجو اومده بیرون منم خواستم امتحان کنم بیبنم از دستم غذا رو میگیره بیرون قفس دیدم بله گرفتش باز خواستم بیبنه اجازه میده دست به منقارش بزنم بیرون قفس دیدم بله گذاشتش ظهرها چون درحال چرت زدنه حس و حال بیرون اومدن نداره وقتی بیرون بود من اسباب بازی و چوپ سوهان دارو نصب کردم ولی چوپ سوهان دار رو جلو چوپ خودشو عقب طبق گفته هاش ما علاقه ای به نشستن رو چوب سوهان دار نداره میاد یک تیکه غذا برمیداره میره رو چوپ خودش میشنه و میخوره

دیگه قار نمیزنه غر غر کردنش هم خیلی کم شده دهن باز کردنش هنگام نزدیک شدن دستم کم شده فقط یک موضوعی ک منو خیلی نگران کرد این بود احساس کردم داره پرجویی میکنه وقتی بیرون قفس بود دیدم عکس گرفتم ک دوستان و شما بیبنید واقعا پرجویی هستش یا خیر

امیدوارم اینطور نباشه اگ هس راه های پیشگیری چیه؟من حدث میزنم بخاطر اینه ک چندوقت اسباب بازی نداشته و من ظهرها سرکارم حوصلش سرفته و اینکارو کرده اگ پرجویی هستش با اسباب بازی برطرف میشه؟الان مشغول بازی کردنه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    سلام . بله تو اسارت وجود داره اما به ندرت پیش میاد ( تا جایی که من اطلاع دارم ) دوستان دیگه اگه اصطلاعات بیشتری دارن حتما نظر میدن ..

نمونش این طوطی به اسم libby :

http://griffinexotics.com/albums/Fea...s/IMG_6396.jpg

هفته ای یه دونه تخم مرغ زیاده .. عالیه . باز مقالات رو بخونید تا بتونید به غذاش تنوع بیشتری بدید

سخت نیست اصلا . شما به عنوان صاحب طوطی خیلی بیشتر اخلاق و رفتارش دستتون هست تا یه فرد دیگه ( البته اگه اصولی کار کنن )

ما هم با همین روش هایی که تو سایت ها هست به طوطی آموزش دادیم .. شما هم قطعا میتونید .. خودتون رو دست کم نگیرید اگه تونستید باهاش ارتباط خوبی برقرار کنید حتما میتونید بهش آموزش هم بدین ..

اگه دوچرخه اندازه کاسکو پیدا بشه که مطمئنا میتونه اما فعلا باید با آموزش های ساده تر شروع کرد مثل دست دادن . بای بای کردن و ...

ممنون.
    الان دست دادن و فقط صبح ها انجام میده .
    میشه چند تا آموزش اصولی و خوب برام بذارید. از اول باشه خیلی خوبه.
    مدتش اصلا مهم نیست که چقدر طول بکشه یاد بگیره . فقط میخوام اصولی باشه که طوطی اذیت نشه .
    باز ممنون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    باور کنید اگ شما و بقیه دوستان نبودن من به هیچ جا نمرسیدم باتوجه به اینکه رنگ چشاش یکخورده به کرم میزنه(کرم و سفید)

من چند ساعت پیش در قفس رو باز گذاشتم و مشغول کارم با کامپیوتر بودم ک دیدم اقا راجو اومده بیرون منم خواستم امتحان کنم بیبنم از دستم غذا رو میگیره بیرون قفس دیدم بله گرفتش باز خواستم بیبنه اجازه میده دست به منقارش بزنم بیرون قفس دیدم بله گذاشتش ظهرها چون درحال چرت زدنه حس و حال بیرون اومدن نداره وقتی بیرون بود من اسباب بازی و چوپ سوهان دارو نصب کردم ولی چوپ سوهان دار رو جلو چوپ خودشو عقب طبق گفته هاش ما علاقه ای به نشستن رو چوب سوهان دار نداره میاد یک تیکه غذا برمیداره میره رو چوپ خودش میشنه و میخوره

دیگه قار نمیزنه غر غر کردنش هم خیلی کم شده دهن باز کردنش هنگام نزدیک شدن دستم کم شده فقط یک موضوعی ک منو خیلی نگران کرد این بود احساس کردم داره پرجویی میکنه وقتی بیرون قفس بود دیدم عکس گرفتم ک دوستان و شما بیبنید واقعا پرجویی هستش یا خیر

امیدوارم اینطور نباشه اگ هس راه های پیشگیری چیه؟من حدث میزنم بخاطر اینه ک چندوقت اسباب بازی نداشته و من ظهرها سرکارم حوصلش سرفته و اینکارو کرده اگ پرجویی هستش با اسباب بازی برطرف میشه؟الان مشغول بازی کردنه.
    برای اهلی کردن طوطی راهنمایی لازمه اما تلاش و صبر شما و البته همکاری طوطی مهمه که خوشبختانه همه چی فراهم بود براتون ..

اگه میره روی چوب نشیمن که غذا بخوره پس نیازی نیست جاش رو تغییر بدین .. گفتم اگه حتی برای غذا خوردن هم نمیشینه روی چوب سوهان دار ، بذارید عقب ... که ظاهرا مشکلش با چوب نشمین زیاد جدی نیست .

اگه پر بدون ریشه کف قفس میبینید یا قسمت خالی از پر که پرای کرکی زده بیرون میبینید ( نه یه قسمت کوچیک که پرهاش کم هست ) جای نگرانی داره اما من تو این عکسا چیزی نمیبینم و به نظرم مشکلی نداره اصلا .. با یکی دو هفته اسباب بازی نداشتن هم پرکن نمیشه طوطی ...

ممنون.
    الان دست دادن و فقط صبح ها انجام میده .
    میشه چند تا آموزش اصولی و خوب برام بذارید. از اول باشه خیلی خوبه.
    مدتش اصلا مهم نیست که چقدر طول بکشه یاد بگیره . فقط میخوام اصولی باشه که طوطی اذیت نشه .
    باز ممنون
    آموزش هایی که تو بخش آموزش برای طوطی گذاشته شده اصولی هستن و طوطی اذیت نمیشه ..مخصوصا اون مقالاتی که مربوط به تربیت کننده های معروف هست .. البته قبلش مواردی که باید رعایت کنید که تو مقالات معمولا گفته شده که لازمه هر تمرین چی هست ..

آموزش به طوطی سانان

صفحه 1020 از 1238 نخستنخست ... 2052092097010011002100310041005100610071008100910101011101210131014101510161017101810191020102110221023102410251026102710281029103010311032103310341035103610371038103910701120 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)