صفحه 15 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 296

موضوع: فلاورهورن

کاربر ساده

شماره عضویت
    333
    سلام
    می خواستم نظرتون در رابطه با این فلاور بدونم ، سایزش 7 الی 8 سانت می شه و تا حالا فقط تترا لوهان خورده.
    ممنون
    [IMG].ir/download.php?file=i4kfexyibnqpg85puzz6.jpg[/IMG]
    [IMG].ir/download.php?file=mm317xxil6dbbxffzv3q.jpg[/IMG]

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط iceboys نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم نظرتون در رابطه با این فلاور بدونم ، سایزش 7 الی 8 سانت می شه و تا حالا فقط تترا لوهان خورده.
    ممنون
    [IMG]http://up.********.com/Files73/713d49a67b8742f6aa50.JPG[/IMG]

دوست عزیز
    عکس ها تون رو ایجا اپلود کنید
    www..ir

ارادتمند

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    [QUOTE=iceboys;14193]سلام
    ممنون

سلام خدمت دوست عزیز

آقا این همون فلاوره که 3-4 سانتی بود از من گرفتین یا یکی دیگس؟
    در کل فلاوره بدی نیست، چرا فقط تترا لوهان؟این همه تاکید میکنیم تنوع غذایی برای فلاوره لازمه
    بنظره من جای پیشرفت داره و اگر تو این مدت هم با غذاهای بهتری تغذیه شده بود الان هم هدش بهتر بود و هم رنگش.
    البته من همون موقع هم حضورتون گفتم که تکثیره داخله، با توجه به تکثیر داخل بودنش چیزه بدی از آب در نیومده. "البته اگر اون باشه"

کاربر ساده

شماره عضویت
    333
    [QUOTE=reza_hetete;14235]
    سلام
    ممنون

سلام خدمت دوست عزیز

آقا این همون فلاوره که 3-4 سانتی بود از من گرفتین یا یکی دیگس؟
    در کل فلاوره بدی نیست، چرا فقط تترا لوهان؟این همه تاکید میکنیم تنوع غذایی برای فلاوره لازمه
    بنظره من جای پیشرفت داره و اگر تو این مدت هم با غذاهای بهتری تغذیه شده بود الان هم هدش بهتر بود و هم رنگش.
    البته من همون موقع هم حضورتون گفتم که تکثیره داخله، اما انصافا چیزه بعدی از آب در نیومد. "البته اگر اون باشه"
    بله درست متوجه شدید همونه. تقریبا 3 الی 4 ماهی نبودم و مجبور شدم برای کاری برم دبی برای همینم کسی نبود بهش برسه و فقط تترا لوهان بهش دادن ، به نظر شما چه غذایی براش بگیرم که هدش و مخصوصا رنگش درست شه ؟
    ممنون

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    [QUOTE=iceboys;14240]
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_hetete نمایش پست ها

بله درست متوجه شدید همونه. تقریبا 3 الی 4 ماهی نبودم و مجبور شدم برای کاری برم دبی برای همینم کسی نبود بهش برسه و فقط تترا لوهان بهش دادن ، به نظر شما چه غذایی براش بگیرم که هدش و مخصوصا رنگش درست شه ؟
    ممنون
    با توجه به شکل ظاهری این ماهی
    احتمال اینکه هد بزرگی بزنه خیلی کمه دوست عزیز
    پوزه اش هم بلند ه
    ولی با توجه به شناخت قبلی که از این ماهی دارم می دونم که رنگ خوبی میگره
    برای غذا از مگا هد و هامپی استفاده کنید
    برای رنگ هم از سوپر رد سین ، استاری و برایت مارک

ارادتمند

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    [QUOTE=iceboys;14240]

ممنون
    ماشالا خوشگل شده من ازش خوشم اومد، در مورد غذا بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی،اگر میخوای صرفه جویی کنی یک مگاهد و یک سوپر رد سین در کنار تترا لوهان کفایت میکنه
    اگر محدودیت مالی نداری علاوه بر موارد بالا هامپی هد و هد آپ و جی بی ال و استاری و برایت مارک هم غذاهای خوبی هستند البته به شرطی که اصل باشند، از جای مطمئن خرید کنید.

کاربر ساده

شماره عضویت
    333
    [QUOTE=reza_hetete;14245]

ماشالا خوشگل شده من ازش خوشم اومد، در مورد غذا بستگی داره چقدر بخوای هزینه کنی،اگر میخوای صرفه جویی کنی یک مگاهد و یک سوپر رد سین در کنار تترا لوهان کفایت میکنه
    اگر محدودیت مالی نداری علاوه بر موارد بالا هامپی هد و هد آپ و جی بی ال و استاری و برایت مارک هم غذاهای خوبی هستند البته به شرطی که اصل باشند، از جای مطمئن خرید کنید.
    ممنون از لطف شما .
    لطف می کنید قیمت و جایی که غذای اورجینال می شه خرید بگید .
    در ضمن این دوستمون در رابطه با فلاورم چیزایی گفتن ، تا جایی که شما هم در جریان هستید وقتی خیلی کوچیک بود هد خیلی خوبی داشت ، به نظر شما می تونه برای غذای خوب ندادن باشه که هد و رنگ خوبی نداره ؟

متشکرم

کاربر عالی

شماره عضویت
    67
    [QUOTE=iceboys;14247]

در ضمن این دوستمون در رابطه با فلاورم چیزایی گفتن ، تا جایی که شما هم در جریان هستید وقتی خیلی کوچیک بود هد خیلی خوبی داشت ، به نظر شما می تونه برای غذای خوب ندادن باشه که هد و رنگ خوبی نداره ؟

متشکرم
    غذا دهی خوب کلا" در مورد پیشرفت فلاور هورن خیلی موثره.
    اما منظور از غذای خوب هامپی و جی بی ال نیست.
    یعنی این طور نیست که چون بهش هامپی ندادیم پیشرفت نداشته.

البته بنده در رابطه با پسرفت فلاور هورن بیشتر به شرایط اب و عادات ماهی معتقدم تا غذا دهی.

نوع حیوان خانگی
    انواع آبزیان
    شماره عضویت
    44
    [QUOTE=iceboys;14247]

ممنون از لطف شما .
    لطف می کنید قیمت و جایی که غذای اورجینال می شه خرید بگید .

متشکرم
    ارادتمندیم
    ببینید دوست گلم این ماهی یک ماهی تکثیر داخل است و به اندازه استعداد و پتانسیلی که داره باید ازش توقع داشت، مطمئنا تغذیه توسط غذاهای معرفی شده بی تاثیر نخواهد بود اما از غذا انتظار معجزه نداشته باشید، از نظره من این ماهی با تغذیه خوب و شرایط استاندارد آب هم هد بهتری خواهد زد و هم خوشرنگتر خواهد شد اما توقع تغییر آنچنانی نداشته باشین...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام این فلاور منه که این عکس 2ماه گذشتس و به نظر شما هدش پیشرفت داشته؟؟؟؟؟؟؟

اینم عکس امروزه که گرفتم لطفا نظر بدین.
    ویرایش توسط shellman2008 : 16th October 2010 در ساعت 04:50 PM دلیل: پست های متوالی

صفحه 15 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)