صفحه 13 از 137 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313263113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 1363
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط meraj65 نمایش پست ها
    دست شما درد نکنه.
    بالاخره یکی بی درد سر جواب داد.
    ممنونم نفیسه خانوم.شما همیشه به ما لطف دارین
    اگر سوالتون رو از همون اول با توضیحات کامل و همراه با عکس بپرسید خیلی راحت میشه جواب داد

اینجوری که توصیف میکنید ذهن آدم هزار طرف میره و حتی یه وقتایی با بیماری هم ممکنه اشتباه گرفته بشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    12601
    چند تا سوال برزیلی دارم
    1-طوطی های من وقتی خریدم لونه همرا ه قفسشون بود خیلی این لونه رو دوست داشتند خیلی هم با هم عشق بازی میکردن بعد 20 روز هم 3 تا تخم گذاشتند ولی تخما خراب و نرم بود و توسط خودشون خورده شد میدونستم از کمبود شدید ویتامین و کلسیم بود و به مدت 1 ماه و نیم لونه رو برداشتم بعد الان 1 ماه میشه یه لونه چوبی نو و قشنگ وجا دارگذاشتم لونه رو توش میرن ولی خیلی پرخاش گر شدن با هم دعوا میکنن از عشق بازی هم خبری نیست نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

2- وقتی لونه رو برمیدارم شب ها بیچاره ها کنج کف قفس میخوابن و روی چوب نمیخوابن خیلی دلم براشون میسوزه واسه همین لونه رو مجدد گذاشتم.

3-یکی دیگه هم میخواستم بدونم الان که هوا خیلی گرمهنزدیک 40 درجه وقت مناسبی واسه تخم گذاری هست یا نه ؟ اصلا چه موقع از سال بهترین وقت تخم گذاری هست؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط djcracker نمایش پست ها
    چند تا سوال برزیلی دارم
    1-طوطی های من وقتی خریدم لونه همرا ه قفسشون بود خیلی این لونه رو دوست داشتند خیلی هم با هم عشق بازی میکردن بعد 20 روز هم 3 تا تخم گذاشتند ولی تخما خراب و نرم بود و توسط خودشون خورده شد میدونستم از کمبود شدید ویتامین و کلسیم بود و به مدت 1 ماه و نیم لونه رو برداشتم بعد الان 1 ماه میشه یه لونه چوبی نو و قشنگ وجا دارگذاشتم لونه رو توش میرن ولی خیلی پرخاش گر شدن با هم دعوا میکنن از عشق بازی هم خبری نیست نمیدونم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟

2- وقتی لونه رو برمیدارم شب ها بیچاره ها کنج کف قفس میخوابن و روی چوب نمیخوابن خیلی دلم براشون میسوزه واسه همین لونه رو مجدد گذاشتم.

3-یکی دیگه هم میخواستم بدونم الان که هوا خیلی گرمهنزدیک 40 درجه وقت مناسبی واسه تخم گذاری هست یا نه ؟ اصلا چه موقع از سال بهترین وقت تخم گذاری هست؟
    سلام.دوست عزیز اول اینکه حتما اگر براتون مقدوره یک دوره قطره توتال تابرنیل و ad3e رو براشون استفاده کنید.
    فعلا نیازی به لونه گذاری نیست.چون جفتتون نا آماده هستن که باهم جفت گیری و غذا دادن به همدیگرو ندارن و بینشون درگیری هست.
    شما نگران خوابیدن کنج قفس نباشید.میرن کنج قفس چون استرس دارن و بهترین نقطه رو کنج قفس یا آویزون موندن به میله ها میدونن.
    الان موقع مناسبی برای لونه گذاری نیست.ناآماده بودن جفتتون از یک طرف و هوای گرم سودی به حال پرنده هاتون نداره.از نیمه ی شهریور به بعد دما برای تکثیر مناسب میشه.تغذیشون چیه؟
    ویرایش توسط اسکندری : 8th August 2013 در ساعت 11:23 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی
    شماره عضویت
    12601
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز اول اینکه حتما اگر براتون مقدوره یک دوره قطره توتال تابرنیل و ad3e رو براشون استفاده کنید.
    فعلا نیازی به لونه گذاری نیست.چون جفتتون نا آماده هستن که باهم جفت گیری و غذا دادن به همدیگرو ندارن و بینشون درگیری هست.
    شما نگران خوابیدن کنج قفس نباشید.میرن کنج قفس چون استرس دارن و بهترین نقطه رو کنج قفس یا آویزون موندن به میله ها میدونن.
    الان موقع مناسبی برای لونه گذاری نیست.ناآماده بودن جفتتون از یک طرف و هوای گرم سودی به حال پرنده هاتون نداره.از نیمه ی شهریور به بعد دما برای تکثیر مناسب میشه.تغذیشون چیه؟

تغذیه شون ارزن و شاه دونه و کاوشن و بلال تازه هست البته ارزن خیلی کم دوست دارن و حلاک شاه دونه و بلال تازه هستند به غیر اینها به هیچ چیز لب نمیزنن همه روش های گوناگون رو هم تست کردم سبزیجات نمیخورن که نمیخورن.البته از دامپزشک قرص ویتامین جوشان و یه چند نوع پودر گرفتم تو آبشون میریزم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط djcracker نمایش پست ها
    تغذیه شون ارزن و شاه دونه و کاوشن و بلال تازه هست البته ارزن خیلی کم دوست دارن و حلاک شاه دونه و بلال تازه هستند به غیر اینها به هیچ چیز لب نمیزنن همه روش های گوناگون رو هم تست کردم سبزیجات نمیخورن که نمیخورن.البته از دامپزشک قرص ویتامین جوشان و یه چند نوع پودر گرفتم تو آبشون میریزم.
    سعی کنید کافیشه و شادونه کمتر بهشون بدید.غذای اصلیشون باید ارزن و کتون باشه.شادونه و کافیشه نهایتا در هفته دو بار به تعداد بیست الی سی تا دونه کافیه.هم چرب هستن و هم طبع گرم بالایی دارن که باعث میشه کبدشون آسیب ببینه.جوانه گندم بهشون میدید؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم و طوطی ملنگوو مرغ عشق و فنچ و بلدرچین
    شماره عضویت
    12574
    قیمت یه طوطی برزیلی چه قدر میشه؟؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfand2d نمایش پست ها
    قیمت یه طوطی برزیلی چه قدر میشه؟؟
    اگر منظورت تک هست باید عرض کنم بستگی به رنگ داره که از 150 الی 250 تومان هست.

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    اگر منظورت تک هست باید عرض کنم بستگی به رنگ داره که از 150 الی 250 تومان هست.
    سلام
    آقا اسكندري يه برزيلي لوتينو چجوري ميشه سن و جنسيتش رو فهميد؟از قيمت جوجش اطلاع داريد؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi69 نمایش پست ها
    سلام
    آقا اسكندري يه برزيلي لوتينو چجوري ميشه سن و جنسيتش رو فهميد؟از قيمت جوجش اطلاع داريد؟
    سلام.برزیلی تشخیص جنسیتش خیلی دشواره چه برسه به تشخیص سن.ولی تنها راه قطعی که همون dna هست برای تعیین سن.اما میشه با توجه به جثه ی پرنده،ضخامت نوک و پاها و کدر بودن ناخن حدودی حدس زد.جوجش اگر باشه حدود 150-200 تومن هست.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی-کاسکو-مینا-مرغ عشق-
    شماره عضویت
    14291
    سلام دوستان
    بهترین فصل برای جوجه گرفتن از طوطی برزیلی کدوم فصل
    برای پرنده ای که برای اولین بار تخم میکنه و نه خودش ونه صاحبش تجربه زیادی ندارن چه توصیه ای دارید

صفحه 13 از 137 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313263113 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)