صفحه 30 از 100 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 991
    کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima.h نمایش پست ها
    گوجه فرنگی هرروز بهش میدم میخوره و فلفل دلمه و انواع سبزی مثل اسفناج ،جعفری ،شوید ،تربچه ،کاهو به مقدار کم، هویج، خیار، سیب ، هندونه ، هلو همه اینارو میخوره ذرت هم میخوره.
    در مورد استخوناش از رو پوست که دید نداره ولی استخونای رونش تو دست حس میشه خوب. من همش فکر میکنم اینا مث عکس تو سایتا باید خیلی چاق باشن شاید من زیادی رو این قضیه حساسم
    غذاییش خوب و کامله و وزنش هم متناسبه.
    فکر میکنم همینطوره شما زیاد حساس شدین،با این حال امروز که بردینش پیش دامپزشک باز هم از دکتر بخواین وزنش کنه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی ، شاه طوطی، آکواریوم و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    غذاییش خوب و کامله و وزنش هم متناسبه.
    فکر میکنم همینطوره شما زیاد حساس شدین،با این حال امروز که بردینش پیش دامپزشک باز هم از دکتر بخواین وزنش کنه.
    بله حتما اینکارو میکنم امیدوارم دندوناش مشکل خاصی نداشته باشن.
    ممنون از اینکه وقت گذاشتید.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    بله حتما اینکارو میکنم امیدوارم دندوناش مشکل خاصی نداشته باشن.
    ممنون از اینکه وقت گذاشتید.
    خواهش میکنم دوست عزیز
    من هم امیدوارم مشکل خاصی نباشه،ما رو هم از حالش بی خبر نذارین.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    خواهش میکنم دوست عزیز
    من هم امیدوارم مشکل خاصی نباشه،ما رو هم از حالش بی خبر نذارین.
    دیروز لوسی رو بردم دکترش گفتش که دندوناش زیاد بلند نیس هنوز و مشکل خاصی نداره بعد یه dental careداد که بزارم تو لونش وزنشم کرد 480 بود گفت خوبه وزنش و یخورده کمتر بهش غذای تازه بدم که یوقت دچار اضافه وزن نشه دیگه همین دیگه و من خیالم راحت شد .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    12551
    سلام دوستان گل ، یه خوکچه هندی گرفتم که دوستان گفتن حدودا باید 1 ماهش باشه عکسشم میزارم شما هم نظر بدید !!

مشکلی که دارم اینه که ایشون فقط کاهو میخوره و علف و دونه پارس !!!!! گوجه اصلا نمی خوره ، خیار عمرا ، فلفل یبار دوتا نوک خورد هویج هم نمیخوره امتحانی با پست و نشسته گرفتم جلوش یکم مشتاق بود یه تست بزنه ولی ندادم بهش من نگران ویتامین ث بدنش هستم الان 3 روزه این وضعشه

راستی یونجه گیرم نیمده با هزار بدبختی رفتم تازه گیر اوردم و خشک نیستن چیکارشون کنم ؟

دوستان گل پیشاپیش تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    نقل قول نوشته اصلی توسط mia620 نمایش پست ها
    سلام دوستان گل ، یه خوکچه هندی گرفتم که دوستان گفتن حدودا باید 1 ماهش باشه عکسشم میزارم شما هم نظر بدید !!

مشکلی که دارم اینه که ایشون فقط کاهو میخوره و علف و دونه پارس !!!!! گوجه اصلا نمی خوره ، خیار عمرا ، فلفل یبار دوتا نوک خورد هویج هم نمیخوره امتحانی با پست و نشسته گرفتم جلوش یکم مشتاق بود یه تست بزنه ولی ندادم بهش من نگران ویتامین ث بدنش هستم الان 3 روزه این وضعشه

راستی یونجه گیرم نیمده با هزار بدبختی رفتم تازه گیر اوردم و خشک نیستن چیکارشون کنم ؟

دوستان گل پیشاپیش تشکر

سلام.مبارک باشه.
    بله حدودا 1 ماهشه.
    خوکچه هایی که تازه میگیرن معمولا این مشکلو دارن چون از قبل تغذیه درستی نداشتن عادت کردن به این وضع.
    واسه درست کردنش نیازی نیست هر غذایی که اون میخواد بهش بدین یه کوچولو گشنه بمونه غذاهای جدید رو امتحان میکنه مثلا اول صبح که از خواب بیدار میشه واسه وعده صبحونه فقط گوجه فرنگی در اختیارش بزارین.
    مخصوصا کاهو که تا وقتی در اختیارش قرار بگیره به چیز دیگه ای لب نمیزنه.
    دونه پارس برای خوکچه؟ندین اصلا.واسه مینا و مرغ و خروس استفاده میشه.
    متوجه نشدم نوشتین هویج و با پست و نشسته گرفتین یعنی چی؟
    .یونجه تازه اونقدرا تاثیری نداره یونجه رو علاوه بر ویتامیناش بیشتر به خاطر ایجاد سایش روی دندونای جونده استفاده میکنن که خب یونجه تازه حکم سبزی رو داره.
    .محل سکونتتون اصفهانه نمیدونم اونجا کجا داره الانم دسترسی به ف.ب ندارم از یکی از دوستانم که اونجاست بپرسم.
    پت شاپها دارن همشون..مزارع..گاوداریا اصطبلهای اسب..نهایتش واسه فعلا خرید اینترنتی کنید تا یه جارو پیدا کنید..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    10118
    راستی یادم رفت بنویسم..اگه یونجه هایی که تازن مقدارشون زیاده همونارو پهن کنید زیر آفتاب خشک شن دیگه..

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    12551
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    سلام.مبارک باشه.
    بله حدودا 1 ماهشه.
    خوکچه هایی که تازه میگیرن معمولا این مشکلو دارن چون از قبل تغذیه درستی نداشتن عادت کردن به این وضع.
    واسه درست کردنش نیازی نیست هر غذایی که اون میخواد بهش بدین یه کوچولو گشنه بمونه غذاهای جدید رو امتحان میکنه مثلا اول صبح که از خواب بیدار میشه واسه وعده صبحونه فقط گوجه فرنگی در اختیارش بزارین.
    مخصوصا کاهو که تا وقتی در اختیارش قرار بگیره به چیز دیگه ای لب نمیزنه.
    دونه پارس برای خوکچه؟ندین اصلا.واسه مینا و مرغ و خروس استفاده میشه.
    متوجه نشدم نوشتین هویج و با پست و نشسته گرفتین یعنی چی؟
    .یونجه تازه اونقدرا تاثیری نداره یونجه رو علاوه بر ویتامیناش بیشتر به خاطر ایجاد سایش روی دندونای جونده استفاده میکنن که خب یونجه تازه حکم سبزی رو داره.
    .محل سکونتتون اصفهانه نمیدونم اونجا کجا داره الانم دسترسی به ف.ب ندارم از یکی از دوستانم که اونجاست بپرسم.
    پت شاپها دارن همشون..مزارع..گاوداریا اصطبلهای اسب..نهایتش واسه فعلا خرید اینترنتی کنید تا یه جارو پیدا کنید..
    تشکر فراوان،امروز همین کار رو کردم و بهش گشنگی دادم ولی با این حال حاضر نشد یه پر هم گوجه بخوره پوشال زیر پاشم میخوره بعضی وقتا، الان یه کار خیلی زیبایی کرد واقعا متعجب شدم و فهمیدم این پیگی ما خیلی خیلی باهوشه ، رفتم یکم براش کاهو اوردم اینقدر جیغ زد و خوشحالی کرد که انگار دنیارو بهش دادی نمیدونم چیکار کنم باهاش فکر کنم با این وضع 1 ماهه طلف بشه طفلکی کسی اگر پیشنهادی داره بگه خیلی خیلی ممنون میشم توی تنبیها مصّر تر بشم ؟ مثلا 1 روز گرسنه گی ؟!؟!؟

منظورم از (هویج و با پست و نشسته) هویج با پوست و نشسته بود دیگه فکر کنم عادت داره کثیف بخوره
    نقل قول نوشته اصلی توسط آویشن نمایش پست ها
    راستی یادم رفت بنویسم..اگه یونجه هایی که تازن مقدارشون زیاده همونارو پهن کنید زیر آفتاب خشک شن دیگه..
    باید همین کار رو کنم چون هم بصرفه تر و هم بهتر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12165
    دوست عزیز منم با نظر خانم آویشن موافقم ، سعی کن کاهو بهش ندی چون هیچ ارزش غذایی براش نداره و اگر غذای دیگری بهش ندی مجبور میشه بخوره گوجه فرنگی رو البته از فلفل دلمه هم استفاده کنید.
    من وکچم یونجه نمیخرود ولی غذای تازه میخورد یک روز بهش غذای تازه ندادم مجبور شد یونجه خور بشه النم تپل یونجه میخوره.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی و گربه
    شماره عضویت
    12551
    دوست عزیز منم با نظر خانم آویشن موافقم ، سعی کن کاهو بهش ندی چون هیچ ارزش غذایی براش نداره و اگر غذای دیگری بهش ندی مجبور میشه بخوره گوجه فرنگی رو البته از فلفل دلمه هم استفاده کنید.
    من وکچم یونجه نمیخرود ولی غذای تازه میخورد یک روز بهش غذای تازه ندادم مجبور شد یونجه خور بشه النم تپل یونجه میخوره.
    ممنون، داداش پوشال زیر پاشو که میخوره چی ؟ مشکل داره ؟

صفحه 30 از 100 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484980 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)