صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 81
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605

35

نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    لطف خودتی اولا.مجتبی جان از امروز شروع شد الانم وقت نهاره 1 فکری به حال ما کن.انقدر اینجا میشینم ک خرج من از خرج خرید سفره ماهی هم بیشار بشه..با احترام
    اتفاقا یه جفت ساییز بزرگ برا کسی از تهران تهیه کردم دلم میخواست بندازم کنار ببیبیام ولی نشد شد نداره باشه انقدر پا فشاری کن تا من سفره بخرم باشه تو بردی امین نمیخرم خخخخخخخخ حالا یه فکرایی دارم تا اجرایی بشه شاید تو تاگ پایین اجرا شه فعلا بیا تخم مرغ رو بزنیم به یاد خود مرغ ممنون که اجبار میکنی .............mojtabasmd

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطي ملنگو
    شماره عضویت
    14963
    با اینکه من از ماهی و اینا سر در نمیارم و فقط اسم ماهی قرمز رو بلدم اما باید بگم ماهی های خوشگلی دارین. بعضی از عکس هم منو یاد مستند ماهی ها میندازه بس که محیط اطرافشون قشنگ و طبیعیه
    امیدوارم تعداد ماهیاتون بیشتر و بیشتر شه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اروانا
    شماره عضویت
    11517
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabasmds نمایش پست ها
    اتفاقا یه جفت ساییز بزرگ برا کسی از تهران تهیه کردم دلم میخواست بندازم کنار ببیبیام ولی نشد شد نداره باشه انقدر پا فشاری کن تا من سفره بخرم باشه تو بردی امین نمیخرم خخخخخخخخ حالا یه فکرایی دارم تا اجرایی بشه شاید تو تاگ پایین اجرا شه فعلا بیا تخم مرغ رو بزنیم به یاد خود مرغ ممنون که اجبار میکنی .............mojtabasmd
    سمت جزیره مرجان کیش و قشم سفره من زیاد دیدم.خودت ک ماشالله غواصی بلدی .حوصله اش رو نداری خودم برم بردارم بیارم بندازم تو تانک اب شیرینت؟؟مجتبی جان سایز تانکم اندازه تانکت بود الان پر سفره بود.یعنی 1 سفره تو دستو بالت نیست؟؟(باید تحریکت کرد تا بری خریداری کنی)شیوه خوبی رو پیش گرفتم نه؟؟؟نخم مرغ هم شل باشه بهتره

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    کلا زیباست . شما بزن تو کار تکثیر آروانا و ...
    یه نظریه دیگه . بالای اون آکواریوم پایینی سمت راست ساخه و ساقه بذار که آروانا طبیعی شکار کنه غذاشو حال کنی .. هه هه حیات وحشی شده واسه خودش البته بگم حیاط وحش بهتره ... شبا بپا غرق نشی ها . آروانا رو بغل کن قشنگ خوابای اقیانوسی ببینی .....
    پیشنهاد برای ماهی هم سر سوسماری هم جواب میده ها بندازی کنارش نظرت چیه ؟
    کلا واقعا زیبا بود ... تبریک

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605

32

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1992 نمایش پست ها
    با اینکه من از ماهی و اینا سر در نمیارم و فقط اسم ماهی قرمز رو بلدم اما باید بگم ماهی های خوشگلی دارین. بعضی از عکس هم منو یاد مستند ماهی ها میندازه بس که محیط اطرافشون قشنگ و طبیعیه امیدوارم تعداد ماهیاتون بیشتر و بیشتر شه
    مهسا جان توصیف زیبایی داشتی ودلنشین امیدوارم همیشه پر انرژی وبا نشاط باشی ممنون که منت به سر این تاییپ گذاشتی
    نقل قول نوشته اصلی توسط amino نمایش پست ها
    سمت جزیره مرجان کیش و قشم سفره من زیاد دیدم.خودت ک ماشالله غواصی بلدی .حوصله اش رو نداری خودم برم بردارم بیارم بندازم تو تانک اب شیرینت؟؟مجتبی جان سایز تانکم اندازه تانکت بود الان پر سفره بود.یعنی 1 سفره تو دستو بالت نیست؟؟(باید تحریکت کرد تا بری خریداری کنی)شیوه خوبی رو پیش گرفتم نه؟؟؟نخم مرغ هم شل باشه بهتره
    باشه تخم مرغ شل حالا یه تعاروف خخخخخخخ من برا اینکه یکی مراقب ماهیامم باشه سفره نگرفتم حواست چهار چشمی بهشون با شه بی زحمت غذا هم بیکاری بهشون بده میگو پاک کرده باشه یعنی زحمت پاک کردنشم بکش ببینم کی از رو میری خخخخ
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    کلا زیباست . شما بزن تو کار تکثیر آروانا و ... یه نظریه دیگه . بالای اون آکواریوم پایینی سمت راست ساخه و ساقه بذار که آروانا طبیعی شکار کنه غذاشو حال کنی .. هه هه حیات وحشی شده واسه خودش البته بگم حیاط وحش بهتره ... شبا بپا غرق نشی ها . آروانا رو بغل کن قشنگ خوابای اقیانوسی ببینی .....پیشنهاد برای ماهی هم سر سوسماری هم جواب میده ها بندازی کنارش نظرت چیه ؟کلا واقعا زیبا بود ... تبریک
    لطف داری دوست عزیز همینطوره که شما میگی امتیازی که آکواریوم تو اتاق خواب داره اینکه بیشتر مواقع کنارت و کوچکترین حرکاتشون رو زیر نظر داری همین الان که من دارم تاییپ میکنم فالور داره کلش رو میکوبه به دماسنج جیوه ای یعنی من گشنم بزار بهش غذاش رو بدم ....... آره دادم اینم یه امتیازه مواقعی که خوابی با یه پرش وحشتناک آروانا از خواب بیداری میشی اینم یه حسن و ووودر کل ممنون که وقت گذاشتی بازم از کارا بکن خخخخ

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605

7 پولی ساده

شاید جای تعجب داشته باشه ولی این پولی باتوجه به رشد کندش تو ساییز 30 سانت بیش از 4 سال سن داره شاید جالب نباشه ولی این پولی نامزد یا به قولی شیرینی خورده آروانا ییلو تیل 50 سانتی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605

7 فلاور سوپر رد

خوب از ژوراسیکیها که بگذریم نوبت فلاوراست : : >>> فلاور سوپر رد هر فلاوری تو یه چیز استعداد داره این تو استیل و رنگ استعداد داشته

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    دمت گرم بابا تو دیگه کی هستی بسار ذوق کردیم خیلی زیبا بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فیش
    شماره عضویت
    14605

42

نقل قول نوشته اصلی توسط skidrow22 نمایش پست ها
    دمت گرم بابا تو دیگه کی هستی بسار ذوق کردیم خیلی زیبا بود
    من mojtabasmd ممنون که به این تاییپ لطف دارید ..........................

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    فلاور فوق العاده زيباييه. بهتون تبريك ميگم

صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)