صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 30
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa0112 نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر
    من دو تا خرگوش داشتم که یکیش اخیرا پاهاش بی حس شد و مرد در صورتی که 1 ساعت قبلش قشنگ راه می رفت و جستو خیز می کرد .
    و اما سوالم
    1. این یکی خرگوشم از وقتی دومی مرد خیلی بی حال و کسل شده در حالی که قبلا خیلی فعالیت داشت به نظرتون به خاطره تنها شدن اخیرش و وابستگی به خرگوش قبلیمه ؟
    2. فکر می کنید بیماری خرگوشم قبلیم چی بوده و اینکه ممکنه این یکی خرگوشمم این بیماری رو گرفته باشه ؟
    3. خرگوشم در اثر افتادن از پله برای گوشش مشکلی پیش اومده ممکنه گوشش شکسته باشه چون اون گوشش رو نمی تونه اصلا حرکت بده . و این مشکل چقدر اهمیت داره در خرگوش ؟
    4. من ساکن تهران هستم میشه یه دامپزشک در تهران بهم معرفی کنید ؟

با بیمارستان کامرانیه تماس بگیرید(دکتر برهانی کیا)

http://www.tehranpet.com

موفق باشید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    با سلام
    من مدتی که احساس میکنم همسترم دندان هاش به رنگ زرد تغییر پیدا کرده ایا موضوع مهمی است؟چه کاری لازم است که براش انجام بدم البته تکه ای چوبی از جنس بلوط هم که قبلم جوشاندم در اختیارش قرار دادم.
    ممنون.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    می شه لطفا هر چی زود تر بهم کمک کنید من چند روزی به خاطر یک سری مشکلات از همسترم غافل شدم الان متوجه شدم که یک چیزی از ناحیه ی مقعدش بیرون زده به هر کتاب و سایتی که مراجعه کردم هیچ چیزی از بابت دلیل ان و درمان ان نوشته نشده به نطر شما دلیلش چی می تونه باشه و راه درمانش چیه؟باعث مرگش هم می شه ؟تو رو خدا هر چی زود تر پاسخ بدید خیلی نگرانشم

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام
    انگار که یک توده ی سرخ تیره رنگ حالت گوشتی مانند که انگار دو تیکه جداست که به هم چسبیده.توی کاتب ها تنها چیزی که با این نشانه هاست بیماری،بیرون زدگی رکتوم،که هیچ جا علت و راه درمان رو ننوشته.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همستر
    شماره عضویت
    7718

بیماری همستر

سلام وجود خون در ادرار همستر چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ و دیگه اینکه موهای پشت همسترم تو دو نقطه کوچیک ریخته و یه چیزی شبیه خال سیاه برجسته جاش درومده. هرشب بهش پماد کتوکونازول 2% میزنم. ولی به نظرم بهتر نشده. لطفا راهنماییم کنید
    (ضمنأ با وجود خون در ادرار همسترم، رفتارش کاملا عادیه. فقط دفعات ادرارش خیلی زیاد شده)
    ممنونم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    9175
    سلام
    میخواستم بدونم خرگوش هم سکسکه میزنند؟
    آخه خرگوشم چند وقتیه رفتاری شبیه سکسکه زدن میکنه
    ویکدفه ای تکون میخوره و صدای خاصی از خودش در میاره مثل سکسکه!

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mitra نمایش پست ها
    سلام دکتر من یک خرگوش مینیاتوری دارم که یک چشمش توسی شده می خواستم بدونم آیا کور شده ولی نسبت به نور عکس العمل نشان می دهد ممکنه مریض باشد؟من تهران نیستم که ببرمش پیش دامپزشک باید چی کار کنم؟

سلام

لطفا چند عکس با وضوح بالا ارسال نمایید

برهانی کیا
    ویرایش توسط sepideh : 15th July 2012 در ساعت 01:03 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط malosak نمایش پست ها
    سلام
    سلام

خرگوش شما مشکلی ندارد

برهانی کیا

نقل قول نوشته اصلی توسط بهاره.ح نمایش پست ها
    سلام وجود خون در ادرار همستر چه دلیلی میتونه داشته باشه؟ و دیگه اینکه موهای پشت همسترم تو دو نقطه کوچیک ریخته و یه چیزی شبیه خال سیاه برجسته جاش درومده. هرشب بهش پماد کتوکونازول 2% میزنم. ولی به نظرم بهتر نشده. لطفا راهنماییم کنید
    (ضمنأ با وجود خون در ادرار همسترم، رفتارش کاملا عادیه. فقط دفعات ادرارش خیلی زیاد شده)
    ممنونم
    سلام
    اول باید بدونید که حتما خون یا ادارار است ؟ چون همستر در بعضی مواقع ادرار قرمز دفع می کند
    برجستگی هادر همستر نر عادی هستن.

برهانی کیا

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi.a نمایش پست ها
    سلام
    انگار که یک توده ی سرخ تیره رنگ حالت گوشتی مانند که انگار دو تیکه جداست که به هم چسبیده.توی کاتب ها تنها چیزی که با این نشانه هاست بیماری،بیرون زدگی رکتوم،که هیچ جا علت و راه درمان رو ننوشته.

سلام

لطفا تصویر مناسبی ارسال نمایید

برهانی کیا

می شه لطفا هر چی زود تر بهم کمک کنید من چند روزی به خاطر یک سری مشکلات از همسترم غافل شدم الان متوجه شدم که یک چیزی از ناحیه ی مقعدش بیرون زده به هر کتاب و سایتی که مراجعه کردم هیچ چیزی از بابت دلیل ان و درمان ان نوشته نشده به نطر شما دلیلش چی می تونه باشه و راه درمانش چیه؟باعث مرگش هم می شه ؟تو رو خدا هر چی زود تر پاسخ بدید خیلی نگرانشم
    ویرایش توسط sepideh : 15th July 2012 در ساعت 01:02 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط malosak نمایش پست ها
    سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهاره.ح نمایش پست ها
    ممنونم
    سلام
    با سلام
    من مدتی که احساس میکنم همسترم دندان هاش به رنگ زرد تغییر پیدا کرده ایا موضوع مهمی است؟چه کاری لازم است که براش انجام بدم البته تکه ای چوبی از جنس بلوط هم که قبلم جوشاندم در اختیارش قرار دادم.
    ممنون.
    سلام

این مسئله غیر عادی نیست و طبیعی می باشد .

برهانی کیا
    ویرایش توسط sepideh : 15th July 2012 در ساعت 01:03 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط ana_7190 نمایش پست ها
    با عرض سلام .می خواستم بدونم دلیل خون مردگی یا کبودی رو پای همسترم دلیلش چیه؟چه کا باید بکنم؟یا برای همسترم خطرناک.:smile (228):

سلام

زرده عامل معمول چنین مواردی است

در صورتی که فقط کبودی باشد به اقدام خاصی نیاز نیست

برهانی کیا
    ویرایش توسط sepideh : 15th July 2012 در ساعت 01:05 PM

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)