صفحه 29 از 38 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 376
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان . ازتون ممنون که جوابه سوالاته منو دادید و کمکم کردید .
    شما از کم و کیفه داستانه من خب. دارید و شرایطه آکواریومه منو میدونید که کلی دیاتوم زده ، من امروز رفتم به فروشگاهی که دوسته خوبم آقا فربد معرفی کردند و یک ممبرانه به اصطلاحه اصل با 14 لایه غشایی خریدم و در کنارش یک کارتریجه رزین هم با مقداری اتصالات خریدم ، خوشحال رفتم خونه و شروع کردم به نسبه ممبران ، بعد از اتمامه کار و تسته آب بازم هر کاری کردم تی دی اس از 30 پایینتر نیومد که نیومدش ، کلا اعصابمو ریخت بهم ، بعد رفتم سراغه رزین و رزینرو نصب کردم تافرجی بشه ، بعد از نصبه رزین تی دی اس رسید به صفر ولی این تی دی اسه صفر برام هزینه زیادی داشتش . ولی بازم خوشحالم که تونستم با چشمم تی دی اسه صفر رو ببینم فقط تنها دلنگرانیم اینه که این رزین تا چند وقت میتونه این تی دی اسه صفررو جواب بده ، باید بشینم و منتظر باشم تا زمانی که رزینها اشباء بشن ، امیدوارم که حداقل طوری جواب بگیریم که بصرفه باشه و دوستانه دیگه هم از این مورد استفاده کنن . من نیتراته این آبرو هم تست کردم صفر بودش ، ،

فقط باید چند تن از دوستانرو گرد هم بیارم و باهم بریم و یک پکه 25 کیلویی رزین بخریم که خیلی خیلی خیلی بصرفه تر از این کارتریجی هستش که من امروز خریدم . خدایی تو این کارتریج فکر نکنم بیشتر از دوتا مشت رزین توش باشه که من 70000 خریدمش ، اگر برخی دوستان علاقه داشتند که باهم همکاری کنیم و این رزینرو باهم تهیه کنیم خبر بدن و با هم هماهنگ کنیم .
    حالا باید چندتا سیفونه تپل انجام بدم و شرایطرو مساعد کنم

یونس اینکه از این رزین 75 تومنیه پس کو 12 تومنی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام علیرضا جان . داداش من تو صحبتهایه دیشبمون گفتم که طرف رزینه ه چینیرو بهمون 70000تومن میده تازه نه یک کیلو بلکه 300 ،400 گرمشو، بنظرت این رزین انگلیسیه . ، یعنی وقتی به این شکل خرید کنیم قیمتش میشه 70000 تومن ، این رزینم همین رزینهایه چینی هستش که همه جا به وفور پیدا میشه ، الان شما بری از هر کسی بپرسی میگه انگلیسیه ولی در واقع همشون چینیه تحته لیسانسه ، همین بنده خدا هم که من ازش سوال کردم و قیمت گرفتم گفتش این رزین انگلیسیه و چینیشم هستش که ارزونتر هستش من دیگه نخواستم زیاد بحث کنم و با عقله سلیم میشه فهمید که بنده خدا منظورش تعریف از جنسش بوده . الانم نمیشه به فروشندها اعتماد کردش ، هیچکدوم نمیگن جنسشون چینیه ،و همه داد میزنن رزینمون انگلیسیه ، بخدا 99 درصد اجناسمون چینیه...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام به همه دوستانه گلم . من مدتی بود داشتم شرایطه آکواریوممرو درست میکردم و حدود یک هفته میشه که همه چیز نرمال شده ، و تنها مشکلی که دارم افته پی اچ هستش که رسیده به عدد 7/8 ، من حدود دو هفته هستش که از یک مقدار خیلی کم دز شکر در تانگم استفاده میکنم که در این مدت اسکیمر مدام روشنه و هر چند روز یبار کاپه اسکیمر پر میشد و من خالیش میکردم و به همین دلیل یک سنگه هوا داخله سامپ قرار دادم که مدام در حاله کار کردنه ولی الان که تست کردم پی اچ 7/8 رو نشون میداد در صورتی که قبلابیشتر مواقع 8/2 بودش بنظرتون من باید دز شکر رو قطع کنم . بنظرتون پی اچ در روز و شب با هم متفاوت هستش ؟ من رفرجیومم بر خلافه آکواریومم نورش روشن میشه . البته احتماله اینکه بخاطر استفاده از شکر این مشکل بوجود اومده باشه خیلی زیاد هستش . ولی دوست دارم نظراته دوستانرو بدونم و از تجربیاته شما استفاده کنم . ممنون

اینم تصویر کاپه اسکیمر
    ویرایش توسط یونس58 : 17th November 2014 در ساعت 04:59 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mahii
    شماره عضویت
    11652
    سلام به همه دوستانه گلم . من مدتی بود داشتم شرایطه آکواریوممرو درست میکردم و حدود یک هفته میشه که همه چیز نرمال شده ، و تنها مشکلی که دارم افته پی اچ هستش که رسیده به عدد 7/8 ، من حدود دو هفته هستش که از یک مقدار خیلی کم دز شکر در تانگم استفاده میکنم که در این مدت اسکیمر مدام روشنه و هر چند روز یبار کاپه اسکیمر پر میشد و من خالیش میکردم و به همین دلیل یک سنگه هوا داخله سامپ قرار دادم که مدام در حاله کار کردنه ولی الان که تست کردم پی اچ 7/8 رو نشون میداد در صورتی که قبلابیشتر مواقع 8/2 بودش بنظرتون من باید دز شکر رو قطع کنم . بنظرتون پی اچ در روز و شب با هم متفاوت هستش ؟ من رفرجیومم بر خلافه آکواریومم نورش روشن میشه . البته احتماله اینکه بخاطر استفاده از شکر این مشکل بوجود اومده باشه خیلی زیاد هستش . ولی دوست دارم نظراته دوستانرو بدونم و از تجربیاته شما استفاده کنم . ممنون

سلام یونس جان Ph بعضی از ساعات روز یکم بیشتر دچار افت میشه و اگر بخواید یه مقدار ریشه ای تر مشکلش رو حل کنید باید به کل فضایی که تانکتون توش قرار داره بیشتر اکسیژن رسانی بشه یعنی اگر بنجره ای در نزدیکی وجود داره اون رو باز بزارید کلا شکر هم اضافه نکنید خیلی بهتره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط benyamin نمایش پست ها
    سلام یونس جان Ph بعضی از ساعات روز یکم بیشتر دچار افت میشه و اگر بخواید یه مقدار ریشه ای تر مشکلش رو حل کنید باید به کل فضایی که تانکتون توش قرار داره بیشتر اکسیژن رسانی بشه یعنی اگر بنجره ای در نزدیکی وجود داره اون رو باز بزارید کلا شکر هم اضافه نکنید خیلی بهتره
    سلام آقا بنیامینه عزیز ، ممنون که راهنماییم کردید ، بله شما درست میفرماید ،زمستون که میشه همه درها و پنجرهها بسته میشه و بخاریها هم روشن. و به این ترتیب اکسیژن در فضایه خونه کم میشه که این موضوع میتونه در شرایطه فعلی که آک به اسیژنه زیادتری نیاز داره مشکل ساز بشه ، البته استفاده از شکر تجربه خوبی بودش و به چشم تجربه کردم که چطور باکتریها فوران میکنن و اسکیمر ،نچندان خوبه من کلی کف جمع میکنه . و استفاده از شکر رو قطع و در فکر یک اسکیمر قویتر و یک منبعه کربنه بهتر هستم ، بنظرتون با یک اسکیمر قوتر هم همین مشکلات بوجود میومد یا نه ؟ بازم ممنون .

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام آقا بنیامینه عزیز ، ممنون که راهنماییم کردید ، بله شما درست میفرماید ،زمستون که میشه همه درها و پنجرهها بسته میشه و بخاریها هم روشن. و به این ترتیب اکسیژن در فضایه خونه کم میشه که این موضوع میتونه در شرایطه فعلی که آک به اسیژنه زیادتری نیاز داره مشکل ساز بشه ، البته استفاده از شکر تجربه خوبی بودش و به چشم تجربه کردم که چطور باکتریها فوران میکنن و اسکیمر ،نچندان خوبه من کلی کف جمع میکنه . و استفاده از شکر رو قطع و در فکر یک اسکیمر قویتر و یک منبعه کربنه بهتر هستم ، بنظرتون با یک اسکیمر قوتر هم همین مشکلات بوجود میومد یا نه ؟ بازم ممنون .
    سلام
    شما بیوفول برایت استفاده کن که دز مشخصی داره من هم استفاده کردم و کارکرد اسکیمر تغییر کرد

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلامشما بیوفول برایت استفاده کن که دز مشخصی داره من هم استفاده کردم و کارکرد اسکیمر تغییر کردsend by tapatalk
    سلام علیرضا جان ، این بیوفول منبع کربن هستش؟ واقیتشو بخوای من اسکیمرم زیاد قپی نیستش ولی من ازش راضیم البته در حد اسکیمرهایه درجه یک کار نمیکنه ولی با یبار امتحان کارکردش بدک نبودش ، ولی این شکر چون دز مشخصی نداره به مشکل میخوریم ، اگه منبعخ کربن کمی قابله کنترل باشه و دز مشخصی واسه لیتراژهایه مختلف داشته باشه فکر کنم راحتر میشه عمل . ممنون میشم کمی در مورد کار کرد بیوفل و قیمتش توضیح بدی. بازم ممنون از راهنمایت. موفق و سربلند باشی ،

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام علیرضا جان ، این بیوفول منبع کربن هستش؟ واقیتشو بخوای من اسکیمرم زیاد قپی نیستش ولی من ازش راضیم البته در حد اسکیمرهایه درجه یک کار نمیکنه ولی با یبار امتحان کارکردش بدک نبودش ، ولی این شکر چون دز مشخصی نداره به مشکل میخوریم ، اگه منبعخ کربن کمی قابله کنترل باشه و دز مشخصی واسه لیتراژهایه مختلف داشته باشه فکر کنم راحتر میشه عمل . ممنون میشم کمی در مورد کار کرد بیوفل و قیمتش توضیح بدی. بازم ممنون از راهنمایت. موفق و سربلند باشی ،
    سلام
    آره منبع کربن هستش و برای 400 لیتر حدود 5 میل روزانه باید استفاده کنید و 125 میلش 45 تومن باید باشه

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلامآره منبع کربن هستش و برای 400 لیتر حدود 5 میل روزانه باید استفاده کنید و 125 میلش 45 تومن باید باشهsend by tapatalk
    سلام داداش . طبقه آماری که من گرفتم 500 میله محلوله بیوفول برایتول 60/000 هستش که من فردا میخام تهیش کنم ،

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام داداش . طبقه آماری که من گرفتم 500 میله محلوله بیوفول برایتول 60/000 هستش که من فردا میخام تهیش کنم ،

سلام
    من اشتباه نوشتم 125 میل و 250 میل بود که حدود 40 تومنه و قائدتا 500 میلش 60 تومن باید باشه

صفحه 29 از 38 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)