صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پرنده و آبزی و خزنده
    شماره عضویت
    10161

3 فروش شاه طوطی 1.5 ساله و نر باشناسنامه

سلام
    یک عدد شاه طوطی 1.5ساله دارم که می خوام بفروشم و بدست یه فرد دلسوز یرسونم
    شناسنامه داره و کاملا اهلیه رو دس میاد بوس میده گاز نمی گیره رودست همه میره و از همه غذا میگیره چه داخل چه خارج قفس منزل کسی که ازش خریدم صوت می زده و راحت سلام میداده اما این 1ماه که پیشم بوده سلام رو گفته و صدای خروس در می آره:دی!!!
    قفس 1033 بزرگ و مسافرتیش هم هست
    قیمتش هم 475 هست(پرنده+قفس ها + نیم کیلو دانه ورصل لاگا) و اگه تنها خود طوطیرو خواستید 400 میشه

عکساشو می ذارم اما اگه سوال داشتید یا عکس بیشتر خواستید درخدمتم:

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پرنده و آبزی و خزنده
    شماره عضویت
    10161
    قیمتش رو به380 و با قفس ها (بزرگ و مسافرتی)450 هزار تومان کاهش دادم(کاش عجله نداشتم و می تونستم نگه دارمش که انقدر...)
    راستی دنبال یه صاحب دلسوز میگردم(اگه واقعا دلسوز و نگهدار خوبی باشه باهم کنارمیایم)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ارووانا
    شماره عضویت
    3638
    دوست عزیز حیونو رو با عجله فروختن همینه دیگه با این این حرفا که انقدر ... نه خودت نه دیگرانو ناراحت نکن
    اگه میخوای صاح خوب پیدا کنی و به قیمت بهتر (نه قیمتی که پرنده فروش میفروشه که عمرا بتونی بفروشی) باید با صبر و حوصله دنبال مشتری مناسب باشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پرنده و آبزی و خزنده
    شماره عضویت
    10161
    نقل قول نوشته اصلی توسط edrisbr نمایش پست ها
    دوست عزیز حیونو رو با عجله فروختن همینه دیگه با این این حرفا که انقدر ... نه خودت نه دیگرانو ناراحت نکن
    اگه میخوای صاح خوب پیدا کنی و به قیمت بهتر (نه قیمتی که پرنده فروش میفروشه که عمرا بتونی بفروشی) باید با صبر و حوصله دنبال مشتری مناسب باشی
    منکه گفتم دوست من هرکسی که واقعا بتونه صاحب خوبی براش باشه من باهاش کنار میام!
    ضمن اینکه واقعا تو مغازه همچین کیسهایی هم پیدا میشه؟!نه واقعا اگه شما همچین پرنده ای با این شرایط جایی سراغ داشتید بفرمایید من نامردم قیمتی که می فرمایید تقدیمش نکنم!

ضمن اینکه هیچ موجود زنده ای قیمتی نداره!ارزش داره!ماها اگه این مبالغ رو برا پرنده ها یا موجوات می ذاریم درواقع قراردادیه که بتونیم داشتن موجودات دیگرو هم تجربه کنیم
    اگه لحن پیامم بد به نظر میاد عذرمیخوام(واقعا بد نیست منظورم کمی جدی حرف زدیم)
    و اینکه همینقدر به من لطف داشتید که از دید دیگران بمن نظر دادید و قصدتون کمکه(مطمئنم) ممنونم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisc نمایش پست ها
    منکه گفتم دوست من هرکسی که واقعا بتونه صاحب خوبی براش باشه من باهاش کنار میام!
    ضمن اینکه واقعا تو مغازه همچین کیسهایی هم پیدا میشه؟!نه واقعا اگه شما همچین پرنده ای با این شرایط جایی سراغ داشتید بفرمایید من نامردم قیمتی که می فرمایید تقدیمش نکنم!

ضمن اینکه هیچ موجود زنده ای قیمتی نداره!ارزش داره!ماها اگه این مبالغ رو برا پرنده ها یا موجوات می ذاریم درواقع قراردادیه که بتونیم داشتن موجودات دیگرو هم تجربه کنیم
    اگه لحن پیامم بد به نظر میاد عذرمیخوام(واقعا بد نیست منظورم کمی جدی حرف زدیم)
    و اینکه همینقدر به من لطف داشتید که از دید دیگران بمن نظر دادید و قصدتون کمکه(مطمئنم) ممنونم
    ای کاش واقعا شرایط نگهداریش رو داشتی و ادامه میدادی ولی خوب توی مغازه هم همچین مواردی پیدا نمیشه اما واقیعته که این قیمت ها نیست یا اگر هم باشه از شما این طوطی رو میخره دویست تومن و میفروشه چهارصد تومن بدون هیچ زحمت و دردسری واسه رام کردنش.کمی شکیبا باشید ایشالا که مشتری خوب پیدا میشه واسش.موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    كايك سرسياه-آروانا -تايگر سوماترا-سيچلايد شكلاتي
    شماره عضویت
    4800
    سلام دوست عزيز
    كاشكي زودتر تصميم به فروشش ميگرفتي و من از شما اونو ميخريدم چون تازگيها يه كاسكو تيمنه خريد و منم كرج هستم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پرنده و آبزی و خزنده
    شماره عضویت
    10161
    من دوستیو دارم که کاسکو تیمنه بخواد و اگه مایل به فروشش بودید بمن خبر بدید(اونجوری هم دوست من تیمنه شمارو داره هم شما می تونستید شاتوت رو داشته باشید!)
    بندرو فکنم به جا بیارید سر آکواریوم استوانه ای همدیگرو دوبار ملاقات کردیم
    بازممنون بهم سر زدید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    سلام
    لطفا ازش یه فیلم کوتاه بگذارید
    چشماش چه رنگیه؟ (چون من دقیقا نمیدونم که طوطی 1/5 ساله هنوز توانایی یادگرفتن حرف داره یا نه می پرسم)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پرنده و آبزی و خزنده
    شماره عضویت
    10161
    نقل قول نوشته اصلی توسط میترا نمایش پست ها
    سلام
    لطفا ازش یه فیلم کوتاه بگذارید
    چشماش چه رنگیه؟ (چون من دقیقا نمیدونم که طوطی 1/5 ساله هنوز توانایی یادگرفتن حرف داره یا نه می پرسم)
    سلام
    راستش فیلمی ازش فعلا ندارم اما اگه کسی برا خرید خواست حتما(مشغله دارم و کمی در رفت و آمدم نمی رسم عذر می خوام سعی مکنم ...)
    جوجه شاه طوطی که از 8ماهگی تقریبا بگذره سنش دیگه چشمش از دودی رنگ بودن خارج می شه و سفید میشه

حالا اگه طوطی غیر اهلی باشه تا قبل سفید شدن چشمش باهاش کار نشه بحرف نمی آد دیگه(احتمال بحرف اومدنش 1% شاید!!!)اما اگه تو دوران جوجگی اهلیش کنن و باهاش کار کنن بعد از سفید شدن چشمش بازهم می تونه چیزای جدید یاد بگیره

من وقتی این طوطیمو گرفتم اصلا برام حرف زدنش مهم نبود اما صاحب قبلیش باهاش سلام و کارکرده بودن و می گفته و منم بعداز 1ماه نگهداریش ازش شنیدم
    الانم نه فرصت دارم باش حرف زدن کارکنم نه خیلی تاکیدی روش داشتم

الان صدای میومیو رو ناقص می گه(:دی صدای مسیج مبایل)و صدای خروس همسایرو داره تقلید می کنه!!!
    اینکه قابلیت تقلید صدارو داشته باشه مطمئنا داره اما دیگه بقیش به کارکردن صاحب جدیدو ممارستشه!

راستی طوطی تو 3-3.5 سالگی بالغ می شه که دقیقا مثل همون بالا که توضیح دادم باقیه قضایا صادقه
    اگه سوال خاصی داشتید در پیام خصوصی درخدمتم
    ممنونم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    4144
    سلام
    من همين اول به شدت عذر خواهي مي كنم اين پيشنهادو مي دم و اميدوارم جسارتمو ببخشيد اما خوب ما هم دل داريم و يه ارزوهايي كه شايد بد نباشه براش تلاش كنيم
    شما شاه طوطي رو قسطي هم مي ديد؟من اگر دستم بود همين امروز ازتون مي خريدم اما چه كنم كه يه كارمند ساده هستيم من مي تونم ماهي 100(مي دونم مسخرست)قسط بدم و براي صمانت هم شناسنامه و كارت الكترونيكي پايان خدمتم رو بدم
    بازم خيلي خيلي خيلي ببخشيد

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)