صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 46
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_teh1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان 2تا عكس ميزارم يه زحمت بكشيد ببينيد.... تشخيص جنسيت بدين بهم بگين ماده و نر كدام هستش.... ممنون ميشم بهتر از اين نشد ازشون عكس بندازم.

سلام
    بنظر من هر دوي اين ماهي ها نر هستند
    ماهي دومي رو بهش رسيدگي كن ، پشيمون نميشي
    اولي متوسطه (از نظر هد زدن)
    ویرایش توسط shellman2008 : 21st July 2012 در ساعت 12:16 PM دلیل: حذف عکس از نقل قول

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    مصطفي جان ممنون از راهنمايي ها و يه سوال ديگه كه داشتم اين بود نگهداري از اين 2تا ماهي ارزش داره به عنوان يكي نر و يكي ماده خريداري شده؟
    ببین
    ماده اگر باشند خوب اما در صورتی که نر اسپرم دار داشته باشی ارزشمند میشند
    در غیر این صورت قید هر دو تا رو بزن

ali_teh1368
    مهمان
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    ببین
    ماده اگر باشند خوب اما در صورتی که نر اسپرم دار داشته باشی ارزشمند میشند
    در غیر این صورت قید هر دو تا رو بزن
    مصطفي جان از كجا بايد فهميد نر اسپرم دار هستش ... و بعد اين يك جفت به عنوان نر و ماده خريدم از تايلند آوردن پس ممكن نشه .....

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    واقعا زیباشده و فکر کنم یه مقدار بزرگتر شده
    رشد خوبی بوده
    الته رشد زیباییش خیلی بیشتر از رشد بدنیش بوده
    انشائالله خدا براتون حفظش کنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور هورن و دیسکس
    شماره عضویت
    9298
    علی جان چون سایزشون کوچیکه و تشخیص ماده ی نر بودنشون از روی لوله تناسلی سخته (اما شدنیه ) پیشنهاد میکنم با یه نر بندازیش کنار همدیگه و اگر تجربه جفت خوردن فلاورو داشتی خیلی سریع از رفتارشون میتونی بفهمی نره یا ماده فقط اماده باش که با یه تور سریعا از هم جدشون کنی اگر دو تا نر باشند نری که اکواریوم مال اونه خیلی سریع واکنش نشون میده و اون تازه وارده کتک مفصلی میخوره من خودم اگر از روی لوله ماهیام نمیفهمیدم دوتاشونو مینداختم با هم و طی ۳ تا ۵ دقیقه از رفتارشون خیلی راحت میشد فهمید داستان از چه قراره نوع برخورد نر با ماده و نر با نر فرق میکنه

در مورد فلاور ابریشمی هم اگر قصد نگهداری داری ازش و میخوای روش کار کنی بهم پیغام خصوصی بده یه راه حل جالبی بهت بگم شاید بشه هدشو بزرگتر کرد در دراز مدت (طی ۳ ماه)

فلاوراتم خیلی خوشکلن بهت تبریک میگم کیف کردم پسر

در مورد نر اسپرم دار م دو راه هست یکی اینکه پول زیادی بدی و یه نر مطمین که جفت خورده و بچه داده اونم از نوع با کیفیتش پیدا کنی یا سافرش بدی بیارن
    یا اینکه ماهیاتو جفت بندازیو تست کنی ببینی کدومشون سالمه و جواب میده بهت

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    مصطفي جان از كجا بايد فهميد نر اسپرم دار هستش ... و بعد اين يك جفت به عنوان نر و ماده خريدم از تايلند آوردن پس ممكن نشه .....
    اینا رو با شیشه از دو تا ماهی که می دونی نر هستند تو یک تانک نگهدار بعد از چند روز اعلام خفت خوردن در صورت ماده بودن اینا نمایان میشه که لرزش بدن اولین علامته
    و انقدر پیش هم باشند که در صورت ماده بودن یکی از اینا لوله تناسلیش بیاد بیرون
    تنها راه برای اینکه بفهمید نر اسپرم داره جفت زدن و تخم ریزی
    در مورد جفت هم باید بگم که هیچ تضمینی وجود نداره این تایلندی ها الان خودش واسه یک نر اسپرم داره زندگیشون رو میدن
    یک مسئله دیگه هم هست
    جفتی دست من بچه بدن می تونند دست شما حتی یک تخمشون هم هچ نشه این اتفاق برای بابک آژیده افتاد و می تونید از بابک بپرسید

توصیه هم که دوست عزیز سینا فرموند رو من تجربه نکردم ولی پارگی چشم و خالی شدن چشم در اولین برخورد فلاور رو بنده دارم
    من ماده ای داشتم که 3 نر رو داغون کرد با این که چند روز هم با شیشه ار هم جدا بودندو در اخر هم مجبور شدم با نری جفت بندازمش که 2 برابر خودش سایز داشت

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فلاور هورن و دیسکس
    شماره عضویت
    9298
    علی جان متاسفانه هنوز پستام به ۲۵ تا نرسیده و سیستم نمیزاره برات جواب نامتو بدم به محض اینکه پستام به ۲۵ رسید و ازاد شد بهت جوابتو میدم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    اینا رو با شیشه از دو تا ماهی که می دونی نر هستند تو یک تانک نگهدار بعد از چند روز اعلام خفت خوردن در صورت ماده بودن اینا نمایان میشه که لرزش بدن اولین علامته
    و انقدر پیش هم باشند که در صورت ماده بودن یکی از اینا لوله تناسلیش بیاد بیرون
    تنها راه برای اینکه بفهمید نر اسپرم داره جفت زدن و تخم ریزی
    در مورد جفت هم باید بگم که هیچ تضمینی وجود نداره این تایلندی ها الان خودش واسه یک نر اسپرم داره زندگیشون رو میدن
    یک مسئله دیگه هم هست
    جفتی دست من بچه بدن می تونند دست شما حتی یک تخمشون هم هچ نشه این اتفاق برای بابک آژیده افتاد و می تونید از بابک بپرسید

توصیه هم که دوست عزیز سینا فرموند رو من تجربه نکردم ولی پارگی چشم و خالی شدن چشم در اولین برخورد فلاور رو بنده دارم
    من ماده ای داشتم که 3 نر رو داغون کرد با این که چند روز هم با شیشه ار هم جدا بودندو در اخر هم مجبور شدم با نری جفت بندازمش که 2 برابر خودش سایز داشت
    سلام پیشنهاد میدم برای اینکه ماهی هاتون ضربه نبینن به جای اینکه این ماهی ها رو کنار ماهی نر دیگه ای بندازید از آینه در یه گوشه ی آکواریوم(حتی المقدور کوچک باشه) اسفاده کنید واین ماهی ها رو به صورت جدا جدا توی اون بندازید و اونوقت در صورت نر بودن ماهی تون عکس العمل شدیدی نشون میده
    دلیل انکه گفتم آکواریوم کوچیک اینه که این ماهی زیاد خودش رو توی آینه ببینه واحساس کنه که به ماهیه دیگه (عکس خودش)خیلی نزدیکه
    البته پیشنهاد میکنم یکی دوهفته ای توی اون آکواریوم کوچیک بندازیش تا احساس کنه که اونجا قلمرو اون هست وبعد آینه رو بزاری حتما نتیجه میده
    من وقتی کوچکتر بودم وتو کار فلاور هم بودم از آینه برای این که زودتر هد ماهی نرم دربیاد استفاده میکردم که نمیدونم تا چه حد کار درستی میکردم.
    ویرایش توسط رضا قلیخانی : 22nd July 2012 در ساعت 04:13 PM دلیل: دلیل تراشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    Gold Fish
    شماره عضویت
    3625
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina2292 نمایش پست ها
    علی جان متاسفانه هنوز پستام به ۲۵ تا نرسیده و سیستم نمیزاره برات جواب نامتو بدم به محض اینکه پستام به ۲۵ رسید و ازاد شد بهت جوابتو میدم
    درود.
    يعني گفتنش اينجا گناه داره؟

ali_teh1368
    مهمان
    سلام به همه دوستان عزيز ... بعد چند وقت از فلاور ها عكس گرفتم ...بازم ممنون ميشم اگه بهم بگين نر و ماده كدام هستند....آخه خودم كلافه شدم بخدا......ممنون....از بابت بي كيفيتي عكس ها شرمنده....

دوستان اين 2 عكس اولين فلاور

اين هم كه خودم فكر مي كردم ماده هستش

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)