نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دلقک ماهی ؛ سگ
    شماره عضویت
    7351

پرخاشگری در غذا خوردن سگ !!!!

سلام دوستان

پنگی من 2 روزه اومده خونه ؛ با من خیلی خبه اگه از کسی بدش بیاد پارس کنه من برم پیشش اروم میشه و کلاً از من هم میترسه چون بخاطر اشتباهاتش تن صدامو زیاد بالا بردم براش . اما مشکل اینجاست . وقتی غذا یا تشویقی میدم کسی جرعات نداره نزدیگ بشه الان من که دارم این مطلب رو مینویسم تشویقی دادم بهش با غذا حتی نزدیک هم میشم دندوناش رو نشون میده پارس میکنه و می خواد حمله کنه من می ترسم بهش دست بزنم این چرا اینجوری شد ؟؟؟ نکنهه حاری گرفته نهههه ؟ مطلب خونده بودم که بعضی سگ ها اینطورین و باید با دست خودمون غذا بدیم اما من الان ناجور گیر کردم این تا تشویقی پاره کنه فکر کنم 5 ساعت طول بکشه یعنی تو این 5 ساعت من تو اتاق حبس شدم ؟ جراعت ندارم برم بیرون کمممک کنین

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    سلام دوست عزیز . سگ شما چند وقتشه ؟

سگ شما زیاد با شما آشنا نیست و شما رو نمی شناسه و تصور می کنه که شما قصد داری غذاش رو ازش بگیری
    در نتیجه دندون نشون می ده . شما نباید از دندون نشون دادنش بترسی ولی در عین حال هم نباید دستت رو ببری سمت دهانش و عصبی ترش کنی .
    اگر هم بترسی همیشه از این روش برای ترسوندن شما استفاده می کنه. شما غذاش رو تو ظرف مخصوصش قرار بده. قرار نیست با دست بهش غذا بدید . سگ رو بد عادت نکنید. همین که تو ظرفش غذا بخوره خیلی بهتره . حتی تشویقی هاش رو .
    ویرایش توسط hsoonheb : 30th April 2012 در ساعت 07:26 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دلقک ماهی ؛ سگ
    شماره عضویت
    7351
    ممنون جناب

من غذا رو همیشه تو ظرف میریزم اما نمیدونستم تشویقی رو باید تو ظرف بزارم . والا تا چند ساعت دیگه شناسنامش از راه میرسه اما به ما گفتن که 8 9 ماهشه . یکی از دوستانم اومد اینجا پشت سگ رو ناز داد و پنگی دیگه ول کن اون نبود گویا فکر کرده بود که سگ ماده هستش و بلند میشد و .......... دیگه فکر کنم متوجه قضیه شدید . یعنی وقت جفت گیریشه ؟

موقع غذا خوردن پیشش بشیم ؟ وقتی دندون نشون میده و صدا از خودش در میاره چه حرکتی بکنم ؟

ممنونم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    مسلما به سن بلوغ رسیده . اگر از سن 6 ماهگی رد شده باشه . بهتره این قبیل کارهارو انجام ندید. برای جفت گیری هم سنش خیلی کم و پایینه . باید به 15 ماهگی برسه و بعداز اون جفت گیری رو انجام بده.
    هر موقع این کار رو می کنه با صدای بلند بهش بگید نه . اگر باز هم انجام داد از آب پاش استفاده کنید. و به صورتش اسپری کنید . درست نیست که روی پا این کار رو انجام بده . چون موقع بیرون بردنش با پای هر عابری این کار رو انجام خواهد داد. که بسیار ناخوشاینده .
    به نظر من و به نظر بعضی از دکتر ها هم تشویقی رو بهتره تو ظرف غذاش قرار بدید . به خاطر این که بهتره به دست عادت نکنه و اگر در خیابان کسی ( مثل دزد سگ ) خواست فریبش بده ، نتونه .
    وقتی که پرخاشگری می کنه نباید بترسید و با صدای واضح و کاملا قاطعانه بهش بگید نه . ( البته من فکر می کنم هنوز نسبت به شما بی اعتماد هست . به خاطر همین پرخاشگری می کنه و این مسئله گذرا خواهد بود. 4 روز دیگه بهش فرصت بدید تا شما رو بیشتر بشناسه .
    باهاش با توپ بازی کنید . و اجازه بدید که دوستی شما محکم تر بشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)