صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام ، بهتون تبریک میگم ، امیدوارم که هر روز بهتر از روز قبل بشه ، فقط اگه بتونی اون اسلاریسو هر چه سریعتر ردش کنید بره تا تلف نشده ،فقط چندتا نکته که باید همیشه مدنظر داشته باشید ، همیشه قبل از هر خریدی اول اطلاعاتتونو کامل کنید و بعد خرید کنید تا بعد از خرید دنباله راه چاره نباشید ، مشورت کردن با دوستان هم مورد خوبی هستش که از مشکلات بعدی جلوگیری میکنه ، در کل صبور باشید و قدم به قدم پیش برید تا آکواریومه زیبایی داشته باشید ، سعی کنید ازماهیهایی خرید کنید که مناسبه نانو باشن ، الان ماهیهایی که شما خرید کردید به حجمی خیلی بیشتر از آآکواریومه شما نیاز دارند ، در کل چون آکواریومتون کوچیک هستش و میخایید ریفم هم خرید کنید بهتر هست که ماهیهایی خرید کنید که مناسبه سایز و حجمه آکواریومتون باشه تا در آینده براتون مشکل ساز نشه و ازداشتنه یک آکواریومه زیبا لذت ببرید ، موفق باشید ،

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام ، بهتون تبریک میگم ، امیدوارم که هر روز بهتر از روز قبل بشه ، فقط اگه بتونی اون اسلاریسو هر چه سریعتر ردش کنید بره تا تلف نشده ،فقط چندتا نکته که باید همیشه مدنظر داشته باشید ، همیشه قبل از هر خریدی اول اطلاعاتتونو کامل کنید و بعد خرید کنید تا بعد از خرید دنباله راه چاره نباشید ، مشورت کردن با دوستان هم مورد خوبی هستش که از مشکلات بعدی جلوگیری میکنه ، در کل صبور باشید و قدم به قدم پیش برید تا آکواریومه زیبایی داشته باشید ، سعی کنید ازماهیهایی خرید کنید که مناسبه نانو باشن ، الان ماهیهایی که شما خرید کردید به حجمی خیلی بیشتر از آآکواریومه شما نیاز دارند ، در کل چون آکواریومتون کوچیک هستش و میخایید ریفم هم خرید کنید بهتر هست که ماهیهایی خرید کنید که مناسبه سایز و حجمه آکواریومتون باشه تا در آینده براتون مشکل ساز نشه و ازداشتنه یک آکواریومه زیبا لذت ببرید ، موفق باشید ،
    سلام
    اول که مبارک باشه تانکت و امیدوارم آبش برات بچرخه
    توضیحات یونس کاملا درسته ولی بهتره که اسلاریس رو نگه داره و آتشین رو ردش کنه

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    تشکر تمام چیزایی رو که گفتید خودم میدونستم حداقل لیتراژ مورد نیاز بلو تانگ و یلو تانگ 180 تا 220 لیتره ولی توی 128 لیتر هم میشه یک تا دوتا جراح نگهداری کرد و عکس های من رو هم میبینید جراحام کاملا ریلکس هستند توی نانو ریف های حرفه ای م تا سایزه من یک تا دوتا جراح هم سایزه من هست اگه توی سایت http://nano-reef.com یا سایت های دیگه برید متوجه میشید فقط در مورد دلقک آتشینم اشتباه کردم چون تجربه قبلیم کاری به اسلاریس هام نداشت ولی این بار برخلاف دفعه قبل بود در مورد ریف هم آهسته پیش میرم تا به شرایط ایده آل نرسونم آکواریومم رو قصد اضافه کردن هیچ ریفی رو ندارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    اول که مبارک باشه تانکت و امیدوارم آبش برات بچرخه
    توضیحات یونس کاملا درسته ولی بهتره که اسلاریس رو نگه داره و آتشین رو ردش کنه

send by tapatalk
    اسلاریسم مدت هاست که تلف شده شاید آتشین رو ردش کردم بره ولی رنگشو خیلی دوست دارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15301
    سلام اتشین خیلیییییییییییییی خوشکل ادم را وسوسه میکنه که یکیش را داشته باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    نقل قول نوشته اصلی توسط مانی 039 نمایش پست ها
    سلام اتشین خیلیییییییییییییی خوشکل ادم را وسوسه میکنه که یکیش را داشته باشه
    به شدت مهاجم به اسلاریسم رحم نمی کنه اگه میخوای نگهش داری هیچ گونه دلقک دیگه نباید کنارش نگهداری کنی غیر از اینکه همنوع خودشو کنارش نگهداری کنی و اینم سایز کوچیکترشو که شاید با هم بسازن و جفت بشن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    تشکر تمام چیزایی رو که گفتید خودم میدونستم حداقل لیتراژ مورد نیاز بلو تانگ و یلو تانگ 180 تا 220 لیتره ولی توی 128 لیتر هم میشه یک تا دوتا جراح نگهداری کرد و عکس های من رو هم میبینید جراحام کاملا ریلکس هستند توی نانو ریف های حرفه ای م تا سایزه من یک تا دوتا جراح هم سایزه من هست اگه توی سایت Nano-Reef.com - The source for saltwater nano reef aquarium information یا سایت های دیگه برید متوجه میشید فقط در مورد دلقک آتشینم اشتباه کردم چون تجربه قبلیم کاری به اسلاریس هام نداشت ولی این بار برخلاف دفعه قبل بود در مورد ریف هم آهسته پیش میرم تا به شرایط ایده آل نرسونم آکواریومم رو قصد اضافه کردن هیچ ریفی رو ندارم
    با عرضه ادب و احترام ، دوسته عزیز من و دوستانه دیگه شکی در تجربه شما و مهارتتون در این زمینه نداریم ، و فقط قصد و نیت تبادله اطلاعات و جلوگیری از مشکلاته بعدی هستش ، و شاید دوستانی که قرار هستش از تجربیاته شما استفاده کنن ، بهترین و کارآمدترین راهرو انتخاب کنن تا بعد مدتی به مشکل بر نخورن ،
    نگهداریه برخی ماهیها که رشد سریعی دارن در نانو ریف کمی مشکل ساز هستش و بعد مدتی باید ردشون کنید و بجاش یه ماهی مناسبه نانو بگیرید ، بنده که وابستگیه خاصی به ماهیام دارم و دوست ندارم بعد مدتی ماهیمو بخاطر بزرگ شدن ردش کنم و یه ماهیه دیگه بجاش بگیرم ، البته این نظر شخصیه بنده هیتش ، و به همین خاطر هستش که سعی میکنم ماهیهایی خریداری کنم که مناسب با حجمه آکواریومم باشن ، بازم اینم یه نظر شخصی هستش شاید دوستانی باشن که این رویرو دوست نداشته باشن ، ولی در کل واستون موفقیت آرزومندم ،

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    تشکر تمام چیزایی رو که گفتید خودم میدونستم حداقل لیتراژ مورد نیاز بلو تانگ و یلو تانگ 180 تا 220 لیتره ولی توی 128 لیتر هم میشه یک تا دوتا جراح نگهداری کرد و عکس های من رو هم میبینید جراحام کاملا ریلکس هستند توی نانو ریف های حرفه ای م تا سایزه من یک تا دوتا جراح هم سایزه من هست اگه توی سایت http://nano-reef.com یا سایت های دیگه برید متوجه میشید فقط در مورد دلقک آتشینم اشتباه کردم چون تجربه قبلیم کاری به اسلاریس هام نداشت ولی این بار برخلاف دفعه قبل بود در مورد ریف هم آهسته پیش میرم تا به شرایط ایده آل نرسونم آکواریومم رو قصد اضافه کردن هیچ ریفی رو ندارم
    سلام
    درسته که جراحهای شما مشکلی ندارن ولی مطمئن باش که راحت هم نیستن
    برای شما اگه یه اطاق دو در دو بدن و بگن باید تو همین اطاق زندگی کنی خوب مجبوری زندگی کنی و چاره ای نداری ولی یه اطاق 3*4 بهت بدن بسیار راحت تر و بدون تنش و استرس و راحت تر زندگی میکنی ، این موجودات که ما از زندگی در دریا محرومشون میکنیم پس در آکواریوم باید حداقل مایحتاجشون رو در اختیارشون قرار بدیم

شاید باورتون نشه با وجود اینکه خیلی آکواریوم آب شور رو دوست دارم ولی در این مورد عذاب وجدان دارم و مخصوصاً وقتی یکی از آبزیان بر اثر بی احتیاطی خودم از بین بره
    send by tapatalk
    ویرایش توسط علیرضا نوروزی : 4th January 2015 در ساعت 07:01 AM

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    تشکر تمام چیزایی رو که گفتید خودم میدونستم حداقل لیتراژ مورد نیاز بلو تانگ و یلو تانگ 180 تا 220 لیتره ولی توی 128 لیتر هم میشه یک تا دوتا جراح نگهداری کرد و عکس های من رو هم میبینید جراحام کاملا ریلکس هستند توی نانو ریف های حرفه ای م تا سایزه من یک تا دوتا جراح هم سایزه من هست اگه توی سایت Nano-Reef.com - The source for saltwater nano reef aquarium information یا سایت های دیگه برید متوجه میشید فقط در مورد دلقک آتشینم اشتباه کردم چون تجربه قبلیم کاری به اسلاریس هام نداشت ولی این بار برخلاف دفعه قبل بود در مورد ریف هم آهسته پیش میرم تا به شرایط ایده آل نرسونم آکواریومم رو قصد اضافه کردن هیچ ریفی رو ندارم
    سلام
    منم با نظر دوستان موافقم راجعبه جراحاتون
    بله تو حجم کم هم میشه ماهی نگه داشت منم فرشته رگال،رد اسکوتر،نوار مسی،تامارین خال ابی و راس لابوک و کارپنتر و تو 27 لیتراب نگه داشتم همرو با هم ولی کار اصولی نیست
    مثل این میمونه شمارو تو یه فضای 2*2 حبس کنند
    البته این یه چیزه شخصیه و هر کس میتونه بر اساس علاقش عمل کنه
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    اسلاریسم صبح پیداااااا کردم با کمال تعجب تو خونه پمپ بود دو هفته بدون غذا توی خونه پمپم مونده بود!!!!!نمی دونم چطور زنده مونده و اصلا نمی دونم چطوری رفته اونجا فقط میبینم اشتهاششش هشت برابر شده امشب خواستم آتشینمو بگیرم ببرم پس بدم نتونستم بد میره بین سنگ ها دوست ندارم چینش سنگامم به هم بزنم دوستان راهی سراغ دارن من بتونم بدون از بین بردن چینش سنگ هام بگیرمش

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)