کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    ببین من الان غذا رو نمیبرم سمتش ک میگیرم جلو قفس خودش از رو دیواره میاد پایین ازم میگیره میخوره و زود میره بالا دوباره در مورد داخل قفس غذا دادنم همینکارو کنم ؟ یعنی درو باز کنم بعد دستمو نبرم تو همون بیرون بگیرم تا خودش بیاد ازم بگیره دیگه ؟
    الان درو باز کردم و هرچی دستمو نگه داشتم بیاد بگیره هی خودشو از این دیوار حرکت میکرد میومد رو دیوار بغلی و باز بر میگشت سر جاش دیگه منم درو بست راستی دستمو تو نبردم همون از بیرون گرفتم ولی نیومد
    ویرایش توسط attacker9626 : 13th August 2014 در ساعت 05:28 PM

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    الان درو باز کردم و هرچی دستمو نگه داشتم بیاد بگیره هی خودشو از این دیوار حرکت میکرد میومد رو دیوار بغلی و باز بر میگشت سر جاش دیگه منم درو بست راستی دستمو تو نبردم همون از بیرون گرفتم ولی نیومد
    سلام.براتون مقدوره یک عکس از قفس و محیط اطراف قفس بگذارید؟به قول یکی از دوستان این همه ترس و استرس خیلی عجیبه در مورد طوطیه شما!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    سلام
    بادام زمینی اصلا مصرف نکنید براش .
    تقریبا از گفته های شما برمیاد که درست بوده . باید رفتار های بعدش رو کنترل کنید . ظرف غذارو به هیچوجه برندارید دیگه که گرسنگی بدین . الان میوه جات دیگه رو هم امتحان کنید فقط به تخمه محدود نشید .
    درضمن توی اینکار زیاده روی نکنید . میدونم خیلی دوس دارید با دست بهش غذا بدین اما سعی کنید پرنده رو مشتاق نگهدارید و خسته اش نکنید . هر چند ساعت چندتا دونه تخمه یا یه تیکه میوه که خودتون میحورید و جازه بهش بدین اونم بخوره
    موفق باشید
    سلام ممنون انگور اصلا دوست نداره ولی داشتم میخورد طرفش گرفتم اومد سمت انگو و نوک بهش میزد و میرفت منم دستمو نگه داشته بودم هی میومد نوک میزد و میرفت درکش میکردم چون کلا علاقه ای به انگور نداره ولی پسته یا تخمه رو خیلی خوب میاد و میگیره طرف دهنشم نمیگیره دستم نزدیک ظرف غذاش میبرم اونم میاد سمت دستم منم یکم میرم نزدیکش اونم میگیره و میخوره راستی بادام درختی هم مث بادام زمینی خیلی ضرر داره یا میشه کم مصرف کرد؟؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    ی چوب نشیمن دیگه عقب تر گذاشتم الان ب جا اینکه بره رو دیواره همش بشینه رو اون میره تو عکس هم معلومه .
    http://upload7.ir/imgs/2014-08/03215906902324915691.jpg
    والله این جایی ک هست الان چند روز بیشتر نیست آوردمش جا قبلیشم چیز خواصی نزدیکش نبود آخه اگه بود همیشه باید میرفت ن اینکه من برم نزدیکش بره الان بیشتر رو نشیمن دومی ک گذاشتم میره میشینه تا رو دیواره ولی رو دیواره هم میره
    ویرایش توسط attacker9626 : 14th August 2014 در ساعت 12:35 AM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام من شب داشتم انبه میخوردم ی تیکه درست کردم بردم سمت ظرف غذای کاسکوم بجای اینکه انبه رو بگیره انگشت منو گرفت منم خیلی یواش دستم عقب بردم طوری ک ن بترسه ن خوشش بیاد اونم عقب نشینی کرد بعد دست خالی بردم طرف ظرف غذاش باز خواست بیاد انگشتمو بگیره باز عقب بردم خیلی یواش البته خیلی منقارشو جلو نیاورده بود ک یواش عقب بردم خواستم بپرسم بزارم با منقارش دستمو لمس کنه گاز نمیگیره؟اخه میترسم گاز بگیره دیگه انگشتی برام نمونه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ♡کاسکو♡مرغ و خروس سلطان❤
    شماره عضویت
    16310
    سلام
    کاسکو من تنها غذاش شده بادوم زمینی.بادوم زمینی رو با تخمه قاطی کردم تو یه ظرف دیگه هم میوه یا ذرت و سبزی میزارم ولی چه فایده به هیچکدوم لب نمیزنه غیر بادوم زمینی .میترسم غذایی که الان داره بهش آسیب بزنه.چیکار کنم؟

همکار قدیمی (انجمن طوطی سانان و فنچ)

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق،شریمپ،حلزون،ماهی
    شماره عضویت
    15340
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roc نمایش پست ها
    سلام
    کاسکو من تنها غذاش شده بادوم زمینی.بادوم زمینی رو با تخمه قاطی کردم تو یه ظرف دیگه هم میوه یا ذرت و سبزی میزارم ولی چه فایده به هیچکدوم لب نمیزنه غیر بادوم زمینی .میترسم غذایی که الان داره بهش آسیب بزنه.چیکار کنم؟
    سلام
    دوست گرامی مطمین باشید که این آسیب میزنه به پرنده شما،بهتره میزان تخمه و بادام زمینی رو کاهش بدید خصوصا بادام رو،و بجاش از غذاهای مجاز استفاده کنید و سعی کنید تنوع غذایی مناسبی ایجاد کنید تا پرنده به شوق بیاد و اشتهاش باز بشه،شما میوه و سبزیجات رو همیشه براش بذارید یا به اسباب بازیاش اویزون کنید یا با نخ بهم وصل کنید طوری که ایده جدیدی باشه،واسه پرنده اگر روش صحیحی برای ش در نظر گرفته بشه کسکو شما هم کم کم خوشش،میاد و همه چیز میخوره دوست عزیز

Sent from my ASUS using Tapatallk

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    ی چوب نشیمن دیگه عقب تر گذاشتم الان ب جا اینکه بره رو دیواره همش بشینه رو اون میره تو عکس هم معلومه .
    http://upload7.ir/imgs/2014-08/03215906902324915691.jpg
    والله این جایی ک هست الان چند روز بیشتر نیست آوردمش جا قبلیشم چیز خواصی نزدیکش نبود آخه اگه بود همیشه باید میرفت ن اینکه من برم نزدیکش بره الان بیشتر رو نشیمن دومی ک گذاشتم میره میشینه تا رو دیواره ولی رو دیواره هم میره
    اینطوری پرنتون میره روی میله های قفس ؟ همینطوره توو عکسه ؟
    اخه این مدل ایستادن روی میله ها کمی نا معقوله و خوب نیست براش .جدا از خوده پرنده به نظر میاد محیط اطرف پرنده هر چهار طرف فاصله داره با دیوار .قفس رو به دیوار سمت چپ بچسبونید از پشت کاملا بچسبونید . این طرز چیدن میله ها کاملا غلطه و بهش آسیب میزنه و فضای قفس رو محدود کرده .باید درست بشه به روش که قبلا گفتم .
    با اسباب بازی هاش بازی میکنه ؟
    ویرایش توسط vestlaif : 14th August 2014 در ساعت 10:45 AM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    اینطوری پرنتون میره روی میله های قفس ؟ همینطوره توو عکسه ؟
    اخه این مدل ایستادن روی میله ها کمی نا معقوله و خوب نیست براش .جدا از خوده پرنده به نظر میاد محیط اطرف پرنده هر چهار طرف فاصله داره با دیوار .قفس رو به دیوار سمت چپ بچسبونید از پشت کاملا بچسبونید . این طرز چیدن میله ها کاملا غلطه و بهش آسیب میزنه و فضای قفس رو محدود کرده .باید درست بشه به روش که قبلا گفتم .
    با اسباب بازی هاش بازی میکنه ؟
    وقتی کسی میره طرفش ن وقتی بیکاره بعضی وقتا اکثرا برا پر آرایی این شکلی وای میسته عادت کرده انگاری .
    راجبع چیدن میله اگه منظورتون نشیمن هست چون دیروز تا حالا دوبار گفتی میله بهشا (شوخی ) از وقتی اینجوری چیدم خیلی کمتر میره رو دیواره قفس و رو عقبی میشینه بیشتر اینم بگم تو اسباب بازیاش فقط با 1 دونش بازی میکرد اما الان بعد از اینکه این چوب رو گذاشتم با همشون بازی میکنه . بازم میگید بردارم چوب رو و این جوری اشتباهه ؟ راجبع ب دیوار چسبوندن هم بگم ک من ب دیوار چسبونده بودم ولی فایده ای نداشت قبلا امتحان کردم

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    15776
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام من شب داشتم انبه میخوردم ی تیکه درست کردم بردم سمت ظرف غذای کاسکوم بجای اینکه انبه رو بگیره انگشت منو گرفت منم خیلی یواش دستم عقب بردم طوری ک ن بترسه ن خوشش بیاد اونم عقب نشینی کرد بعد دست خالی بردم طرف ظرف غذاش باز خواست بیاد انگشتمو بگیره باز عقب بردم خیلی یواش البته خیلی منقارشو جلو نیاورده بود ک یواش عقب بردم خواستم بپرسم بزارم با منقارش دستمو لمس کنه گاز نمیگیره؟اخه میترسم گاز بگیره دیگه انگشتی برام نمونه
    عزیز حالت گاز گرفتن و لمس کردن معلومه فک نکنم بخواد گاز بگیره خود شما بهتر میدونید چون از نزدیک باهاش در تماس هستید ببینید اگه آروم لمس میکنه دستتونو یا ب قول گفتنی انگشتتونو بین منقارش میگیره فقط و ی ذره فشار میده بذارید کارشو کنه داره بهتون اعتماد میکنه

صفحه 973 از 1238 نخستنخست ... 47387392395495595695795895996096196296396496596696796896997097197297397497597697797897998098198298398498598698798898999099199210231073 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)