کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    اینجا دکتر خوب حتی واسه انسانها هم پیدا نمیشه چه برسه دامپزشک ... توروخدا یه راهنمایی اساسی کنید من تو .......... از بچه ها پرسیدم پرهاشو کوتاه کنم خیلیا گفتن نه چون دو نفرشون که اینکارو کردن طوطیشون پر کن شده و یا افسرده بخدا موندم چیکار کنم ولی اینجوریم که یهوی بخوره دیوار خیلی بده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    1643
    نقل قول نوشته اصلی توسط mary44m نمایش پست ها
    حالا دعوام نکن خودم خیلی ناراحتم اره میدونم از گردن به پایین خیسش کردم خیلی رامه ولی تو حموم خیلی یجا نمیموند درست نمیدونم اب رفته تو چشش یا نه از ظهرم اصلا اذیتش نکردم راحتش گذاشتم شیطونیاشو داشت اما چشمش رو بعد از حموم مدام میبست الان خوابه فردا عکس میزارم
    من دعوا نکردم که،فقط یکم حرصم گرفت بگذریم
    چشمش آبریزشی چیزی نداشته که؟ فقط و فقط قرمز شده بود؟ اون موقع که با دیوا برخورد داشت هم چشمش رو میبست ؟ یا فقط از بعد از حمام اینطوری شد؟
    چی شد که خورد به دیوار؟ از صدایی چیزی ترسید و هراسان پرواز کرد؟ ظاهرا زیاد با محیط خونتون آشنا نیست به نظر من پرهاش رو کوتاه کنین تا به محیط خونه عادت کنه خیلی بهتر هست،
    من وقتی دفعه اول پرهای حنایی رو کوتاه کردم یه اشتباه بزرگ کردم اونم این بود که بعدش اوردمش بیرون، وقتی پرید و دید نمیتونه پرواز کنه باهام قهر کرد چند روز، انقدر نازشو کشیدیم تا اشتی شدیم.
    از اون موقع به بعد به توصیه دوستان فقط چند تا از شاه پرهاش رو کوتاه میکردم، وقتی هم که کوتاه میکردم چند روزی نمیاوردمش بیرون، البته اینم بگم از همون اول سعی کردم طوری عادتش بدم که اگه چند روز هم از قفس بیرون نیومد مشکلی پیش نیاد، بعد یه مدت هم که دیگه کامل به محیط خونه عادت کرد پرهاشو کوتاه نکردم، الانم خداروشکر همه جای خونه رو بلده و حتی برا اینکه مامانم رو پیدا کنه پرواز میکنه سمت اتاق ها تا مامان رو پیدا کنه،
    به نظر من همیشه از چند نفر که اطلاعاتشون زیاده مشورت بگیرین بعدا تصمیم گیری کنین،حتی از کوچیکترین سوالی که به ذهنتون میرسه دریغ نکنین و از دوستان راهنمایی بگیرین، مطمئن باشین اینطوری بهترین تصمیم رو خواهید گرفت، هدف سایت هم هیمنه.
    در مورد چشم هم تا فردا صبر کنین ببینین نتیجه چیه؟
    موفق باشید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15196
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtm_m2008 نمایش پست ها
    من دعوا نکردم که،فقط یکم حرصم گرفت بگذریم
    چشمش آبریزشی چیزی نداشته که؟ فقط و فقط قرمز شده بود؟ اون موقع که با دیوا برخورد داشت هم چشمش رو میبست ؟ یا فقط از بعد از حمام اینطوری شد؟
    چی شد که خورد به دیوار؟ از صدایی چیزی ترسید و هراسان پرواز کرد؟ ظاهرا زیاد با محیط خونتون آشنا نیست به نظر من پرهاش رو کوتاه کنین تا به محیط خونه عادت کنه خیلی بهتر هست،
    من وقتی دفعه اول پرهای حنایی رو کوتاه کردم یه اشتباه بزرگ کردم اونم این بود که بعدش اوردمش بیرون، وقتی پرید و دید نمیتونه پرواز کنه باهام قهر کرد چند روز، انقدر نازشو کشیدیم تا اشتی شدیم.
    از اون موقع به بعد به توصیه دوستان فقط چند تا از شاه پرهاش رو کوتاه میکردم، وقتی هم که کوتاه میکردم چند روزی نمیاوردمش بیرون، البته اینم بگم از همون اول سعی کردم طوری عادتش بدم که اگه چند روز هم از قفس بیرون نیومد مشکلی پیش نیاد، بعد یه مدت هم که دیگه کامل به محیط خونه عادت کرد پرهاشو کوتاه نکردم، الانم خداروشکر همه جای خونه رو بلده و حتی برا اینکه مامانم رو پیدا کنه پرواز میکنه سمت اتاق ها تا مامان رو پیدا کنه،
    به نظر من همیشه از چند نفر که اطلاعاتشون زیاده مشورت بگیرین بعدا تصمیم گیری کنین،حتی از کوچیکترین سوالی که به ذهنتون میرسه دریغ نکنین و از دوستان راهنمایی بگیرین، مطمئن باشین اینطوری بهترین تصمیم رو خواهید گرفت، هدف سایت هم هیمنه.
    در مورد چشم هم تا فردا صبر کنین ببینین نتیجه چیه؟
    موفق باشید.
    موقعی که خورد به دیوار اره قرمز شده بود ولی صبح که رفتم طرفش خوب شده بود بعد که بردمش حموم اینجور شد اب ریزشی هم نداشت اما مدام چشمش رو میبست خدا کنه تا فردا خوب بشه . خونه ساکت بود دستم رفت رو کنترول تلوزیون یهو روشن شد که پرید . به هر حال ممنون دوستان عزیز

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    ما عید می خوایم بریم سفر ولی هیچ کس نیست که بتونه طوطی ما رو نگه داره....به نظرتون چه کار کنم یعنی واقعا هیچ کس ننیست که بتونم روش حساب کنم...به نظرتون چه کار کنم؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARAM نمایش پست ها
    ما عید می خوایم بریم سفر ولی هیچ کس نیست که بتونه طوطی ما رو نگه داره....به نظرتون چه کار کنم یعنی واقعا هیچ کس ننیست که بتونم روش حساب کنم...به نظرتون چه کار کنم؟
    اگر تهران هستید میتونید به یک پاسیو مورد اطمینان بسپارید،یا اگر سفتون داخلیه و طولانی نیست میتونید طوطی رو با خودتون ببرید البته این راه حل اخره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    سلام دوست عزیز .ببخشیدا شوخیشم زشته .موقعی که کاسکو رو میخری فکر همه جاش باید میکردی .اون الان جزیی از اعضای خونتونه . خدای نکرده تنهاش بزاری میمره .بدی دست کسی به اون عادت نداره افسردگی میگیره و شاید پرکنی. فقط شما رو میشناسه . چند سالشه ؟ نمیتونی با خودت ببری مسافرت ؟ من که شخصا ولش نمیکنم . انشالا دوستان تجربه ای داشته باشن و در اختیارتون بزارن .موفق سالم باشین .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    نه تهران نیستم من از نیشابور هستم 2ساعت با مشهد فاصله داره....
    2ساله پیش رفتیم شمال بردیمش تجربشو دارم.ولی خیلی سخت بود چون مسیر طولانی بود .قلعه رود خان شمال رو هم به ارام نشون دادیم...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .ببخشیدا شوخیشم زشته .موقعی که کاسکو رو میخری فکر همه جاش باید میکردی .اون الان جزیی از اعضای خونتونه . خدای نکرده تنهاش بزاری میمره .بدی دست کسی به اون عادت نداره افسردگی میگیره و شاید پرکنی. فقط شما رو میشناسه . چند سالشه ؟ نمیتونی با خودت ببری مسافرت ؟ من که شخصا ولش نمیکنم . انشالا دوستان تجربه ای داشته باشن و در اختیارتون بزارن .موفق سالم باشین .

کلا ارام یه اخلاق خوب داره با همه خوبه خیلی پروووو هستش مهمون که می یاد خونمون یا می ره رو شونشون یا با پاهاشون وقتی رو مبل نشستن بازی می کنه....

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    یه طوطی با معرفت
    شماره عضویت
    15341
    کلا ارام یه اخلاق خوب داره با همه خوبه خیلی پروووو هستش مهمون که می یاد خونمون یا می ره رو شونشون یا با پاهاشون وقتی رو مبل نشستن بازی می کنه....
    خدا نگهش داره ارام جون .دلت میاد تنهاش بزاری .صلاح کار خویش خسروان دانند.ارزوی موفقیت میکنم واستون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoote1990 نمایش پست ها
    خدا نگهش داره ارام جون .دلت میاد تنهاش بزاری .صلاح کار خویش خسروان دانند.ارزوی موفقیت میکنم واستون
    نه معلومه که نه 8روز سفر ما طول می کشه اگه تنهاش بذارم دق می کنه...گفتم تجربه راه حل پیشنهادی اگه داید بگید

صفحه 737 از 1238 نخستنخست ... 2376376877187197207217227237247257267277287297307317327337347357367377387397407417427437447457467477487497507517527537547557567878371237 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)