صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 66
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت و اکواریوم و گیاه و خوکچه
    شماره عضویت
    11803
    مرسی از پاسخ خوبتانزیر خوکچه سفره بذارم که ادرارش خارج نشه و روش روزنامه و روی ان هم کلا پارچه بکشم خوبه طوری که به روزنامه و سفره دسترسی نداشته باشه؟چه جنس پارچه ای بهتره برای بستر؟حوله هم برای خوابش میخوام بزارم خوبه؟
    وسایل توی قفس اینا باشند کافیه:1-ظرف اب جوندگان2-ظرف غذا3-یونجه و دیگر غذاهاش4-حوله برای خواب5-پارچه و... برای بستر6-یک وسایل بازی

یک وسایل بازی برای خوکچه میگید و تونل برای بازیش چطور درست کنیم و عروسک بذاریم بجوه چیزی نمیشه و... مرسیی ببخشید زیاد سوال میپرسم اخع میخوام اطلاعاتم کامل باشه بازم مرسی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه
    شماره عضویت
    11031
    اگه زیر پارچه سفره یا چیز پلاستیکی باشه وقتی جیش میکنه میشه مثل دریاچه بعد خودش کثیف میشه پارچه فرقی نداره چی باشه اما پارچه های ضخیم خیلی بهتره همه اینا که گفتین خوبه بذارین وسایل بازی میشه گفت ندارن فقط یه تونله که خیلی دوست دارن عروسک نه یعنی خوکچه من نمیجوئه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11803
    خیلی خیلی ممنون پس زیر پارچه روزنامه میذارم بازم تشکر

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11803
    ببخشبد چند سوال دیگه که خوکچه تا چه ارتفاعی رو نمیتونه بپره یا بیاد بیرون مثلا یک قفسه کتاب که روی زمین وصل باشد خوکچه میتونه ازش بیاد بیرون؟ادرار و مدفوعش خیلی بو میده حتی بیشتر از همستر؟بسترم هم که زیر روزنامه و رو پارچه هست زود بو میگیره بستری که انتخاب کردم؟مرسی از راهنماهیاتون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11803
    سلام میشه عکس بیشتر از قفس ساخته شده با قفسه کتاب با بستر پارچه بذارید و اندازه 60.60 برای یک خوکچه کافی است؟ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman ashtary نمایش پست ها
    سلام میشه عکس بیشتر از قفس ساخته شده با قفسه کتاب با بستر پارچه بذارید و اندازه 60.60 برای یک خوکچه کافی است؟ممنون
    این تاپیک رو نگاه کنید قفسیه که من واسه خوکچم ساختم البته پلهرو الان برداشتم چون شیبش زیاد بود بالا نمیرفت اندازش 50 در 80
    http://www.parsipet.ir/thread15683-4.html

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    این آتوسا خانم خیلی تنبله ها بابا یکم هلش بده من اولا که هپی محیط بازی نداشت برای اینکه چاق نشه یادش دادم پام رو شیب دار می زارم از مچ پام عین فنر میاد بالا الانم بعد از دو روز تلاش بی وقفه و حرص خوردن ژولی یاد گرفته تا میزنم پشتش مثل فنر درمیره این ارتفاعی که شما گفتی چیزی نیست این بچه ها تقریبا از پای صاف هم بالا می کشن خودشون رو گولت زده آتوسا اینا قابلیت هاشون زیاده چون تنبلن بروز نمی دن که ازشون کار نکشی

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11803
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    این تاپیک رو نگاه کنید قفسیه که من واسه خوکچم ساختم البته پلهرو الان برداشتم چون شیبش زیاد بود بالا نمیرفت اندازش 50 در 80
    http://www.parsipet.ir/thread15683-4.html
    مرسی عکس ها عالی بود خیلی کمکم کرد و عکسی که از سیزده بدر گذاشتید اتوسا جون ازاد بود مگه نگفتید چمن و.. پارک نخورند راستی اتوسا خیلی خیلی نازه ه هبرای بستر چی استفاده کردید غیر از پارچه؟میخوام با قفسه کتاب درست کنم در اندازه 60.70 و نمیخوام چیزی بیرون بریزه و... از این مقواهای پاور پلاس چقدر بگیرم بسه که تا حدودی مثل شما اطراف قفس بگیرد؟مرسی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    اونجا چمن نبود خاک بود مخصوصا گذاشتمش طرفی که زیاد علف نداشته باشه بعدشم خودش نمیخورد فقط راه میرفت زیاد هم بیرون نمیذاشتمش چون کلاغ اونجا زیاد بود خیلی به فکره خوردنش بودن بیشتر تو باکسش بود
    فکر کنم 1 متر کافی باشه اسمشون کارتن پلاسته میتونید به جای پارچه پوشال مخصوص بریزین که پوشال تقریبا هر 1 هفته یه باری باید عوض کنید و کف کارتن پلاست رو کامل بشورید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11803
    سلام به خوکچه میشه بیسکویت ساقه طلایی و.. داد؟مرسی

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)