صفحه 27 از 529 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454677127527 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 5288
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahar 2kh نمایش پست ها
    مرسی دوستان لطف میکنید یک آپلود سنتر بگید که منم عکس طوطیمو بذارم ببینید نظر بدید

یک موردی هم که هست خیلی سرشو تکون میده و جیغ جیغ میکنه به زور ازش عکس خوب انداختم. چرا آخه؟
    تازه یه چیزه جالب خودش پرو پرو رو پام بود رفت سر سنگوکرد تو دهنش )
    سلام

خود سایت از این امکانات داره و این واقعا عالیه، در نوار ابزار جای لوگ ابن (بالای صفحه های پارسی پت) لینک آپلود سنتر وجود داره.... یکی از امکانات جالب دیگه سایت سیستم Blogs هست که هر کاربر میتونه اونجا تجربیات و دانسته هاش رو در بخش مخصوص خودش بذاره.... از ما که گذشت ولی پیشنهاد میکنم شما اونجا یه آلبوم از عکس های رشد جوجتون بذارید که حسابی خاطره میشه.... راستی اسمش چیه؟

در مورد سرش هم که میگید تکون میده یک رفتار طبیعی هست، اگر ویدئویی رو که تو پست قبل هم گذاشتم نگاه کنید (که احتمالا نمیتونید) جوجه های کوچیک تا صاحبشون رو میبینن هی سرشون رو تکون میدن که بگن به من توجه کن، حکم گریه نوزاد انسان و میو میو ی بچه گربه رو داره.... اگر هم دیدید یه وقت که چند نفر دورش جمع شدن حالت ناله گرفت و به نظر مریض اومد، نگران نشید.... تا چند روز اول که آشنا بشه فکر میکنه میخواید بخوریدش برای همین میترسه و اونجوری میکنه

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

از همه عزیزان که به سوالات من جواب دادن تشکر میکنم.

مینای من امروز ظهر مرد.:33:

خیلی دلم براش تنگ شده.بچه ام بود.جیگرم داره میسوزه.بردم دامپزشک آوردم خونه دکتر دارو داده بود براش .داروش دادم 1 ساعت بعدش مرد.

قلبم از درد داره میترکه.بد جوری دوسش داشتم.

تو رو خدا مواظب طوطیهاتون باشید.
    سلام

واقعا متاسفم.... درک میکنم چه دردی داره.... خود من هم تجربه تلخش رو داشتم

تنها راه دوست شدن با پرنده ها همین از جوجگی بزرگ کردنه، اما متاسفانه قیمت خیلی خیلی خیلی خیلی سنگینی داره

یکی از راه هایی که به من کمک میکرد دردش کمتر بشه، وقت گذروندن با پرنده های دیگه بود، فکر کنم بازم پرنده داری و اگر نه پیشنهاد میکنم یکی بخری که از این حال و هوا در بیای

راستی چی شد که اینطوری شد؟ به خاطر همون تب و گرمای نکش بود؟

با سپاس

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    سلام Da vinci جان ممنونم که جواب دادی.

اصلا نفهمیدم مشکلش چی بود.نه آبریزش بینی نه مریضی هیچی نداشت.دو سه روز بود زیاد میخوابید بهش شک کردم و زیر نظرش گرفتم روز جمعه دیدم پرهاش پف کرده(غذاش طبیعی بود حتی تنفسش)اون موقع مطمئن شدم مریضه .امروز صبح اول وقت بردم دامپزشکی دارو داد و گفت یکم ماست بهش بده البته نمک بپاش که فشارش پایین نیاره .داروش هم هر 12 ساعت یک چهارم قرص بود.همه این کارهارو دقیقا انجام دادم.رفتم ناهار بخورم.دیدم بدجوری نفس نفس میزنه داشتم میرفتم از قفس درش بیارم بیرون که هنوز در قفس باز نکره از روی چوب افتاد ته قفس دیگه نای بلند شدن نداشت زود آوردم بیرون خواستم یکم بهش چیز شیرین بدم که شاید فشارش اومده پایین که دوام نیاورد منقارش 2 بار باز و بسته کرد و چشماش بست.

عکس آواتارم همون مینا هستش.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    وای عزیزم من واقعا متاسف شدم درک میکنم خیلی سخته .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    مرسی از راهنماییتون واقعا
    از ظهر تا حالا باور نکردنیه پیشرفت داشته اولا که 5 دقیقه تو بغلم خوابید بعد گذاشتم تو قفس هی تقلا کرد آخر از فاصله 30 سانتی پر زد نشت روم خیلی عاشقشم احساس میکنم جیغشم کمتر شده خیلی خوبه .:smile (4): راجب اسمشم هنوز به تفاهم نرسیدیم با مامانم من میگم آقا فرامرز مامانم میگه نه نمیدونم فعلا اسمش جوجو هست.

اینم عکسش (من فکر کنم راجب سنش اشتباه کردم چون اصلا از فروشنده نپرسیدم همین که دیدمش بین بقیه حس کردم همونیه که میخوامو خریدمش) حالا شما ببینید نظر بدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اطلاعاتی وارد نشده
    شماره عضویت
    4320
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها
    سلام Da vinci جان ممنونم که جواب دادی.

اصلا نفهمیدم مشکلش چی بود.نه آبریزش بینی نه مریضی هیچی نداشت.دو سه روز بود زیاد میخوابید بهش شک کردم و زیر نظرش گرفتم روز جمعه دیدم پرهاش پف کرده(غذاش طبیعی بود حتی تنفسش)اون موقع مطمئن شدم مریضه .امروز صبح اول وقت بردم دامپزشکی دارو داد و گفت یکم ماست بهش بده البته نمک بپاش که فشارش پایین نیاره .داروش هم هر 12 ساعت یک چهارم قرص بود.همه این کارهارو دقیقا انجام دادم.رفتم ناهار بخورم.دیدم بدجوری نفس نفس میزنه داشتم میرفتم از قفس درش بیارم بیرون که هنوز در قفس باز نکره از روی چوب افتاد ته قفس دیگه نای بلند شدن نداشت زود آوردم بیرون خواستم یکم بهش چیز شیرین بدم که شاید فشارش اومده پایین که دوام نیاورد منقارش 2 بار باز و بسته کرد و چشماش بست.

عکس آواتارم همون مینا هستش.
    بابا من که خوندم دلم کباب شد، شما چطوری نوشتیش دیگه!

در هر حال شما مطمئن باش که اصلا تقصیرت نبوده و همه تلاشت رو کردی، این مینا خانم هم که جوجه نبوده، پس بذار رو حساب بدآوردن...

مرسی از راهنماییتون واقعا
    از ظهر تا حالا باور نکردنیه پیشرفت داشته اولا که 5 دقیقه تو بغلم خوابید بعد گذاشتم تو قفس هی تقلا کرد آخر از فاصله 30 سانتی پر زد نشت روم خیلی عاشقشم احساس میکنم جیغشم کمتر شده خیلی خوبه . راجب اسمشم هنوز به تفاهم نرسیدیم با مامانم من میگم آقا فرامرز مامانم میگه نه نمیدونم فعلا اسمش جوجو هست.

اینم عکسش (من فکر کنم راجب سنش اشتباه کردم چون اصلا از فروشنده نپرسیدم همین که دیدمش بین بقیه حس کردم همونیه که میخوامو خریدمش) حالا شما ببینید نظر بدید
    نه به نظر سنش همون طرف هاست ولی یه چیزی که هست هنوز زیاد نذارید فعالیت کنه.... راستی بعد از این که از مغازه خریدید پیش دامپزشک بردید؟ اگر نه که بهتره این کار رو بکنید تا دیگه هیچ جای شکی باقی نمونه

نمیخوام بشم آدم بده ولی خارج از بحث نفوس بد زدن و اینجور چیزا باید یادآوری کنم که احتمال این که جوجو رو از دست بدید هست، و متاسفانه زیاد.... اما به عنوان یک نفر که این ریسک رو پذیرفته بهتون اطمینان میدم که ارزش ریسک کردن رو داره و باید در هر شرایطی روی تصمیمتون مصمم باشید

با سپاس

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    سلام bahar 2kh عزیز

اولا مبارکت باشه.خدا برات حفظ کنه انشاا....فقط به عنوان یه دوست این ازم داشته یاش که جای جوجت خوب گرم نگهدار تا سرما نخوره.تاکید میکنم دشمن این جوجه ها سرماست.یه موقع الان که هوا گرمه نبری جلو پنجره که هوا بخوره.:68::68:

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    واااااااااااااااااااااااا ااای الهی بگردم چقدر جوجوووووووووووووووووووووو وووو بخورمشون:X
    Da Vinci جان واقعا ممنون از کلیپی که گذاشتی
    خیلی نازن

tabriz10عزیز تسلیت میگم خیلی اتفاق وحشتناکیه امیدوارم واسه هیچکس نیافته

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    4424
    نقل قول نوشته اصلی توسط smwin نمایش پست ها
    طوطی من الان نزدیک سه ماهشه و یک ماهی هست توی قفس کو چکه
    احساس میکنم جاش براش دیگه تنگه
    از الان براش قفس بزرگ بگیرم اشکالداره؟؟
    کسی ج منو نمیده؟؟؟
    پیشنهادتون چه نوع قفسیه؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    4201
    سلام به همه منم تونستم بعد از مدتی یه طوطی ملنگو بخرم از همون روز اول از دستمون غذا میگرفت روز دوم توی خون ول میچرخید و بازی میکرد روز سوم روی شونه همه اعضای خونه رفت و روز چهارم روی شونه من ولی گوش منو گاز گرفت و دوباره دیشب میخواست گوش داداشمو گاز بگیره چیکار کنم گاز نگیره ؟راستی حدودا یه سالشه و انواع صدا هارو بلده و طوق نداره
    روز دومم کلمه مامان رو گفت ولی دیگه نگفته
    حالا چجوری بیارمش روی دست ؟ از روش های داخل سایت استفاده کردم فایده نداشت
    چیکار کنم یاد بگیره روی فرش دستشویی نکنه و روی روزنامه دستشویی کنه؟
    راستی این دوست داره همش بیرون قفس باشه و اگه درشو باز نکنیم ایقدر جیغ میزنه که از زندگی سیر بشیم

صفحه 27 از 529 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454677127527 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)