کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715
    نقل قول نوشته اصلی توسط vestlaif نمایش پست ها
    از روی حالت پر ها نمیشه سن رو تشخیص داد و بگیم حالتش توی هر سن چجوری هست . حالا مر ها بستگی به نوع نگهداری و تغذیه اش داره . فقط گاهی رنگ پر ها توی سن های بالاتر روشن تر از کاسکو های جوان تر هست همین . برلی تشخیص سن لطفا یه عکس از چشم بدون فلاش و در نور عادی بذار که کاملا مشخص بشه رنگ چشم .
    درباره تقلید هم بله همیشه امید باید داشت و باهاش کار کرد . حالا که باهاتون دوست شده باهاش تمرین کنید تا کلمه رو تکرار کنه . کلا ساکته یا سوت های معمولی خودش رو میزنه ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
    روزا تقریبا ساکته ، ولی صبح ها زیاد صوت معمولی میکشه ، گهگاهی هم عصرا صوت میزنه

این عکسو الان گرفتم اگه خوب نبود بگین باز هم میگیرم!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط mrmaysen نمایش پست ها

همانطور که دوستان گفتند سنش بالایه و از سفیدم رد شده.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    دوستان عکس تو نور طبیعی از کاسکوم گرفتم. ببنید و بی زحمت سنشو بهم بگید.
    و چرا پرای طرف گوشش کم شده؟

سلام دوست عزیز سن کاسکو شما حدودا 1.5 تا 2 سال هستش . سفید هست با رگه های طوسی . چشم هنوز دودی داره .
    درباره پر هم میتوکه علتش توی لک رفتن باشه که پر ها به مرور میریزه . پر های ناحیه گوش از پر های دیگه بدن نازک تر هستند برای شنوایی بهتر. واسه همین حالشتون هم کمی فرق داره .
    موفق باشید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360

سن کاسکو شما بالا هست و رنگ چشم نباتی هست همونطور که قبلا گفتم 4 5 سال داره .شایدم بیشتر ولی حداقل 5 4 ساله ست . رنگ دور چشمش از اول انقدر قرمز بوده ؟ منظورم اون حاله ی دور چشم هست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - شاه طوطی- مرغ مینا- مرغ عشق-شاهین
    شماره عضویت
    15776
    سن کاسکو شما بالا هست و رنگ چشم نباتی هست همونطور که قبلا گفتم 4 5 سال داره .شایدم بیشتر ولی حداقل 5 4 ساله ست . رنگ دور چشمش از اول انقدر قرمز بوده ؟ منظورم اون حاله ی دور چشم هست

بچه ها یخورده کمبود کلسیم نداره ؟ بخاطر اون رگه های پوس پوسی شدن رو منقار میگم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715

آره ، از اول بوده ! مشکلی که نداره؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو - کنگو
    شماره عضویت
    14360
    آره ، از اول بوده ! مشکلی که نداره؟
    به نظرم خیر مشکلی نداره .چه مدت دارید ؟
    در ضمن کمی کمبود کلسیوم هم داره . جلوی نوک رگه سفید داره و نوک پایینی داره پوسته پوسته میشه . از سیزیجاتی مثل کم بروکلی یا سفیده تخمه مرغ یا استخوان ران مرغ طبق استفاده ای که قبلا گفتیم بهش بدین اگر هم میدین که کمی بیشترش کنید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک ، مرغ عشق ، کاسکو ، گربه ، سوسک
    شماره عضویت
    13956
    دوستان عزیز به سوال بنده در صفحه 356 نیز یه عنایتی بفرمایید لطفا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15715

به نظرم خیر مشکلی نداره .چه مدت دارید ؟
    در ضمن کمی کمبود کلسیوم هم داره . جلوی نوک رگه سفید داره و نوک پایینی داره پوسته پوسته میشه . از سیزیجاتی مثل کم بروکلی یا سفیده تخمه مرغ یا استخوان ران مرغ طبق استفاده ای که قبلا گفتیم بهش بدین اگر هم میدین که کمی بیشترش کنید .
    یه دو ماهی میشه که دارم!

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    مجبور بودم بالش رو کوتاه کنم ، چون هر دفعه از قفس بیرونش میاوردم برا داخل بردنش ، پرواز میکرد ، یکی دو بار هم به دیواره ها خورد، بالش رو هم دادم همون پرنده فروش برام کوتاه کرد ، دو تا شاهپر اول رو گذاشتم شش تا بعدی هم از محل برخورد ردیف دوم پرش با ردیف سوم ، طبق عکسایی که تو اینترنت دیدم کوتاه کرد. داخل قفسش هم یه دونه زنگوله ، و به دونه زنچیر هایی که چوب داخلشون هست رو گذاشتم ، در طول روز یکی دوبار باهاشون ور میره ، ولی اینطور نیست که کاملا درگیرش باشه!
    دوستان میتونن عکسایی از قفس خودشون بذارن ببینم چطور داخل قفسشون رو واسه طوطی جذاب کردن؟
    ممنونم
    پس کار خوبی کردین که بالش رو کوتاه کردید . اسباب بازی های متنوع بگیرید و هر هفته تغییر بدین .

نقل قول نوشته اصلی توسط هاتف موسوی نمایش پست ها
    دوستان عزیز من طبق راهنمایی شما ورسل لاگا پی15 تهیه کردم برای کاسکوم پلتها رنگی و طرحدار هستند. دیشب با تخمه یکم قاطی کردم و براش ریختم تو ظرفش اما امروز صبح که از سرو صداش که مشخصا از گرسنگی بود بیدار شدم رفتم سراغش دیدم که تمام پلتها رو برای پیدا کردن تخمه ریخته زمین همه ی تخمه ها رو فقط خورده. من براش یکم هویج و جعفری و فلفل دلمه گذاشتم همه رو خورد ظاهرا بسیار گرسنه بود. حالا من چه کار کنم که این پلتها رو بخوره چون فکر میکردم صبح که گرسنه بشه میخوره! یه سوال دیگه هم داشتم این طبیعیه که کاسکوس من به صداهای بوق و جیغ مانند واکنش نشون میده؟ یعنی صدای آژیر میشنوه شروع میکنه جیغ کشیدن! در مورد عروس هلندی فکر کنم این کار به خاطر نزدیک شدن به سن بلوغه اما در مورد کاسکو نمیدونم!
    اینم مثل غذاهای دیگه باید کم کم بهش معرفی بشه . صبح بهترین زمان برای معرفی غذاهای جدید هست .

بله طبیعیه . معمولا جاهایی که سرو صدا بیشتر باشه طوطی ها سعی میکنن با ایجاد صداهای بلندتر جلب توجه کنن .

نقل قول نوشته اصلی توسط attacker9626 نمایش پست ها
    شرمنده عزیز من قبل از اینکه بگید اینکارو کردم و با مواد شوینده شستمش و تو آفتاب گذاشتم آیا مشکلی پیش میاد ؟ البته خوب تمیزش کردم که مواد شوینده روش باقی نمونده باشه ؟

دوستان من کاسکوم پوست تخم مرغ رو نمیخوره میخوام بدونم اگه پودرش کنم و بریزم تو آبش بهتر نیست ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟
    ای بابا فاصله سوال شما تا جواب من 5 دقیقه هم نبود . اگه قرار بود بدون اینکه مطمئن بشید عمل کنید پس این سوال دیگه برای چی بود ؟

پوست تخم مرغ رو میتونید پودر کنید و روی غذاش بپاشید

صفحه 860 از 1238 نخستنخست ... 360760810841842843844845846847848849850851852853854855856857858859860861862863864865866867868869870871872873874875876877878879910960 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)