نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم ریف
    شماره عضویت
    16197

5 معرفــی محصـــولات شـــرکت آویســـا - A V I S A

مدتی پیش با این سایت آشنا شدم ا میخواستم به اعضا معرفی کنم
    در ضمن امزور از نمایندگیش که توی سایت هست نمک و چندتا مکمل خریدم با نمکش سیفون کردم چند تا عکس گرفتم که بعد براتون میفرستم بد نیست راضیم ازش
    www.avisacompany.ir
    ویرایش توسط grafi : 7th July 2014 در ساعت 05:15 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم ریف
    شماره عضویت
    16197

نمک و مکمل های آکواریوم آب شور آویسا

آدرس وب سایت شرکت آویسا : www.avisacompany.ir
    توضیح تمام محصولات به زبان فارسی در سایت موجود است
    من امروز از نمایندگیش نمک و چند تا مکمل خریدم با نمکش سیفون کردم و ریف ها سرحال تر شدند و در مجموع از نمکش که راضیم به همین خاطر تصمیم گرفتم به دوستان معرفی کنم - مکمل ها رو هنوز استفاده نکردم به محز استفاده نتیجه رو خدمتتان عرض می کنم.راستی به نسبت قیمتش هم خوبه تقریبا نصف قیمت برندهای خارجی هست تازه 50 میل هم مجانی داره
    ویرایش توسط grafi : 7th July 2014 در ساعت 05:43 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم ریف
    شماره عضویت
    16197

نمک و مکمل های آکواریوم آب شور آویسا

آدرس وبسایت شرکت آویسا : www.avisacompany.ir
    عکس های برخی از مرجانها قبل و بعد از سیفون با نمک ریف آویسا

قبل از سیفون

بعد از سیفون

عکس نمک آکواریوم آویسا:
    ویرایش توسط grafi : 7th July 2014 در ساعت 06:35 PM

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط grafi نمایش پست ها
    آدرس وبسایت شرکت آویسا : www.avisacompany.ir
    عکس های برخی از مرجانها قبل و بعد از سیفون با نمک ریف آویسا

قبل از سیفون

بعد از سیفون

عکس نمک آکواریوم آویسا:
    سلام دوست عزیز به پارسی پت خوش آمدین
    چندتا پیشنهاد برای تبلیغ بهتر این برندی که دارین روش کار میکنید وتبلیغ میکنید دارم
    اول اینکه با 2 عکس و این قبل سیفونه حالا این بعد سیفونه ببینید همه چی گل وبلبل شده کیفیت محصول مشخص نمیشه
    به نظرم یا نتیجه تست آزمایشگاهی رو سایت قرار بدین که کاربرا ببینند و راغب شن برای خرید
    یا نمونه محصولاتو برای مدیران بفرستین و ازشون بخواین که آزمایش کنند و نتیجرو اعلام کنند(البته اگه مدیران این زحمتو بپذیرن)
    تجربه شخصی من هم از محصولات ایرانی حال حاضر بازار بد بوده متاسفانه اوایلش خوبه بعد یه مدت یه سری فسفات محصول بالاست ، یه سری امونیاک داره ، یه سری با ro واکنش نشون میده شیری رنگ میشه ، یه سری kh پایینی داره و و و...
    پس عقل سالم حکم میکنه اکواریومی که 2 3 میلیون ریف توشه برا کیلویی 3 4 تومن نره جنسی بگیره که تانکش بره رو هوا و از محصولات با کیفیت وارداتی استفاده کنه،مگر اینکه نظر مشتری تو کیفیت جلب شه که متاسفانه تو ایران همچین چیزی نیست
    البته سوء تفاهم نشه حرفام صرفا در راستای تبلیغ بهتر محصولی که معرفی کردین گفتم
    موفق باشید
    ویرایش توسط farbodb : 7th July 2014 در ساعت 08:04 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم ریف
    شماره عضویت
    16197
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز به پارسی پت خوش آمدین
    چندتا پیشنهاد برای تبلیغ بهتر این برندی که دارین روش کار میکنید وتبلیغ میکنید دارم
    اول اینکه با 2 عکس و این قبل سیفونه حالا این بعد سیفونه ببینید همه چی گل وبلبل شده کیفیت محصول مشخص نمیشه
    به نظرم یا نتیجه تست آزمایشگاهی رو سایت قرار بدین که کاربرا ببینند و راغب شن برای خرید
    یا نمونه محصولاتو برای مدیران بفرستین و ازشون بخواین که آزمایش کنند و نتیجرو اعلام کنند(البته اگه مدیران این زحمتو بپذیرن)
    تجربه شخصی من هم از محصولات ایرانی حال حاضر بازار بد بوده متاسفانه اوایلش خوبه بعد یه مدت یه سری فسفات محصول بالاست ، یه سری امونیاک داره ، یه سری با ro واکنش نشون میده شیری رنگ میشه ، یه سری kh پایینی داره و و و...
    پس عقل سالم حکم میکنه اکواریومی که 2 3 میلیون ریف توشه برا کیلویی 3 4 تومن نره جنسی بگیره که تانکش بره رو هوا و از محصولات با کیفیت وارداتی استفاده کنه،مگر اینکه نظر مشتری تو کیفیت جلب شه که متاسفانه تو ایران همچین چیزی نیست
    البته سوء تفاهم نشه حرفام صرفا در راستای تبلیغ بهتر محصولی که معرفی کردین گفتم
    موفق باشید
    سلام دوست گرامی ممنون از راهنمایی تون ولی من اصلا قصد تبلیغ نداشتم و صرفا بخاطر اینکه خودم هم چند مرتبه با استفاده از محصولات قلابی دچار مشکل شدم این بار که این محصول رو استفاده کردم و تست هاش رو هم دیدم که درست بود زوق زده شدم چند تا پست گذاشتم و از این محصول تعریف کردم همین.

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط grafi نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی ممنون از راهنمایی تون ولی من اصلا قصد تبلیغ نداشتم و صرفا بخاطر اینکه خودم هم چند مرتبه با استفاده از محصولات قلابی دچار مشکل شدم این بار که این محصول رو استفاده کردم و تست هاش رو هم دیدم که درست بود زوق زده شدم چند تا پست گذاشتم و از این محصول تعریف کردم همین.
    ممنون که تجربتونو با ما درمیون گذاشتین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)