صفحه 57 از 173 نخستنخست ... 7383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 1726
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس ,عروس هلندی
    شماره عضویت
    10880
    سلام دوستان
    تو تانک من پولی و سوروم اسکار پنگوسی باله بلند آروانا .ردتیل دارم همشون هم کوچیک هستند نمیدونم کدوم یکی از اینها داره گیاهانمو نابود میکنه البته از وقتی اسکار وسوروم رو آوردم اینجوری شده ممنو
    ن

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدترک نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو تانک من پولی و سوروم اسکار پنگوسی باله بلند آروانا .ردتیل دارم همشون هم کوچیک هستند نمیدونم کدوم یکی از اینها داره گیاهانمو نابود میکنه البته از وقتی اسکار وسوروم رو آوردم اینجوری شده ممنو
    ن

سلام
    خوب هم اسکار و هم سورم هر دو قاتل گیاه هستند ولی از همه بدتر سورم هست که دشمن خونی گیاه هست حتی به گیاهان مصنوعی هم رحم نمی کنند

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10928
    با سلام خدمت شما دوستان حرفه ای.
    چند وقته که دارم به این موضوع فکر میکنم که یه آکواریومه آب شیرین دیگه راه اندازی کنم و دوتا ماهی توش بندازم.
    این ماهی ها میخوام به ترتیب اولویت مشخصات زیر رو داشته باشه:
    1- تو بازار ایران ( تهران) موجود باشه!!!
    2-مقاوم باشه
    3-زیبا باشه ( رنگش زنده باشه،تا جایی که ممکنه مثل ماهی های آب شور باشه )
    4-زیاد با گیاه و شن های کف آکورایوم ور نره.
    5- نره یک گوشه قایم شه ( بشه دیدش!!!)
    لازم به یاد آروی که آکواریوم قبلی من پر ماهی گیاهخوار کوچیکه میخوام این یکی متفاوت باشه یعنی خلوت، زیبا با ماهی های درشت تر.
    خودم یکم بررسی کردم دیدم خانواده سیچیلاد ماهی های مناسبی داره ولی گفتم از دوستان کمک بگیرم بینم از این ماهی ها کدومشون حساسیت کمتری به بیماری و شرایط آب دارن، کدوماشون همدیگرو نمیخورن!!! و از همه مهمتر کدوماشون رو میتونم تو تهرن گیر بیارم ( اگر آدرس بدین که عالی میشه)
    لطفا اگر اطلاعات و یا تجاربی در این زمینه دارین دریغ نکنین.
    ممنون

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط gwamir نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوستان حرفه ای.
    چند وقته که دارم به این موضوع فکر میکنم که یه آکواریومه آب شیرین دیگه راه اندازی کنم و دوتا ماهی توش بندازم.
    این ماهی ها میخوام به ترتیب اولویت مشخصات زیر رو داشته باشه:
    1- تو بازار ایران ( تهران) موجود باشه!!!
    2-مقاوم باشه
    3-زیبا باشه ( رنگش زنده باشه،تا جایی که ممکنه مثل ماهی های آب شور باشه )
    4-زیاد با گیاه و شن های کف آکورایوم ور نره.
    5- نره یک گوشه قایم شه ( بشه دیدش!!!)
    لازم به یاد آروی که آکواریوم قبلی من پر ماهی گیاهخوار کوچیکه میخوام این یکی متفاوت باشه یعنی خلوت، زیبا با ماهی های درشت تر.
    خودم یکم بررسی کردم دیدم خانواده سیچیلاد ماهی های مناسبی داره ولی گفتم از دوستان کمک بگیرم بینم از این ماهی ها کدومشون حساسیت کمتری به بیماری و شرایط آب دارن، کدوماشون همدیگرو نمیخورن!!! و از همه مهمتر کدوماشون رو میتونم تو تهرن گیر بیارم ( اگر آدرس بدین که عالی میشه)
    لطفا اگر اطلاعات و یا تجاربی در این زمینه دارین دریغ نکنین.
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    سیچلاید ماهی هایی که شما گفتین منظورتون کدوم خانواده بود دقیقا
    سیچلاید ماهیان طیف بسیار گسترده ای هست که خیلی از ماهیان رو شامل می شه از دیسکس و آنجل بگیر تا اسکارو بسیاری از گونه های دیگر
    در مورد سوالتون خوشبختانه امروزه ماهیان بسیار متنوعی می شه توی ایران پیدا کرد بنده تهران نیستم ولی خوب اگه وقت بزارید بتونید سری نواب بزنید احتمالا بتونید اون چیزی رو که مد نظرتون هست رو پیدا کنید
    برای انتخاب ماهی هر کسی سلیقه خاص خودش رو داره
    من به عنوان مثال به شا می گم اروانا می تونه نیاز شمارو از یک ماهی زیبا و با ابهت بر طرف کنه (اروانا رد یا گلدن )ولی خوب هر کس سلیقه خودش رو داره همچنین بسته به هزینه ای هست که شما می کنید هر کس یک نوع ماهی رو دوست داره
    از نظررنگبندی معمولا آفریقایی ها تنوع خوبی دارند که شما گفتید که دوست دارید ماهی درشت باشن
    پس با این همه گستردگی و تنوعی که امروزه در بازار وجود بهتره خودتون هم همت کنید سری به بازار بزنید و همچنین تایپیکهای مربوط به گروه بندی ماهیان مختلف رو مطالعه کنید در صورتی که بین دو سه تا ماهی مردد موندین از دوستان بخواید تا اطلاعات در خدمتتون بزارن تا بهتر بتونید نتیجه گیری کنید
    موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    13984
    آیا فلاور 5 سانتی تو بازار موجوده
    قیمتش چنده
    نژادش خوب باشه

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDY1377 نمایش پست ها
    آیا فلاور 5 سانتی تو بازار موجوده
    قیمتش چنده
    نژادش خوب باشه
    بله فلاور 5 سانتی هم تو بازار موجوده بسته به نژاد و گرید اون قیمتهای متفاوتی داره می تونید از 10 هزار باشه تا 100 یا شایدم بیشتر ولی فلاوری با گرید بالا و با استعداد تو این سایز رو فکر نکنم کمتر از 80 یا 90 بدن باز بسته به گرید ماهی و انصاف فروشنده داره

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10928
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed92129212 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    سیچلاید ماهی هایی که شما گفتین منظورتون کدوم خانواده بود دقیقا
    سیچلاید ماهیان طیف بسیار گسترده ای هست که خیلی از ماهیان رو شامل می شه از دیسکس و آنجل بگیر تا اسکارو بسیاری از گونه های دیگر
    در مورد سوالتون خوشبختانه امروزه ماهیان بسیار متنوعی می شه توی ایران پیدا کرد بنده تهران نیستم ولی خوب اگه وقت بزارید بتونید سری نواب بزنید احتمالا بتونید اون چیزی رو که مد نظرتون هست رو پیدا کنید
    برای انتخاب ماهی هر کسی سلیقه خاص خودش رو داره
    من به عنوان مثال به شا می گم اروانا می تونه نیاز شمارو از یک ماهی زیبا و با ابهت بر طرف کنه (اروانا رد یا گلدن )ولی خوب هر کس سلیقه خودش رو داره همچنین بسته به هزینه ای هست که شما می کنید هر کس یک نوع ماهی رو دوست داره
    از نظررنگبندی معمولا آفریقایی ها تنوع خوبی دارند که شما گفتید که دوست دارید ماهی درشت باشن
    پس با این همه گستردگی و تنوعی که امروزه در بازار وجود بهتره خودتون هم همت کنید سری به بازار بزنید و همچنین تایپیکهای مربوط به گروه بندی ماهیان مختلف رو مطالعه کنید در صورتی که بین دو سه تا ماهی مردد موندین از دوستان بخواید تا اطلاعات در خدمتتون بزارن تا بهتر بتونید نتیجه گیری کنید
    موفق باشید
    سعید جان ممنون که راهنماییم کردی.
    با بررسی هایی که من کردم نمیتونم از هر نوع سیچیلایدی استفاده کنم مثلا بعضی از اونا به تغییرات آب حساسیت بالایی دارن، بعضی ها خیلی خشنن و باید تکی نگهشون دارم و بعضیم باید آبشون شور باشه! ولی گفتم شاید دوستان تو نگهداری نوع خاصی تجربه داشته باشن و بتونن کمکم کنن.
    من چند نوع رو دیدم ولی نمیدونم کدوم بهتره و یا میشه اونارو کنار هم نگه داشت؟
    مثلا :سیچیلاید زنبوری، سیچیلاید زرافه ای ،سیچیلاید مارمالاد،سیچیلاید ماکور ، سیچیلاید پروکسیموس ، سیچیلاید دماسونی،سیچیلاید الکتریک بلو، اسکات و اسکار.( واقعا که گونه هایی زیادی داره این سیچیلاید!!!)
    بازم ممونو از راهنماییتون.

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط gwamir نمایش پست ها
    سعید جان ممنون که راهنماییم کردی.
    با بررسی هایی که من کردم نمیتونم از هر نوع سیچیلایدی استفاده کنم مثلا بعضی از اونا به تغییرات آب حساسیت بالایی دارن، بعضی ها خیلی خشنن و باید تکی نگهشون دارم و بعضیم باید آبشون شور باشه! ولی گفتم شاید دوستان تو نگهداری نوع خاصی تجربه داشته باشن و بتونن کمکم کنن.
    من چند نوع رو دیدم ولی نمیدونم کدوم بهتره و یا میشه اونارو کنار هم نگه داشت؟
    مثلا :سیچیلاید زنبوری، سیچیلاید زرافه ای ،سیچیلاید مارمالاد،سیچیلاید ماکور ، سیچیلاید پروکسیموس ، سیچیلاید دماسونی،سیچیلاید الکتریک بلو، اسکات و اسکار.( واقعا که گونه هایی زیادی داره این سیچیلاید!!!)
    بازم ممونو از راهنماییتون.
    خواهش می کنم دوست عزیز
    ماهیایی که نام بردی هر کدام به نوبه خودشون واقعا زیبا هستند اگر من باشمبه ترتیب زیر انتخاب می کنم باز بسته به سلیقه و نظر خودت داره که می خوایی از ماهی لذت ببری
    اول از همه پرکسیموس که واقعا ماهی زیبا و بسیار ارامی هست و سایز هم خوبه و می تونی بزرگشون کنی از دیدنشون لذت ببری
    اگه ابعاد تانکت حداقل 150 لیتره نگداری دوتا اسکار آۀبینو یا مسی هم واقعا زیباست
    نگهداری دیماسونی و مارمالاد در صورت تغذیه مناسب چیدمان تانک به وسیله سنگ زیبا می شه
    بقیه ماهی ها بعد از اینها می تونه قرار بگیره البته باز بسته به سلیقه شخص و هر کسی از یک نوع ماهی خوشش میاد ولی هر ماهی همیشه با شرایط خوبی که ما براشون میاریم زیبایی خودشون رو نشون می دن مثل تغذیه مناسب و نگه داشتن کیفیت اب در بالاترین حالت

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14134
    سلام دوستان اگه میشه نحوه اماده کردن کدو برای کت فیش را بهم بگید توی تانکم 22ماهی گوشتخوار هست که نمیذارن غذا به کت برسه بیچاره کلی گرسنس واگه پیشنهادی برای تغذیه کت فیش به غیراز لوفاک ومیکس دل دارید لطف کنید بگید از کمکتون ممنون میشم.

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط toni montana نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه میشه نحوه اماده کردن کدو برای کت فیش را بهم بگید توی تانکم 22ماهی گوشتخوار هست که نمیذارن غذا به کت برسه بیچاره کلی گرسنس واگه پیشنهادی برای تغذیه کت فیش به غیراز لوفاک ومیکس دل دارید لطف کنید بگید از کمکتون ممنون میشم.
    کدو رو بشورید
    از وسط یک برش طولی بزنید وبندازید تو تانک

صفحه 57 از 173 نخستنخست ... 7383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576107157 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)