مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط alone نمایش پست ها
    دوست عزیز با توجه ب تیرگی دم و پا باز هم نظرتون بین 3تا2 هست ؟
    درمورد پرجوی هم ممنون میشم کمکم کنید ک مشکل حل بشه تو مغازه انگاری شرایط بدی داشته از قفس گرفته تا نوع تغذیه و ............
    درضمن در حال حاضر تو قفس مسافرتی هستش برا رام کردن تو همین بذارم یا باید ی 1033 بگیرم واسش ؟
    تیرگی دم همیشه نشونه جوجه بودن طوطی نیست .. بهترین راه تشخیص سن بعد از آزمایش dna ، رنگ چشم طوطی هست

مشکل پرجوی هم ممکنه به دلیل شرایط بدی که داشته بوجود اومده باشه .. قابل حل هست اگه واقعا براش وقت بذارید ..

اولین کار اهلی کردنش هست ... که باید اصولی باشه طوری که طوطی استرسی بهش وارد نشه .. فعلا کار خاصی نمیتونید انجام بدین . باید این چند روز رو بهش فرصت بدین .. ما هم حتما مرحله به مرحله کمک میکنیم بهتون.

با توجه به شرایطی که داره فکر میکنم بهتره کمی صبر کنید .. و فعلا قفس رو تعویض نکنید .. ولی قفس بگیرید حتما تا کم کم باهاش آشنا بشه ..

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط alone نمایش پست ها
    دوست عزیز با توجه ب تیرگی دم و پا باز هم نظرتون بین 3تا2 هست ؟
    درمورد پرجوی هم ممنون میشم کمکم کنید ک مشکل حل بشه تو مغازه انگاری شرایط بدی داشته از قفس گرفته تا نوع تغذیه و ............
    درضمن در حال حاضر تو قفس مسافرتی هستش برا رام کردن تو همین بذارم یا باید ی 1033 بگیرم واسش ؟
    سلام همونطور که سپیده خانوم گفتند بهتره فعلا تعویض نکنید

اما برای تعویض قفس بهتره تا کمی قفس جدیدی رو که قراره تو آینده بره توش و عمرش رو توش بگذرونه لهتره کمی با اون قفس آشناش کنید که برای اینکار بهتره قفس 1033 رو در یک فاصله

بگذارید و هر دوروز فاصله رو کمتر کنید تا دیگه به قفس کنونی خدش بچسبه و کم کم قفس جدید رو بالای قفس کنونی بذارید و سقف قفس رو باز کنید تا به 1033راه داشته باشه و قطعا

که کاسکوها بسیار کنجکاو و بازیگوشند به 1033 برای چک کردن میره و بعد از دو یا سه روز اتصال قفس ها به همدیگر ظرف غذا و آب رو به 1033 منتقل کنید و به مخر اینکه کاسکو ارد

قفس شد درب را ببندید تا دیگر راهی برای رفتن به قفس قبلی خود ناشته باشد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    سلام . من گفته اقای اسکندری قفس کاسکوم رو اوردم جای پر تردد تر اتاقشو عوض نکردم فقط محل قفسو تغییر دادم . نمی دونم هر کی از کنارش رد میشه انقدر نمیترسه که من از کنارش رد میشم حتی چند بار پدرم رفت نزدیک قفس که فقط یه تک قار زد . چی کارکنم ؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    سلام . من گفته اقای اسکندری قفس کاسکوم رو اوردم جای پر تردد تر اتاقشو عوض نکردم فقط محل قفسو تغییر دادم . نمی دونم هر کی از کنارش رد میشه انقدر نمیترسه که من از کنارش رد میشم حتی چند بار پدرم رفت نزدیک قفس که فقط یه تک قار زد . چی کارکنم ؟
    سلام

یعنی فقط از شما ترس زیادی داره؟از موقع ورودش شما چه کارهایی رو براش انجام دادید؟

قبلا بال هاشو کوتاه کردید؟در زمان کوتاه مردن بالش شما پیشش بودید؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    16231
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام

یعنی فقط از شما ترس زیادی داره؟از موقع ورودش شما چه کارهایی رو براش انجام دادید؟

قبلا بال هاشو کوتاه کردید؟در زمان کوتاه مردن بالش شما پیشش بودید؟
    بله فکر کنم چون فقط من به قفسش دست میزنم و به قا هاش اهمیت نمی دم
    بال هاشو کوتاه نکردم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط فریماه نمایش پست ها
    بله فکر کنم چون فقط من به قفسش دست میزنم و به قا هاش اهمیت نمی دم
    بال هاشو کوتاه نکردم
    سلام.چون شما فقط دست داخل قفس بردین فعلا ترسش از شما بیشتر از سایرین هست.همون روندی رو که قبلا خدمتتون عرض کرده بودم ادامه بدین.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام الان یک هفته هستش که کاسکوم اجازه میده به ک منقارش دست بزنم بعضی وقتا مث امشب انقد کلشو میاره پایین ک انگشتم نزدیک بینیش میخوره شاید میخواد سرشو بخارونم یا ن کلا خودش پایین میاره؟

به نظرتون چقد دگه این کارو انجام بدم؟الان خیلی راحت بدون هیچ ترس و لرزی میزاره دست به منقارش بزنم چ با خوراکی چ بی خوراکی

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام الان یک هفته هستش که کاسکوم اجازه میده به ک منقارش دست بزنم بعضی وقتا مث امشب انقد کلشو میاره پایین ک انگشتم نزدیک بینیش میخوره شاید میخواد سرشو بخارونم یا ن کلا خودش پایین میاره؟

به نظرتون چقد دگه این کارو انجام بدم؟الان خیلی راحت بدون هیچ ترس و لرزی میزاره دست به منقارش بزنم چ با خوراکی چ بی خوراکی

سلام دوست عزیز

از نظر من دیگه نیازی نیست این کار رو تکرار کنید چون ترس کاسکو از دست شما ریخته و بهتره وقتی سرش و به پایین میاره کمی سرش رو بخارونید و عملکردش رو ببینید.موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

از نظر من دیگه نیازی نیست این کار رو تکرار کنید چون ترس کاسکو از دست شما ریخته و بهتره وقتی سرش و به پایین میاره کمی سرش رو بخارونید و عملکردش رو ببینید.موفق باشید
    یعنی به نظر شما وقتی اینجوری سرشو پایین میاره ک انگشتم نزدیک بینیش بخوره میخواد سرشو بخارونم؟میترسم خوشش نیاد و عصبی بشه یا اینکه اعتمادش بپره

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    یعنی به نظر شما وقتی اینجوری سرشو پایین میاره ک انگشتم نزدیک بینیش بخوره میخواد سرشو بخارونم؟میترسم خوشش نیاد و عصبی بشه یا اینکه اعتمادش بپره
    سلام آقا منصور عزیز
    کاری که دوستمون kasku گفتند رو انجام بده
    اگه کاسکوت خوشش بیاد پرهای سرش رو پف میکنه تا راحتتر پوست سرش رو بخارونی
    اگه خوشش نیاد سرش رو میکشه عقب
    فقط سری اول زمان طولانی سرش رو نخارون چون عادت نداره ممکنه خسته بشه
    1 دقیقه کافیه و درآخر هم خوارکی مورد علاقش رو بهش بده
    اما یه چیزی بهت بگم این سرخاروندن باعث بدعادتی کاسکو میشه یعنی بعد از مدت کوتاهی این کار برای شما وظیفه میشه
    که هر موقع کاسکوت دستور داد شما سرش رو بخارونی اساژ بدی چون این کار رو جفت هر طوطی انجام میده و طی روز چندین بار این کار رو انجام میده شما اگر
    نتونی روزی چند بار سر کاسکوت رو بخارونی ایشون دچار نوسانات روحی و مشکلات میشه بعدش جیغ و داد و ....

صفحه 1027 از 1238 نخستنخست ... 2752792797710081009101010111012101310141015101610171018101910201021102210231024102510261027102810291030103110321033103410351036103710381039104010411042104310441045104610771127 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)