صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 128
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.فکر میکنید تا اینجای کار از نظر اقتصادی هزینه ای که کردید صرفه داشته؟برای تهویه ی سالن از چه سیستمی استفاده میکنید؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    انواع طوطی
    شماره عضویت
    11560
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.فکر میکنید تا اینجای کار از نظر اقتصادی هزینه ای که کردید صرفه داشته؟برای تهویه ی سالن از چه سیستمی استفاده میکنید؟
    هنوز که نه ، هزینه راه اندازی خیلی زیاده ، هزینه جاری هم با توجه به گرانی ها خیلی زیاده ، در ضمن ما پنج ماهه که کارمون رو شروع کردیم
    و اگر ان شاء الله بخواهیم که جواب بگیریم زمان زیادی طول خواهد کشید.
    در مورد تهویه ما از فن کم صدا استفاده کردیم که در هر ساعت چند دقیقه روشن می شود.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    سلام میشه راجع به نحوه ی تکثیر هانس ها هم بگید؟
    تعیین جنسیتشون رو با تست دی ان ای انجام دادید یاخیر؟
    جفت زدنشون به این صورت بود که اون دوتا رو باهم انداختیدتو یه قفس تاجفت بخورن یا اینکه مثل بعضی ها یه مدتجدا نگه داشتید واز این جور چیزا؟
    سایز قفس؟
    سایز وارتفاع لونه؟
    مدت زمانی که طول کشید تا جفت بخورن؟
    تو این نوع هم ماده باید نر وبپذیره یانه؟اگر بله چند تا پرنده تعویض کردید تا جفت بخورن؟
    از زمان جفت گیری تا تخم گذاریشون چقدر طول کشید؟
    بازم شرمنده ببخشید من کلا زیاد سوال میپرسم!!!

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    انواع طوطی
    شماره عضویت
    11560
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام میشه راجع به نحوه ی تکثیر هانس ها هم بگید؟
    تعیین جنسیتشون رو با تست دی ان ای انجام دادید یاخیر؟
    جفت زدنشون به این صورت بود که اون دوتا رو باهم انداختیدتو یه قفس تاجفت بخورن یا اینکه مثل بعضی ها یه مدتجدا نگه داشتید واز این جور چیزا؟
    سایز قفس؟
    سایز وارتفاع لونه؟
    مدت زمانی که طول کشید تا جفت بخورن؟
    تو این نوع هم ماده باید نر وبپذیره یانه؟اگر بله چند تا پرنده تعویض کردید تا جفت بخورن؟
    از زمان جفت گیری تا تخم گذاریشون چقدر طول کشید؟
    بازم شرمنده ببخشید من کلا زیاد سوال میپرسم!!!
    قطعا برای تعیین جنسیت هانس نیاز به آزمایش dna هست.
    ما هانس رو به صورت جفت تهیه کردیم.
    سایز قفس 1*1*1 متر
    زیاد در مورد لانه سخت گیری نمی کنند. ابعاد 25 در 25 کافی می باشد . ارتفاع هم 50 مناسبه ولی میتونه کمتر هم باشه.
    از زمان جفتگیری تا تخم گذاری 2 هفته به طول انجامید.
    در مورد سوالات جفت شدن چون تجربه ندارم نمی تونم نظر دقیقی بدم.
    خواهش میکنم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    سلام.فکر میکنید از بین پرنده هایی که روشون دارید سرمایه گذاری میکنید کدوم یکی در ایران با استقبال بیشتر و بهتری روبه رو بشه؟بیشتر قصد دارید روی کدوم یکی سرمایه گذاری کنید و فکر میکنید کدوم یکی زودتر جواب بده توی تجربه ی کوتاهی که تا امروز داشتید؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    انواع طوطی
    شماره عضویت
    11560
    سلام.فکر میکنید از بین پرنده هایی که روشون دارید سرمایه گذاری میکنید کدوم یکی در ایران با استقبال بیشتر و بهتری روبه رو بشه؟بیشتر قصد دارید روی کدوم یکی سرمایه گذاری کنید و فکر میکنید کدوم یکی زودتر جواب بده توی تجربه ی کوتاهی که تا امروز داشتید؟
    هنوز واقعا خیلی زوده که راجع به این قضیه اظهار نظر کنم ولی فکر می کنم کاسکو به دلیل توانایی بالایی که در سخنگویی داره بازار خوبی داشته باشه.
    اکلکتوس پرنده بسیار خوبی است و به زودی جایگاه بسیار خوبی در ایران پیدا می کنه.
    از دیگر گونه هایی که فکر می کنم استقبال خوبی ازشون بشه گونه آمازون می باشد که اگر این گونه تکثیر بشه و به مردم معرفی بشه قطعا طرفداران زیادی خواهد داشت.
    البته بازار برخی گونه های کاکادو نیز خوبه.
    هنوز راجع به اینکه روی کدام گونه بیشتر سرمایه گذاری کنیم تصمیمی نگرفتم و به زمان بیشتری نیاز دارم تابتونم در مورد بازدهی سریع یک گونه نظر بدم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsparrot نمایش پست ها
    هنوز واقعا خیلی زوده که راجع به این قضیه اظهار نظر کنم ولی فکر می کنم کاسکو به دلیل توانایی بالایی که در سخنگویی داره بازار خوبی داشته باشه.
    اکلکتوس پرنده بسیار خوبی است و به زودی جایگاه بسیار خوبی در ایران پیدا می کنه.
    از دیگر گونه هایی که فکر می کنم استقبال خوبی ازشون بشه گونه آمازون می باشد که اگر این گونه تکثیر بشه و به مردم معرفی بشه قطعا طرفداران زیادی خواهد داشت.
    البته بازار برخی گونه های کاکادو نیز خوبه.
    هنوز راجع به اینکه روی کدام گونه بیشتر سرمایه گذاری کنیم تصمیمی نگرفتم و به زمان بیشتری نیاز دارم تابتونم در مورد بازدهی سریع یک گونه نظر بدم.
    ببین دوست عزیز.البته ببخشید چون خودتون رو معرفی نکردید من اسم شریفتون رو نمیدونم،من خودم عروس رو تکثیر میکنم چون به صرفه هست.هم خریدارش زیاده و هم هزینه ی نگهداری و یه جورایی قلق جفت انداختنشم دستم اومده.کاسکو هزینه ی نگهداری و جفت کردن نر و مادش توی تعداد بالا فکر میکنید صرفه داره؟بخصوص جفت هایی مثل کاکادو یا آمازون که توی ایران هم تعدادش کم هست و هم از طرفی انقدر زیاد نیست که بشه تعداد بالا خرید و منتظر انتخاب جفت از طرف ماده بود.شما فکر میکنید کاکادو یا آمازون توی ایران جواب بده اصلا؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    انواع طوطی
    شماره عضویت
    11560
    ببین دوست عزیز.البته ببخشید چون خودتون رو معرفی نکردید من اسم شریفتون رو نمیدونم،من خودم عروس رو تکثیر میکنم چون به صرفه هست.هم خریدارش زیاده و هم هزینه ی نگهداری و یه جورایی قلق جفت انداختنشم دستم اومده.کاسکو هزینه ی نگهداری و جفت کردن نر و مادش توی تعداد بالا فکر میکنید صرفه داره؟بخصوص جفت هایی مثل کاکادو یا آمازون که توی ایران هم تعدادش کم هست و هم از طرفی انقدر زیاد نیست که بشه تعداد بالا خرید و منتظر انتخاب جفت از طرف ماده بود.شما فکر میکنید کاکادو یا آمازون توی ایران جواب بده اصلا؟
    دوست من شما چند وقته عروس تکثیر می کنید ؟
    من جواب سوال هاتون رو روشن دادم.
    برای اینکه من بتونم در مورد صرفه اقتصادی نظر بدم باید حداقل یک سال تولید داشته باشم.
    ما 5 ماهه کارمون رو شروع کردیم تازه داریم به تولید می رسیم و تا به حال فقط هزینه کردیم چطور انتظار دارید من به شما بگم صرفه اقتصادی داره یا نه.
    من هرگز چیزی رو که مطمئن نباشم نمی گم چون ممکن باعث اشتباه افراد بشم.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsparrot نمایش پست ها
    دوست من شما چند وقته عروس تکثیر می کنید ؟
    من جواب سوال هاتون رو روشن دادم.
    برای اینکه من بتونم در مورد صرفه اقتصادی نظر بدم باید حداقل یک سال تولید داشته باشم.
    ما 5 ماهه کارمون رو شروع کردیم تازه داریم به تولید می رسیم و تا به حال فقط هزینه کردیم چطور انتظار دارید من به شما بگم صرفه اقتصادی داره یا نه.
    من هرگز چیزی رو که مطمئن نباشم نمی گم چون ممکن باعث اشتباه افراد بشم.
    من سه سال هست دیگه خدارو شکر کارم خروجی داره.الان دیگه دارم بیشتر روی نژادهای پرطرفدار کار میکنم به امید خدا.نظرت در مورد کانور چیه؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    انواع طوطی
    شماره عضویت
    11560
    من سه سال هست دیگه خدارو شکر کارم خروجی داره.الان دیگه دارم بیشتر روی نژادهای پرطرفدار کار میکنم به امید خدا.نظرت در مورد کانور چیه؟
    ان شاء الله که موفق باشید. ببینید شما سه ساله که بازدهی دارید پس می تونید راجع به اون نظر بدهید که صرفه اقتصادی داره یا نه.
    در ضمن من دلیل اولم برای تکثیر علاقه به پرندگان بوده و کار اصلی من چیز دیگری هست.

در مورد کانور اگر منظورتون گرین چیک کانور باشه ، گونه بسیار خوبی هست ، گرده پر بسیار کمی داره ، پرنده زیبا و باهوشی هست ، شخصیت جالبی دارد ، در ضمن به گفته بیشتر پرورش دهنده ها تکثیر نسبتا آسانی داره.

صفحه 5 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)