کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور/گوپی
    شماره عضویت
    15884
    سلام دوستان/من به فلاورم یک روز در میان در یک وعده غذایی کرم زنده یا میگو تازه همراه هامپی هد یا تترا لوهان میدم/یک یا دو وعده غذایی دیگش رو همان تترالوهان با هامپی هد میدم/نمیدونم این پوست کرمهاست شناور در اب یا مشکلی در مدفوعش/ضدانگل تترا هم طبق دستورش زدم دو روز در میان20٪اب رو از روز استفاده سیفون میکنم/لطفا اگر در غذادهی یا استفاده از ضد انگل مشکلی هست راهنمایی کنید/تشکر و سپاس فراوان.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    نقل قول نوشته اصلی توسط حامدطهرانی نمایش پست ها
    سلام دوستان/من به فلاورم یک روز در میان در یک وعده غذایی کرم زنده یا میگو تازه همراه هامپی هد یا تترا لوهان میدم/یک یا دو وعده غذایی دیگش رو همان تترالوهان با هامپی هد میدم/نمیدونم این پوست کرمهاست شناور در اب یا مشکلی در مدفوعش/ضدانگل تترا هم طبق دستورش زدم دو روز در میان20٪اب رو از روز استفاده سیفون میکنم/لطفا اگر در غذادهی یا استفاده از ضد انگل مشکلی هست راهنمایی کنید/تشکر و سپاس فراوان.
    درود بر شما منظورتون از كرم زنده ميل ورم يا ورمي كومپوست است؟ اگه ميل ورم باشه پوستش معمولا" روي اب شناور ميمونه عكس بگذاريد بهتره ميشه راهنمايي كرد.شرايط نگهداري كرم و تغذيه اش خيلي مهمه. استفاده از كرم زنده براي فلاور رو جايي نديم اساتيد پيشنهاد كنند. بهتره از مخلوط دل گوساله با ميگو تازه و سير استفاده كنيد. تا از بيماري ماهي مطمين نشديد استفاده از دارو كار درستي نيست.موفق باشيد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی فلاور/گوپی
    شماره عضویت
    15884
    سلام و تشکر از توجه شما/دارو را بدلیل اینکه گاه مدفوع روی اب شناور و لایه ای از سفیدی روی مدفوع بود زدم البته دقت کردم هروقت میگو تازه میدم این حالت را داره/شنیده و خوانده بودم سفیدی و شناوری فضولات مربوط به انگل میشه این درسته؟راجع به غذادهی خشک و تر همزمان راهنمایی بفرمایید/درود

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    15727
    با سلام خدمت اساتید محترم.خواستم نظرتون رو راجع به این فلاور ماده بگید و بگید چند میارزه و آیا ارزش خریدن و جفت زدن با فلاور نرم رو داره و بچه های با کیفیتی میدن یا نه.ممنون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی_قناری
    شماره عضویت
    8772
    نقل قول نوشته اصلی توسط aht_68 نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید محترم.خواستم نظرتون رو راجع به این فلاور ماده بگید و بگید چند میارزه و آیا ارزش خریدن و جفت زدن با فلاور نرم رو داره و بچه های با کیفیتی میدن یا نه.ممنون
    سلام دادش فکر کنم برای فلاور نرت یکم زود باشه جفت زدن چون در حال رشد هست و هنوز استعداد داره در ضمن ماهی دوم اگر ماده باشه یه ماده بی کیفیت ومعمولی هست که فقط خالهای خوبی داره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    14169
    فلاور نر خوبي داريد دوستمون درست گفتن ماهي تون يك كم براش زوده پدر شه بگذاريد بزرگتر شه فكر كنم هد خوبي بزنه و در مورد ماده خالهاي زيبايي داره فكر كنم بشه فلاورهاي خوبي ازشون گرفت. البته نظر اساتيد رو هم بگيريد

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1

مسلما بیشتر بچه هاشون بی کیفیت خواهند شد .

در اغلب فارم های فلاورهورن ، جفت های مولد ماهی هیا خیلی خیلی زیبایی نبودند . چیزی که مهمه لاین بودن والدین هست . به هر حال در اولین قدم باید ببینید اصلا تخم ها بچه میشه یا نه . گاهی وقتا فلاور ماده و نری که با یک جفت دیگر تخم ریزی موفق داشتند ، تخمشون هچ نمیشه . در صورتی که این اتفاق بیفته شما میتونید رو کیفیت زیر ۵٪ از بچه ها حساب کنید

فلاورهورن نر باید حد اقل ۲ برابر ماده باشه و در غیر این صورت احتمال آسیب رسیدن به نر همیشه زیاد خواهد بود

موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15365
    سلام خدمت اساتید
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
    اساتید عزیز عکس اول ماله روز اول خریده بقیه مال امروز که تقریبا دو ماه شده لطفا بگید پیشرفتش چطوربوده و پیشنهادتون واسه بهتر شدنش چیه من که امید زیادی بهش ندارم
    غذا سه وعده در روز سرا تترا لوهان و ازو بهش میدم مگا هد و سوپر رد سین رو نتونستم پیدا کنم در اخر اینکه نژادش این اژدر ما چیه و بطور کلی چطوره در چه حدیه
    همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    نقل قول نوشته اصلی توسط مجیدی نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید
    اساتید عزیز عکس اول ماله روز اول خریده بقیه مال امروز که تقریبا دو ماه شده لطفا بگید پیشرفتش چطوربوده و پیشنهادتون واسه بهتر شدنش چیه من که امید زیادی بهش ندارم
    غذا سه وعده در روز سرا تترا لوهان و ازو بهش میدم مگا هد و سوپر رد سین رو نتونستم پیدا کنم در اخر اینکه نژادش این اژدر ما چیه و بطور کلی چطوره در چه حدیه
    تو این دو ماه پیشرفت چشم گیری نداشته البته از این ماهی بیشتر از این هم نمیشه انتظار داشت بخصوص بخاطر پوزه ای که داره و تو چشم می زنه
    با توجه به سایز ماهی می تونید بیشتر روی هد کار کنید ولی تغییر زیادی نخواهد کرد یک مقدار بهتر خواهد شد
    رنگ جای کار داره
    اگر دنبال فلاوری با گرید بالا هستید این ماهی نمی تونه توقع شما رو بر طرف کنه بهتره دنبال فلاور بهتری باشید ولی اگر از داشتنش لذت می برید می تونه بارسیدگی بهتر از اینی که هست بشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی_قناری
    شماره عضویت
    8772
    نقل قول نوشته اصلی توسط مجیدی نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید
    سلام داداش... برای دو ماه پیشرفتش خیلی بد نبوده .یه ماهی تولید داخل معمولی پوزش کشیده هست خالهای سیاه منظم نداره اما خالهای ابیش خوشرنگ هستن دوست من قانون اول فلاور داری صبر و حوصله هست

صفحه 144 از 227 نخستنخست ... 4494125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163194 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)