صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 121
    همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
    این وحشی ۵۰۰ تومنی ک میگه منظور بالغ کامل زرد هست؟
    اندازه اش چقدر؟ اندازه عروس؟ ملنگو؟ شاه طوطی؟
    بله
    حدودا اندازه ی ملنگو با دمی کوتاه تر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک
    شماره عضویت
    17911
    سلام دوستان
    چند تا سوال دارم ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید.
    ابتدا اینو بگم که یک عدد طوطی گرینچیک دارم که 5 ماهه خریدمش منتها نمیدونم سنش چقدره و دور پاش هم یه حلقه داره. از کجای حلقه سنش رو میشه فهمید؟
    دوم اینکه جدیدا یکی دو هفتست پر هاش داره میریزه حتی پرهای بزرگش . این پر ریزیش آیا طبیعیه یا نه؟
    برای پرهاش به فروشنده یکی از مغازه های شهرمون گفتم میگه باید براش جفت بگیری . حس کردم میخواد پرنده خودش رو بفروشه و پر ریزیش ربطی به جفت نداره. ممنون میشم در مورد پر ریزی طوطی من راهنماییم کنید چون تو این هفته گذشته 3 تا از پرهای بزرگش ریخت . البته خودش هم کمو بیش خودش رو میخارونه.
    غذا یک درمیون گوشت قرمز یا مرغ با ما باید بخوره و آیا این براش خوبه یا نه؟ به عبارتی دیگه هر چی تو دهن ما بجنبه اونم همونو میخواد از پیتزا گرفته تا پفک گرفته تا جوجه کباب تا خورشت و ... و کمی هم خودش بعضا تخمه میخوره . کمی یبشتر هم میوه جات.
    بادام درختی هم زیاد میخوره براش خوبه یا نه؟

- اینم اضافه کنم که برخی شبها مجبورم طوطی رو 2 الی 3 ساعت تنها بذارم ولی براش چراغ و تلویزیون رو روشن میذارم. اینو گفتم شاید ربطی داشته باشه
    با تشکر
    ویرایش توسط maya2015 : 22nd June 2015 در ساعت 05:46 PM

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط maya2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چند تا سوال دارم ممنون میشم دقیق راهنماییم کنید.
    ابتدا اینو بگم که یک عدد طوطی گرینچیک دارم که 5 ماهه خریدمش منتها نمیدونم سنش چقدره و دور پاش هم یه حلقه داره. از کجای حلقه سنش رو میشه فهمید؟
    دوم اینکه جدیدا یکی دو هفتست پر هاش داره میریزه حتی پرهای بزرگش . این پر ریزیش آیا طبیعیه یا نه؟
    برای پرهاش به فروشنده یکی از مغازه های شهرمون گفتم میگه باید براش جفت بگیری . حس کردم میخواد پرنده خودش رو بفروشه و پر ریزیش ربطی به جفت نداره. ممنون میشم در مورد پر ریزی طوطی من راهنماییم کنید چون تو این هفته گذشته 3 تا از پرهای بزرگش ریخت . البته خودش هم کمو بیش خودش رو میخارونه.
    غذا یک درمیون گوشت قرمز یا مرغ با ما باید بخوره و آیا این براش خوبه یا نه؟ به عبارتی دیگه هر چی تو دهن ما بجنبه اونم همونو میخواد از پیتزا گرفته تا پفک گرفته تا جوجه کباب تا خورشت و ... و کمی هم خودش بعضا تخمه میخوره . کمی یبشتر هم میوه جات.
    بادام درختی هم زیاد میخوره براش خوبه یا نه؟

- اینم اضافه کنم که برخی شبها مجبورم طوطی رو 2 الی 3 ساعت تنها بذارم ولی براش چراغ و تلویزیون رو روشن میذارم. اینو گفتم شاید ربطی داشته باشه
    با تشکر
    سلام اطلاعاتی که روی حلقه هک شده رو بی زحمت بگید که ببینیم چیزی متوجه میشیم یا خیر
    تغذیش اصلا خوب ومناسب نیست .سعی کنید به مرور غذاییش رو به سبزیجات ومیوه های مجاز تغییر بدین.حتما حتما این کار رو انجام بدین پرندتون گناه داره که گوشت وپیتزا و...بخوره وگوارشش به مرور زمان نابود شه
    پرررزیش هم با توجه به سنش طبیعی هست وانشالله بین 6تا هشت هفته خوب میشه ونیازی نیست که حتما براش جفت بگیرید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گرینچیک
    شماره عضویت
    17911
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام اطلاعاتی که روی حلقه هک شده رو بی زحمت بگید که ببینیم چیزی متوجه میشیم یا خیر
    تغذیش اصلا خوب ومناسب نیست .سعی کنید به مرور غذاییش رو به سبزیجات ومیوه های مجاز تغییر بدین.حتما حتما این کار رو انجام بدین پرندتون گناه داره که گوشت وپیتزا و...بخوره وگوارشش به مرور زمان نابود شه
    پرررزیش هم با توجه به سنش طبیعی هست وانشالله بین 6تا هشت هفته خوب میشه ونیازی نیست که حتما براش جفت بگیرید
    ممنون از شما
    اطلاعات روی پا:
    UT - 2138

دوست عزیز اینم بگم که پرهای بزرگ بال یا دمش داره میریزه و عملا دیگه دمش 3 یا 4 تا پر دیگه بیشتر نداره
    ویرایش توسط maya2015 : 23rd June 2015 در ساعت 09:33 AM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    گرین چیک یلوساید
    شماره عضویت
    16868
    نقل قول نوشته اصلی توسط maya2015 نمایش پست ها
    ممنون از شما
    اطلاعات روی پا:
    UT - 2138

دوست عزیز اینم بگم که پرهای بزرگ بال یا دمش داره میریزه و عملا دیگه دمش 3 یا 4 تا پر دیگه بیشتر نداره
    سلام دوست عزیز.به احتمال 99%پرنده شما وارداتی چون فقط یه کد ثبت شده و نمیشه سنش رو تشخیص داد.تغذیه ش اصلا خوب نیست وبهتره حذف بشه.به هنگام شب،نیازی به روشن گذاشتن تلویزیون و چراغ نیست چون نیاز به استراحت داره(طبق غریزه طبیعیش).در اکثر مواقع پر ریزی کاملا طبیعیه و جای نگرانی نیست،فقط در برخی مواقع تغییرات ناگهانی دمای محل نگهداری باعث پرریزی میشه.به نظر بنده،با توجه به توصیف هایی که فرمودید؛پر ریزی طوطی شما طبیعیه.موفق باشید.

كاربران منتظر ايميل تاييد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    سلام. مدتی هست که گرین چیک نر من بسیار ترسو شده. به محض اینکه وارد اتاق میشم میره تو لونه و تا از اتاق بیرون نرم از لونه بیرون نمی آید. ولی ماده عادی هست و نمی ترسه. قبلا نره نمی ترسید. مدتیه اینطوری شده. چرا؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد52 نمایش پست ها
    سلام. مدتی هست که گرین چیک نر من بسیار ترسو شده. به محض اینکه وارد اتاق میشم میره تو لونه و تا از اتاق بیرون نرم از لونه بیرون نمی آید. ولی ماده عادی هست و نمی ترسه. قبلا نره نمی ترسید. مدتیه اینطوری شده. چرا؟
    سلام
    قبلا محیطی برای فرار کردن نداشته
    اما العان لونه رو داره که فرار کنه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا.گرین چیک
    شماره عضویت
    20859
    سلام کمکم کنین تروخداااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااا من یه گرین چیک دارم از دست غذامیگیره ولی اصلا بازی نمیکنه جنبوجوش نداره فقط ی جا میشینه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مینا.گرین چیک
    شماره عضویت
    20859
    کمکککککککککک کنین ترو خدا نگرانشم بجون خودم خیلی دوسش دارم

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinNn نمایش پست ها
    کمکککککککککک کنین ترو خدا نگرانشم بجون خودم خیلی دوسش دارم
    سلام عایم بیماری نداره؟ آبریزش بینی. چشمهای اشک الود. اسهال نیست؟

Sent from my D6503 using Parsipet mobile app

صفحه 8 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)