صفحه 17 از 38 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 376
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    سلام اقای نوروزی از کجا و چه تایمی قیمت گرفتین؟
    سلام
    یه ماه پیش برای یکی از دوستان آقای مرادی فرستاده بود ولی من که صحبت کردم ایشون گفت که بار جدید اومده و قیمتشهاش در نیومده ولی گمون نکنم فرقی کرده باشه
    حالا زیاد گفتم یا کم ؟

send by Tapatalk

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    والا من خودمم نخریدم ولی 120 سانتیشو یکی از بچه های همینجا 125 گفت گرفتم همون طرفای یک ماه پیش،نمیدونم دقیق ، گفتم شاید جدیدا قیمت کردین
    از فرهاد گرفته بود اون البته

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    من این بالاستو 7 تومن خریدم 2تا مهتابی 18 تا 40 وات روشن میکنه در حال حاضر هم یهfpl 36 وات برای هچ کردن ارتمیا باهاش روشن میکنم

ویرایش توسط farbodb : 29th September 2014 در ساعت 07:37 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام به همه دوستان . من امروز مهتابیه اکتنیک گیسمانرو قیمت کردم که 90 سانتیش 90000 تومان قیمتش بودش .
    فقط یه مشکلی که هستش اینکه من قابه مخصوصشو ندارم و نمیدونم موفق میشم ترانسی پیدا کنم که بهش بخوره و قابیکه بشه بهش نصبش کرد البته یکی از دوستان پیشنهاد قابه مهتابیه زیر کابینتی دادن که نمیدونم باعث افته نور یا کاهش عمر مهتابی میشه یا خیر دوستان اگر کسی راهی به نظرش میرسه خوشحال میشم همفکری کنیم و یه راهی از بینه راههایه ممکنه پیدا کنیم تا مهتابی افته نور و کاهش طوله عمر مفید نداشته باشه . .. مهتابیش اکتنیک پلاس بودش که 39 وات بود .
    من امروز تسته kh مارکه api خریدم که اگر درست تست زده باشم کی اچ حدود 10 تا 12 هستش که فکر میکنم بد نباشه . فقط یک سوال ، کی اچ در حد نرمال باشه بنظرتون نیازی هستش بازم تسته منیزیوم و کلسیو تهیه کنیم یا نه ؟ ببخشید که سرتونو درد آوردم .

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان . من امروز مهتابیه اکتنیک گیسمانرو قیمت کردم که 90 سانتیش 90000 تومان قیمتش بودش .
    فقط یه مشکلی که هستش اینکه من قابه مخصوصشو ندارم و نمیدونم موفق میشم ترانسی پیدا کنم که بهش بخوره و قابیکه بشه بهش نصبش کرد البته یکی از دوستان پیشنهاد قابه مهتابیه زیر کابینتی دادن که نمیدونم باعث افته نور یا کاهش عمر مهتابی میشه یا خیر دوستان اگر کسی راهی به نظرش میرسه خوشحال میشم همفکری کنیم و یه راهی از بینه راههایه ممکنه پیدا کنیم تا مهتابی افته نور و کاهش طوله عمر مفید نداشته باشه . .. مهتابیش اکتنیک پلاس بودش که 39 وات بود .
    من امروز تسته kh مارکه api خریدم که اگر درست تست زده باشم کی اچ حدود 10 تا 12 هستش که فکر میکنم بد نباشه . فقط یک سوال ، کی اچ در حد نرمال باشه بنظرتون نیازی هستش بازم تسته منیزیوم و کلسیو تهیه کنیم یا نه ؟ ببخشید که سرتونو درد آوردم .
    سلام
    در مورد قاب مهتابی یه روش هست تو قسمت خوتان بسازید ، تایپیکش رو ایجاد میکنم
    تست kh رو حداکثره و مواظب باشید بالاتر نره و سختی باید بین 8 تا 12 باشه
    درسته پارامترهای آب شور با هم در ارطباتند ولی برای هر کدوم باید تست جدا انجام بشه ولی تستهای دقیق برای آکواریوم مرجانی لازمه و برای فیش اونلی اگه زیاد دقیق نبود مهم نیست

send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    در مورد قاب مهتابی یه روش هست تو قسمت خوتان بسازید ، تایپیکش رو ایجاد میکنم
    تست kh رو حداکثره و مواظب باشید بالاتر نره و سختی باید بین 8 تا 12 باشه
    درسته پارامترهای آب شور با هم در ارطباتند ولی برای هر کدوم باید تست جدا انجام بشه ولی تستهای دقیق برای آکواریوم مرجانی لازمه و برای فیش اونلی اگه زیاد دقیق نبود مهم نیست

send by Tapatalk
    ممنون جنابه نوروزی اگه این تایپیکرو ایجاد کنید خیلی خوب میشه .
    جنابه نوروزی من تسته kh رو همین امروز خریدم و با تستی که در اوجه نا آشنایی با روشه این تست انجام دادم حدودا 10 بودش ولی چون کمی شک داشتم حدود 10 تا 12 رو بیان کردم . من تا حدود 2 تا 3 ماهه آینده ریف نمیخرم و در آواخر سال که شرایط یک ثبات پیدا کنه شروع به خرید ریف میکنم تا اون موقع فقط ماهیهارو اصافه میکنم و شرایط سلامته ماهیارو فراهم میکنم و بعد هر زمان ریف خریدم تستهایه دیگرو هم تهیه میکنم
    جنابه نووروزی این مطلب درسته که هر موقع آکواریوم تولید کرولاین کنه شرایط برایه افزودنه ریفها مناسب هستش ؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    جنابه نوروزی من تسته kh رو همین امروز خریدم و با تستی که در اوجه نا آشنایی با روشه این تست انجام دادم حدودا 10 بودش ولی چون کمی شک داشتم حدود 10 تا 12 رو بیان کردم . من تا حدود 2 تا 3 ماهه آینده ریف نمیخرم و در آواخر سال که شرایط یک ثبات پیدا کنه شروع به خرید ریف میکنم تا اون موقع فقط ماهیهارو اصافه میکنم و شرایط سلامته ماهیارو فراهم میکنم و بعد هر زمان ریف خریدم تستهایه دیگرو هم تهیه میکنم
    جنابه نووروزی این مطلب درسته که هر موقع آکواریوم تولید کرولاین کنه شرایط برایه افزودنه ریفها مناسب هستش ؟

سلام آقا یونس
    تبریک میگم بالاخره تانکت راه افتاد و یه نکته که جای تحسین داره ، صبوری شما در راه اندازی این تانک بود
    در مورد سوالتون ، تا آقای نوروزی نظر بدن من یه توضیح کوچیک بدم
    شما همین الان هم متونید مرجان وارد تانک کنید ، البته در صورت داشتن سیستم نور
    اینکه گفته میشه کمی زمان به تانک داده بشه یا باصطلاح جا بیوفته بخاطر شناخت شما از شرایط شیمیایی آب و توان ثبات اون توسط شما هست
    رشد کرولاین فقط نشون دهنده شرایط خوب در تانک هست نه ایده آل بودن شرایط آکواریوم
    موفق باشید

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام
    در ادامه توضیحات مجید آقا باید بگم که بعد طی شدن سیکل میتونید مرجان اضافه کنید و این مسئله که گفته میشه چند ماه صبر کنید بعد مرجان اضافه کنید که تجربیات و آمادگی شما به حدی برسه که بتونید تانک رو تو ثبات کامل نگهدارید و یاد بگیرید که چه جوری پارامترهای آب تانک رو بدست بیارید و از نوسانات اونها جلوگیری کنید و بدونید مقدار سطح عناصر در آب شور چقدره و چجوری اونها رو در صورت لزوم کم و زیاد کنید
    شقایقها و مرجانها جزو آبزیان حساس محصوب میشن و با کوچکترین تغییرات آب و یا خارج شدن عناصر از رنج نرمال خودش واکنش نشون میدن

send by Tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    سلام آقا یونس
    تبریک میگم بالاخره تانکت راه افتاد و یه نکته که جای تحسین داره ، صبوری شما در راه اندازی این تانک بود
    در مورد سوالتون ، تا آقای نوروزی نظر بدن من یه توضیح کوچیک بدم
    شما همین الان هم متونید مرجان وارد تانک کنید ، البته در صورت داشتن سیستم نور
    اینکه گفته میشه کمی زمان به تانک داده بشه یا باصطلاح جا بیوفته بخاطر شناخت شما از شرایط شیمیایی آب و توان ثبات اون توسط شما هست
    رشد کرولاین فقط نشون دهنده شرایط خوب در تانک هست نه ایده آل بودن شرایط آکواریوم
    موفق باشید
    سلام آقا مجید ممنون که وقت میزارید و به بچه هایه سایت کمک و راهنمایی میدید .
    من کمی تجربه ناقص از آکواریومه قبلیم داشتم ولی با کمک و یاریه شما تونستم اشتباهاته قبلیمو پی ببرم و الانم دارم از تجربیاته شما و دوستانه دیگه استفاده میکنم و تنها مشکلی که هستش کم بودنه بودجه هستش که دارم یواش یواش جلو میرم ولی خدایی نمیخام بگم همه فروشندگان بی انصافن ولی خیلیاشون به هیچ وجه رحمی تو دلشون نیستش . امروز رفتم یکی از معازههایه نواب تستر kh بخرم وقتی قیمتشو واسه پرداخت پرسیدم یه قیمته پرت گفت که وقتی من با صدایه بلند تعجب کردم میگه ای بابا فکر کردم یه محصوله دیگه بهتون دادم در صورتی که فقط من جلوش وایستادم با یک تستر تو دستم که بعد قیمته درسترو گفت . یعنی اگه من متوجه نشم همون مبلغه 20000 هزارتومان بیشتر رو ازم میگیره خدایی این پولارو چطور از مشتری میگیرن من که پناه میبرم به خدا فقط همین .
    مجید جان من خیلی دوست دارم آکواریومم شروع کنه به کرولاین زدن. . هر موقع رشد کرولاین شروع شدش منم شروع میکنم به خرید ریف . البته هنوز باید مقداری لایوراک مرغوب بگیرم و جاهایه خالیرو پر کنم . بازم خوشحال میشم که اشتباهاتمرو بگید و کمکم کنید ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام به همه دوستان . در قسمتی که در مورد تی دی اس صحبت شده بود جنابه فربد عزیز فرموده بودند که دستگاه تصفیه آب قادر نیست تی دی اسه صفر به ما بده و برایه تی دی اس صفر باید از رزین استفاده کنیم . من تی دی اسه آب رو تست کردم حدود 30 بود و هر کاری کردم پاینتر از این نیومدش الان به چه شکل و با استفاده از رزین یا چه چیز د یگه میشه به تی دی اسه صفر رسید ممنون میشم کمکم کنید . بازم از راهنمایتون ممنونم . موفق باشید

صفحه 17 از 38 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)