صفحه 78 از 107 نخستنخست ... 28596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 771 به 780 از 1069

موضوع: فایتر

همکار قدیمی بخش آکواریوم های آب شیرین

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    سلام

دوستان عزیز با وجود توضیح و تذکر قبلی در مورد عدم ارسال سوالات تکراری ، متاسفانه این روند در این تاپیک همچنان ادامه دارد. به همین خاطر مجدد از شما عزیزان درخواست میکنم قبل از هر سوالی مطالب قبلی رو با دقت مرور کنید و از ارسال سوالات تکراری خودداری نمایید.
    پستها و سوالات تکراری حذف خواهند شد.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15570
    سلام

نصف این سوالات تکراری مال منه ولی یه پیشنهاد داشتم از مدیر های بخش یدونه فایل درست بکنه که تمامی جواب و سوال ها تو اون باشه تو تاپیک اول گذاشته بشه کاربر اونو دانلود بکنه دیگه سوال تکراری نپرسه اگر هم سوال جدیدی اضافه شد و یا جواب بهتری داده شده تو همون فایل اضافه بشه

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط afsoongar نمایش پست ها
    سلام

نصف این سوالات تکراری مال منه ولی یه پیشنهاد داشتم از مدیر های بخش یدونه فایل درست بکنه که تمامی جواب و سوال ها تو اون باشه تو تاپیک اول گذاشته بشه کاربر اونو دانلود بکنه دیگه سوال تکراری نپرسه اگر هم سوال جدیدی اضافه شد و یا جواب بهتری داده شده تو همون فایل اضافه بشه
    سلام

دوست خوبم ماهیت فروم اینه که مطالب طبقه بندی بشه و هر کاربری بر مبنای نیاز خودش به اون مطالب رجوع کنه. اگر قرار باشه تمام این مطالب به یک فایل تبدیل بشه دیگه فروم معنی نخواهد داشت. شما فقط 20 صفحه اخر این تاپیک رو ببینید !! قبل از شما چند نفر دیگه با همین مشکلات و سوالات از 0 تا 100 مطالب و مشکلات رو مطرح کرده و تا حد زیادی هم به نتیجه رسیدند و بلافاصله نفر بعد همان سوالات و مشکلات رو با کمی پس و پیش دوباره مطرح کرده !!!
    در حالی که اگر فقط کمی وقت و حوصله صرف میکردند و مطالب قبلی رو خوب مرور میکردند نیازی به پرسش دوباره سوالات تکراری نبود.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    00000
    شماره عضویت
    15514
    با سلام من با دوتا ماهی دیگه شروع کردم ۲هفته بهشون غذای سرا مخصوص فایتر میدادم همدیگرو نمی دیدند دما هم مال خونه۲۷ بوده۲روزه نر و تو اب انداختم نره حباب ساخته وقتی میندازم کنار هم گارد میگیرند بعد از یه دقیقه با هم دعوا میکنند ماده شکمش کاملا باد کرده نره هم حباب ساخته اب تمیزماده از نژاد دم بیلی نره هم نیدونم ایا به خاطر نژاد هاشونه‏?‏
    ویرایش توسط مبین فضل پور : 14th July 2014 در ساعت 01:21 PM

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری. طرقه.سهره.ماهی و..... اسلحه ماسک
    شماره عضویت
    8684
    احتمالا ماده شما بزرگ هست نر زور ماده رو نداره با یه ماده دیگه امکان داره جفت شه

همکار قدیمی بخش ماهیان لایبرنت دار

نوع حیوان خانگی
    FISH
    شماره عضویت
    12119
    نقل قول نوشته اصلی توسط مبین فضل پور نمایش پست ها
    با سلام من با دوتا ماهی دیگه شروع کردم ۲هفته بهشون غذای سرا مخصوص فایتر میدادم همدیگرو نمی دیدند دما هم مال خونه۲۷ بوده۲روزه نر و تو اب انداختم نره حباب ساخته وقتی میندازم کنار هم گارد میگیرند بعد از یه دقیقه با هم دعوا میکنند ماده شکمش کاملا باد کرده نره هم حباب ساخته اب تمیزماده از نژاد دم بیلی نره هم نیدونم ایا به خاطر نژاد هاشونه‏?‏
    سلام

صفحات قبل یک مرور بکنید در خصوص ناسازگاری نر و ماده و شرایط مناسب تکثیر مواردی مطرح شده

موفق باشید
    ویرایش توسط b.pakray : 14th July 2014 در ساعت 06:37 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15570
    سلام یک سوال داشتم تاپیک های قبلی رو هم نگاه کردم شکم بعضی از بچه ماهی ها سفید در حالی که شکم بعضی هاشون سیاه دلیل خاصی داره امروز دیدم نر دیگه بچه ماهی ها رو جمع نمیکنه جداش کردم فکر کنم خیلی خسته شده بود بهشون هم کمی زرده تخم مرغ دادم ولی فکر کنم از بس ریز هستن حتی این زده تخم مرغ رو هم به سختی بخورن

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط afsoongar نمایش پست ها
    سلام یک سوال داشتم تاپیک های قبلی رو هم نگاه کردم شکم بعضی از بچه ماهی ها سفید در حالی که شکم بعضی هاشون سیاه دلیل خاصی داره امروز دیدم نر دیگه بچه ماهی ها رو جمع نمیکنه جداش کردم فکر کنم خیلی خسته شده بود بهشون هم کمی زرده تخم مرغ دادم ولی فکر کنم از بس ریز هستن حتی این زده تخم مرغ رو هم به سختی بخورن
    سلام

بچه های فایتر به علت سایز کوچکی که دارند در روزهای ابتدایی توانایی خوردن هر نوع غذایی را ندارند و باید با آب سبز تغذیه شوند ( این مورد بارها در پستهای قبلی تکرار شده ). بعد از 7 تا 10 روز میتوانید با آرتمیای زنده یا زرده تخم مرغ به مقدار کم آنها را تغذیه کنید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    12672
    نقل قول نوشته اصلی توسط Romans نمایش پست ها
    سلام

بچه های فایتر به علت سایز کوچکی که دارند در روزهای ابتدایی توانایی خوردن هر نوع غذایی را ندارند و باید با آب سبز تغذیه شوند ( این مورد بارها در پستهای قبلی تکرار شده ). بعد از 7 تا 10 روز میتوانید با آرتمیای زنده یا زرده تخم مرغ به مقدار کم آنها را تغذیه کنید.
    با سلام

روش تغذیه با اب سبز رو توضیح بدید مثلا اگر ما یک بتری اب سبز داشته باشیم و بچه فایتر به چه مقدار و چگونه و هر چند روز یکبار
    باتشکر

نوع حیوان خانگی
    دیسکس
    شماره عضویت
    8397
    نقل قول نوشته اصلی توسط javad66 نمایش پست ها
    با سلام

روش تغذیه با اب سبز رو توضیح بدید مثلا اگر ما یک بتری اب سبز داشته باشیم و بچه فایتر به چه مقدار و چگونه و هر چند روز یکبار
    باتشکر
    سلام

پستهای قبلی رو مرور کنید . روش تهیه آب سبز و تغذیه بچه ماهیها توضیح داده شده.

صفحه 78 از 107 نخستنخست ... 28596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)