صفحه 23 از 34 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 221 به 230 از 340
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan23 نمایش پست ها
    همه چی ولی نه چیزایی که براش ضرر داشته باشه مثل انواع میوه سبزی و اجیل و نون هم میخوره
    بهتره تا میتونید غذاهای چرب و گرم رو حذف یا کم کنید تا تمایلش به جفت گیری کم بشه یا اینکه یک ماده ی رام براش تهیه کنید تا شاید باهم جفت بخورن.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی-لاک پشت-مار-
    شماره عضویت
    14692
    ایا اگر برنج بدم خوبه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan23 نمایش پست ها
    ایا اگر برنج بدم خوبه
    اگر بدون نمک و روغن تهیه شده باشه تعداد کم ایرادی نداره.اما زیاده رویش به دلیل نشاسته ی بالایی که داره ضرر داره.چه برسه به نمک و روغنم اضافه بشه بهش.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    cockatiel
    شماره عضویت
    15510
    با سلام به دوستان عزیزم. من همانطور میدونید یه جفت ملنگو دارم قبل که اصلا نزدیک همه دیگه نمیرفتن ولی تازگی خیلی باهم نزدیک شدن و تو لانه میرن و اینکه هی نوک ها شون بهم میزنن چون قبلا اینطوری نبود و یه سری صدا در میارن ایا نشانه ای خوبیه ؟ و دوم اینکه رفتم یه دام پزشک گفتم طوطیم تخم نمیکنه گفت باید بیاریش ببینمش بهش دارو تجویز کنم ایا این کار رو بکنم یا اینکه نه به کار خودم ادامه بدم چون این دکتر حتی داروی و مکمل های نکتون ها رو به گوششش نخورده بود

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1010x نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیزم. من همانطور میدونید یه جفت ملنگو دارم قبل که اصلا نزدیک همه دیگه نمیرفتن ولی تازگی خیلی باهم نزدیک شدن و تو لانه میرن و اینکه هی نوک ها شون بهم میزنن چون قبلا اینطوری نبود و یه سری صدا در میارن ایا نشانه ای خوبیه ؟ و دوم اینکه رفتم یه دام پزشک گفتم طوطیم تخم نمیکنه گفت باید بیاریش ببینمش بهش دارو تجویز کنم ایا این کار رو بکنم یا اینکه نه به کار خودم ادامه بدم چون این دکتر حتی داروی و مکمل های نکتون ها رو به گوششش نخورده بود
    سلام.جفت شما برای هم غذا بالا میارن یا جفت گیری داشتن که لونه گذاشتید؟
    طوطی ها کنجکاو هستن و لونه هم میتونه بعنوان سرگرمی یا یک جای امن برای دور موندن از دید انسان براشون باشه.
    تخم گذاری یک فرآیند طبیعی در بدن ماده هست و دارو نداره.ضمن اینکه حتی اگر میشد کاری کرد ماده تخم بذاره وقتی جفت گیری نباشه چه سودی داره تخم پوچ؟

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    cockatiel
    شماره عضویت
    15510
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.جفت شما برای هم غذا بالا میارن یا جفت گیری داشتن که لونه گذاشتید؟
    طوطی ها کنجکاو هستن و لونه هم میتونه بعنوان سرگرمی یا یک جای امن برای دور موندن از دید انسان براشون باشه.
    تخم گذاری یک فرآیند طبیعی در بدن ماده هست و دارو نداره.ضمن اینکه حتی اگر میشد کاری کرد ماده تخم بذاره وقتی جفت گیری نباشه چه سودی داره تخم پوچ؟

ارسال شده از huawei g525-u00 با استفاده از تپاتالک 2
    والا این دوتا وحشی هستن تا ادم میبینن میرن تو لونه منم نمیتونم رو رفتارشون دقت کنم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1010x نمایش پست ها
    والا این دوتا وحشی هستن تا ادم میبینن میرن تو لونه منم نمیتونم رو رفتارشون دقت کنم
    بله دقیقا لونه شده مخفی گاهشون در برابر انسان ها.بهتره لونه رو بردارید و تا شاهد غذادادنشون به هم نبودید لونه نگذارید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو-مرغ عشق-یاکریم-ماهی
    شماره عضویت
    15769
    [QUOTE=ali_hedari_65;40800]با سلام
    راستش یه سوال داشتم. 1سال هست که مرغ عشق دارم و تونستم به خوبی از آن جوجه بگیرم طوری که الان 4جفت تخم گذار و حدود 10تا مرغ عشق دارم که الان با چند تا فنج در یک قفس بزرگ به طول 2متر و عرض 5/1 متر و ارتفاع 5/1 متر در داخل زیر زمین نگهداری می کنم و زندگی مسالمت امیزی با هم دارند. الان قصد دارم یک جفت طوطی سبز خرداری کنم و اونا رو هم داخل این قفس بذارم به نظر شما ایا زدو خوردی پیش نمیاد؟ با تشکر[/سلام
    من یک یاکریم با دو تا مرغ عشق توی یک قفس گذاشتم بعد چند روز دیدم نصف سر یاکریمو خوردند و نوکشم گاز گرفتند که سیاه شد افتاد با اینکه از نظر جسته دو سه برابر اونهاست طوطی ملنگو رو هم گذاشتم توی قفس مرغ عشق ها ببینم چیکار میکنند دنبال مرغ عشقها میکرد که گازشون بگیره کلا طوطیم هر حیوانی کنارش باشه گازش میگیره عروس هلندی رو هم گاز میگیره با اینکه کاملا رامه از دامپزشک مشورت گرفتم میگفت نباید حیواناتی که از یک نوع نیستند در یک قفس بزارید به نظر من شماهم اصلا طوطی رو با مرغ عشق نزارین کنارهم ]

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    16146
    سلام
    من یک ملنگوی نر که حدود سه ماه میشه دارمش و خوب تغذیش کردم دارم که یا ماده هم مدت یک ماهی میشه خریدم وحشیه ماده ولی در قفسو باز بزاری میاد روی قفس میشینه خلاصه رفتو آمد میکنه طوطی نر منم از دست غذا میگیره و نیمه اهلیه .به مدت یک ماه دو هفته همو نمیدیدن و دو هفته بعد ازدور و به تازگی همو از داخل قفس میبینن و صدا میکنن همو! تا اینکه دیروز ماده در قفسو داد بالا و اومد بیرون و پرید رو قفس نر بعد منم کنجکاو شدم م در قفس نر رو باز گذاشتم تا نر بیاد بیرون! اومد و هردوتا هرزگاهی گردن خم میکردن واسه هم و آواز میخوندن ولی ماده خودش میره سمت نر و با نر درگیریه نوکبی پیدا میکنه نر هم فرار میکنه ولی هیچ عکسلعملی نشون نمیده نسبت به ماده فقط فرار میکنه از دستش! تازه سه روز بود که ad3e رو شروع کرده بودم! انداختن کنار همدیگه هم کاملا اتفاقی بود که منم سواشون کردم! لطفا راهنماییم کنید!!

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimc نمایش پست ها
    سلام
    من یک ملنگوی نر که حدود سه ماه میشه دارمش و خوب تغذیش کردم دارم که یا ماده هم مدت یک ماهی میشه خریدم وحشیه ماده ولی در قفسو باز بزاری میاد روی قفس میشینه خلاصه رفتو آمد میکنه طوطی نر منم از دست غذا میگیره و نیمه اهلیه .به مدت یک ماه دو هفته همو نمیدیدن و دو هفته بعد ازدور و به تازگی همو از داخل قفس میبینن و صدا میکنن همو! تا اینکه دیروز ماده در قفسو داد بالا و اومد بیرون و پرید رو قفس نر بعد منم کنجکاو شدم م در قفس نر رو باز گذاشتم تا نر بیاد بیرون! اومد و هردوتا هرزگاهی گردن خم میکردن واسه هم و آواز میخوندن ولی ماده خودش میره سمت نر و با نر درگیریه نوکبی پیدا میکنه نر هم فرار میکنه ولی هیچ عکسلعملی نشون نمیده نسبت به ماده فقط فرار میکنه از دستش! تازه سه روز بود که ad3e رو شروع کرده بودم! انداختن کنار همدیگه هم کاملا اتفاقی بود که منم سواشون کردم! لطفا راهنماییم کنید!!

دوست عزیز خودتون یک بار نوشته خودتون رو بخونید ببینید متوجه میشید چی نوشتید؟
    یکم با دقت وحوصله تایپ کنید تا ما هم منظور شما رو درک کنیم

صفحه 23 از 34 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)