نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715

مستند استرلیا سرزمین طوطی ها

سلام دوستان این یه مستند راجع به طوطی های استرالیاست.من خودم الان دارم دانلودش میکنم ولینک صفحه رو اینجا قرار میدم تا شماهم اگر خواستید دانلود کنید ولذت ببرید.البته کیفیت بلوری حجمش خیلی بالاست پیشنهاد میکنم اونو دانلود نکنید!
    این اینک صفحه:

مستند استرالیا: سرزمین طوطی های برای اولین بار با دوکیفیت XviD و BluRay 720p برای سلیقه های مختلف
    افتخار داریم برای اولین بار و به درخواست مکرر شما عزیزان مستندی با دو کیفیت معمولی و BluRay برای سلیقه های مختلف شما عزیزان آماده کنیم.

کیفیت BluRay اضافه شد

دانلود از سرورهای قدرتمند میهن دانلود
    امروز یک مستند زیبا از طوطی های دوست داشتنی استرالیا برای شما عزیزان آماده کرده ایم و امیدواریم از دیدن آن لذت ببرید.
    طوطی پرنده*ای اغلب سبزرنگ و از راسته طوطی*سانان (Psittaciformes) است که توانایی تقلید آوای آدمی در آن قابل تحسین است. طوط ها عموما در نواحی گرم و مرطوب آفریقا و هند زیست می*کنند. 372 گونه از پرندگان را که در 86 جنس طبقه بندی می*شوند، از راستهٔ طوطــی*ها به شمار می آورند. این پرندگان بیشتر در نواحی گرمسیر استوایی زندگی می*کنند و به طور کلی در دو خانواده Cacutuidae و psittacidae قرار می*گیرند.واژه ی طوطی معرب توتی است و معنای آن پرنده*ای است سبز رنگ که به عرف آن را طوطا نامند و شکرشکن، شکرفشان، شکرمقال، شکرین*مقال، شیرین*زبان، شیرین*سخن، خوش نوا و خوش حرف که همه اینها از صفات اوست. ناگفته نماند که در ادبیات فارسی و خصوصا در بین اشعار شعرایی چون مولوی و عطار از طوطی و صفاتش که غالبا به آمیخته با صفاتی انسانی است، به نیکی یاد شدهاست.
    بیشتر جمعیت طوطی*ها در مناطق گرم و حاره*ای و همچنین در مناطق معتدل نیمکرهٔ جنوبی پراکنده شده*است. بیشترین تنوع گونه*ای این راسته در آمریکای جنوبی و استرالاسیا(منطقه*ای که شامل استرالیا و نیوزلند و جزیره*های جنوب غربی اقیانوس آرام می*شود)است.از ویژگی*های مورفولوژیکی طوطی*ها که مختص این راسته می*باشد می*توان به نـــوک کـج و قوی، قامت راست، پاهای قوی و پاهای پنجه دار که حالت زیگو داکتیل دارد اشاره کرد. رنگ اکثر طوطی*ها سبز می*باشد که این رنگ با رنگهای روشن دیگر ترکیب شده است. گاهی نیز طوطی*ها دارای چندیدن رنگ مختلف هستند.
    طوطی*های کاکــل دار(کوکاتوها)دارای تنوع رنگی از رنگ یـــکدست سفید تا یکدست سیاه هستند. ویژگی دیگر این خانواده وجود یک کاکل متحرک از جنس پر بر روی سرشان است. همینطور، حالت کمی از دیمرفیسم جنسی در این* گونه دیده می*شود. طوطی کوچک وزنی به اندازه ۱۰ گرم و طولی به اندازه ی ۸ سانتیمتر دارد در حالی که طوطی یاقوت به عنوان بزرگترین این راسته دارای طول ۱ متر طول و وزنی حدودا ۴ کیلوگرم است.
    تغذیه در طوطی*ها بیشتر از مواد گیاهی مانند دانه، تخم گیاهان، غنچه*ها و .... می*باشد. قابل ذکر است که عدهٔ کوچکی از این راسته حشرات و حیوانات کوچک چون موش های صحرایی را می خورند.
    بیشتر طوطی*ها در حفره های درختان و صخره*ها لانه سازی می*کنند، تخم*های سفید رنگ می گزارند و جوجه*های آشیان نشین دارند. طوطی*ها چون عده*ای از کلاغ*ها (کلاغ سیاه و کلاغ کبود)، از با هوش*ترین پرندگان در سطح جهان محسوب می*شوند. قدرت تقلید صدای انسان *در طوطی باعث شکار گونه های وحشی آن برای فروش به عنوان حیوان خانگی شده است.
    شکار طـوطـی هـای وحشی بـه مـنظور فـروش آنها و یا برای تــفریـح نتنها باعث تخریب زیستگاهشان بلکه کاهش شمار آنها شده است.البته اداره ی حفاظت محیط زیست اخیراً اقداماتی را جهت مراقبت از زیستگاه این پرندگان زیبای در حال انقراض، انجام داده*است که باعث حفظ سایر گونه*های این پرنده شده*است .
    کیفیت معمولی این مستند به شرح زیر می باشد:
    Language: English 00:52:35 | 624x352 | XviD - 1409Kbps | 25.000fps | AC3 - 448Kbps | 700MB

کیفیت BluRay این مستند به شرح زیر می باشد:
    Bit rate : 7 241 Kbps

Nominal bit rate : 7 418 Kbps

Width : 1 280 pixels
    Height : 720 pixels
    Display aspect ratio : 16:9
    Frame rate : 25.000 fps
    Resolution : 24 bits
    Colorimetry : 4:2:0
    Scan type : Progressive

Bits/(Pixel*Frame) : 0.314

برای دانلود و دیدن تصاویری از این مستند به ادامه مطلب مراجعه نمایید

نکاتی برای رفع ارور های اکسترکت :
    1- پسورد را به صورت دستی وارد نمایید
    2-در صورت برخورد با ارور طولانی بودن کاراکتر ، اسم فایل را عوض کنید
    3- برای این کار کافیه نرم افزار Winrar رو روی سیستم نصب کنید؛ فقط باید روی پارت اول راست کلیک کرده و گزینه ی "....Extract files" رو انتخاب کنید، و از صفحه ی باز شده گزینه ی "Keep Broken Files" رو انتخاب کنید و یه مسیر بهش بدید کار تمامه حالا اگه فایل ناقص هم باشه بعد از کلیک کردن روی ارور پاک نمیشه...این روش را دوست عزیز alialfa مطرح کرده است
    4-به طور کلی زمانی که فایلی توسط winrar یا دیگر نرم فزارهای فشرده ساز یا نرم افزارهای spliter در چند پارت ایجاد میشود اگر مشکلی در اکسترکت پیش بیاید.مثلا اگر فایلی 10 پارت باشد و پارت دهم دچار مشکل باشد دو حالت وجود دارد.یا کل فایل یکپارچه است(مثل فیلم یا iso)یا چندین فایل جداگانه است.حالت دوم موزد بحث نیست.ولی در حالت اول اگر مشکلی پیش بیاید خود نرم افزار به دلیل کامل نشدن زنجیره فایل(chain)فایل حذف میکند.برای جلوگیری از این کار زمانی که ارور توسط نرم افزار صادر شد بدون کلیک کردن بر روی آن فایل ایجاد شده را کپی میکنیم و در جای دیگر پیست می کنیم.به محض کلیک بر روی ارور فایل اصلی حذف میشود ولی فایل کپی شده به راحتی قابل استفاده است.این روش از روش kmplayer بهتر است..این روش را دوست عزیزمان ، حامد مطرح نموده اند
    5- ابتدا همه پارت ها را انتخاب کرده و کلیک راست نموده و اکسترکت را بزنید،در حین این کار KMplayer رو اجرا کرده ، به درون فولدر در حال اکسترکت شدن رفته و سریع فیلم را به درون KMplayer بیندازید .و تا پایان اکسترکت شدن KMplayer را باز بگذارید.اصلا فیلم را عقب یا جلو نبرید.با وجود ارور دادن باز هم فیلم باز خواهد شد..( این روش رو دوست عزیز jajan برای ما پیشنهاد کرده است ).در صورت موفق بودن این روش ، در قسمت نظرات اعلام نمایید
    6-در صورت برخورد با ارور CRC Faild ، فایل ها را با Winrar باز کرده و Alt+R زده تا فایل ها Repair شوند.همه فایل ها 5% ریکاوری دارند
    7- درصورت جواب نگرفتن از روش بالا، فایل ها را در یک ریشه درایو مثلا D:/ گذاشته و اقدام به اکسترکت کردن نمایید
    8- در آخر اگر روش های بالا جواب نداد ، پارت خراب را دوباره دانلود نمایید

لینک های دانلود

ویرایش توسط sepideh : 3rd March 2013 در ساعت 01:16 AM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    مرسی آقای قلیخانی

جالبه همین دیروز دانلود کردم این مستند رو . واقعا عالیه بچه ها .من خیلی خوشم اومد .

آدم از باهم بودن طوطی ها لذت میبره . گروهی کنار هم هستن .دلم برای طوطی خودم میسوزه که به جای زندگی کردن با همنوعانش باید پیش ما زندگی کنه . تو طبیعت باید به پیدا کردن غذا و سرپناه و نمیدونم جفت اینا فکر کنن . اینجا که هستن باید برای جلب توجه ما کارای جالب انجام بدن . اونا واقعا شادترن .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    مرسی آقای قلیخانی

جالبه همین دیروز دانلود کردم این مستند رو . واقعا عالیه بچه ها .من خیلی خوشم اومد .

آدم از باهم بودن طوطی ها لذت میبره . گروهی کنار هم هستن .دلم برای طوطی خودم میسوزه که به جای زندگی کردن با همنوعانش باید پیش ما زندگی کنه . تو طبیعت باید به پیدا کردن غذا و سرپناه و نمیدونم جفت اینا فکر کنن . اینجا که هستن باید برای جلب توجه ما کارای جالب انجام بدن . اونا واقعا شادترن .
    سلام سپیده خانم.خواهش میکنم.
    من خودم هنوز فرصت نکردم ببینمش اما خیلی ازش تعریف میکردن!
    ویرایش توسط sepideh : 3rd March 2013 در ساعت 01:17 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    من نمیدونستم کجا مطرح کنم
    اگر دوستا با نرم افزار تورنت میتوانند کار کنند من لینک برادر وومچ و چد مستند دیگر را دارم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط painkiller نمایش پست ها
    من نمیدونستم کجا مطرح کنم
    اگر دوستا با نرم افزار تورنت میتوانند کار کنند من لینک برادر وومچ و چد مستند دیگر را دارم
    سلام. خیلی عالیه . اگه موضوعات کلیپ آموزش به طوطی هاست تو این بخش

آموزش به طوطی سانان

اگه دوست دارید میتونید قبل از ایجاد تاپیک از مدیران بخش سوال کنید که بخش مناسب رو به شما معرفی کنن .

ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    ظاهرا این لینک هم نمیاره،سپیده خانم اگر شما لینک مستقیم دارید ممنون میشم قرار بدید.من با همون لینک های پست اول دانلود کردم اما نمیدونم الان چرا نمیاره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    ظاهرا این لینک هم نمیاره،سپیده خانم اگر شما لینک مستقیم دارید ممنون میشم قرار بدید.من با همون لینک های پست اول دانلود کردم اما نمیدونم الان چرا نمیاره
    از یه سایت چینی داشتم این مستند رو نگاه میکردم . سایتی نبود که لینک دانلود بده. این لینکیه که افزونه flickr downloader تو گوگل کروم بهم داد

http://121.14.164.70/7/vurl.pps.tv/u...3dcfbad690.pfv

با real player میشه دید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    جسارت نباشه خدمت اساتید
    این لینک چک بفرمایید دوبله فارسی هم هست بصورت قسمت بندی شده و در کیفیت نسبتا معقول امیدوارم مقبول واقع بشود
    دانلود از سایت اصلی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    متاسفانه فعلا هیچ
    شماره عضویت
    11430
    متاسفانه من گزینه ویرایش را نمیبینم دوستان لینک زیر با کیفیت بهتر میباشد
    صفحه اصلی سایت مرجع برای دانلود

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    باورتون نمیشه .اما ظاهرا لینک ها سالم بودن من سه بار این مستند رو دانلود کردمحجمم نابود شد
    یعنی دوبارش رو وقتی رو این لینک ها زدم دانلود کرده بوده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)