صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 39
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها
    راستی یه خبر خوب جراح والمینگی م که 4 ماه ی بود درگیر بیماری شده بود داره خوب میشه
    این چند ماه انقد با مکمل ها و ویتامین های مختلف تغذیه ش کردم که اگه واس خودم این کار رو کرده بودم الان ورزشکاری چیزی میشدم )
    انشاءالله کاملا خوب بشه

این عکس رو الان دیدم و سوال رو تو قسمت سوالها پرسیدم
    چرا طوری اینقدر برامدس طوری
    کرولاین هیچ وقت تو سه روز تولید نمیشه ، اینها جلبک قهوه ای هستش که باید تمییزش کنی تا وقتی که جلبک سبز دربیاد

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    ممنون امروز از ساعت 3 بعد ظهر تا همین الان در حال ور رفتن با اک بودم حسابی از کت و کول افتادم چون داریم وارد زمستون میشیم سیستمات چیلر دست ساز رو جمع کردم همچنین دکوراسیون لایو راک ها رو کامل عوض کردم به نظرم خیلی نسبت به قبل قشنگ تر شد
    فقط دو تا اتفاق بد افتاد یکی اون میله داخل واتر پمپ اسکیمر که از وسط پره ها رد میشه افتاد زمین شکست
    دومین اتفاق بد حواسم نبود یکی از شقایق سنگ ها رو یه چند دقیقه ای بیرون از اب گزاشتم
    ممکنه بمیره؟
    شنیده بودم بعضی از نرم تن ها مثل ستاره دریایی اگه در معرض هوا قرار بگیرن سریع میمیرن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    باز هم بد شانسی
    امروز ساعت 2 اومدم سر کار دیدم نصف شقایق کشیده شده تو اورفلو نصفش تو اکه یکی از اسولاریس ها رفته ته اورفلو تکون نمیخوره 4 ساعت اون ته بود دست بهش زدم دیدم تکون میخوره سریع درش اوردم خدا رحم کرد نمرد ماهی م وگرنه الان عزا دارش بودم
    شقایقم انگار اسیب دیده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    عکس های جدید

ویرایش توسط wow2005dlta : 21st November 2014 در ساعت 12:51 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    حال اسولاریسه روبه راه شد با ریف بوستر غذا شو اغشته کردم حمله کرد سمت غذا لامصب این ریف بوستر حکم شربت اشتها رو داره واس ماهی ها )
    فقط یه موضوعی شقایق بعد اینکه افتاد تو اورفلو درش اوردم گزاشتمش کف تانک دیدم اومده اینجا چسبیده به کنج تانک حدص میزنم قدرت موج سازم اومده پایین با مرور زمان این هم گردش اب زیاد میخاد رو همین حساب عوض کردمش به امید اینکه دوباره ردیف بشه

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوست عزیز خوشبختانه وضعیتشون خوبه ولی تا یه هفته در مورد شقایق باید صبر کردتا ببینید چی میشه چون هم از اب بیرون بوده وهم بدلیل اک بیرون از منزل بوده تغیر دما در بیرون زیاد بوده ..درمورد شقایق سنگ بستگی داره چند دقیقه شده باشه ولی به یکی دو دقیقه نباید مشکلی براشون پیش بیاد اگرجمع شده باشه.در مورد شافت واتر پمپ اسکیمر فکرنکنم گیر بیاد من اینجا گیرم نیومد چون دوهفته پبشتر من هم همین اتفاق برام افتاد اقای نوروزی هم گفتند فکر نکنم گیر بیاد بازهم شما بگردید اونجا ببینید چی میشه ,من دوتااز روش ساختم ولی با جنسهای متفاوت خوب داره کار میکنه وجوابگو بوده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    باز هم بدشانسی
    دیشب شقایقم داخل موج ساز رفت و نصفش چرخ شد
    صبح که اومدم کل سامپ رو کف پوشونده بود بودی بدی داشت جراح والمیتگی م مرده بود اتاق رو بوی تافن گرفته بود
    نصف اب تانک رو سیفون کردم یه امپول به شقایق تزریق کردم الان یکم حالش بهتره ولی خیلی اسیب دیده

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    باز هم بدشانسی
    صبح که اومدم کل سامپ رو کف پوشونده بود بودی بدی داشت جراح والمیتگی م مرده بود اتاق رو بوی تافن گرفته بود
    نصف اب تانک رو سیفون کردم یه امپول به شقایق تزریق کردم الان یکم حالش بهتره ولی خیلی اسیب دیده
    دوست عزیز چه آمپولی ؟ میشه توضیح بدید و اسمش رو بگید ؟ ممنون.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    Coral vits
    الان به این صورت درومده

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    باز هم بدشانسی

سلام
    متاسف شدم از این اتفاق
    اگه کسی نیست مراقب باشه که در صورتی که شقایق حالش خوب نبود درش بیاره همین الان خودت درش بیار چون در صورت مرگ و متلاشی شدن دیگه نمیتونی جمعش کنی و تمام آبزیان هم در پی این اتفاق خواهند مرد

send by tapatalk

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)