صفحه 11 از 84 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 832
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    3381
    با سلام جناب دکتر برهانی کیا

ضمن عرض عذرخواهی از تماس تلفنی که دیشب و بیموقع انجام شد و تشکر از راهنمایی که کردید .
    تصمیم داشتم به بیمارستان مراجعه کنم که متاسفانه هوا خراب شد و نگران شدم که حالا سرما خوردگی هم به مشکل عسل اضافه بشه
    همونطور که گفتم عسل دیشب یه چیزی به نوکش چسبیده بود که من فکر کردم غذاشه - رفتم براش میوه بزارم که دیدم اون زائده غذا نبوده . خودش کنده بود و یه فضایی شبیه جوش کنده شده که همراه با خون و مایع است در منقارش ایجاد کرده

قبل از کنده شدن

فایل پیوست 1287 فایل پیوست 1288

اینهم عکسهای امروز بعد از درمان اورژانسی که توسط شما انجام شده

فایل پیوست 1289 فایل پیوست 1290

لطف میکنید راهنمایی کنید ؟

1- آیا لازمه حتما به بیمارستان مراجعه کنیم ؟
    2- به نظرتون دلیل این اتفاق و این زائه جوش مانند از چی میتونه باشه ؟

از پاسختون بینهایت سپاسگزارم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كبوتر
    شماره عضویت
    3463

کتاب برای درمان بیماریهای کبوتر

با سلام
    تا به حال دو بار کتابی برای درمان بیماریهای کبوتر خریداری کرده ام و هیچکدام کارآمد نبوده اند.
    لطفا کتابی عملی و کارآمد در باب درمان بیماری های کبوتر معرفی نمایید.
    با تشکر

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط عسل 1 نمایش پست ها
    با سلام جناب دکتر برهانی کیا

ضمن عرض عذرخواهی از تماس تلفنی که دیشب و بیموقع انجام شد و تشکر از راهنمایی که کردید .
    تصمیم داشتم به بیمارستان مراجعه کنم که متاسفانه هوا خراب شد و نگران شدم که حالا سرما خوردگی هم به مشکل عسل اضافه بشه
    همونطور که گفتم عسل دیشب یه چیزی به نوکش چسبیده بود که من فکر کردم غذاشه - رفتم براش میوه بزارم که دیدم اون زائده غذا نبوده . خودش کنده بود و یه فضایی شبیه جوش کنده شده که همراه با خون و مایع است در منقارش ایجاد کرده

قبل از کنده شدن

فایل پیوست 1287 فایل پیوست 1288

اینهم عکسهای امروز بعد از درمان اورژانسی که توسط شما انجام شده

فایل پیوست 1289 فایل پیوست 1290

لطف میکنید راهنمایی کنید ؟

1- آیا لازمه حتما به بیمارستان مراجعه کنیم ؟
    2- به نظرتون دلیل این اتفاق و این زائه جوش مانند از چی میتونه باشه ؟

از پاسختون بینهایت سپاسگزارم

سلام

اگر ضایعه سطحی باشد و داخل بافت منقار نفوذ نکرده باشد نیازی به مراجعه نیست. در صورت مراجعه قفس پرنده را کاملا بپوشانید یا در منزل ویزیت شود.
    عوامل بسیاری باعث بروز ضایعات پوستی می شود.

برهانی کیا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی.همستری .ماهی.سره
    شماره عضویت
    3399
    سلام ادرس متب اقی دکتر کجاس منم دو تا طوطی دارم می خام بیارم چکاب ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    3477
    سلام من از مشهد مزاحمتون ميشم من حدود يك هفته پيش يك كاسكو چشم سياه خريدم حيون يكي دو روزي غذا نخورد بعد از يكي دو روز شروع به غذا خوردن كرد همراه با تخمه سيب هم ميخورد الان دو روزه كه غذا نميخوره مدفوش هم شل سبز وكمي گچي شده به نظرم امروز كمي لاغر شده سينش مقداري تيغ كشيده چه كار بايد بكنم لطفا راهكاري براي نجات دادن اين زبان بسته در اين شب عزيز جلوي پايم قرار دهيد پيشاپيش از شما سپاسگزارم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    3477
    سلام آقاي دكتر من از مشهد مزاحمتون ميشم من حدود يك هفته پيش يك كاسكو چشم سياه خريدم حيون يكي دو روزي غذا نخورد بعد از يكي دو روز شروع به غذا خوردن كرد همراه با تخمه سيب هم بهش ميدادم الان دو روزه كه غذا نميخوره مدفوش هم شل سبز وكمي گچي شده به نظرم امروز كمي لاغر شده سينش مقداري تيغ كشيده چه كار بايد بكنم لطفا راهكاري براي نجات دادن اين حيوان زبان بسته در اين شب عزيز جلوي پايم قرار دهيد
    پيشاپيش از شما سپاسگزارم
    سلام متاسفانه دسترسي به دكتر مجرب ندارم در ضمن امروز ديدم حيون آب بالا مياورد ازچي ميتونه باشه؟ لطفا اگه كاري ميشه براش انجام داد بگيد .آقاي دكتر هم متاسفانه جواب ندادن.يعني اين حيون بايد تلف بشه؟؟؟؟؟
    كسي ميتونه منو راهنمايي كنه تو مشهد كجا اين حيون ببرم .چون دوسال پيش هم براي همين مريضي چند تا دامپزشكي رفته بودم ولي هيچكدومشون تشخيص درستي ندادن

آقاي دكتر اگه براتون امكان داره لطفا منو راهنمايي كنيد
    ویرایش توسط sepideh : 18th December 2010 در ساعت 04:49 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    3477
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepide p نمایش پست ها
    سلام .شما منتظر جواب تو این بخش باشید .

http://www.parsipet.ir/forum/showthr...8836#post18836

درباره طوطی شما معمولا یکی دو روز اول بخاطر ترس از محیط درست غذا نمی خورن .رفتارتون باهاش چطور بوده؟ جز برای تعویض آب و غذا و روزنامه کف قفس نزدیکش نرید .غذا چی دادین بهش ؟براش تو ظرف تخمه بزارید و تنهاش بذارید ببینید غذا می خوره یا نه .
    هر چند که دکتر هم جواب شما رو میده حتما تو بخشی که لینکش رو گذاشتم میده .
    باسلام به شما در مورد سوال اولتون متاسفانه يكي دو بار از قفس در اومده و من يك بار با ملايمت آوردم روي دستم و گذاشتم داخل قفس .غذا هم اول تخمه شيرازي قرمز گذاشتم روز بعد تخمه كانادايي گذاشتم همراه با تخمه مقداري سيب زرد هم داخل ظرف تخمش گذاشتم .الان هم خيلي كم تخمه در حد چند دانه خورده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه طوطی خاکستری چشم سیاه بسیار ضعیفه و بعیده بتونید کاری براش انجام بدید
    یه دامپزشک مجرب باید معاینش کنه ولی واقع بین باشید...تو هر جای دنیا که باشید اگر خاکستری چشم سیاه مریض بشه و بیماری اونقدر پیشروی کنه که جناق سینه پرنده مشخص بشه(در اثر لاغری و از دست دادن آب بدن) در 99% مواقع پرنده میمیره
    تنها کاری که میتونید انجام بدید :

بالا بردن دما تا 38 درجه سانتی گراد
    رطوبت حد اقل 45 درجه

بعد از معاینه توسط دکتر تجویز دارو

اگر بیماریش ویروسی باشه 100% میمیره و کاری از دست شما ساخته نیست
    اگر عفونی باکتریایی یا قارچی باشه از آنتی بیوتیک و دارو های ضد قارچ استفاده میشه

موفق باشید
    آژیده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    3477
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    متاسفانه طوطی خاکستری چشم سیاه بسیار ضعیفه و بعیده بتونید کاری براش انجام بدید
    یه دامپزشک مجرب باید معاینش کنه ولی واقع بین باشید...تو هر جای دنیا که باشید اگر خاکستری چشم سیاه مریض بشه و بیماری اونقدر پیشروی کنه که جناق سینه پرنده مشخص بشه(در اثر لاغری و از دست دادن آب بدن) در 99% مواقع پرنده میمیره
    تنها کاری که میتونید انجام بدید :

بالا بردن دما تا 38 درجه سانتی گراد
    رطوبت حد اقل 45 درجه

بعد از معاینه توسط دکتر تجویز دارو

اگر بیماریش ویروسی باشه 100% میمیره و کاری از دست شما ساخته نیست
    اگر عفونی باکتریایی یا قارچی باشه از آنتی بیوتیک و دارو های ضد قارچ استفاده میشه

موفق باشید
    آژیده
    سلام متاسفانه دسترسي به دكتر مجرب ندارم در ضمن امروز ديدم حيون آب بالا مياورد ازچي ميتونه باشه؟ لطفا اگه كاري ميشه براش انجام داد بگيد .آقاي دكتر هم متاسفانه جواب ندادن.يعني اين حيون بايد تلف بشه؟؟؟؟؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    3477
    كسي ميتونه منو راهنمايي كنه تو مشهد كجا اين حيون ببرم .چون دوسال پيش هم براي همين مريضي چند تا دامپزشكي رفته بودم ولي هيچكدومشون تشخيص درستي ندادن

صفحه 11 از 84 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728293061 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)