کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    15727
    شرمنده نفهمیدم میشه یا مشکل داره
    برای تانکی که گفتید اماده کنم احتیاجی به چیزی مثل دارو و از این چیزا هست یا نه فقط بخاری و اکسیژن کافیه ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    15727
    و اینکه توی تانکی که جفت هستن استفاده از گپ مشکلی ایجاد میکنه یا خیر.ممنون

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط aht_68 نمایش پست ها
    شرمنده نفهمیدم میشه یا مشکل داره
    برای تانکی که گفتید اماده کنم احتیاجی به چیزی مثل دارو و از این چیزا هست یا نه فقط بخاری و اکسیژن کافیه ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط aht_68 نمایش پست ها
    و اینکه توی تانکی که جفت هستن استفاده از گپ مشکلی ایجاد میکنه یا خیر.ممنون
    مشکلی نداره
    تنها دارویی که احتیاج داری متیلن بلو هستش
    توی تانک تکثیر فقط از فیاتر اسفنجی استفاده کن

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15752

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15752
    با سلام خدمت دوست داران ماهی فلاور.اگه لطف کنین نظرتون رو راجع به ماهیای من بدین ممنون میشم:1-این مظفره!نیم بندی بود که خریدمش.ولی حالا دیگه مردی شده برا خودش.[url=http://up.parsipet.ir/][/url2-این بهادره.واقعا هم بزن بهادره.از همون دو بندی که خریدمش به دستم حمله میکردو الان دیگه رسمآ دستم رو گاز که میگیره زخمی میکنه و تاحالا غذای هد و رنگ نخورده.در آینده اگه بهش برسم چجوری میشه؟نژادش چیه؟3-اینم فلاور جدیدمه.اسمش هم همون فلاوره!.یه دوستی اشتباها بجای فلاور ماده بهم دادش بعد فهمیدم که نره.گفت بیار یه ماده بهت بدم.آیا ارزش نگهداری داره؟اینم غذای هد و رنگ نخورده.اگه بهش غذای هد و رنگ بدم.چجوری در میاد؟4-یه قوطی غذای redparot خریدم که روش زده تاریخ انقضا2012.ولی هیچ فرقی از نظر رنگ و بو باغذای تازه نداره.آیا استفاده ازش مشکل پیش میاره؟5-برای اینکه غذای هد و رنگ روی ماهیام اثر بذاره باید سیرش کنم؟ایا این با اصول تغذیه فلاور مغایرت نداره؟6-غذای زنده گوپی وحشی میدم بهشون.آیا مشکل پیش میاره؟7-جناب آقای shellman2008من شما رو از یک سال پیش بخاطر دارم و تو هر سایت معتبر ایرانی که میرم idشما رو میبینم.خواستم اگه این متن رو خوندین یه تشکر ویژه از شما بکنم که با راهنمایی هاتون هوای ما عاشقای ماهی رو دارین. شخصا استفاده کردم و جواب گرفتم.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15090
    سلام خدمت همه سروران

من این فلاور رو تازه دیدم میخوام بخرمش بنظرتون چطور فلاوری هست؟لطفا هر چی در موردش اطلاعات دارید بگید

ممنون

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedreza350 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه سروران

من این فلاور رو تازه دیدم میخوام بخرمش بنظرتون چطور فلاوری هست؟لطفا هر چی در موردش اطلاعات دارید بگید

ممنون

ماهی معمولی هستش
    استیل بدنش اصلا خوب خوب

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan62babolsar نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوست داران ماهی فلاور.اگه لطف کنین نظرتون رو راجع به ماهیای من بدین ممنون میشم:1-این مظفره!نیم بندی بود که خریدمش.ولی حالا دیگه مردی شده برا خودش.[url=http://up.parsipet.ir/][/url2-این بهادره.واقعا هم بزن بهادره.از همون دو بندی که خریدمش به دستم حمله میکردو الان دیگه رسمآ دستم رو گاز که میگیره زخمی میکنه و تاحالا غذای هد و رنگ نخورده.در آینده اگه بهش برسم چجوری میشه؟نژادش چیه؟3-اینم فلاور جدیدمه.اسمش هم همون فلاوره!.یه دوستی اشتباها بجای فلاور ماده بهم دادش بعد فهمیدم که نره.گفت بیار یه ماده بهت بدم.آیا ارزش نگهداری داره؟اینم غذای هد و رنگ نخورده.اگه بهش غذای هد و رنگ بدم.چجوری در میاد؟4-یه قوطی غذای redparot خریدم که روش زده تاریخ انقضا2012.ولی هیچ فرقی از نظر رنگ و بو باغذای تازه نداره.آیا استفاده ازش مشکل پیش میاره؟5-برای اینکه غذای هد و رنگ روی ماهیام اثر بذاره باید سیرش کنم؟ایا این با اصول تغذیه فلاور مغایرت نداره؟6-غذای زنده گوپی وحشی میدم بهشون.آیا مشکل پیش میاره؟7-جناب آقای shellman2008من شما رو از یک سال پیش بخاطر دارم و تو هر سایت معتبر ایرانی که میرم idشما رو میبینم.خواستم اگه این متن رو خوندین یه تشکر ویژه از شما بکنم که با راهنمایی هاتون هوای ما عاشقای ماهی رو دارین. شخصا استفاده کردم و جواب گرفتم.
    سلام
    در مورد ماهی هات دوست عزیز
    کلا ماهی های بی کیفیتی هستند از اینی که هستند انتظار نداشته باش بهتر بشن

غذای تاریخ مصرف گذشته رو همه میگن ندید به ماهی من داد و مشکل پیش نیومده
    در مورد هد و رنگ هم بارها گفته شده فلاور باید استعداد هد زدن و رنگ گرفتن رو داشته باشه این که غذای هد و رنگ نخورد دلیل نمیشه با خوردن غذای خوب ماهی تون هد بزن و رنگ بگیر غذاهای تخصصی فقط محرک هستند و در صورت وجود استعداد در هد و رنگ کارایی دارند
    تغذیه فلاور باید حجمش کم باشه 3 تا 4 وعده در هر وعده به مقدار خیلی کم باید تغدیه بشه
    گوپی و کلا ماهی خوارک برای فلاور مضر هستش و باعث ایجاد مشکلات گوارشی میشه

شما به بنده لطف داری
    بنده کاری نمیکنه چیزی که یاد گرفتم رو در خدمت دوستان عزیز قرار میدم تا از نگهداری ماهی شون لذت ببرند
    ویرایش توسط shellman2008 : 19th April 2014 در ساعت 06:35 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15752
    نقل قول نوشته اصلی توسط shellman2008 نمایش پست ها
    سلام
    در مورد ماهییفیتی هستند از اینی که هستند انتظار نداشته باش بهتر بشن

غذای تاریخ مصرف گذشته رو همه میگن ندید به ماهی من داد و مشکل پیش نیومده
    در مورد هد و رنگ هم بارها گفته شده فلاور باید استعداد هد زدن و رنگ گرفتن رو داشته باشه این که غذای هد و رنگ نخورد دلیل نمیشه با خوردن غذای خوب ماهی تون هد بزن و رنگ بگیر غذاهای تخصصی فقط محرک هستند و در صورت وجود استعداد در هد و رنگ کارایی دارند
    تغذیه فلاور باید حجمش کم باشه 3 تا 4 وعده در هر وعده به مقدار خیلی کم باید تغدیه بشه
    گوپی و کلا ماهی خوارک برای فلاور مضر هستش و باعث ایجاد مشکلات گوارشی میشه

شما به بنده لطف داری
    بنده کاری نمیکنه چیزی که یاد گرفتم رو در خدمت دوستان عزیز قرار میدم تا از نگهداری ماهی شون لذت ببرند

سلام مجدد.راجع به کیفیت...این اطراف با اینکه ماهی فروشی زیاد داره،ولی ماهیهایی که بعضا من تو سایتهای مختلف و تکثیر شده بدست سالن دارهای ایرانی دیدم بهیچوجه اینجا پیدا نمیشه.مظفروبهادرمثلا گلچین شده هاش هستن.پدر مادر مظفر رو من ندیدم.اما بهادر پدرش خیلی از نظر هد شاخ بود رنگش هم خوب بود،مادرش هم یه هد هرچند کوچیک داشت.حالا بنظر شما امکان تغییرش هست؟
    چند جا شنیدم ماهی خوراک برای مولدها غذای خوبیه،برا همین پرسیدم.
    و در آخر،با توجه به فاصله آیا خرید از شما مقدور هست؟

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan62babolsar نمایش پست ها
    سلام مجدد.راجع به کیفیت...این اطراف با اینکه ماهی فروشی زیاد داره،ولی ماهیهایی که بعضا من تو سایتهای مختلف و تکثیر شده بدست سالن دارهای ایرانی دیدم بهیچوجه اینجا پیدا نمیشه.مظفروبهادرمثلا گلچین شده هاش هستن.پدر مادر مظفر رو من ندیدم.اما بهادر پدرش خیلی از نظر هد شاخ بود رنگش هم خوب بود،مادرش هم یه هد هرچند کوچیک داشت.حالا بنظر شما امکان تغییرش هست؟
    چند جا شنیدم ماهی خوراک برای مولدها غذای خوبیه،برا همین پرسیدم.
    و در آخر،با توجه به فاصله آیا خرید از شما مقدور هست؟
    از بین 1000 تا بچه 40 تا 50 خوب در میاد داشتن پدر و مادر خوب دلیل خوب بودن بچه نمیشه
    اینا هم تغییری نخواهند کرد
    بله خوبه ولی نه برای فلاور
    متاسفانه امکان ارسال به بابلسر رو ندارم

صفحه 132 از 227 نخستنخست ... 3282113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150151182 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)