صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    آقا بحث نداره بخدا ، دوستان از شماها توقع چنین کارای نمیره و بدور از ادب هست .
    ول کنید ، آقا حامد و آقا رضا هر دو برای خودتون یک تجربه دارید و بنده هم یک تجربه .
    بنده یک طور کار میکنم شما و آقا رضا یک طور دیگه .
    اما یک چیز این وسط هست که اسمش تصمیم هست ، شما یکی رو امتحان کن با اونی که خودتون که تا بحال انجام میدادید ، همین
    بخدا بدور از ادب هست که شما دوستان با این همه شخصیت و متانت اینکار رو انجام بدید .
    من میگم جای سرد چون هم تو مغازه هم تو خونه بخاری خیلی کم در حد 0 استفاده میشود ، دلیل اصلیشم این بود که من با بعضی از ماهی های که تب سرد یا آب سرد دوست داشتن میزاشتم و اینکه من هیچ مریضی ندیدم ، چون این تجربه من هست . حالا شما یک تجربه دارد برای من و همه با ارزش هست .
    پس جای هیچ بحس و ناراحتی هم نداره .

امیدوارم که از حرفهای من ناراحت نشید دوستای گلم آقا حامد و آقا رضا ، انشالله که همیشه شاد باشید
    روزخوبی داشته باشید
    یاحق

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    ببینید دوست من .. برادر من .. آقای من .. دوست من .. پدرم .. پسرم ..

هر چیزی که انقدر بحث نداره .. خب شما سوالی که خودت جوابشو داری چرا مطرح میکنید ..

شما میگید 2 تا لجن خوار دارم همدیگرو میزنن چیکار کنم .. ما جواب میدیم ..

بعد میگی نه یکیش بزرگتر از اون یکی شده چیکار کنم اون یکی هم بزرگ شه .. ما جواب میدیم ...

میپرسی در مورد پلاتی .. 1 بار .. 2 بار .. 3 بار .. 4 بار ما جواب میدیم ..

بعد میای گیر میدی به این که ماهیتون بدون وجود ماهی نر تخم تو شکمش داره .. نه خدا وکیلی اینم سواله .. مگه میشه ..

خودت از سوال خودت تعجب میکنی .. اما باز جواب میخوای .. کلا یه مورد تو جهان هستی هست اونم نعوذ با الله حضرت مریم بود ..

این سایت گوپی برو بشین دوست من بخون .. تمام جواب هاتون رو بگیر .. ویکی پدیا شد مرجع .. هر نوشته ای رو باور نکن ..

ما همه باهات دوستیم .. نه دشمنت ..

شما یه عادت بد داری اونم اینه تحت هر شرایطی باید پست بزاری ..

یه سوال جزیی میپرسی ما یه جواب کلی میدیم .. بعد دوباره سوال سوال ..

همین جا خودم یکی دارم اذعان میکنم نه تنها من بلکه هیچ کس تو این سایت نمیتونه ادعای علامه دهر بودن بکنه ..

تو این سایت نوشته 24 تا 30 درجه سلیسیوس .. حالا تو یه سایت دیگه نوشته 30 تا 40 .. من باید چیکار کنم .. باید از شما معذرت بخوام ؟؟؟؟؟...

من نبایست این حرفها رو اینجا میزدم اما چون خود شما همین جا جواب دادید نه تو پیغام خصوصی علیرغم میل باطنی مجبور شدم ..

شما تو بخش خودت جزء بهترین ها و فعالترینهایی .. اما سوالهایی که تو بخشهای دیگه میپرسید اصلا بار فنی نداره ...

اما بازم با صبر و حوصله در خدمت شما هستم ...

در کمال ادب تمام این حرفها رو زدم بهتون .. متانت به خرج بدید و یکم مطالعه تون رو بیشتر کنید .. من مثل بعضی ها نیستم که بگم تا چشم باز کردم جد و آبادم اکواریوم داشتند ..

منم روز اول فایتر رو با چشم تلسکوپی انداختم .. حالا چون فایترم نزد داغونش کنه نمیتونم با همه بجنگم که نه من تجربه داشتم .. بودند دوستانی که گفتند ما دیسکس رو تو اکواریوم گیاهی نگه میداریم ..

یکیش یکی از بهترین دوستان خودم جناب آقا داوود .. ما فریاد زدیم که نمیشه .. گفتند میشه .. رفتند و نشد .. باز هم شاید یکی بیاد که بگه این کار رو کردم .. دلیل نمیشه ما مرجع رو ایشون قرار بدیم ..

باز هم از تمام زحمتهایی که در بخش خودتون میکشید ممنون جناب رضا خان قلیخانی ..

ارادتمند حامد ..
    شرمنده که اینجا پست میدم آقا حامد من جدا سوال میپرسم و اصلا قصد مسخره کردن ندارم...بابت لجن خوار من یه وسال دوقسمتی پرسیدم شما فقط جواب یه قسمت سوالم رو دادید ومن هم مجبور شدم بعدش باز سوال بپرسم.
    آقاحامد من از راهنمایی شما استفاده کردم وگرنه مرض ندارم که سوال بیخود بپرسم وبگم که شما چیزی نمیدونی همون موقع هم پستتون رو لایک کردم وکاری که شما گفتی رو انجام دادم.
    بابت اینکه اینجا توضیح گذاشتم به خاطر اهانتی بود که صبح به بنده شد ومن علی رغم احترامی که برای شما وآقای آژِده قائلم مجبور شدم برم وبگردم تا بتونم جوابی بدم که شما وآقای آژیده قانع شید و فکر نکید که من دارم چرت وپرت میگم.من نخواستم اطلاعاتم رو به رخ شما بکشم وفقط خواستم که از خودم دفاع کنم اگر احساس میکنید بی احترامی کردم شما ببخشش.
    یه دلیل دیگه که مجبور شدم توضیح بدم وبگم دمای فلان یا فلان ویا حتی درمورد تابستون یا زمستون توضیح بدم این بود که شما گفتید مگه میوست که فصلی باشه من هم مجبور به توضیح شدم تا شما رو قانع کنم و در واقع اگر اون پست شما نبود من به هیچ وجه توضیح دیگه ای نمیدادم.من اگر حرفی زدم برای دفاع از شخصیت خودم بوده ونه هیچ چیز دیگه ای....
    همین جا هم از زحمات شما سپاسگزارم واگر بهتون بی احترامی شده جلوی همه ازتون عذ میخوام و اگر بازهم سوالی داشتید توی پیام خصوصی یا اگرم تا اون موقع اخراج شدم میتونید به ایمیلم بفرستید.
    من فقط چیزی که میدونستم رو گفتم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط LearnPet نمایش پست ها
    آقا بحث نداره بخدا ، دوستان از شماها توقع چنین کارای نمیره و بدور از ادب هست .ول کنید ، آقا حامد و آقا رضا هر دو برای خودتون یک تجربه دارید و بنده هم یک تجربه .بنده یک طور کار میکنم شما و آقا رضا یک طور دیگه .اما یک چیز این وسط هست که اسمش تصمیم هست ، شما یکی رو امتحان کن با اونی که خودتون که تا بحال انجام میدادید ، همینبخدا بدور از ادب هست که شما دوستان با این همه شخصیت و متانت اینکار رو انجام بدید .من میگم جای سرد چون هم تو مغازه هم تو خونه بخاری خیلی کم در حد 0 استفاده میشود ، دلیل اصلیشم این بود که من با بعضی از ماهی های که تب سرد یا آب سرد دوست داشتن میزاشتم و اینکه من هیچ مریضی ندیدم ، چون این تجربه من هست . حالا شما یک تجربه دارد برای من و همه با ارزش هست .پس جای هیچ بحس و ناراحتی هم نداره .امیدوارم که از حرفهای من ناراحت نشید دوستای گلم آقا حامد و آقا رضا ، انشالله که همیشه شاد باشیدروزخوبی داشته باشیدیاحق
    ممنون دوست عزیز .. منظور منم دفقیقا همینه.. هر کسی رو تجربه خودش داره کار میکنه ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز .. منظور منم دفقیقا همینه.. هر کسی رو تجربه خودش داره کار میکنه ..
    ---
    ممنون آقا حامد دوست خوبم .
    خوشحالم که همفکریم ، خواهشا بحث رو تموم کنین .
    این کارها ماله انسانهای مبتدی هست نه مثل شما حرفه ای .
    آقا رضای گل خواهشا بحث رو تموم کنید .
    این بحث ها فقط کدورت پیش میاره جا خوبی .
    برای شماهای که ما میخواییم کسب تجربه کنیم این مشکل بزرگی هست .
    آقا رضا دوست خوبم بحث رو به تموم کنید ، هم شما و هم آقا حامد مسئول بخشی از این سایت رو همراه دارید ، امیدوارم برای شما دوستان که همیشه شاد و پیروز باشید .
    آقا حامد و آقا رضا انشالله دوستان خوبی برای هم باشیم .
    روزخوبی رو برای شما دوستان آرزو میکنم
    یاحق

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    اگر دقت کنید میبیند که بحث تموم شده ومن بعد از پستهای آقاحامده عزیز دیگه پست جدیدی ارسال نکردم.موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    اگر دقت کنید میبیند که بحث تموم شده ومن بعد از پستهای آقاحامده عزیز دیگه پست جدیدی ارسال نکردم.موفق باشید
    ---
    ممنون ، دقت کردم . گفتم ادامه نداشته باشه .
    روزخوش

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    درضمن اینم خدمتتون عرض کنم من وقتی ماهی هام رو توی دمای 24درجه بندازم ماهی ها هم خیلی رشدشون کمتر میشه وهم اینکه کمتر نوزاد بدنیا میارند وهم اینکه حرکتشون کندتر میشه وبیشتر یه گوشه کز میکنند.هرجند که درست نیست که حیوانات رو عذاب بدیم اما اگر کسی از دوستان فکر میکنه که این مطالبغیرعلمی هست هروقت به من اشاره کنه براش توی دماهای مختلف فیلم میگیرم واگر باز هم حرفم روباور نکرد وگفت دستکاری کردی فیلمو اونوقت ماهی ها رو میبرم براش تا خودش ببینه وبعدش به من بگه که من اشتباه کردم یانه.
    توی دمای 24تا27شاید دوران بارداری ماهی به 40روز هم برسه.اما اینطوری توی 28درجه این مدت خیلی کمتره.
    آريالاحامد کی وکجا چند تا ماهی تقدیمتون کنم تا شما هم به صورت تجربی به حرف های من برسید؟شما فقط امر بفرمایید من بین روزهای 2شنبه تا 4شنبه بیکارم وهرجا که باشه میتونم بیارم تقدیمتون کنم
    برای توضیح علمی این حرف لطفا به این پست مراجعه کنید:دمای آب توصیه شده برای گوپی

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)