صفحه 21 از 100 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 994
    کاربر موثر

شماره عضویت
    558
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها
    سلام ارین جان.این مغازه ای که طوطیتو 1 تومان میخره کجاس اگه میشه ادرسشو برام pm میکنی چون قیمت خوبی میده بعضی از مغازه دارا میخوان مف خری کنن.راستی 1 سوال داشتم.طوطیت رخ به رخ هم صحبت میکنه؟چون توی فیلم دوربین رو گزاشتی خودت رفتی گفتم شاید رخ به رخ صحبت نمیکنه.راستی اگه میشه 1 عکسم از چشماش بزار توی نور طبیعی چون فکر کنم توی تاپیکش قبلا گفته بودی چشمش سفیده.درصد رامیش چقدره؟میزاره مثل کفتر بگیریش یا به پشت بخوابونیش؟راستی با همه خوبه؟یعنی غریبه هم بیاد عادیه یا دچار استرس میشه؟ببخشید که 1 کم زیاد سوال پرسیدم.ممنون میشم اگه توضیح بدی
    علی جان مغازه دار قیمت داشتم از 800 تومن 700 تومن بهم قیمت دادن توی فلکه ی سوم سایتش هم هست بهت پی ام میکنم ولی اون کسی که یه تومن داده کسی هست که طوطی رو از خودش خریده بودم چون اول زنگ زدم گفت 600 - 700 بعد خودم رو معرفی کردم گفت یک تومن بیارش یه مشتری داشت من کنسلش کردم تا بعد امتحانات تو خرداد ماه بعد خریدار رو کنسل کردم فعلا طوطی نمیخواد ازش میپرسم ببینم اون یارو خریده یا نه اگه نخریده بود خبرشو میدم ولی اینم بگم طوطیت 20 کلام بگه راحت 800 -900 تومن میخرن برا خودم فعلا یکی میخواسته همین دور و بر یه تومن از شانسم اون خریداره برا بعد امتحانات میخواد فعلا بهش گفتم دارم تا اواخر خرداد اگر کسی نخرید بهش میدم باز اگه دوباره کسی بهم خورد که خواست اطلاع میدم
    ضمنا یه عکس تو نور طبیعی بیرون داره که آپ کردم اون بهترین عکسه تو بیرون هم گرفتم به پشت نمیزاره ولی کفتری میگیرمش خوابوندن هم تا یه حدی میزاره ولی فهمیدم که خوشش نمیاد طوطیه دیگه سلیقه داره فرق میکنه چون من طوطیم از یه کاری خوشش بیاد سریع یاد میگیره از یه کاری هم بدش بیا میکشه و زنده میکنه یاد نمیگیره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط gray_parrot نمایش پست ها
    علی جان مغازه دار قیمت داشتم از 800 تومن 700 تومن بهم قیمت دادن توی فلکه ی سوم سایتش هم هست بهت پی ام میکنم ولی اون کسی که یه تومن داده کسی هست که طوطی رو از خودش خریده بودم چون اول زنگ زدم گفت 600 - 700 بعد خودم رو معرفی کردم گفت یک تومن بیارش یه مشتری داشت من کنسلش کردم تا بعد امتحانات تو خرداد ماه بعد خریدار رو کنسل کردم فعلا طوطی نمیخواد ازش میپرسم ببینم اون یارو خریده یا نه اگه نخریده بود خبرشو میدم ولی اینم بگم طوطیت 20 کلام بگه راحت 800 -900 تومن میخرن برا خودم فعلا یکی میخواسته همین دور و بر یه تومن از شانسم اون خریداره برا بعد امتحانات میخواد فعلا بهش گفتم دارم تا اواخر خرداد اگر کسی نخرید بهش میدم باز اگه دوباره کسی بهم خورد که خواست اطلاع میدم
    ضمنا یه عکس تو نور طبیعی بیرون داره که آپ کردم اون بهترین عکسه تو بیرون هم گرفتم به پشت نمیزاره ولی کفتری میگیرمش خوابوندن هم تا یه حدی میزاره ولی فهمیدم که خوشش نمیاد طوطیه دیگه سلیقه داره فرق میکنه چون من طوطیم از یه کاری خوشش بیاد سریع یاد میگیره از یه کاری هم بدش بیا میکشه و زنده میکنه یاد نمیگیره

سلام ارین جان.خیلی ممنون از پاسخت.دستت درد نکنه.برای من هم الان 5 یا 6 کلمه حرف میزنه و بیشتر چیز ها رو خودش یاد میگیره.مثلا بابا رو توی 3 روز یاد گرفت اونم مثلا روزی 20 بار تکرار.هوشش خوبه برای اموزش ولی من وقت ندارم برای همین دلم براش میسوزه.مثلا خودش الان بیا رو با بوس بده رو با برو تو رو یاد گرفته بدون هیچ تمرینی.حالا ببینم تا تابستون چی میشه.چون از اون ور هم باید برم دانشگاه و فکر کنم رسیدگی بهش سخت بشه.ولی فعلا تا تابستون باهاش کار میکنم ببینم چی میشه.باز هم ممنون از پاسخت

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    همه چیز
    شماره عضویت
    4224

فروش باجربگار

سلام دوستان من تعداد محدودی مرغ عشق مواد دارم از شیراز هستم کسی خواست پیام بده فقط مغازه دار نباشه چون نمیخوام ارزون بدم و گرون به کسی بدن
    ممنون
    ویرایش توسط sepideh : 15th April 2011 در ساعت 04:33 PM

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4232
    0سلام به همه دوستان
    عکس هایی که مشاهده میکنید،عروس هلندیه منه که بسیار رام و اجتماعی هستش.حدودا 8 ماه داره و از وقتیکه تازه دون خور شد پیش خودمه، بهمین خاطر با آدما اخت شده و پیش هیچکس احساس غریبی نمیکنه.اما از بچه ها زیاد خوشش نمیاد.
    این عروسم به همراه یک قفس که مخصوص عروس هلندیه و دو اسباب بازی چوبی مارک تریکس و پودر اوی ویت و قطره اوی مینرال و مقداری غذاش به فروش میرسه.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام دوستان منیه جوجه کاکادو امبرلا میخوام کسی جایی سراغ نداره؟ میخوام زیر 1سال باشه:81:

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    سلام دوستان منیه جوجه کاکادو امبرلا میخوام کسی جایی سراغ نداره؟ میخوام زیر 1سال باشه:81:
    با آقا بابک تماس گرفتید؟قبلا داشتن.الانو نمیدونم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    3616
    نقل قول نوشته اصلی توسط BOBOO نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    عکس هایی که مشاهده میکنید،عروس هلندیه منه که بسیار رام و اجتماعی هستش.حدودا 8 ماه داره و از وقتیکه تازه دون خور شد پیش خودمه، بهمین خاطر با آدما اخت شده و پیش هیچکس احساس غریبی نمیکنه.اما از بچه ها زیاد خوشش نمیاد.
    این عروسم به همراه یک قفس که مخصوص عروس هلندیه و دو اسباب بازی چوبی مارک تریکس و پودر اوی ویت و قطره اوی مینرال و مقداری غذاش به فروش میرسه.

سلام. کجا هستید؟ قیمت عروساتون چقدر است؟ من عکسی ندیدم. می شه لطفا عکساتون را برام بفرستید. با تشکر

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4232
    نقل قول نوشته اصلی توسط mayounesi نمایش پست ها
    سلام. کجا هستید؟ قیمت عروساتون چقدر است؟ من عکسی ندیدم. می شه لطفا عکساتون را برام بفرستید. با تشکر
    سلام
    پستمو ویرایش کردم و میتونید عکسها رو ببینید.
    فکر میکردم ماده هست اما امروز بردم پیش کسی که ازش خریده بودم و گفت به احتمال زیاد نره.
    من ساکن تهران هستم.
    شما تا حالا تجربه نگهداری از طوطی داشتید؟
    تنها میخوایید نگهداریش کنبد؟
    وقت کافی دارید؟
    ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدید چون میخوام پیش شخص مناسبی نگهداری بشه.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4053
    نقل قول نوشته اصلی توسط BOBOO نمایش پست ها
    0سلام به همه دوستان

سلام دوست عزيز امكان داره قيمت پيشنهادي خودتون رو اعلام بفرماييد؟
    از لحاظ مطمئن بودن كسي كه ميخوايد پرنده رو بهش بفروشيد مطمئن باشيد
    چون خودمم لنگه پرنده تون رو دارم
    ممنون ميشم قيمت رو بدونم

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4232
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahram1130 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز امكان داره قيمت پيشنهادي خودتون رو اعلام بفرماييد؟
    از لحاظ مطمئن بودن كسي كه ميخوايد پرنده رو بهش بفروشيد مطمئن باشيد
    چون خودمم لنگه پرنده تون رو دارم
    ممنون ميشم قيمت رو بدونم
    سلام
    پرنده من به احتمال زیاد نر هستش. همونطور که قبلا تو فروم نوشتم پرنده با سایر لوازم فروخته میشه،قیمت 130 تومان.
    اینطور که من متوجه شدم شما میخوایید برای پرندتون جفت بگیرید ،آیا شما مطمئن هستید که پرندتون مادس؟ چند ماه داره؟

صفحه 21 از 100 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394071 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)