صفحه 29 از 34 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 340
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    16461
    سلام
    من دوتا شاه طوطی برای جفت انداختن گرفتم
    به روش دور آشنایی بهم نزدیکشون کردم و حالا هم دو سه روزی میشه تو یه قفس خیلی بزرگ انداختمشون
    تو این دو سه روز کوچکترین درگیری نداشتن و قشنگ از یه ظرف باهم غذا میخورن بدون درگیری
    ماده بعضی وقتا میخاد نوک به نوک بشه با نر که غذا بده ولی نر امتناع میکنه و کلا احساس میکنم ماده کاملا تمایل داره ولی نر نه
    تغذیشونم عالیه و خیلی بازیگوشی میکنن و بخصوص سر صبح و سرشب سر و صدا و بازیگوشی زیاد میکنن
    میخاستم منو دوستان با تجربه راهنمایی کنن(در ضمن هردو هم بالغ هستن کاملا)
    ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط toootiii نمایش پست ها
    سلام
    من دوتا شاه طوطی برای جفت انداختن گرفتم
    به روش دور آشنایی بهم نزدیکشون کردم و حالا هم دو سه روزی میشه تو یه قفس خیلی بزرگ انداختمشون
    تو این دو سه روز کوچکترین درگیری نداشتن و قشنگ از یه ظرف باهم غذا میخورن بدون درگیری
    ماده بعضی وقتا میخاد نوک به نوک بشه با نر که غذا بده ولی نر امتناع میکنه و کلا احساس میکنم ماده کاملا تمایل داره ولی نر نه
    تغذیشونم عالیه و خیلی بازیگوشی میکنن و بخصوص سر صبح و سرشب سر و صدا و بازیگوشی زیاد میکنن
    میخاستم منو دوستان با تجربه راهنمایی کنن(در ضمن هردو هم بالغ هستن کاملا)
    ممنون
    سلام.ممکنه ازشون عکسی بگذارید؟تغذیشون چی هست؟زمانی که در دو قفس جدا بودن نر اصلا تمایلی به ماده داشت؟محیطشون به چه صورته؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    16461
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسکندری نمایش پست ها
    سلام.ممکنه ازشون عکسی بگذارید؟تغذیشون چی هست؟زمانی که در دو قفس جدا بودن نر اصلا تمایلی به ماده داشت؟محیطشون به چه صورته؟
    سلام بله تو دوتا قفس که بودن حتی تا نوک به نوک شدن هم پیش میرفتن
    تو یه اتاق جدا هستن که کسی رو نمیبینن بجز خودم که براشون غذا میذارم (عکسم بزودی چشم)
    تغذیه ورسله واسه مغزها و میوه های خشک و انواع میوه های تازه(فلفل،انار،انگور،سیب، ارنگی ،ذرت و ... که البته اینا رو متغیر در طول هفته میدم)
    الانم چسبیده بهم میشینن و اصلا درگیری ندارن الان 3-4 روزی هست انداختمشون تو یه قفس
    قفس vp21 هست که خیلی بزرگ و مناسب

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط toootiii نمایش پست ها
    سلام بله تو دوتا قفس که بودن حتی تا نوک به نوک شدن هم پیش میرفتن
    تو یه اتاق جدا هستن که کسی رو نمیبینن بجز خودم که براشون غذا میذارم (عکسم بزودی چشم)
    تغذیه ورسله واسه مغزها و میوه های خشک و انواع میوه های تازه(فلفل،انار،انگور،سیب، ارنگی ،ذرت و ... که البته اینا رو متغیر در طول هفته میدم)
    الانم چسبیده بهم میشینن و اصلا درگیری ندارن الان 3-4 روزی هست انداختمشون تو یه قفس
    قفس vp21 هست که خیلی بزرگ و مناسب
    سلام.سه چهار روز که خیلی مدت زمان کمی هست برای جفت خوردنشون.سعی کنید در وعده های غذاییشون حتما دانه های خشک از جمله ارزن و کتان و شاهدانه و کافیشه رو جای بدید.برای تحریک و آماده کردنشون.
    جوانه ها و حبوبات رو فراموش نکنید.از مکمل چی استفاده میکنید؟
    مستی اون موقع بیشتر برای رسیدن و جلب توجه ماده به خودش بوده.به همین خاطر الان مثل زمان جدا بودن مستی نمیکنن.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    11355
    سلام.ملنگو های من غذاشون تخمه و میوه جات هست.البته بعضی میوه جات که مضر نیست.جاشونم جایی هست که کلا تا بعد از ظهر یه نفر پیششونه بعد از ظهرم دو نفریم.ملنگو نر خیلی وابسته به من هست چند بار خواستم بی توجهی کنم بهش افسرده شده بود واسه همین نمیشه بهش بی توجهی کرد.غذا به ماده میده داخل لانه میرن اما جفت نشدن هنوز.وقتی داخل قفسن ماده بیشتر نرو میزنه اما آزاد ک میکنمشون آروم تر میشه

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط raminf نمایش پست ها
    سلام.ملنگو های من غذاشون تخمه و میوه جات هست.البته بعضی میوه جات که مضر نیست.جاشونم جایی هست که کلا تا بعد از ظهر یه نفر پیششونه بعد از ظهرم دو نفریم.ملنگو نر خیلی وابسته به من هست چند بار خواستم بی توجهی کنم بهش افسرده شده بود واسه همین نمیشه بهش بی توجهی کرد.غذا به ماده میده داخل لانه میرن اما جفت نشدن هنوز.وقتی داخل قفسن ماده بیشتر نرو میزنه اما آزاد ک میکنمشون آروم تر میشه
    سلام.پس حبوبات آبپز و جوانه ها چی؟
    مکمل هم بهشون میدین؟پرنده ای که جفت داره اونم طوطی مطمین باشید افسرده نمیشه.ازکجامتوجه شدین افسرده شده؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کوتوله -کانور-عروس هلندی -مرغ عشق
    شماره عضویت
    15303
    باسلام
    دوست عزیز روند روبه جلو و پیشرفت کار جفت را بااین کار به تعویق می اندازید
    اگه پرنده ها با هم مشکلی ندارند ونر به ماده غذا میده و هردو از هم درخواست سرخاراندن دارند یعنی نیمی از راه رارفتید و جفت شدن
    ضمن اینکه ملنگو اگه دستی باشه زمانی که جفت خورد به شما توجه نداره و درکل تا حدزیادی از فاز خارج میشه
    اگر هردو داخل لانه میرن عنایت کنید اصلا نه به لانه سرک بکشید نه خیلی حساس بشید فقط سعی کنید جهت تعویض غذا بهشون سر بزنید
    چون ملنگوها دیر اعتماد می کنن واگه اعتماد کردن دیگه تمامه
    مورد بعدی غذا طبق صحبت جناب اسکندری برای آماده کردن جفت منهای جوانه ها وحبوبات ومیوه ها و سبزیجات فقط از تخمه استفاده نکنید
    به شخصه برای دوجفت ملنگوم به نسبت دانه ها را مخلوط می کنم و به نوعی هفت تخم میدم بهشون منهای یک قاشق روزانه تخمه
    که دانه اصلی را که خیلی هم استقبال می کنن ازاون کتان وارزن تشکیل میده

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    11355
    ممنون از راهنماییتون.براشون خیلی جوانه درست کردم اما اصلا نمیخورن.بیشتر میوه جات میدم.اصلا سمت لانه نرفتم و زمانی فهمیدم که به ملنگوی نر توجه نمیکنم افسرده میشه که پرهاش و میکند و داشت کچل میشد .یعنی تقریبا 30% پرهاش و کند که با توجهه دوبارم نذاشتم ادامه بده و الان خوب شده.نر به ماده غذا میده سرشو هم میخوارونه همین بیشتر اوقات ولی ماده نرو میزنه.با این که جفت براش گرفتم طوطیه نرم هنوز قشنگ و واضح صحبت میکنه تغییری نکرده از این نظر فقط تهاجمی شده نسبت به انسان

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کوتوله -کانور-عروس هلندی -مرغ عشق
    شماره عضویت
    15303
    ممنون از راهنماییتون.براشون خیلی جوانه درست کردم اما اصلا نمیخورن.بیشتر میوه جات میدم.اصلا سمت لانه نرفتم و زمانی فهمیدم که به ملنگوی نر توجه نمیکنم افسرده میشه که پرهاش و میکند و داشت کچل میشد .یعنی تقریبا 30% پرهاش و کند که با توجهه دوبارم نذاشتم ادامه بده و الان خوب شده.نر به ماده غذا میده سرشو هم میخوارونه همین بیشتر اوقات ولی ماده نرو میزنه.با این که جفت براش گرفتم طوطیه نرم هنوز قشنگ و واضح صحبت میکنه تغییری نکرده از این نظر فقط تهاجمی شده نسبت به انسان
    حالت تدافعی که به انسان داره از نظر من به خاظر جفتش هست
    جوانه ازنظرمن خیلی مهمه کاری که خودم درمورد بدغذایی پرنده هام میکنم اینه به طور مثال جوانه را با چندین غذایی که تست کردم و دیدم خیلی بهش علاقه داره قطعات را ریز تر به نسبت بیشتر میکنم و مخلوط میکنم طوری که مجبور میشه برای پیدا کردن اون غذا همون جوانه ها را هم تست کنه بعد کم کم مقدار را افزایش میدم

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    11355
    نقل قول نوشته اصلی توسط N@s!m نمایش پست ها
    حالت تدافعی که به انسان داره از نظر من به خاظر جفتش هست
    جوانه ازنظرمن خیلی مهمه کاری که خودم درمورد بدغذایی پرنده هام میکنم اینه به طور مثال جوانه را با چندین غذایی که تست کردم و دیدم خیلی بهش علاقه داره قطعات را ریز تر به نسبت بیشتر میکنم و مخلوط میکنم طوری که مجبور میشه برای پیدا کردن اون غذا همون جوانه ها را هم تست کنه بعد کم کم مقدار را افزایش میدم
    شما جوانه رو به چه شکل درست میکنید ؟

صفحه 29 از 34 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293031323334 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)