صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    متاسف شدم از این اتفاق
    اگه کسی نیست مراقب باشه که در صورتی که شقایق حالش خوب نبود درش بیاره همین الان خودت درش بیار چون در صورت مرگ و متلاشی شدن دیگه نمیتونی جمعش کنی و تمام آبزیان هم در پی این اتفاق خواهند مرد

send by tapatalk
    جناب نوروزی سلام
    امروز باز اومدم با کمال تعجب دیدم،باز تو موز ساز کشیده شده با اینکه با توری موج ساز رو پوشونده بودم امشب موج ساز رو خاموش میکنم میرم امروز باز اسیب دیده ولی به نظر زنده س چسبیده به سنگ زندس هنوز دلغک ها هم دورش میچرخن ینی امیدی نیس به زنده بودنش و ترمیم شدنش نیست ؟

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط wow2005dlta نمایش پست ها
    جناب نوروزی سلام
    امروز باز اومدم با کمال تعجب دیدم،باز تو موز ساز کشیده شده با اینکه با توری موج ساز رو پوشونده بودم امشب موج ساز رو خاموش میکنم میرم امروز باز اسیب دیده ولی به نظر زنده س چسبیده به سنگ زندس هنوز دلغک ها هم دورش میچرخن ینی امیدی نیس به زنده بودنش و ترمیم شدنش نیست ؟[]
    سلام دوست عزیز آکواریوم زیبایی دارین امیدوارم روز به روز بهتر بشه و کمتر به این مشکلات بر بخورین! شقایق وقتی محیطش مناسب نباشه یا فضای کافی نداشته باشه زیاد حرکت میکنه منم یه شقایق خلیج داشتم 2 بار رفت تو موج ساز آخر مجبور شدم ردش کنم چون یکم بزرگ بود برا آکواریوم من منم وقت نداشتم همش نیگاش کنم که نره تو موج ساز! حالا پیشنهاد میکنم دور موج ساز رو با یه جوراب زنونه نازک بپوشونین هر چند ممکنه یکم به خود موج ساز فشار بیاره اما بهتر از اینه که شقایق بره توش!

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام
    قیافش زیاد بد نیست ولی باید مدام زیر نظر باشه که خدای نکرده از بین نره ، اگه فروشگاه آکواریومی داره که شقایق داخلشه ببر بزار اونجا چون نگه داشتنش یه جور ریسکه و اگه درش بیاری بزاری تو یه ظرف حتما همین موجب مرگش میشه

send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام
    قیافش زیاد بد نیست ولی باید مدام زیر نظر باشه که خدای نکرده از بین نره ، اگه فروشگاه آکواریومی داره که شقایق داخلشه ببر بزار اونجا چون نگه داشتنش یه جور ریسکه و اگه درش بیاری بزاری تو یه ظرف حتما همین موجب مرگش میشه

send by tapatalk
    جناب نوروزی روز ها که هواسم بهش هست شب ها فقط نیست
    امروز نصبت به دیروز بهتره تعداد شاخک هاش زیاد تر شدن یکم
    خواستم ببرمش پیش اکواریمی های نواب ولی همشون تا اسم شقایق مکنفیکا رو شنیدن گفتن یه درصد هم فکر زنده موندنش رو با این بلای که سرش اومده نکن
    ولی من سعی خودمو میکنم تا ببینیم خدا چی میخاد
    شبا تا ظهر موج ساز رو خاموش میکنم نره داخلش دوباره
    ایندفه بره دیگه چیزی نمیمونه ازش

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15503
    سلام بسیار زیباست لذت بردیم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    امروز با یه tds متر دقیق یه تست جامع و کاملی زدم که دیدم بد نیست اینجا به اشتراک بزارمش
    خب tds اب شیر (تهران) 508
    و tds اب خروجی 7ro
    و tds اب تانک 200

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    امروز با یه tds متر دقیق یه تست جامع و کاملی زدم که دیدم بد نیست اینجا به اشتراک بزارمش
    و tds اب خروجی 7ro
    و tds اب تانک 200
    سلام دوسته عزیز . فیلتر ممبرانتون عالیه و خیلی خوب داره کار میکنه که این تی دی اس رو میده . ولی فکر میکنم شما در مورد تی دی اسسه آب تانگتون اشتباه میکنید . چون اصلا این تی دی اسها تو آب شور کارایی نذارن و درست عمل نمیکنن ، اگر تی دی ایه آب شهری 500 باشه ، با مقدار نمک و املاحی که ما به آک اضافه میکنیم و مواد دفعیه ماهیها ، تی دی اس آکواریوم خیلی خیلی بالاتر از ارقام هستش ، این تی دی اس مترها فقط آبه شیرین رو جوابگو هستش ، البته این تجربه خودم بود که بیان کردم ،

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    و tds اب خروجی 7ro
    و tds اب تانک 200

سلام از دستگاه تی دی اس متر تو اب شور استفاده نکنید هم دستگاهو خراب میکنید و از کالیبره در میاد هم عددی که نشون میده غلط هست.اون دستگاه فقط برا اب شیرین هست
    نشون دادن عدد تی دی اس به درد ما نمیخوره تو اب شور چون ما اونو با اضافه کردن بافر سختی بالا پایین میکنیم

اون عدد تی دی اس هم تو مناطق مختلف متغییره محل زندگی ما 230 هست یه جا بالاتره یه جا پایینتر بستگی به سلامت اب منطقه داره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    9877
    شقایقم خیلی کوچیک شده ولی هنوز زنده س
    دلغک افریقاییم دوباره انگل ich گرفته

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)