همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید . بابت سایت خوب و مفید تشکر میکنم . چند تا سوال دارم
    چند وقتی هست که طوطی من به پوست تخمه علاقه مند شده و اول شروع میکنه یه پوست تخمه میخوره و بعد تخمه میخوره . من سعی کردم شام که تخمه می خورد رو کم کنم و عوضش بهش میوه بیشتر بدم و تخمه رو هم خودم مغز شده بهش یه کم بدم ( خیلی کمتر از قبل ) نا عادتش ترک بشه . یک دفعه نمی تونم تخمه رو ازش بگیرم . میشه شب بهش به عنوان شام میوه بدم ؟ مثل سیب ؟
    سوال بعدیم راجب میوه ها هست . کیوی . انبه . زرد آلو . هلو . گیلاس . براش ضرر نداره ؟ تا الان کیوی و انبه ندادم بهش . بقیه رو بدون هسته و خیلی کم دادم .

سوال مهم من اینه که من غذای آماده همیشه میخرم . این دفعه مارک deli nature خریدم . اول یه کیلویی که خیلی خوب بود و طوطیم خیلی دوست داشت . بعد یه 3 کیلویی خریدم . اولش خوب بود ولی بعد 1 ماه دیدم کرم توش بوجود اومده و تولید پشه کرد و انداختم بیرون . هوا که گرم شده گفتم شاید دلیلش گرما باشه . مارک خوب و جایی که بشه تهیه کرد سراغ دارین به من بگین ؟
    خیلی ممنون ازتون . ببخشید زیاد شد .
    سلام.خوش آمدید.دوست عزیز هرچقدر تخمه کمتر بخوره بهتره.چربی بالایی داره.بهتره به مرور کم کنید.سیب زمینی آبپز و حبوبات آبپز و میوه جات عالین.شما میوه جات رو هرچقدر بدید ضرر نداره.فقط همونطور که خودتون گفتید بدون هسته باشه.
    غذایی که گرفتید خوبه ولی سعی کنید همیشه یک کیلویی بخرید که توی فصل گرم حشره نذاره.هر مارکی بخرید بدلیل گرمی هوا و موندگی حشره میذاره.اما توی بازارآزادگان تنوع غذایی بالایی میتونید ببینید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو.باجریگار.عروس هلندی
    شماره عضویت
    12636

2

ببخشید من میخواستم یه کاسکو بخرم و اولین تجربه من هست به نظر شما بهترین سن و بهترین نژاد کاسکو برای من چیست ولی من میخواهم خودم زحمت اهلی کردنش را بکشم و با خودمم بزرگ شه چون من عاشق کاسکو هستم لطفا جواب بدید با تشکر

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید . بابت سایت خوب و مفید تشکر میکنم . چند تا سوال دارم
    چند وقتی هست که طوطی من به پوست تخمه علاقه مند شده و اول شروع میکنه یه پوست تخمه میخوره و بعد تخمه میخوره . من سعی کردم شام که تخمه می خورد رو کم کنم و عوضش بهش میوه بیشتر بدم و تخمه رو هم خودم مغز شده بهش یه کم بدم ( خیلی کمتر از قبل ) نا عادتش ترک بشه . یک دفعه نمی تونم تخمه رو ازش بگیرم . میشه شب بهش به عنوان شام میوه بدم ؟ مثل سیب ؟
    سوال بعدیم راجب میوه ها هست . کیوی . انبه . زرد آلو . هلو . گیلاس . براش ضرر نداره ؟ تا الان کیوی و انبه ندادم بهش . بقیه رو بدون هسته و خیلی کم دادم .

سوال مهم من اینه که من غذای آماده همیشه میخرم . این دفعه مارک deli nature خریدم . اول یه کیلویی که خیلی خوب بود و طوطیم خیلی دوست داشت . بعد یه 3 کیلویی خریدم . اولش خوب بود ولی بعد 1 ماه دیدم کرم توش بوجود اومده و تولید پشه کرد و انداختم بیرون . هوا که گرم شده گفتم شاید دلیلش گرما باشه . مارک خوب و جایی که بشه تهیه کرد سراغ دارین به من بگین ؟
    خیلی ممنون ازتون . ببخشید زیاد شد .
    سلام . توضیحات دوستان کامل بود اما مطمئنید که پوست تخمه رو می خوره ؟ بعضی طوطی ها عادت دارن پوست تخمه رو می جون و خردش می کنن. خوب دقت کنید اگه واقعا پوست تخمه میخوره در طول روز مثلا اگه 3 وعده در روز غذا میدین تخمه جز این وعده ها نباشه . فقط برای جایزه از تخمه استفاده کنید که اگه دیدین باز پوستش رو می خوره همون مغزشو بدین . تخمه نباید یکی از وعده های غذاییش باشه. شب وقت خواب میتونید براش تخمه بذارید ولی بهتره مخلوط دونه ها هم باشه باهاش . که همه چی به اندازه باشه .

مخلوط دونه ها که شامل تخمه هم هست یا غذاهای آماده رو تو یخچال نگه دارید . این غذاها اگه تو محیط سرد و خشک نگهداری نشن این انگلها توش بوجود میاد . یخچال بهترین جا برای نگهداری این غذاهاست . البته قبل از گذاشتن تو یخچال از سالم بودنش مطمئن شید

نقل قول نوشته اصلی توسط kasku نمایش پست ها
    ببخشید من میخواستم یه کاسکو بخرم و اولین تجربه من هست به نظر شما بهترین سن و بهترین نژاد کاسکو برای من چیست ولی من میخواهم خودم زحمت اهلی کردنش را بکشم و با خودمم بزرگ شه چون من عاشق کاسکو هستم لطفا جواب بدید با تشکر
    سلام . بهترین سن 1 تا 1.5 ساله . چشم طوسی . کاسکوی دم قرمز یکم حساس تر هست نسبت به تیمنه و امکان اینکه درگیر مشکلات رفتاری بشه بیشتره . البته تو شرایط بد همه طوطی ها دچار مشکلات رفتاری میشن . باید بهشون رسیدگی و توجه بشه . موقع خرید هم دقت کنید که طوطی سالم و سرحال باشه ، نشانه های بیماری مثل پف کرن پرها ، ترشح بینی ، مدفوع غیر عادی و .. نداشته باشه و پرکنی یا پرجوی نداشته باشه و ... . بد نیست قبل از خرید تاپیک های پرسش و پاسخ و مقالات راجع به کاسکو رو مطالعه کنید . سوالی داشتید حتما بپرسید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12636
    به نظر شما آیا کاسکو را از طریق اینترنت بخرم و آیا همین سایت برای فروش دارد و قیمتش چنده؟

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540
    به نظر شما آیا کاسکو را از طریق اینترنت بخرم و آیا همین سایت برای فروش دارد و قیمتش چنده؟

دوست عزیز تجربه به من میگه شما هچ وقت به صورت اینترنتی و ندیده طوطی نخرید مگر این که 120 درصد از فروشنده مطمئن باشید چون در اکثر موارد طوطی به دست شما میرسه که انتظارشو ندارید
    قیمت کاسکو چشم دودی وحشی الان حدود 1500 تومانه و اگر صحبت کن و رام باشه از 1800-1900 شروع میشه به بالا و اگر پرورشی باشه از 2500 به بالا

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12636
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد وکیلی نمایش پست ها

دوست عزیز تجربه به من میگه شما هچ وقت به صورت اینترنتی و ندیده طوطی نخرید مگر این که 120 درصد از فروشنده مطمئن باشید چون در اکثر موارد طوطی به دست شما میرسه که انتظارشو ندارید
    قیمت کاسکو چشم دودی وحشی الان حدود 1500 تومانه و اگر صحبت کن و رام باشه از 1800-1900 شروع میشه به بالا و اگر پرورشی باشه از 2500 به بالا
    چی هزاروپانصدتومان1500واگر رام باشه1800تا1900تومن مسخره میکنی

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11

منظور ایشون میلیون هست نه هزار

1,500,000

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    منظورشون یک میلیون و پانصد هزار تومانه یکم منطقی به قضیه نگاه کنید این اشتباهات پیش نمیادبا هزارو پانصد تومان آدامس هم نمیدن دوست عزیر

همکار قدیمی (مدیر انجمن کاسکو)

نوع حیوان خانگی
    انواع نژاد مختلف
    شماره عضویت
    11540

دوست عزیز بنده با شما شوخی دارم که بخوام سر به سرتون بزارم؟؟؟
    لطفا کمی واقع بینانه و جدی با مسائل برخورد کنید
    قیمتهایی که عرض کردم رو ضرب در 1000 کنید تا قیمت بیاد دستتون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12636
    باسلام قیمت چشم طوسی چنده؟

صفحه 579 از 1238 نخستنخست ... 794795295605615625635645655665675685695705715725735745755765775785795805815825835845855865875885895905915925935945955965975986296791079 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)