صفحه 13 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 252

موضوع: سنگ زنده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    14853
    راسش من زیاد لایو راکی که واسم ارسال شده راضی نیستم.کیلویی 6 تومن حدودا اما تصفیه نشده.تصفیش خیلی دردرسره.به نظرم سفیدی هم زیاد دارهاین همه هم سفارش کردم که لایو راک خوب میخوام.دپرسم کرد.حالا میگن پرپلاپ کنت بزن رنگش برمیگرده.خدا میدونه.حال گیری شد

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15211
    باسلام
    میخواستم به تانکم لایوراک اضافه کنم این کار به ماهیااسیب نمیرسونه لطفا راهنمایم کنین

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط arab1366 نمایش پست ها
    باسلام
    میخواستم به تانکم لایوراک اضافه کنم این کار ببه ماهیه اسیب نمیرسونه لطفا راهنمایم کنین
    سلام نه آسیب نمیزنه ولی استرس به ماهیها وارد میشه با احتیاط و به آهستگی این کار رو انجام بدیدتا در حد کمتری استرس وارد بشه و مقداری آب کدر میشه ولی تا 24 ساعت صاف میشه

send by tapatalk

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    باسلام
    میخواستم به تانکم لایوراک اضافه کنم این کار به ماهیااسیب نمیرسونه لطفا راهنمایم کنین
    سلام
    اگه مقدار زیادی لایو راک میخواین به تانک اضافه کنین به سیستم قطعا شک وارد میشه به نظرم در چند مرحله اضافه کنین و در هر سری بعد یک روز مقداری از آب رو سیفون کنین
    مثلا اگه می خواین 21 کیلو اضافه کنین در 3 هفته هفته ای 7 کیلو اضافه کنین و بعدش 5-10% آب رو سیفون کنین!

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط afro.samurai نمایش پست ها
    سلام
    اگه مقدار زیادی لایو راک میخواین به تانک اضافه کنین به سیستم قطعا شک وارد میشه به نظرم در چند مرحله اضافه کنین و در هر سری بعد یک روز مقداری از آب رو سیفون کنین
    مثلا اگه می خواین 21 کیلو اضافه کنین در 3 هفته هفته ای 7 کیلو اضافه کنین و بعدش 5-10% آب رو سیفون کنین!
    داوود جان اگه لایوراک تصفیه شده باشه نباید مشکلی پیش بیاد ولی من با نظرت موافقم که در چند مرحله اضافه بشه

send by tapatalk

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    داوود جان اگه لایوراک تصفیه شده باشه نباید مشکلی پیش بیاد ولی من با نظرت موافقم که در چند مرحله اضافه بشه

send by tapatalk
    سلام
    آقا این لایو راکایی که من میبینم تو نواب کیفیتشون اصلا خوب نیس برا همین به نظرم اینجوری که در چند بخش اضافه شه بهتره اونم تو سیستمی که داخلش ماهی هست

همکار قدیمی انجمن آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی و...
    شماره عضویت
    4229
    نقل قول نوشته اصلی توسط parsa0361 نمایش پست ها
    راسش من زیاد لایو راکی که واسم ارسال شده راضی نیستم.کیلویی 6 تومن حدودا اما تصفیه نشده.تصفیش خیلی دردرسره.به نظرم سفیدی هم زیاد دارهاین همه هم سفارش کردم که لایو راک خوب میخوام.دپرسم کرد.حالا میگن پرپلاپ کنت بزن رنگش برمیگرده.خدا میدونه.حال گیری شد
    سلام . دوست عزیز از کی گرفتین لایوراگ . شما که خودتون جنوبی هستین دستی بر اتش دارین شما چرا سفارش داددین خودتون زحمتش رو میکشیدید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15211
    سلام خسته نباشید اقای نوروزی ببخشید لایوراک خوب وتصفیه شده رو تومشهد از کجا میتونم گیر بیارم که قیمتش هم مناسب باشه

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام خسته نباشید اقای نوروزی ببخشید لایوراک خوب وتصفیه شده رو تومشهد از کجا میتونم گیر بیارم که قیمتش هم مناسب باشه
    سلام ممنون
    لایوراک خوب رو باید بگردید تا وقتی یه بار خوب اومد بگیرید و این جوری نیست که همیشه یه نفر لایوراک عالی داشته باشه ولی دفعه آخر آقای مقدم الماس شرق لایوراکهای خوبی آورده بود

send by tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15211
    سلام ممنون
    لایوراک خوب رو باید بگردید تا وقتی یه بار خوب اومد بگیرید و این جوری نیست که همیشه یه نفر لایوراک عالی داشته باشه ولی دفعه آخر آقای مقدم الماس شرق لایوراکهای خوبی آورده بود

send by tapatalk
    سلام خسته نباشی من چند بار برای ماهی رفتم پیشش ماهی های خوبی داره ولی لایوراک ازش نپرسیدم قیمت ماهیاش که مناسبتر از همه جاست

صفحه 13 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)